Germe tavanları: tasarımı ve seçimi

Germe tavanları: tasarımı ve seçimi

12 October 2017Stretch tavanlar uygulamada yenilik tasarım ve pratiklik birleştirirStretch tavanlar evine streç tavan primeneniiUstroystvo içinde yenilik tasarım ve pratiklik birleştirir oldukça rasyonel bir karardır. Stretch tavan sadece taban tavan tüm kusurları gizlemek, ama oda yüksekliği bir çok "çalmakla" olmasa da ayrıca, yeni tavan, belli bir hafiflik için özel bir çekicilik verir değildir. Aksine, asma tavan olursa olsun ne değildi, odanızın daha büyük bir hacmi sağlayacak: koridor, yatak odası veya oturma odası.


Zengin renkler, bu konuda, ev sahipleri bile en kaprisli estetik ihtiyaçlarını karşılamak için. Germe tavanları: Tasarım tek katlı ve kabul edecektir ölçüde daire görünümünü değiştirebilirsiniz çok düzeyli, ikisi de olabilir.

Cihaz bir streç tavan geçerli: Anahtar

Bir streç tavan güzellik, çürütülemez bir gerçek yadsınamaz, ancak birçok asma tavan inşa ne kadar iyi bilmek istiyorsunuz?

Kurulum ve verimlilik Kolaylığı - asma tavan sadece avantajKurulum ve verimlilik Kolaylığı - asma tavan sadece avantaj

germe tavan bilmek için bir oda, örneğin, tavan malzemesi aygıtı almak için çok daha kolaydır. Buna ek olarak, yüklemeyi izleyebilir, aniden amatör ya da sadece vicdansız insanlar olacak tugayın yedik.

genel olarak, asma tavan, temel tavandan belirli bir mesafede uzanan bir kumaş ya da filmdir. duvarlara sabitleme sistemi farklı olduğu, bu yüzden onları dikkate almak mantıklı.


Fastenings:

 • zıpkın sistemi. rağmen bıçak eki en popüler türü, bir kaç daha fazla puan sabitleme bu tip. ana avantajlarından biri - tekrarlanan sökme ve montaj imkanı. ağ-yapının kenarına bir zıpkın gibi şekillendirilmiş kaynaklı kenar vardır. bunun birleşme parçası bir Baget bulunan bir zıpkın önceden temas eder takarken, oda çevre üzerinde, duvar ya da tavan sabitlenir.
 • shtapikovaya sistemi. Bu tür tekstil ve PVC olarak kullanılabilir. Fit kumaş "yerine" mümkün - bu durumda, sadece aşırı kesti. Tavan malzemesi sadece ikiye katlanır, ve sonra bir plastik boncuk ile sabitlenir Baget, oluk içine sokulur yan eğildi.
 • kam sistemi (klipsli). Bağlantı Elemanları - Plastik. Malzeme sitesinde kesip. Sabitleme - boyuna yaylarla. Sert filmin Söküm.
 • kama sistemi. Film yuvaya yerleştirildiğinde kama sabit ve daha sonra bir tapa ile mühürlenecek.

streç tavan için Seçimleri oldukça yüksektirstreç tavan için Seçimleri oldukça yüksektir

Shtapikovaya sistemi, bu arada, zıpkın gibi çok hassas ölçümler gerektirmez ve bu ana avantajdır. Daha iyi bu sistemlerin hepsinde temsil etmek, bu bağlamda onlara bakmak en iyisidir, internette böyle bir olasılığın yararı mevcuttur.Germe tavanların teknolojisi: hayır şeyler vardır

Tüm elbette ölçümü ile başlar.

Boyama henüz siteye getirilen olmasaydı ve ekip çalışmasına başlamadı önce, gelecekte başarının anahtarı olacaktır hazırlık bazıları olayları yapmalısınız.

Olay uygulanması gerektiğini nedir?

yapmanız gerekir:

 1. Onlar tavan giderilecektir yerlerde, duvarlar hasar görmemesi gerekir ve güçlü düz ve aynı düzlemde olması gerekir;
 2. Kaplama malzemeleri, kuru duvar, alçı ya da seramik da, sabit olmalıdır;
 3. tavan pervaz yüklemek planlanan durumunda, tavan tek düzlem sahip olmalıdır;
 4. Tüm inşaat işleri montaj gerginlik tavan, elektrikli kablolama sırasında tamamlanarak lambaları sabitleme yerlerine görüntülenir;
 5. enkaz, mobilya ve yabancı cisimlerin odasında;
 6. Odada Kış aylarında, zorunlu olarak, gerekli sıcaklığa tarafından desteklenen.

Stretch tavanlar kablolama, yangın sensörleri, mermi aydınlatma ve diğer iletişimleri gizlemekStretch tavanlar kablolama, yangın sensörleri, mermi aydınlatma ve diğer iletişimleri gizlemeye

Ve onlar şartları yerine yalnızca, önceki bölümde açıklanan yöntemlerden biri yukarıda gergi tavan kurulumunu başlatabilirsiniz.

tavanlar için hazır tasarımlar: Bu tavan ünitesini hızlandırır

prefabrik kullanılabilirliği büyük ölçüde sadece montajcılar çalışmalarını kolaylaştırır, ama aynı zamanda tüm süreç işler hızlandırır.

Hazır tasarımlar "tekerleği yeniden" ile ilgili ve zamanınızı boşa harcamayın, tabiri caizse, size ne de efendi ne için var

Asma tavan imalat işlemi, her şeyden önce, kanvas yalıtılarak oda boyutu, aynı zamanda kaynak ve zıpkın göre, kesme vardır. Ancak, bez üretimi sınırlı değildir.


Bitmiş bir tasarım satın alarak, gereksiz sorunlar yığınları kurtulmak.

Hazır tasarım asma tavan montajı için harcanan zaman kazandırır ve daire bitirme sürecini hızlandırmakHazır tasarım asma tavan montajı için harcanan zaman kazandırır ve daire bitirme sürecini hızlandırmak

Peki, inşaatlar için gereklidir:

 • Bir adım gitmek Profil;
 • gizli aydınlatmalı Tasarım;
 • Bağlama profiller;
 • Kavisli yapılar için Profiller. "Öğütücü" aracılığıyla, en yapacağız özel nadpily var son derece zor ve zaman alıcıdır.

Özellikle çok düzeyli tavan durumunda, son derece alakalı ve çok talep standart Mevcut seri ve gerçekten, tavanlar yüksek karmaşıklık.


Unutmamamız gereken: tavan cihazda güvenlik tedbirleri

Cihaz asma tavan zaman acil durumlardan kaçınmak için, operasyonlar sırasında güvenlik yürütmek için gereklidir.

Bu yapılan iş "mükemmel" ve istenmeyen, istenmeyen, olumsuz olgular üzerinde yapılmıştır çalışma sürecini gölgelendi edilmez ve onların kalitesine olumsuz etkilememesi sağlamaktır.

kesinlikle gerekli olduğu gibi Tabii ki, yaralanmaların olmaması, sadece arzu değildir ve bu bile ele alınmamıştır.

Germe tavan montaj uzmanları tarafından ele alınması gerekirGerme tavan montaj uzmanları tarafından ele alınması gerekir

Yani, her şeyden önce, gerekenin, onun yardımcıları ile, kendinizi iş işe edilip mürettebatın ne olursa olsun, en dikkat ya.

PVC'den imal Monteli tavan:

 1. Her şeyden önce, onsuz bir streç tavan maliyeti yoktur, gaz silindiri dikkat - bu teknolojiyi gerektirmektedir. Böylece, raf ömrü: üretim tarihini ve konteyner kontrol tabi tutulamaz tarihini kontrol etmek gereklidir. Buna ek olarak, balon hatalı bir valf ile çalışmasına izin verilmemektedir. dolumu edilemez silindiri - Bu kışın özellikle önemlidir. Bir patlama olasılığını artırır!
 2. Biz gaz tüpü bağlantı hortumları ısı tabancası dikkat çekmek.
 3. Talimat tankı ve ısı tabancası arasındaki mesafe en az yarım metre eşit olması gerektiğini belirtmektedir.
 4. Kesinlikle Hortumların kendini inşa etmek yasak! Hortumlar doğru uzunluk ve sıkıca takılmış olmalıdır.

Sadece asma tavan montajı için uygun ekipmanlarla hızlı olmak ve doğru bir tüm çalışmaları gerçekleştirebilirSadece asma tavan montajı için uygun ekipmanlarla hızlı olmak ve doğru bir tüm çalışmaları gerçekleştirebilir

Kimse mücbir sebeplerden istiyor. Bir onarım başladı düşmez!

Tabii ki, hiçbir zarar bu durumun, yangın aşırı riski, sadece işe engel oluşturup odadan tüm gereksiz öğeleri kaldırır.

Çatı kaplama malzemeleri: İki tür

tavanlarda malzemenin başlıca türleri, iki PVC ve tekstil ve bunların her zamanki gibi avantajları ve dezavantajları vardır.

malzemenin en popüler türü olmuştur ve PVC olmaya devam ediyor.

Ancak, tekstil da hesaplarından çekilen değil.

Artık popüler kumaş tavanlı haline geliyorArtık popüler kumaş tavanlı haline geliyor

Yani, malzemeler hakkında daha fazla:

 • PVC. doku ve renk büyük bir seçim. Düşük fiyat. eksiklikleri arasında - Gerek bir ısı tabancası kullanımı. PVC su korkmuyor. Film kalınlığı 0.12 0,35 mm fraksiyonu arasında değişir. Film yeterince güçlü, ama göze çarpmayan dikiş kumaş, tiner ne.
 • Tekstil. sıcaklıktaki değişimlere korkmayan, sıfır sıcaklık nedeniyle kışın düzensiz ısıtma daima değildir evler ve kır evlerinin içinde kullanılabilir. Tekstil çok iyi o üstten komşulardan sızıntı olasılığı oldukça büyük daireler, karakterize edilir çok iyi değil su tutun değildir. ısı tabancası Bu yüklemeyi gerçekleştirebilmek için gerekli değildir.

Böylece, bu malzemenin artıları ve eksileri bilerek, seçimini uygulamak için çok daha kolay olacaktır.

Tavanlar (video)

Sonuç olarak, ben şunları eklemek istiyorum. altında yatan tavan kusurları gizleyebilir germe tavan altında olmasının yanı sıra, aynı zamanda avantajlı bir şekilde su boruları ve ısıtma boruları, kablolama ve havalandırma kanallarının çeşitli iletişim gizleyebilir. Hiçbir sorun - Yukarıdaki komşular su basmış ise! mobilya tamiri ve etkilenen ve hızlı bir şekilde bu sorunu çözmek için bu sihirbaz hakkında spesifik olarak neden olmaz. gerilmiş tavan görünüşü için olduğu gibi, ayna yüzeyi ve doku, mermer, ve Venedik sıva den daha çeşitli bir seçenek. fotoğraf ve video malzemeleri, hem de makaleler ve alakalı içerik öğrenim gören size doğru seçimi yapabilirsiniz.

Germe tavanların dizayni (fotoğraf)

1a 2 25 28b15594706d3f863808ff119c68d183 212 43ea3123ecbd1ec05aaf6fb92ff59bea 95 142original 45 152

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 79

map