Gerekli çalışmanın video performansı: kesintisinden sonra onarım streç tavan yapmak için

12 October 2017Asma yapılar - konut binaları tavan boşluğu bitirme için mükemmel iç çözümAsma yapılar - konut pomescheniyaNatyazhnye tavan tavan boşluğu bitirme için mükemmel iç çözüm nispeten yakın zamanda ortaya çıktı, ama hemen popülerlik ve talebin çok kazanmak için başardı.


Kendi elleriyle bir kesintisinden sonra onarır streç tavan nasıl yapılır

Bugüne kadar, bu tür tasarımlar iç dekorasyon en popüler yollardan biridir.

Bu şaşırtıcı değildir çünkü onlar:

 • Dayanıklı ve güvenilir;
 • Çok kolay kurulabilir;
 • güzel manzarası ile karakterizedir.

bunlar sıcaklık ve keskin nesneleri değişikliklere karşı çok hassastır, çünkü Ancak, tüm avantajları olmasına rağmen, bazı dezavantajlar vardır. Buna ek olarak, onlar belirgin bir neden olmadan sarkma olabilir.

Temel asma tavanların kurulumdan önce kural - sakıncaları gelecek tasarımının çalışma: düşük sıcaklık direnci, duyarlılık deformasyona ve sarkma tuvaller içinTemel asma tavanların kurulumdan önce kural - sakıncaları gelecek tasarımının çalışma: düşük sıcaklık direnci, duyarlılık deformasyona ve sarkma tuvaller için


Asma tavanlar, bir metal çerçeve film üzerine monte edilir. Bunun ana örtüşme Arasında savunmasız yüzey gerilimi tavan hem içeride ve dışarıda zarar neden olan küçük mesafeleri sadece birkaç santimetre bir kalır.

Bazı durumlarda, ufak çaplı hasar kusurları kendi elleriyle çabucak kaldırmak oldukça mümkündür, ancak yalnızca ana hasarın büyüklüğünü belirleyip ve onarım çalışmaları en iyi şekilde sunabilir zamanlar vardır.

Birçok hızlı bir streç tavan tamir etmek mümkün ve ellerinizle kolay olup olmadığını merak ve nasıl benzer çalışmaları yürütülmüştür. acil onarım gerekebilir streç tavanlar için çeşitli nedenler vardır.

Bir streç tavan onarmak için ihtiyacı başlıca nedenleri

başlıca nedenleri şunlardır: • delinme;
 • keskin bir nesne ile kesme;
 • break;
 • Yeniden Akış malzeme;
 • Su alımı,;
 • Sarkma.

germe tavan kusur başarılı bir şekilde çift taraflı bant kullanılarak elimine edilebilirgerme tavan kusur başarılı bir şekilde çift taraflı bant kullanılarak elimine edilebilir

hala çok sıkı olduğu zaman yara, kesik veya web molası kurulumdan sonra ilk günlerinde ağırlıklı oluşur. Kedi montaj fikstürleri sırasında araçların dikkatsiz kullanım, tuval kabine köşesini hasarlı, oyuncak kusurlu pasajlar tavan atıldı deldi ise hasar nedeni olabilir. olayın bir sonucu keskin bir nesne ile delinen küçük bir delik varsa, farklılaşmaya devam edecektir yapıştırıcısı ve kumaş ile tamir edilebilir.

bez yapılan dikişsiz ağlar üzerinde bir kesik olup olmadığını çok kolay, tavan onarmak için. kesme uzunluğu 10 cm'den fazla değildir, yarık ikili maskeleme bandı kenarlarını birleştirmek mümkündür, ve daha da çözülmeye olmaz.

zararın boyutları bağlı olarak, ortadan kaldırmak, ya da kesik dikiş düzgün naylon iplik gerçekleştirdikten sonra yerine özel dekoratif öğeler kullanılarak maskelemek mümkündür.

iz bırakmadan bir gerginlik tavanda delik mühür nasıl

Zamanla, asma tavanların birçok sahipleri asma tavan bir delik yama nasıl problemiyle karşı karşıyayız.

Hatta dikkatli elleçleme tasarımı ile hiç kimse yanlışlıkla delinme gelen güvenlidir.

 1. gerilim tavanında bir delik çeşitli iletişim için açıklıklar oluşturmak için başarısız olarak, hem de kendi yanlış kullanım sonucu olabilir.
 2. Bazen yükleme sırasında güçlü bir web gerginlik durumunda meydana dikişte bir boşluk olabilir.
 3. Böyle bir kusur garanti kapsamında olup ve ücretsiz olarak sihirbazı ortadan gerektiğini belirtmekte fayda vardır.

Buna ek olarak, zaman Yanlış montaj İnternet çok kenarında yırtılabilir. Bu durumda, bir kırık parça çok düzgün profil içine ilave sonra, film, zıpkın Web ısıtılır yapıştırılır, kesilmiş gerilir ve kapanır. Bu yöntem kesinlikle hiçbir iz bırakmaz. isteğe lamba, havalandırma ve yangın güvenliği sistemi kurmak bir kesim yerde. Aksi web patlamaya devam edecek Ancak, önceden kesilmiş bir yer, güçlendirilmelidir.


Bir gergi tavan uygun kullanımı - kaplamanın bütünlüğü ve uzun hizmet ömrü garantisiBir gergi tavan uygun kullanımı - kaplamanın bütünlüğü ve uzun hizmet ömrü garantisi

Tavan çok yırtık, o zaman hiçbir şey yapılmadı ve yeni bıçağı değiştirmek zorunda edilebilir.

Bir streç tavan kumaşın hasar anında düzensizlikler değerlendirmek ve en iyi şekilde bunları kaldırmak yardımcı olacaktır ustaları aramanız gerekirse.

Tavan sorunu çözmek için ne yapacağını yırtılmış askıya

asma tavan yırtılmış ise, kaldırmak veya tuval bir delik kesmek için ne yapacağını ve nasıl bilmek çok önemlidir. Hasar Üzerine mekanik eylemin bir sonucu olarak ortaya çıkabilir. onarım çeşitli yöntemler kullanarak lezyonun büyüklüğüne bağlı.

Oda değil ısıtılır ve içerideki sıcaklık en az 20 ° ise, PVC film soğuktan patlayabilir. Bu tür bir hata zorunlu yerine ağ gerektirmektedir.

kesim PVC film ortadan kaldırılması kord ipliği yardımıyla kumaş gergi sisteminin rengi ile üretilmiştirkesim PVC film ortadan kaldırılması kord ipliği yardımıyla kumaş gergi sisteminin rengi ile üretilmiştir


Web çok gergin olduğunu ve boşluk hızla artabilir, çünkü bile küçük kusur durumunda, hemen, çıkarılmalıdır. kumaşın daha fazla zarar durdurmak için, yaralanma yerinde bant tutkal ve bir ana neden olmak için gereklidir.

Mobilya ya da tavan korniş hasar lime lime kenarlara sahip olabilir. Bir kumaş bez durumda, naylon doğru renk iplik ve sonra boya dikilebilir. En zor bazı durumlarda, tavan daha sonra üzerinde boyanmıştır kumaş ekstra parça, dikmek gerekir neden olan bir yuvarlak delik, yukarı dikmek için. önemlidir deliğin daralması hiçbir kırışıklıklar olmadığından emin olmak için.

duvara veya lamba yakınında kopma asma tavan nasıl onarılır

Stretch tavan dikkatli taşıma ile değil bir on yıl hizmet verebilecek olan güvenilir ve yüksek kaliteli kaplamadır. Bununla birlikte, kumaşa verilen hasarın neden olur ve daha sonra mutlaka onarım ihtiyacım beklenmedik durumlar vardır.

tuval gergin tavan zarar vermemek için, aşındırıcı olmayan bunlardan bakımı için kullanılması tavsiye edilirtuval gergin tavan zarar vermemek için, aşındırıcı olmayan bunlardan bakımı için kullanılması tavsiye edilir

Duvarın yakınında veya avize yakın kumaş hasarı varsa, dikkatli hasarlı kısmını ve kusur ortadan kaldırmak için yardımcı olacak ilave bir yama kaldırmak gerekir. bunu gerçekleştirmek için pratikte imkansız olduğu için onarım Bu tip sadece kendi üzerinde deneyimli ustalar tarafından yapılmalıdır. onarım çalışmaları sırasında hiçbir usulsüzlük ve kırışıklıklar vardı emin olmak çok önemlidir.

gergi tavan zarar görmemesi ve ayrıca onarımlar bazı kuralları takip etmek gerekir için.

gergi tavan çalışması Kuralları

 • Cihaz bir germe tavan her onarım veya inşaat son adım olmalıdır olduğu;
 • Keskin nesneler tarafından delinmesinden kaçınmak için gereklidir;
 • ısıtılmamış odalarda tavan kurmayın;
 • tavana yerleştirilmiş lambalar, en fazla 40 watt bir kapasiteye sahip olmalıdır;
 • Düzgün çeki düzen gerekir;
 • yalnızca nötr araçları kullanma gereksinimini yıkayın.

Bir kesim (video) ile bir asma tavan nasıl onarılır

Yani, streç tavan tamir olmadan yapmak, tüm yapıya bakmak gerekir. iyi durumda ve çekici yapıyı korumak için, periyodik olarak nemli bir sünger ile temizlenmelidir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map