Funkcje wyboru Płytka kuchni

Funkcje wyboru Płytka kuchni

12 October 2017Ze względu na swoją praktyczność i trwałość, płytki jest idealny do wykładania urządzeń kuchennychZe względu na swoją praktyczność i trwałość, płytki jest idealny do wykładania płytek kuchennych pomescheniyaChtoby stać się w pełni częścią projektu wnętrza kuchni, i proszę Cię przez długi czas, trzeba podejść do jej wybór odpowiedzialnie. Kolor, rozmiar, dekoracje mają wielkie znaczenie. Błędy i niewłaściwa pielęgnacja może wpływać na żywotność i zrobić dość drogie. Ale zróżnicowany asortyment płytek pozwala uniknąć takich nieporozumień.


płytki kuchenne imponujące wykończeniowe

Dokonywanie przestrzeń kuchni, większość ludzi woli płytek jako opcja wygranej do końca. To dlatego, że płytka jest bardziej funkcjonalne, estetyczne i trwałe w eksploatacji. Jest odporny na ekstremalne temperatury i wysokiej wilgotności, środki dezynfekujące oraz środki czyszczące, i inne.

Przy wyborze płytek odnoszą się nie tylko w wyglądzie, ale także wydajność. Należy zwrócić uwagę na fakturze płytek, odporność na ścieranie, stylistyczne dopasowanie kolorów i faktur.

Powodzenie wszelkich napraw - jasne wyobrażenie o wyniku.

Niebagatelne znaczenie ma styl, w którym będzie się utrzymywać wnętrze kuchni.

Tworząc śródziemnomorski styl we wnętrzu kuchni, marmur mozaika wykorzystywane do dekoracji ścianTworząc śródziemnomorski styl we wnętrzu kuchni, marmur mozaika wykorzystywane do dekoracji ścian


Jeśli zdecydujesz się wytrzymać kuchnię w nowoczesnym stylu - śmiało wybrać gładką, błyszcząca płytek stałe kolory i proste linie.

Płytka kraj wsparcie styl imituje naturalne kolory i kamień, stare marmurowe głazy, podkreślenie płytek projektowanie kuchni wnętrze pomalowane ręcznie lub sztucznie wieku, mozaiki lub nierównych krawędziach.

Jeśli zdecydujesz się wypełnić kuchnię słoneczną wybrzeże Morza Śródziemnego światła, użyj mozaika lub malowane. Z palety kolorów dać pierwszeństwo jasne - niebieski i zielony - żółty odcień.

Płytki nie mogą naruszać wybrany styl.

Właściwa kombinacja kolorów we wnętrzu kuchni - we właściwy sposób, aby stworzyć harmonijną przestrzeńWłaściwa kombinacja kolorów we wnętrzu kuchni - we właściwy sposób, aby stworzyć harmonijną przestrzeńPodczas pracy, wykorzystania projektu sztuczek, które pomogą przekształcić kuchnię i nadać mu uroku. Chcesz wizualnie zwiększyć przestrzeń? Wolą błyszczące płytki, matowe pomogą zawęzić kuchnię.

Porady projektantów

 • W małym pomieszczeniu, należy użyć płytki z pastelowych odcieni i ciepłych owoców;
 • W małej kuchni, unikać ciemnych płytek i ostre przejścia kolorów;
 • Dokonywanie fartuch, nie dać się ponieść z ozdobnym wykończeniem;
 • Pozioma pozycja prostokątne płytki sprawia, że ​​ściana wizualnie długości pionowe murze podnosi sufitu;
 • Do jadalni najlepiej jest wybrać płytki z wzorem ulgi;
 • Wygląda spektakularny kontrast z fartuch i podłodze;
 • Za pomocą płytek ściennych i podłogowych z tej samej kolekcji.

Aby osiągnąć pożądany efekt, możliwe jest łączenie materiałów i form, używając w tym elementów dekoracyjnych i różnych sposobów układania płytek.

Uzbrojony w profesjonalnych porad, będzie można stworzyć kuchnię swoich marzeń.

Doskonała sąsiadująco płytki Kuchnia: Wielkość sprawa

Dzisiaj na rynku materiałów wykończeniowych jest ogromny wybór płytek o różnej wielkości. Już to jest niemożliwe, aby znaleźć płytki w standardowych rozmiarach. Dokonywanie napraw w kuchni, początkowo decyduje kolorystyka, faktura i kształt płytek. Możesz zdecydować się na najbardziej powszechne - kwadratowe i prostokątne. Można dokonać wnętrza kuchni notatki projektowe egzotyczne i kupić sześć - lub ośmiokątne płytki.

Bądź ostrożny! Często twierdzi się przez spółkę - producent odpowiada rzeczywistej wielkości płytek tylko w przybliżeniu.

Wybierając płytki ścienne do kuchni, należy pamiętać, że płytki produkowane są w dwóch formach: ten mur i fartuch. A jeśli wybór płytek ściennych w kuchni są regulowane przez wielkość obszaru pokoju, potem fartuch podjęte mniejszych płytek. nie powinna dążyć do dopchać do niewielkiej przestrzeni między stołem i szafki ścienne płytki większe.

Od wielkości płytek zależy nie tylko na komfort pracy, ale również konsystencji kleju.

Korzystanie z szeroką paletę kolorów płytek ceramicznych można łatwo stworzyć niepowtarzalny i unikalny wnętrza kuchniKorzystanie z szeroką paletę kolorów płytek ceramicznych można łatwo stworzyć niepowtarzalny i unikalny wnętrza kuchni


Płytka podłogowa różni się od ściany. Najbardziej rozpowszechnioną formą - kwadrat. Projektanci w tym przypadku nie zwrócenia większej uwagi na wielkość i wzór, tekstury i ulgi.

Harmonijne połączenie podłogowe, płytki ścienne i płytki na fartuch w kuchni stworzy atmosferę komfortu i przytulności.

winylowe naklejki na płytki do kuchni

To nie zawsze mają możliwość naprawy, a więc chcą doprowadzić do wystroju nowej farby kuchnię. Można malować płytki w jasnych kolorach, można użyć oryginalnych naklejek winylowych. Nie tylko pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę w kuchni, ale również ukryć defekty płytki.

W zależności od stylu Twoja kuchnia jest podtrzymywany, możemy wybrać klasyczne wzory lub stylizowane.


Dziś w modzie winylowych naklejek - etykiet.

korzyści wystrój

Etykiety mają wiele cech, które czynią je wszechstronne zastosowanie.

są to:

 • Odporne na ekstremalne temperatury;
 • Odporne na wilgoć;
 • Łatwe do czyszczenia;
 • Zachować ich wygląd.

Naklejki są łatwe do zastosowania i jedna wkładka może być wymieniony na inny w razie potrzeby.

Jednak pomimo żądań Capricious - moda kierować własnym poczuciem sytuacji. Pamiętaj, że osobowość - podstawowy wymóg przy projektowaniu pokoju.

Problem: jak zaktualizować stare płytki w kuchni

Jedną z niewątpliwych zalet dachówki - długa żywotność. To jest tak długi, że może się nudzić. I powstaje pytanie - do naprawy, lub po prostu zaktualizować swoją starą podłogę? Jeśli nie zawsze mają możliwość zmiany płytki w nowym, istnieje kilka sposobów, aby przekształcić przystępne płytki bez zmieniania go.

winylowe naklejki są nie tylko ożywić wnętrze kuchni, ale również pomóc ukryć różne wady na posadzki z płytekwinylowe naklejki są nie tylko ożywić wnętrze kuchni, ale również pomóc ukryć różne wady na posadzki z płytek

Szczególnie popularny wśród gorliwych właścicielami są:

 • malowanie;
 • Aktualizacja szwy;
 • Folia samoprzylepna;
 • Nalepki winylowe;
 • Częściowa wymiana płytek.

Metody te są w różnym stopniu kosztowne finansowo i wymagają pewnych umiejętności. Można wybrać ostateczny wynik, który zadowoli cię całkowicie.

Niezależnie od metody, przed przystąpieniem do mycia i odtłuszczania płytki.

Do regularnej pielęgnacji płytki zaleca się użycie specjalnego środka do czyszczenia szybDo regularnej pielęgnacji płytki zaleca się użycie specjalnego środka do czyszczenia szyb

Nie trzeba czekać na remont do wprowadzania zmian do wnętrza kuchenne świeżymi nutami komfortu

wskazówka sprzątanie: dachówka pranie w kuchni

Każda gospodyni wie, że płytki w kuchni powinny być myte częściej niż w innych dziedzinach. Jeśli zaniedbamy tę prostą zasadę, plamy sadzy, tłuszcz i brud będzie trudniejsze do prania. Jak myć płytki przed brudem, żeby jej nie zranić? Lepsze wykorzystanie aerozoli i żeli. Podczas czyszczenia płytek, można użyć tradycyjnych receptur i gotować czystsze od tego, co jest pod ręką, lub kupować specjalnego sprzętu.

Niezależnie od tego, jakie środki czyszczące pracy, należy nosić rękawice ochronne!

Aby ułatwić proces czyszczenia, wycierania miękką gąbka fartuch, bezpośrednio po ugotowaniu. Ściana i podłoga również użyć specjalnego czyszczenia miękką ściereczką. 

Zalecenia dotyczące pielęgnacji płytek ceramicznych (wideo)

Bez wątpienia, płytek odgrywa ważną rolę we wnętrzu kuchni. Niekonwencjonalne podejście do projektowania kuchni z pewnością zrobić wrażenie na gości w domu. Wybierz najlepszą opcję, aby zaprojektować i rozpocząć transformację przestrzeni kuchennej.

Kafle dla kuchni (zdjęcia Wiadomości)

0960f04e4b9452XL 0d4843fd0f5b7f4944bdcad5f6ed62e9 3-kuchnia-płytki-design 623f6dedb82767b0c29c34f783991143 1873original1410427631 1005010b86560b88 404308190 1373633789detalle-Monopole-śniadanie-detalle A4B713fd970 ATEM-deliJGr8P3T

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + = 4

map