The Bloggarderoba - jest świetnym rozwiązaniem, aby szybko i łatwo ukryć jak ubrania i butygarderoba - jest świetnym rozwiązaniem, aby szybko i łatwo ukryć jak szata, a obuvGarderobnaya - pomieszczenie funkcjonalne, dobrze uwalnia przestrzeń mieszkania lub domu od zaśmiecone, co czyni go o wiele bardziej komfortowe. Zawierać wszystkie niezbędne elementy i osobiste pranie w jednym miejscu jest bardzo wygodne, wszystko jest w zasięgu ręki i nie trzeba patrzeć na coś wokół domu. Szafy nieporęczne dawna do przeszłości, i zostały one zastąpione przez funkcjonalne i stylowe rzeczy przechowywania.


Systemy szafa do przechowywania

Jednym z najbardziej popularnych jest opatrunek siatkowy, jej rozwiązania nietypowe przechowywania i stylowy design, nie przytłaczać przestrzeń pokoju. Mesh systemy wykończeniowe są bardzo popularne ze względu na zwartość i wszechstronność. Gotowe projekty będą idealnie pasować do wnętrza pomieszczeń.

Wiele osób woli, aby wyposażyć szafy, ponieważ są one charakteryzuje praktyczność i funkcjonalnośćWiele osób woli, aby wyposażyć szafy, ponieważ są one charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność

Wygodny w użyciu opatrunek miejsca zależy od jego składników.

Gotowe zestawy są ogromny wybór różnych elementów garderoby:

 1. Opatrunek siatkowy lub system komórkowy jest podstawą elementów siatkowych.
 2. system obudów - obiekty modułowe, łączące więzi.
 3. System Frame - fundacja można nazwać kolumny metalu.
 4. System prącia - panele montowane są bezpośrednio na ścianie.

Zazwyczaj istnieje producenci szafa projektanta online niezależny dobór elementów składowych. Można ustawić parametry istniejącej szafie, szerokość, wysokość i głębokość. Po zakończeniu wszystkich obliczeń może tylko wysłać gotowy szkic do obliczania kosztów.


Zawieszany opatrunek siatkowy

Zawieszane szafy składa się z siatki mesh półek i różnych koszyków. Taki system nazywa się także komórki z powodu podobieństwa wyglądu z komórek pszczelich.

Dosyć powszechne są dziś siatka zamontowana opatrunek, który może być używany do przechowywania drobnych przedmiotówDosyć powszechne są dziś siatka zamontowana opatrunek, który może być używany do przechowywania drobnych przedmiotów

Opatrunek z siatki wielofunkcyjne i obejmuje wszystko, co niezbędne do przechowywania i umieszczenie rzeczy: 1. Obuvnitsy mieć możliwość budowania na strukturze.
 2. Rod na wiszące ubrania sukienki i innych może być umieszczony na wygodnej wysokości.
 3. Bryuchnitsy mają wiele możliwości zakwaterowania.
 4. Konstrukcja półki mogą być metalowe lub drewniane.
 5. Haczyki mogą być montowane na ścianie lub bezpośrednio na konstrukcji półki.
 6. Kosz jest łatwo być nominowany i mają różną pojemność i wymiary.

Zaletą systemów sieciowych jest zdolność szafie poruszającego wszystkie elementy do żądanej długości bez trudności. Częściowo lub całkowicie, można użyć półek z innych materiałów. Cena połączeniu systemów szafa jest dość przystępne.

opatrunek komórkowa

Niezależny projekt opatrunku komórkowej pozwala zorganizować wszystkie potrzebne miejsca o dowolnej wielkości.

Opatrunek komórkowej zaletą jest to, że zajmuje niewiele miejsca w pokojuOpatrunek komórkowej zaletą jest to, że zajmuje niewiele miejsca w pokoju

Określony przechowywania oraz w układzie siatki są nieograniczone, główne zalety można scharakteryzować w następujący sposób:

 1. Półki i szuflady siateczki zapewnia dobrą wentylację rzeczy i eliminuje nieprzyjemny zapach.
 2. W trosce o konstrukcji jest dość prosty, elementy nie mają nóg, a nie utrudniać dostępu do mycia podłogi, a elementy metalowe są łatwe do czyszczenia.
 3. Ze względu na strukturę plastra miodu, ma wygląd lekkości i wysiłku.
 4. Będąc w stanie zobaczyć całą zawartość półek i szuflad.

Dużą zaletą telefonu opatrunku Larvij lub Aristo jest możliwość samodzielnego montażu konstrukcji. Stylowy projektowania systemu i komfortu, o wysokiej wytrzymałości i odporności. Opatrunek siatkowy System umożliwia dystrybucję rzeczy na własną rękę, i zmienić szczegóły komponentów w przypadku dodawania nowego lub usunięcie starych.

Rzeczy są trochę używany, może być umieszczony na górnej półce i być łatwo dostępne do użycia w razie potrzeby.

Uniwersalny system opatrunek komórkowych

Systemy szafa nie są przypadkowo popularne. Główne składniki: wspornik licznik w kształcie litery U i półką oczek lub szuflad. Pierwsza aplikacja systemów sieciowej pamięci masowej dla domu została zorganizowana w Szwecji.

Uniwersalny zestaw opatrunkowy może być niezależnie, co najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby uzyskać niezbędne narzędzia do pracyUniwersalny zestaw opatrunkowy może być niezależnie, co najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby uzyskać niezbędne narzędzia do pracy


Zasada instalacji mobilnej szatni jest bardzo prosta:

 1. Główną część jest zamocowana na poziomej ściance w pobliżu sufitu, jak to możliwe.
 2. Pionowe szyny metalowe mają otwory na części składowe.
 3. Podstawowe dane są ustalane arbitralnie w przewodniku.

Profil pionowy ruch swobodnie, dzięki czemu można łatwo zwiększyć przestrzeń na ubrania. Doskonałym rozwiązaniem jest mieć lustro w garderobie, aby spróbować, aby umożliwić pewne elementy ubioru w miejscu. Szafa może służyć jako pamięć tylko odzieży i rzeczy osobistych.

Do przechowywania ubrań i obuwia szafa jest zwykle w przedpokoju, garderoby dla osobistych w sypialni. Tani opatrunek może być połączone i przystosowane do przechowywania różnych miejscach, w tym odzieży wierzchniej. Znajduje się taki skomplikowany system jest zwykle w połączeniu z łazienki i sypialni.

Mesh systemu szafa własnymi rękami

Ustaw siatkowy układ szafa własnymi rękami nie przedstawia żadnej trudności. W swej istocie, system jest podobny do projektanta dziecięcego, która pozwala wykonać montaż i instalację systemu. Pierwszym krokiem powinno być ustalenie położenia szatni za. Po określeniu lokalizacji, ważne jest, aby szczegółowy rysunek i zastanowić się, jakie rzeczy będą umieszczone w garderobie.


Przed zainstalowaniem siatki garderobę z rękami, należy myśleć z wyprzedzeniem o projekt i układPrzed zainstalowaniem siatki garderobę z rękami, należy myśleć z wyprzedzeniem o projekt i układ

Przed rozpoczęciem instalacji, trzeba zaopatrzyć się w narzędzia:

 • Ruletki będą potrzebne do pomiarów;
 • Korzystanie poziom projekt zostanie ustawiony płynnie;
 • Wkrętak dokręcić śruby jest o wiele wygodniejsze niż śrubokręta;
 • Puncher przydatna dla ścian betonowych.

Element nośny ma być ustalony bardzo mocno, że spoczywa ciężar dalszą budowę. Zamontowany człon nośny poziomo pod strop opatrunek.

Pionowe elementy są zamontowane bezpośrednio na szynę może być zastosowany, jeżeli jest to konieczne. Wsporniki są mocowane do pionowych elementów prowadzących, odległość pomiędzy nimi są określane w sposób arbitralny. Między rzeczy można zrobić żadnej odległości, jeśli to konieczne. Półki są instalowane bezpośrednio na wspornikach i zatrzasnąć je. Kosze są umieszczone w specjalnej ramki, który jest zatrzaśnięty w uchwycie. Bary i bryuchnitsy mocowane również do wsporników lub bezpośrednio do półek z drutu, za pomocą specjalnych przedmiotów. Haczyki można powiesić bezpośrednio na półkach drucianych lub jako oddzielne elementy opatrunku.

reguła wyboru: System szafa netto (wideo)

Trudności w montażu i instalacji tam, cała konstrukcja jest prosta i praktyczna, przy minimalnym nakładzie pracy, można osiągnąć pożądany rezultat.

Przykłady siatki systemy szatnie (foto)

file4e84540d86354 0001 128 112 129 2 140 142 139 144

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 51 = 52