The BlogNawet w łazience można znaleźć kilka metrów i wyposażyć się w garderobie, porzucając tradycyjne kredensyNawet w łazience można znaleźć kilka metrów i wyposażyć się w garderobie, porzucając tradycyjne kredensy
Nie ma takiej osoby, która nie chciałaby wyobrazić sobie garderobę w domu, zwłaszcza, gdy nie mówimy o dużej szafy w sypialni i na osobnym pomieszczeniu, w którym każda rzecz i dekoracji ma swoje miejsce. To zawsze było ogromnym luksusem, na który mogą sobie pozwolić tylko bardzo bogatych ludzi. Obecnie, nowe apartamenty z ulepszonego układu sugerują garderobę. Ludzie stopniowo zaczynają rozumieć, że to nie jest luksusowy, ale całkiem po prostu, wygodny i praktyczny sposób na przechowywanie ubrań.


Gdzie może znajdować się w szafie z apartamentami

Rzadki kobieta nie marzy o pokoju poświęconej wyłącznie pod odzieży, obuwia i akcesoriów, nawet w pokoju, na balkonie i kuchni dopasowanie. Propozycje budżetu własnymi rękami dla standardowego mieszkania w mieście - przeznaczyć przechowywanie sypialni oddzielonych położenia partycji wezgłowia łóżka lub złożyć orzecznictwa szafę.

Nie denerwuj się, jeśli mały rozmiar sypialnia, miejsce w szatni można zidentyfikować w dowolnym miejscu:

 • W salonie;
 • W korytarzu;
 • W sypialni;
 • W korytarzu:
 • W łazience.

Znajdź miejsce na przestronnym i komfortowym opatrunek można w dowolnym pomieszczeniu w domuZnajdź miejsce na przestronnym i komfortowym opatrunek można w dowolnym pomieszczeniu w domu

Po prostu chcą spędzić trochę czasu na poszukiwanie alternatyw, które są odpowiednie dla danego studio lub apartament z jedną sypialnią. Można również korzystać z sali jako przegrody między sypialni i łazienki. Jest to klasyczny, bardzo wygodny układ opcja opatrunku.


Zastosowanie struktury o kontrastowych kolorach mogą być rozdzielone przez różne strefy w obszarze bez przeszkód.

Wymiary garderoby w mieszkaniu

Oczywiście, każdy chciałby mieć garderobę w swoim domu. Ale często, urządzenie jest taki pokój jest możliwy tylko w domu na wsi, gdzie przestrzeń jest wielokrotnie więcej niż w zwykłym mieszkaniu. Ale mały rozmiar garderoby - to nie ma znaczenia, jeśli masz pomysł na praktyczne wykorzystanie przestrzeni.

Aby to zrobić, należy wybrać:

 • miejsce;
 • Meble;
 • wystrój;
 • Styl.

Małych rozmiarów garderoba jest wygodniejszy w użyciu, ponieważ wszystkie rzeczy są od razu pod rękąMałych rozmiarów garderoba jest wygodniejszy w użyciu, ponieważ wszystkie rzeczy są od razu pod rękąGłówny problem związany z brakiem przestrzeni - wizualnej rozszerzeniem mieszkań w szczególności opatrunek.

Pomoże zwiększyć przestrzeń wizualnie:

 • Zastosowanie jasnych kolorach we wnętrzu;
 • Lustro powierzchni w dekoracji;
 • Nieobecność wielkogabarytowych mebli.

Przy odpowiednim podejściu do problemu, nie jest to miejsce dla opatrunku w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu.

Od ściany, aby dać najlepsze, będą one wizualnie zmniejszyć przestrzeń.

Wygodne garderoba w łazience

Jednym z odważnych i niekonwencjonalnych rozwiązań - wyposażyć garderobę w łazience.

Nikt nie mówi, że w łazience tylko 2 funkcje:

 • Mycie i kąpieliskach;
 • Przechowywanie materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do tego celu.

Dlaczego nie skorzystać z tej części mieszkania, jak również garderobę? Opatrunek mały rozmiar zmieści się nawet w łazience.

Przy aranżacji opatrunek w łazience trzeba zainstalować silną moc okapuPrzy aranżacji opatrunek w łazience trzeba zainstalować silną moc okapu


Kilka technik, które pomogą zwiększyć wydajność i praktyczność mini-wykończeniowe:

 • Lekko opadający kształt otwartej półki;
 • Sekcja noclegi szafa na całej wysokości ściany;
 • Kątowe ułożenie półek;
 • Korzystanie przestrzeń nad drzwiami.

Aby pomieszczenie nie wyglądało przeciążony użyj stojaki w tym samym kolorze co ściany.

Nie zapominaj, że szafa - tylko sposób na optymalizację przestrzeni w mieszkaniu i pozbyć się konieczności utrzymania wszystko w szufladach, szafach w różnych pomieszczeniach. Pozwoli to znacznie obniżyć opłaty czasowe - wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki.

Opcje opatrunek łazienkę i nie tylko

A jednak, dla większości mieszkań leżał nietypowo oddzielnych pomieszczeń dla szatni.

Istnieje kilka rozwiązań tego problemu:


 • Użyj szafy siebie jako partycji, które będą oddzielną sypialnię i miejsce do przechowywania ubrań;
 • Alter spiżarni pod opatrunek;
 • Użyj balkon garderoba lub loggię;
 • Wyposażyć garderobę w przedszkolu, łazienka, pokój dzienny.

Teraz szczegóły każdego elementu. Niektóre style, takie jak strych, nie absolutnie przeznaczyć oddzielne pomieszczenie do szafy. Wyjściem z tej sytuacji jest podzielenie sypialni, jakby na 2 obszary: rekreacji i magazynowania, montażu ubrania. Użyj do tego celu, nawiasem mówiąc, jest to nie tylko możliwe, do szafki, w której do przechowywania i rzeczy. Zasłony i parawany będzie również doskonałym rozwiązaniem. Z szafki, na przykład, można zdecydować się na zewnątrz za pomocą bar-wieszak.

Budowa opatrunku szafie - jest to dobry pomysł, aby używać odpowiedniego miejscaBudowa opatrunku szafie - jest to dobry pomysł, aby używać odpowiedniego miejsca

Przede wszystkim, jeśli mówimy o przerabianie szafy w garderobie, konieczne jest, aby ocenić stan pokoju. W razie potrzeby należy dokonać drobnych napraw. W pokoju nie powinny być spożywane na surowo - dbać o wentylację. Należy również oczyścić ściany, podłoga, sufit do zrobienia - trzeba dobre oświetlenie. Po naprawie jest już warto pomyśleć o bezpośrednim rejestracji opatrunku. Istnieje kilka wersji: szafy do sufitu, ww wieszaka-rod.

Ze względu na brak miejsca, stosowanie struktur ślizgowych, półki, szuflady i dodatkowych haczyków byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Od balkonów i loggii, głównie małych, konieczne jest, aby wykorzystać przestrzeń na 100 procent. Wąskie szafy z przesuwanymi półki i wieszaki-pantograf - najlepsze rozwiązanie dla takiego opatrunku opcję. Największym problemem będzie prawdopodobnie nagrzewa pomieszczenie. Musisz dostarczyć jakości okna, uszczelnić szczelinę, aby wybrać właściwą izolację - mniej niż jego przewodności cieplnej, tym lepiej zachować ciepło.

Dbać o „poufności” pokoju. Najlepiej jest zainstalować lub stonowanych lustra, witraże, można po prostu użyć zasłony, ale wymagają dodatkowego oświetlenia.

Garderoba w przedszkolu

Podstawowe pytanie - czy konieczne jest, aby podzielić przestrzeń magazynową miejscach dorosłych i dziecka. Jeśli jednak, że odpowiedź brzmi „tak”, należy rozważyć tę sprawę bardziej szczegółowo.

Należy powiedzieć o zaletach i wadach tej decyzji:

 1. Najbardziej znaczące i być może jedyną wadą - konieczność rezygnacji z niektórych przestrzeni pokoju dziecka.
 2. Z zalet: Jest to wygodne, schludne, wszystko jest w jednym miejscu - standardowe argumenty „za” opatrunku, w zasadzie.

Garderoba w przedszkolu powinny być nie tylko atrakcyjne, ale również jak najbardziej bezpiecznaGarderoba w przedszkolu powinny być nie tylko atrakcyjne, ale również jak najbardziej bezpieczna

Najczęściej dziecko umieścić szafy garderoby. To może pomieścić dużą ilość rzeczy i łatwy w użyciu. Lepiej zrezygnować z zakupu opcji gotowy, i nakazał gabinetu do indywidualnych wymagań. Ważne jest, aby określić, jakie dokładnie będą przechowywane w szatni dla dzieci. Odzież wyłącznie lub dodatkowo do niego, książek, zabawek i tak dalej. Pomoże to umiejętnie i efektywnie zmaksymalizować przestrzeń.

Przeprowadziliśmy wiele kontrowersji nad drzwiami w szatni dla dzieci. Są one niezbędne, wszystko jedno, czy nie? Jeżeli nie jesteś pewny, że nie zawsze będzie porządek - „Tak.” Odpowiedź wyraźnie Najlepiej jest korzystać z drzwiami przesuwnymi lub „akordeon” - dziecko będzie łatwiej uporać się z takich opcji.

Warto zwrócić uwagę na kotwicowiska. Muszą być wystarczająco silna - drzwi są zazwyczaj obsługiwane bardzo aktywnie.

Szafa wnękowa w łazience (wideo)

Pojawienie się garderoby w mieszkaniu - decyzja na korzyść komfortu i jakości życia.

Projekt szafa w mieszkaniu (przykłady zdjęcia)

file4e845474e0ecf file4e845492b035b 4 14 15 5 50 313 2236 es2029429

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 1 =