Garderoba w domu: 3 wskazówki dotyczące aranżacji

Garderoba w domu: 3 wskazówki dotyczące aranżacji

12 October 2017W garderobie, marzenie wielu, zwłaszcza kobiet, ponieważ to naprawdę jest bardzo wygodny i praktycznyW garderobie, marzenie wielu, zwłaszcza kobiet, ponieważ to naprawdę jest bardzo wygodny i praktichnoSuschestvuet wiele sposobów, aby robić to wygodny i niezawodny system przechowywania. Najwygodniejszym sposobem jest nadal traktowany jako garderoba. Nie myśl, że garderoba - to przywilejem jedynie dużych luksusowych domów. Nawet dość skromne Powierzchnia będzie wystarczająco, aby uczynić wygodną garderobę dla całej rodziny.


Jaki jest garderoba w prywatnym domu

W większości przypadków ludzie nie myślą o zaletach opatrunek przed standardowym systemie przechowywania szafkach i szufladach. Jednak korzyści, istnieje wiele! Sprawdź je do swojej motywacji do stworzenia szafa była wystarczająca. Tylko przewidywanie piękne i wygodne opatrunek będzie można pokazać maksimum wysiłku i staranności w celu uzyskania naprawdę wielką szafę!

Garderoba - jest to okazja, aby uwolnić swój dom od mebli wielkogabarytowychGarderoba - jest to okazja, aby uwolnić swój dom od mebli wielkogabarytowych

Jakie są korzyści wy podpoziomów dressing:

 • W przeciwieństwie do zamkniętych systemów magazynowych (szafki i szuflady) w opatrunku łatwo znaleźć rzeczy do ich wglądu i rozpowszechniać w żądanej kolejności.
 • garderoba, biorąc więcej miejsca, zdolnej pomieścić większą liczbę rzeczy jak przechowywanie idzie od podłogi do sufitu i zajmuje niszę bez śladu, ponieważ projekt odbywa się w poszczególnych wielkości pomieszczenia lub jego części.
 • Opatrunek może być umieszczony nie tylko do samych rzeczy, ale również związane elementy. Często w szafie można znaleźć pralka, suszarka, deska do prasowania, i tak dalej. Zatem reszta domu będzie wolny od biurokracji z odzieży i bielizny.
 • Projekt szafa, jak również jego zawartość, można wybrać samemu, który wejdzie do pokoju w stylu domu i na twoich zasadach przechowywania.

Garderoba jest znacznie wygodniejsze niż szafek i szuflad.

Wybierając meble do szatni

na meble garderoba jest ściśle dobrane indywidualnie, w przeciwieństwie do innych pomieszczeń, których treść niewiele różnią się od domu do domu. garderoba - to strefa intymna ludzkiego, gdzie wydaje się, że indywidualne cechy i potrzeby.


można kupić gotową treść szatni, ale to sprawia, że ​​bardziej sensowne, aby rozważyć swoje potrzeby i zamówić wszystkie elementy na swoim szkicumożna kupić gotową treść szatni, ale to sprawia, że ​​bardziej sensowne, aby rozważyć swoje potrzeby i zamówić wszystkie elementy na swoim szkicu

 

Napełnianie garderobę zależy od następujących czynników: 1. Liczba ludzi, którzy lubią się ubierać. Im więcej użytkowników, wymagane jest więcej miejsca i garderobą. Pożądane jest, aby każda osoba miała opatrunek strefy.
 2. Płeć i wiek tych, którzy korzystają z udogodnień. Na to zależy od liczby i wielkości lustra, obecności lub braku systemów pamięci masowej dla dzieci i inne drobiazgi.
 3. Wielkość domu i szereg funkcji, które jest zaplanowane do wykonania garderobę. Jeżeli dla niektórych ludzi garderoba - to tylko półka za zasłoną, z drugiej - w osobnym pomieszczeniu, trzeba dbać o siebie i rzeczy.
 4. Styl, w którym dom jest pełny. Wspaniale, gdyby wszystkie pokoje są połączone z jednej stylistycznej decyzji lub przynajmniej coś w strefach wspólnych że Rhyme w jednej kompozycji, harmonijny i prawidłowy.

Przed rozpoczęciem tworzenia projektu garderobą, refleksji na temat wyżej wymienionych czynników.

W zależności od cech swojego domu rodzinnego składu opatrunku może być różnej wielkości i konfiguracji.

W garderobie następujące elementy oraz elementy opatrunku może być umieszczony:

 • wieszaki;
 • pudełka;
 • otwarte półki;
 • pręt;
 • specjalny dział w ramach krawaty, paski i inne akcesoria;
 • organizator pomieścić najmniejszy szczegół;
 • toaletka;
 • lustro;
 • Maszyna do mycia;
 • suszarki;
 • do prasowania;
 • Sprzęt sportowy.

Czasami opatrunek rozszerzyć funkcjonalność korzystania z roweru lub innego sprzętu sportowego. Duże lustro i mała ilość wolnego miejsca pozwala na wykonywanie ćwiczeń sportowych, nie przeszkadzając nikomu i skoncentrować się na tym procesie.

Garderoba w drewnianym domu

Drewniany dom w kraju - to miejsce, gdzie można odpocząć na ciele i duszy, tak, że wszystkie elementy domu powinien być przyjemny w użyciu, piękne i wygodne. Wyjątkiem jest i garderoby.

Oprócz wysokiej jakości eko-przyjazne regałów i szafek w opatrunku pożądane jest, aby rozważyć system wentylacyjny oraz specjalne oświetlenieOprócz wysokiej jakości eko-przyjazne regałów i szafek w opatrunku pożądane jest, aby rozważyć system wentylacyjny oraz specjalne oświetlenie

Garderoba w drewnianym domu mogą być wykonane zgodnie z następującymi zasadami:

 1. Przyjazne dla środowiska. Na drewnianym domu jest specjalny urok naturalności materiałów użytych do wnętrza. Dlatego, garderoba, wykonane w najlepszych zasad eko-styl jest pięknie uzupełniają styl domu.
 2. Dolna część opatrunku jest podana dla lokalizacji buta, środkowa - największa - na rzeczywistych ubrań i bielizny, a także najwyższej półce pod sufitem podane są przechowywane rzeczy przed jego sezon. Taki system pozwoli na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Wszelkie pytania dotyczące aranżacji garderoby zajmują się głównie w środkowej części.
 3. Pamiętaj, aby przemyśleć światło w garderobie, na każdym rogu można było zobaczyć bez napięcia. Jest to ważne, ponieważ w szatni nie ma „nieistotne” części pomieszczenia.
 4. Jeśli drzwi szafy zamknięte lub Zasłony, upewnij się, że jest dobrze wentylowane, aby rzeczy miały świeży zapach i szybko wyschły, jeśli jest ukryte w systemie pamięci masowej.

Na drewnianym domu, staraj się wybierać materiały naturalne i dbać o dobrą wentylację.

Jak zrobić garderobie w domu

Wyposażyć garderobę przez siebie - to proste! Po Opatrunek składa się z elementów, które są łatwe w montażu ręcznie.


garderoba pomoże Ci nie tylko łatwe do określenia ich dobytek, ale także przynieść wiele pozytywnych emocjigarderoba pomoże Ci nie tylko łatwe do określenia ich dobytek, ale także przynieść wiele pozytywnych emocji

Istnieją 2 podstawowe sposoby urządzić garderobę:

 • Obecnie wiele sklepów, które są zaangażowane w handel towarami do domu, są również zaangażowane i akcesoria do szafy. Jeśli masz odwagę, aby zaprojektować własną garderobę, można korzystać z usług różnych sklepie dla majsterkowiczów.
 • Można również skorzystać z usług projektantów, planistów, którzy zaprojektować garderobę i dać szkic w rękach wykwalifikowanych zbieraczy, którzy sprawiają, że meble do opatrunku na zamówienie.

Można zrobić sos samemu lub skorzystać z usług profesjonalistów, oszczędzając siły i cierpliwości.

Aby dokonać garderobę własnymi rękami, należy uwzględnić następujące wskazówki:

 1. Bielizna lepiej jest przechowywać w szufladzie, położone nie mniejszej niż 1 m od podłogi.
 2. W garderobie, można umieścić 2 bary, jeden nad drugim! Nadaje się do krótkich rzeczy.
 3. Szuflady nie należy umieszczać na poziomie wyższym niż 120 cm. Będzie to wygodne, aby znaleźć rzeczy.
 4. Nie powinna mieć górny bar wyższe niż 2 metry nad podłogą. W przeciwnym razie trzeba będzie trudności z użyciem sztangi.
 5. Nie przeznaczyć zbyt dużo miejsca do przechowywania butów. Długa wąska półka na dolnej kondygnacji zabraknie Twój przechowywania potrzebuje buty. Znaczenia dla butów sezonu lepiej leżał w pudełku i schować.
 6. Jeśli masz mnóstwo akcesoriów, a następnie zająć się ich dystrybucją.

Zrobić garderobę w domu (wideo)


Garderoba w domu lub domku - to jest piękne. Jego położenie może się zmieniać w zależności od potrzeb i stylu domu. Blind jest idealny dla stylu skandynawskiego, a na wschodzie - drzwi przesuwne zrobi. Wszelkie styl można przełożyć na wygodną garderobę!

Projekt garderoba w prywatnym domu (zdjęcie wnętrza)

4-22 3-25 4-24 4f9d68a4107f435511144721f6ee50f4 21-1024x997 3012-20 7259b7352eaeb230c805c347b577a585 94101a387e712c7b26bc9b6b52dd0cc8 99190539e004938b893436462f55 385614063-768x1024

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 59 = 61

map