Funkcjonalne szafy w przedpokoju na buty 3 główne typy

Funkcjonalne szafy w przedpokoju na buty 3 główne typy

12 October 2017Zaprowadzić porządek na korytarzu, gdzie jest zawsze dużo ubrań i butów, można przyczynić się do odpowiednio dobrane mebleZaprowadzić porządek na korytarzu, gdzie jest zawsze dużo ubrań i butów, można przyczynić się do odpowiednio dobranej reguły mebelKak, w każdej rodzinie istnieje ogromna ilość butów, które muszą być przechowywane gdzieś. Jest on umieszczony w obudowie, która jest zamontowana w korytarzu, ale częściej jako wynik - tam panuje bałagan. W celu przezwyciężenia chaosu buta, przemysł meblowy oferuje specjalne szafki. Często są one zainstalowane w hali. Cokoły do ​​obuwia różnią się w stylu, wzornictwa, rozmiaru i sposobu użycia. Podnieść krawężnik, na podstawie wejściem i stylizacji wnętrz gabarytach. Zanim kupisz ten mebel, trzeba dokładnie zbadać tę kwestię.


Co może być szafka buty w korytarzu

Istnieją dwie główne grupy, które mogą być podzielone Szafy, jest otwarty i zamknięty. Mogą one mieć postać półek, szafek lub sklepów. Nie mogą być również na tyle headroom i maksymalny kompaktowy.

Pojemny, kompaktowy, stylowy i łatwy stojak na buty - to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej korytarzuPojemny, kompaktowy, stylowy i łatwy stojak na buty - to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej korytarzu

Producenci zidentyfikować kilka podstawowych typów:

 1. szafka na buty. Jest to prosta konstrukcja w postaci niewielkich półek. W razie potrzeby, a to fantazyjne cokoły projekt może być oryginalny. Ogromną zaletą jest to, że można umieścić na półkach butów o różnych rozmiarach. Ponadto, dzięki specjalnej powierzchni półek, buty można umieścić mokre. Ze względu na funkcję buta wentylacyjnym szybko wysycha i nie pogarszać. Jedyną wadą takich tabel - jest otwartą formą, gdzie cały but jest na głowie.
 2. Szafa-Bon Posiada znaczne kwoty. Wewnątrz szafy duża liczba półek, które mogą być ustawione ukośnie lub poziomo. Ze względu na fakt, że obuwie jest dostarczany do całej podeszwy, nie ma problemu deformacji i krzywizny kształcie butów. Drzwi takie słupkach mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak szkło lub drewno. Zgodnie z projektem, drzwi są wybierane przez preferencji. Mogą być na zawiasach w formie akordeonu lub oddalają się od siebie. Istnieje również możliwość, aby mieć case-Bon w szafie, kiedy nie ma potrzeby instalowania drzwi. Wadą tych tabelach są duże rozmiary, które nie pasują do małego holu.
 3. stajnie - to gdzieś między stolikami i szafka na buty. Mają otwarty widok, kilka półek i mały fotel. Konstrukcja tego mebla może być dowolny wszystko zależy od wyobraźni i upodobań.

Wąska szafka na buty w przedpokoju: Opcje

Obuvnitsy dopasować do pokoju z małym materiału. Zajmują one bardzo mało miejsca, zwarte, mają niewielką głębokość. Najczęściej są one zawiasach strukturę półki, który pozwala przechowywać buty w pozycji pionowej.


Wąska kredens nie zajmują dużo miejsca w korytarzu, ale pokój będzie wolny od niepotrzebnych rzeczyWąska kredens nie zajmują dużo miejsca w korytarzu, ale pokój będzie wolny od niepotrzebnych rzeczy

Recline może być nie tylko półki, ale drzwi lub oddzielne przedziały. Jej kompaktowy rozmiar, wąski obuvnitsy można umieścić nawet na zewnątrz drzwi, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Jedyną wadą takich tabel - jest niezdolność do przechowywania butów trójwymiarowych. Ale projektanci rozwiązali ten problem. Wielki rozwiązaniem jest zaprojektowanie szafek o różnych rozmiarach komór. Aby prawidłowo obliczyć wymaganą wielkość tabel należy myśleć z wyprzedzeniem, co i jak będzie znajdować się w nim.

Oblicza się następująco: • głębokość;
 • wysokość;
 • Szeroki.

Jeśli rodzina składa się z kilku osób, wąski obuvnitsa nie może przyjść, wtedy konieczne jest podłączenie wyobraźni i projektowania szafkę z kilkoma komorami o różnych wysokościach. To wystarczy, aby odwołać się do projektantów mebli, które pomogą uczynić tabele rysowania dla wszystkich potrzeb.

Wygodna szafa o miejsce w hali

Szafka z siedzeniem może być dołączony zestaw mebli lub wybrany oddzielnie. Z założenia, to może być umieszczone na podłodze lub ścianie, i ustawiona pod kątem lub prosty. Na pierwszy rzut oka wygląda jak stolik nocny Niskie szafki. Jest on używany nie tylko do przechowywania. Na nim można usiąść, położyć torbę lub zakupy.

Bench - półka z małym siedzeniem i dodaj swój korytarz przytulności i komfortuBench - półka z małym siedzeniem i dodaj swój korytarz przytulności i komfortu

Producenci wytwarzają dość solidną konstrukcję o odpowiedniej głębokości. Półki w taki obuvnits ułożone poziomo, których wysokość może być regulowana.

Ponadto, oprócz są małe przegródki do przechowywania produktów do pielęgnacji obuwia. Siedzenie może być miękkie lub twarde, to wszystko zależy od woli przyszłych właścicieli.

Tabele styl wyróżnia się:

 • barokowy;
 • klasyczna;
 • minimalizm;
 • nowoczesne;
 • Art Deco;
 • High-tech;
 • Kicz.

Są style nazw geograficznych, które wykazują elementy narodami wystroju światowej.

Rogu szafka na buty w przedpokoju

Dość często, korytarz ma wydłużony kształt i jest to dość trudne do umieszczenia meble sprawiają, że kompaktowy i wygodny. W takich przypadkach może zbliżyć się do szafki narożnej do przechowywania butów. W większości przypadków, taki obuvnits głębokość nie przekracza 30 cm., Co jest wystarczające do położenia całego buta.


Jeśli nie ma wystarczającej ilości prześwitu korytarz - przyjść do szafki narożnej pomoc do przechowywania butówJeśli nie ma wystarczającej ilości prześwitu korytarz - przyjść do szafki narożnej pomoc do przechowywania butów

stoliki narożne mają następujące zalety:

 • Niewielki rozmiar;
 • Wiele funkcji;
 • Rozsądna cena;
 • Dobra wydajność.

Szafki narożne na buty są wąskie i miękkim zamontowane siedzenia. Wyglądają dokładnie, oszczędzając przestrzeń wypełnia ponieważ tytuł martwej strefie kątowej. Pionowe szafki narożne pozwalają na przechowywanie wysokie buty. Należy zwrócić szczególną uwagę na drzwi. Mogą być różne, ale większość konsumentów wybrać wzór przesuwnych. Taka konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce. Wśród nabywców stały się popularne kamień cienki. Ich specyfika polega na półkach, które są otwarte na pewnym kątem. Są wygodne w zakresie umieszczania dużej liczby butów.

Materiały konstrukcyjne dla łóżku do butów w korytarzu

Jest to bardzo ważne, że meble są wykonane z wysokiej jakości materiału. Producenci mebli produkować swoje wyroby z materiałów na każdy gust i budżet.


Cokolwiek materiał jest stosowany do produkcji mebli - nie zbędne, aby sprawdzić jego certyfikat jakościCokolwiek materiał jest stosowany do produkcji mebli - nie zbędne, aby sprawdzić jego certyfikat jakości

Do produkcji cokołów na buty używane są generalnie takie materiały:

 1. drewno Jest najbardziej popularnym materiałem. Produkty Produkuje piękne i naturalne. Meble wykonane z drewna wygląda dość masywny, więc nadaje się w dużych przestrzeniach. Drewniane meble zachowuje swoją pierwotną formę opieki wymaga pewnych warunków. Przede wszystkim, należy regularnie stosować zabiegi ochronne do powierzchni produktu. Włożyć brudne i mokre buty w drewnianej obuvnitsu nie jest zalecane.
 2. plastikowy - dość łatwy i praktyczny materiał. Obuvnitsy tworzyw sztucznych są niskie koszty, funkcjonalność i trwałość. Pojawienie kciuki jest dość proste i nie oryginalny. Niektóre modele są wykonane z tworzywa sztucznego może być zbyt kruchy i podatny na uszkodzenia mechaniczne. Łatwe do czyszczenia i nie wymaga specjalnej opieki.
 3. metal - jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów. Metal obuvnitsy wyróżniają się funkcjonalnością i odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. W celu ochrony przed korozją przetwarza produkty metalowe pokryte specjalną farbą, która sprawia, że ​​można kupić Podstawka dowolnym kolorze.
 4. szkło, stosowany w słupkach przechowywane pary butów różni się pod względem grubości i ciężaru. Takie produkty są dość ciężkie. Szklana szafka na buty wygląda prawie nieważkości. Ale produkty okulary wymagają starannego i regularnej konserwacji, ponieważ szkło jakiekolwiek widoczne odciski palców.
 5. wiórowa Jest to najbardziej popularny i najprostszy materiał. Obuvnitsy z tego materiału mają wąski wartości n, łatwe opieki, mieć niską wagę. Materiał ten pozwala na tworzenie produktów kompaktowych i oryginalne, a nawet własnymi rękami. Ze względu na łatwość obsługi, płyty wiórowej, można stworzyć najbardziej oryginalne i niepowtarzalne modele obiektów meblowych.

Oryginalne buty stoją w korytarzu

Każdy właściciel chce meble projekt był oryginalny. W tym celu każdy producent mebli umożliwia swoim klientom zaprojektować meble do rysunku. Projektanci mogą oferować swoje oryginalne pomysły.

Nie zapominaj, że meble wykonane przez ręce, zawsze będzie wyjątkowy i specjalny auraNie zapominaj, że meble wykonane przez ręce, zawsze będzie wyjątkowy i specjalny aura

Na przykład, aby utworzyć obuvnitsu z elementów:

 • wieszak;
 • Tylny panel z lustrem;
 • Liczne wbudowane szuflady i sekcje.

Obuvnitsy może mieć bardzo niestandardowy kształt podczas cieszyć się praktyczność i funkcjonalność. Można tworzyć obuvnitsu starych wiadra, pudełka, wyroby z wikliny z ich własnymi rękami. Aby stworzyć oryginalny pomysł, modne korzystać z różnych materiałów. Możliwe jest również zamontowanie obuvnitsy, jeśli to możliwe, w ścianie lub pod schodami, domów dwupiętrowych. powinien wykazać odwagę i wyobraźnię, by stworzyć oryginalną obuvnitsy. Nie bój się eksperymentować z kolorem i materiałem.

Wybór stołów w sali dla obuwia (Video)

Najmilsi producentów mebli uznać Ukrainę i Białoruś. Na przykład, fabryka mebli - Zaporożu, na wiele lat, popularne wśród konsumentów. Jeśli nie chcesz zbyt długo męczyć z obuvnitsy nabycia mogą odwiedzić sklep IKEA i kupić najprostszą wersję, która będzie nie mniej niż praktyczny. Niezależnie od decyzji, gdzie kupić meble do butów, warto pamiętać o praktyczności, komfortu i formy estetycznej. Meble w korytarzu - pierwszą rzeczą, która zbierze się w sposób gości, i powinien być schludny i harmonijny wygląd.

Przykłady postumenty do butów na korytarzu (zdjęcia)

22 1beatr 111 6126b 7177b 1268721original 234701 1271411original 1272816original btov7046270

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 58

map