Funkcjonalne kominki elektryczne we wnętrzu salonu: 11 zdjęć i zalety

Funkcjonalne kominki elektryczne we wnętrzu salonu: 11 zdjęć i zalety

12 October 2017Kominki elektryczne mają długą żywotność i doskonałe właściwości estetyczneKominki elektryczne mają długą żywotność i doskonałe właściwości estetyczne kominków elektrycznych w salonie wnętrz zdjęć, które dają poczucie ciepła i fascynujący taniec płomieni ognia - to jest naprawdę prawdziwą ozdobą głównego pomieszczenia w domu. Ogień od zawsze fascynował, przyciągał i fascynował ludzi. Być może dlatego historia ludzkości jest nierozerwalnie związana z kultem ognia i wiary w jego magiczną moc. Po elementu płomienia jednocześnie blisko i nie rozumieją, to daje siłę, ale stwarza zagrożenia.


pokój dzienny z kominkiem elektrycznym: zasady doboru sprzętu

Nowoczesny kominek elektryczny - stylowy wystrój każdego pomieszczenia. A ponieważ główną funkcją tej sali stoi stworzenie komfortowych warunków dla komunikacji rodzinnej, kominka jako symbol domu, Dokonywanie niezbędnych ocieplenia notatkę do wnętrza każdego stylu dziennym. Oprócz unikalnych walorach dekoracyjnych grzejnika elektrycznego mogą być również wykorzystywane do ogrzewania pomieszczeń.

Ponadto, nowoczesne kominki elektryczne różnią się w zależności od modelu i producenta, następujących niezwykłych właściwościach:

 • Ognioodporne i nie wymagają specjalnych zezwoleń dla instalacji;
 • Nie wymagają one urządzenie komin dlatego nadają się do instalacji w budynkach mieszkalnych;
 • Pracować w sieci domowej;
 • Naśladować żywo płomień i tlącego się drewna;
 • Niektóre modele symulacji dymu, iskier i trzaski;
 • Kontroler wyposażony luminancji płomienia;
 • Mogą one być wyposażone w grzejnika, a tym samym zdolny do ogrzania pomieszczenia o dużej powierzchni;
 • Efekt płomienia niezależny od trybu grzania;
 • Obecne modele są wyposażone w podświetlenie LED, które oszczędza zużycie energii;
 • Mieć pilota;
 • Niektóre kominki wyposażone są w generator pary, które mogą nawilżać powietrze.

W przypadku dużej ścianie, to będzie dobrze pasować do kominkiem elektrycznymW przypadku dużej ścianie, to będzie dobrze pasować do kominkiem elektrycznym

Jednak pomimo wielu cech technicznych, wybierając grzejnik elektryczny do salonu, należy najpierw zastanowić się nad odpowiedziami na niektóre pytania.


a mianowicie:

 1. Gdzie będzie ognisko. lokalizacja ognisko określa kształt kominka, jego wymiary, moc grzejnika i innych.
 2. Czy istnieje potrzeba i czy wskazane jest, aby korzystać z grzejnika elektrycznego do ogrzewania pomieszczenia i dodatkowe oświetlenie. To decyduje o mocy i grzejnika typ, obecność diodowym podświetleniem, maksymalny stopień jasności kominkiem, itp
 3. Jeśli chodzi o pracę Kominek elektryczny powinien przypominać drewno. Definiuje ona złożoność technologiczną i koszt wyposażenia.
 4. To pasuje do sprzętu murowany ogólnego stylu wnętrza pokoju. Determinuje kolor, kształt i obecność wnętrza w modelu wybranego przez kominek.
 5. Czy okablowanie jest zaprojektowane mieszkanie lub dom na dodatkowym obciążeniem. To determinuje moc kominka w trybie grzania.

Kształt i wielkość salonie, styl wnętrza, konieczność korzystania z kominka jako źródła ciepła i światła zdefiniować wygląd i specyfikacje.

Grzejnik elektryczny we wnętrzu salonu: rodzaje kominków i zdjęć

Istnieje wiele rodzajów kominków, na przykład, lokalizacja i konfiguracja typu.Kominki są:

 • Pristennye kominki elektryczne z portalem lub obudowy (kaminokomplekty) - klasyczny sprzęt kominek.
 • kominek ścienny z możliwością integracji z muru - stylowy, elegancki i nadaje się do niemal każdego stylu wnętrza
 • Kanciasty model - idealna dla małych i małych pomieszczeń.
 • Wolnostojąca wyspa lub kominki są najczęściej wykorzystywane do pokoju zagospodarowania przestrzennego.
 • Panoramiczne kominki są dużych rozmiarów (szerokość 2-2,5 m), nadaje się do montażu w przestronnych pokojach i stworzyć efekt płomienia.

Dzięki efektów wizualnych, która produkuje elektryczny kominek, aby odróżnić je od obecna bardzo trudnaDzięki efektów wizualnych, która produkuje elektryczny kominek, aby odróżnić je od obecna bardzo trudna

Przenośnych, postacie są zaprojektowane jako pieca żeliwnego i nadają się do małych pomieszczeń. Ponadto kominki w ich dodatkowe funkcje, w zależności od modelu, może mieć pewne różnice.

a mianowicie:

 • Wyposażone w termostat;
 • Mając trójwymiarowego (3D) płomień (wyjście podkreślając para wytworzona ultradźwiękowy generator pary);
 • Symulacji dymu, trzaski, itp.;
 • Mieć wpływ 5d (imitacja iskry, pęknięć, itp).

Z reguły im większy grzejnik elektryczny w pracach przypomina zwykłego drewna, tym bardziej kosztowne jest.

Corner elektryczny kominek we wnętrzu salonu: zdjęcia i zalety

Fire - jest uosobieniem palenisku, do domu, niosąc długo oczekiwany ciepło, ochrona, dobre jedzenie, etc. Dlatego kominek w pokoju, nawet jeśli jest to nowoczesny kominek elektryczny - to poczucie „epicentrum” z pokoju, to miejsce, gdzie siła zjednoczyć i zgromadzi współczesnej rodziny, której członkowie tak mało czasu razem.

Dlatego kominki elektryczne we wnętrzu salonu i zdjęcie, które przyciągają wzrok - bardzo popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów.

Narożny kominek elektryczny, idealny do małego salonu dzięki swoim niewielkim rozmiaromNarożny kominek elektryczny, idealny do małego salonu dzięki swoim niewielkim rozmiarom


Należy stwierdzić, że kątowe kominków struktur na głębokość 1 m. ekologicznie takich urządzeń będzie wyglądał w salach małym rozmiarze jest w wyniku kątowego układu.

Główne zalety kominków narożnych są następujące:

 • Oszczędność miejsca;
 • Może być symetryczny lub asymetryczny kształt;
 • Dobrze wygląda w salach dowolnej konfiguracji.

Specjalistów, projektantów wnętrz zalecamy wybranie mały kącik lub telefon kominek na salonie 25 m2.

Projekt salonu z kominkiem elektrycznym: zdjęcie

Jak wspomniano powyżej, konfiguracji i wielkości salonu, jego wnętrze rozwiązania, jak również potrzeba dodatkowego ogrzewania i oświetlenia powoduje wybór modelu kominka elektrycznego. Współczesny rynek z kominkiem elektrycznym oferuje różne modele dla każdego gustu i budżetu. W związku z tym, na salonie każdego stylu wnętrza, można wybrać kominek elektryczny.


Aby dać Kominek elektryczny naturalność, powinno być urządzone z kamienia naturalnego, cegły i płytek dekoracyjnychAby dać Kominek elektryczny naturalność, powinno być urządzone z kamienia naturalnego, cegły i płytek dekoracyjnych

W ogóle, podstawowa kombinacja „modelu kominka - pokoje w stylu” to:

 1. Na dużym (25 m2) Życie w stylu klasycznym i stylu empire, Fit portalu kaminokomplekty ścisłym prostokątnym kształcie, zdobione naturalnymi materiałami.
 2. W halach, wykonane w stylu luksusowego typu baroku i rokoka, harmonijny wygląd z kominkami portali, ozdobione złoconymi wyprasek.
 3. Dla mniejszych salonach w stylu Provence i kraju, odpowiednim kątem i wyspy wystroju z kominków, imitujących drewno, kamień, itp
 4. Dla małego salonu w stylu country Prowansji i eklektycznych idealnych kominków, pieców komórkowych.
 5. W salach stylu high-tech, bionika, nowoczesny, etc. Wygląda na Wielki Mur zbudowany kominek stonowane kolory i zwięzłe projektowania bez ozdób.
 6. Dla przestronne pokoje są dobre w tech ściennych panoramiczne kominki.

Ponadto konieczne jest, aby umieścić grzejnik elektryczny, tak aby umożliwić członków rodziny i przyjaciół, aby zatrzymać się w ogniu, tworząc półkole. Ten zastaw przyjemnej i spokojnej komunikacji.

Nowoczesne kominki elektryczne we wnętrzu salonu (wideo)

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że kominek - jest wspólną zasadę, korona z wnętrza pokoju, więc jego wymiary i styl wydajność powinna być w harmonii z otoczeniem salonie.

Projektujemy kominki elektryczne w salonie (zdjęcie we wnętrzu)

8 2-5 37 173 209 592toronto 1404-0019 30436-splashpic4 74676262 B IMGc638467ef9ef

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 + = 63

map