gardırop oturma odasına Pratik duvar - cephelerinin 5 çeşit

gardırop oturma odasına Pratik duvar – cephelerinin 5 çeşit

12 October 2017Bugün pazar oturma odalarının duvarları da dahil olmak üzere, mobilya geniş bir yelpazedeBugün pazar, ürün yelpazesinin salon gostinyhStenki şaşırtıcı genişlikte duvarları da dahil olmak üzere mobilya geniş bir yelpazede sunmaktadır. Bazı modellerde orada bile kitaplar, heykeller veya elbise ve dış giyim yerleştirmek için, diğer TV konumlandırmak için kullanılır. En önemli şey - bu tam olarak gereksinimlerini karşılamak edip odayı dekore edecek bir ürün seçmektir. Hangi kriterler seçimine rehberlik ve ayrıca tartışılacaktır.


kabine olmadan oturma odasının duvarı

kural olarak olmaksızın muhafaza, duvarları - bu küçük ve kompakt tasarım.

Onlar için kullanılır:

 • bulaşık;
 • Küçük aksesuarlar;
 • ses sistemi ile televizyonun konumu.

Böyle inşaat seçin zor değildir ve onlar çoğu için son derece önemlidir odasında fazla yer gerekmez.

küçük bir oturma odası için çevre duvarı olmadan kullanılabilir, böylece yerden tasarruf edebilirsinizküçük bir oturma odası için çevre duvarı olmadan kullanılabilir, böylece yerden tasarruf edebilirsiniz


Mobilya fabrikaları hazır ürünler olarak satın alınan ve bireysel tasarımı emrinde edilebilir duvarın büyük bir seçim sunar.

oturma odası için bir gardırop Duvar

Modern duvar - bu işlemde, tercihan, modüler orijinal ürün dizaynıdır. Onlar sadece dünyadaki insanların kalbini kazandı, ama aynı zamanda birçok iç ayrılmaz bir parçası haline değildir.

Modüler tasarım:

 • pratik;
 • Çok fonksiyonlu;
 • Evrensel;
 • Kullanışlı.

Son yıllarda, tüketiciler giysiler için bir gardırop büyük duvara tercih vermek olmuştur. Tasarımın bu tip çok hantal olduğunu düşünüyorum ve tasarımcılar en kompakt dolaplar oluşturmak yönetmek ve çok geniş olduğu için, çok yer gerektirmez. dolaplarının iç raflar, çekmeceler çeşitliliği olabilir doldurun, ya da sadece bir şeyler asmak olacak bir bölme yapmak.Modern tasarımcılar salon işlevselliği duvarlarını sürpriz çalıştıkModern tasarımcılar salon işlevselliği duvarlarını sürpriz çalıştık

Ağırlıklı olarak salon duvarları için gibi kalemlerden oluşmaktadır:

 • TV Standı;
 • Duvar dolabı;
 • Dolap;
 • Vitrin.

Bazı insanlar ek ucuz mini bar satın almak için tercih, ama her kişinin özel meselesi. uzay izin verirse, çekmeceli bir göğüs veya duvara aynı tarzda geleneksel kaide doldurmak mümkündür. Modern duvar görünümü ile ilgili olarak, o zaman duvar boyunca veya U harfi ve G. şeklinde standart olabilir düzenlemek

onlar usulsüzlüklerin maskelemek ve kusurları düzeltir çünkü köşe dolapları modüler dizayn en popüler hale gelmiştir.

Daha önce açıklandığı gibi, duvarlar modüler ve düzenli hale getirildi. İntegral vida ve köşeleri ile şifrelenmiştir, o silmek veya öğelerin herhangi taşımak mümkün değildir. Modüler aynı duvar, operasyonlardaki zamanla dönüştürebilir. Örneğin, dolap ağır bastığı veya dolap taşımak mümkündür. Asma elementler bir kol üzerinde ayarlanabilir, ancak dolayı yıkılmasına bir kazayı önlemek için, kalite kurulum bakmak gerekir.

iki klozet oturma odasının duvarı

iki büyük dolaplar duvara Seçimi bir sürü sorun teslim edebilir.

Sonuçta, gerek:

 • uygun fiyatlı geniş formatlı tasarımlar ya hiç yoktur, ya da düşük kaliteli malzeme satıldı olarak fazla fon hazırlayın;
 • boyutlarını belirlemek için;
 • Onların konumu için çok daha fazla alan.

Bu özelliklere ek olarak mobilya stili ile belirlenmesidir. odalar için hi-tech, metal dekorasyon, pencere ve süslemeler ile mükemmel duvar tarzında dekore. aksesuarlar dahil gereksiz öğeleri tam bir eksikliği - Stil minimalizm bir ayırt edici özelliği vardır. Bu bir oturma odası, kapalı raflarda bir duvar ve elemanların en az seçmektir için çünkü.


iki klozet oturma odasının duvar - bir çok şey yerleştirmek ihtiyacı olanlar için mükemmel bir seçimdiriki klozet oturma odasının duvar - bir çok şey yerleştirmek ihtiyacı olanlar için mükemmel bir seçimdir

Eğer renk ile oynayabilir, çünkü sipariş altında bir duvar satın belirli bir malzeme seçmek, hem de birlikte farklı unsurları birleştirmek etmektir - Tasarımcılar iyi seçenek olduğuna inanıyoruz.

Mükemmel iki dolap ve önünde bir baskı olduğunu tarafı, sıkı ve zarif duvar bekliyoruz. imkansız gibi bir şey karıştırmak korkmayın. Art Nouveau duvara İçin dolaplar pürüzsüz hatları ve özlü formu ile mükemmel. tasarım odasında konfor yaratacak olan ağır ve görünüş olarak hantal olmamalıdır. Odaların Kazık moda ve şimdi mümkün olduğunca fazla boş alan bırakmak tercih olmaktan uzaktır.

Doğal olarak, duvar çekici ama aynı zamanda genel iç tasarımı ile kombine sadece olmalıdır. Bu durumda, salon mükemmel bir görünüm olacak ve tasarımcının tüm tavsiyelerine uyacaktır şey gerçekten. gölgede döşemeli mobilya onun kontrast duvar ile birlikte ve belki edilebilir. Örneğin, sıradışı çikolata ve krema koltuk takımı görünebilirdi. onlar bir karmaşa ve kötü tat etkisini yaratacak gibi, aksesuarlar, mıknatıs, bardak ve diğer öğeleri çok sayıda gerekmez.

Ne bir kabine duvar cephe olabilir

insanların yeni nesil iç monotonluğu, donuk renkler ve standart mobilya sevmiyorum. vakalar kapılarda dekor ile tip coupe iken oldukça sık elbisesinin altında dolapları duvara gibi yapılar bulabilirsiniz çünkü öyle.


Şimdi orada duvarları terbiye için birçok seçenek vardır, bu yüzden herkes onun ruh daha yakın olanı kendisi için bulabilirsinizŞimdi orada duvarları terbiye için birçok seçenek vardır, bu yüzden herkes onun ruh daha yakın olanı kendisi için bulabilirsiniz

sonlandırma seçenekleri açısından sadece bir kitle ve bazen bir seçim o kadar basit değil yapmak olarak:

 1. Fotoğraf baskı dolaplarının cephe süslemeleri için en kolay yoldur. Uygulama anlık ahşap, UV polimerizasyon ışınları gibi bir işlem kullanılarak yapılır. Modern teknolojiler açık ve iz bırakmadan desen uygulamak için izin verir ve bunun yanı sıra, hatta onun uygun görünüm kaybetmezsiniz birkaç yıl ve günlük bakım sonrası. Profesyonel kaplamalı güvenilen eğer, yüksek kaliteli baskı ve sulu alabilirsiniz.
 2. Hayır daha az popüler cephe yansıtılır. Onların yardımı ile odanın görsel genişleme küçük ve dar odalar için gereklidir oluşturabilir. yöntem gündeme gelebilir ve dar bir koridor düzenlemek istiyorum ama oturma odasında ise, o tam zamanında olacaktır.
 3. Parlak veya lake dolap cephe o ayna için tam kullanılmaktadır. Bir film, polimerik bir kaplama ya da plastik paneller seçmek mümkündür, bu gibi kaplamaların aralığı, pratik olarak sınırsızdır. Bazı insanlar sadece bir kapı lake sipariş tercih.
 4. , Cam cephe, tipik dükkan pencereli duvarlar için kullanılır, ancak dolap kapı cam kumaşın bir kısmı üzerinde sadece oluşur çünkü duvarın içinde saklanan ne hiçbir yerde açık Konuklar tüm.
 5. Salonda duvara oyulmuş kapı yüklemek için modadır. Bu ürünler, el ile işlenmiş kesinlikle ucuz, ve böylece zevkinize en farklı tasarım sipariş etmek mümkündür edilir. Modern fabrika ekipmanında bunları görür herkesi şaşırtıyor olabilir en inanılmaz ve yaratıcı ürünler oluşturmak için izin verir.

Oturma odasında Modern duvar (video)

Eviniz için yeni bir şey satın almak korkmayın. İşte bu yeni hayatın başlangıcı, ya da daha rahat ve çekici hale gelmiştir evlerini, sevmek izin verebilir. Size iyi şanslar!

(İç fotoğrafta) gardırop oturma odası için duvar seçenekleri

4e4a61c7c323d 5016e74a150dc 2db17131e89abc301aefc79f2bacaae7 4f28591a42b117268cf2f6857c02991a 44almaz30 2206 2522image 17200image 85301-V-taunhaus-shkafy-kupe-s-zerkalom 53840d748fdde213846f460a3d9cf455

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 + = 67

map