Funkcja Miasto: plusy i minusy sufitów podwieszanych

Funkcja Miasto: plusy i minusy sufitów podwieszanych

12 October 2017Większość ludzi wybiera sufitów podwieszanychWiększość ludzi wybiera naprawy odcinek potolkovSovremenny sprowadza się do różnych rozwiązań - od prostych klasycznych po kompleksie, wymagających profesjonalnych usług. Sufit może tylko wybielić, wklejony tapety i mogą być wykonane z konstrukcji suchej zabudowy w oparciu o ramy. Ale dość często wybór jest oparty na korzyść sufitów podwieszanych. I czy ten wybór zostanie przyjęty, ostatecznie rozwiązany, gdy ważenie plusy i minusy konstrukcji stropu.


Sufity podwieszane: plusy i minusy projektu

Przede wszystkim, zanim ważę „za” i „przeciw” i bierze pod uwagę opinię gospodarstw domowych, a specjaliści muszą zrozumieć dokładnie, co to za projekt.

Stretch sufit nadaje się do dekoracji każdego pomieszczenia, nawet pomieszczeniach o dużej wilgotnościStretch sufit nadaje się do dekoracji każdego pomieszczenia, nawet pomieszczeniach o dużej wilgotności

Dwa rodzaje materiałów używanych do sufitów - folia PVC, tkaniny poliestrowej. Zamontowane na powierzchni sufitu za pomocą specjalnych złączy, bagietki. On wcześniej zamontowane na suficie lub ścianie. Okazuje się, że materiał struktury rozciągające ubrany w szczegółach bagietką. Baguette bezpiecznie przechowuje płótno, a problem ten zazwyczaj nie jest przypadek.

Główne zalety rozpinanego sufitu:


 • Szybki montaż, zaledwie kilka godzin - w domu oczywistej transformacji;
 • Konfrontacja powodzie, w przeciwieństwie do sufitu gipsowo-kartonowej, która po Zatoki musi być zmieniony, sufit podwieszany może wytrzymać powódź;
 • Nadaje się do dekoracji każdego pomieszczenia, nawet pomieszczeniach o dużej wilgotności;
 • Łatwe do czyszczenia.

Są to tylko główne zalety sufitu, a następnie jest wytrzymałość konstrukcji, działania i długim okresie czasu (co najmniej 15 lat) i estetyki.

Jakie są wady można przypisać główną? Cóż, po pierwsze, sam materiał - to nie może być klasyfikowany jako przyjazne środowisku. Ogólnie rzecz biorąc, to chemia, która przychodzi do domu. W związku z tym, płyt kartonowo-gipsowych jest bardziej opłacalne.

Tańsze w budowie, a także w obawie przed ostrymi przedmiotami - ale ta wada jest bardzo względne, bo sufit jest rzadko rannych w wyniku tych samych ostrymi przedmiotami.

Minusy sufitów podwieszanych: opinie i zalecenia

Dobrze, jeśli cena nie jest najbardziej obiektywne wadą, ponieważ jego poziom czyimś ramieniu, a ktoś po prostu opcję „zapisz się”, ale inne rafy rozciągnąć konstrukcja bardziej obiektywne.Doświadczeni specjaliści pomoże Ci szybko i prawidłowo zamontować podwieszany sufitDoświadczeni specjaliści pomoże Ci szybko i prawidłowo zamontować podwieszany sufit

Na przykład, ciśnienie w przestrzeni pod ostrzem. Z biegiem czasu może gromadzić i będzie działać tzw upadek sufitem po otwarciu okna lub drzwi. Dzieje się to zazwyczaj za pomocą folii sufitu winylu. Ale nie rozpaczaj - są to problemy firmy montującej sufitu.

Inną wadą - kruchość sufitu. Ponieważ istnieją pewne trudności z instalacją, ale doświadczonych rzemieślników te punkty pod uwagę i nie popełniać błędów. Ponieważ podczas instalacji żyrandole, lampy, odnoszą się do specjalistów, którzy wiedzą, jak to zrobić na suficie napięcia.

Zalety sufitów: 5 ważnych punktów

Ci, którzy twierdzą, że sufitów naciąganych różnią wiele zalet, w ogóle, prawo.

Sędzia dla siebie:

 • Są one w pełni sprostać funkcję dekoracyjną - w każdym pomieszczeniu można wybrać idealny wzór podwieszany sufit;
 • Ukrywają wszelkie braki w podstawowym sufitu;
 • Szczególną ostrożność jest potrzebna - łagodnego detergentu i tkaniny, to wszystko;
 • Ta struktura niepalny;
 • Strop nie kruszy się i nie rozpadają i nie tworzą się na nich skroplin.

Stretch sufit jest doskonale ukrywa wszystkie wady głównej sufituStretch sufit jest doskonale ukrywa wszystkie wady głównej sufitu

Ponadto strop ma dobrą izolację termiczną, jak również ukrycie komunikacji.

Sufity naciągane: za i przeciw Zdaniem lekarzy i specjalistów

Więc dlaczego jest sufit podwieszany nie można nazwać przyjaznym dla środowiska konstrukcja? W tym celu, opis materiału zrobić.


Eksperci uważają, że szkoda z sufitów tkaniny mniej niż sufitów wykonanych z PVCEksperci uważają, że szkoda z sufitów tkaniny mniej niż sufitów wykonanych z PVC

powłoka z PCW jest chlorkiem winylu, trwały związek o doskonałej odporności na wilgoć, które nie są rozpuszczalne w kwasie, ale przy ogrzewaniu tracą jakości. Zatem jest wysoce stopienia, a nawet odparowanie - w tym przypadku, powietrze nie jest uwalniana w bardzo dużej ilości lotnych produktów chemicznych, główny tym - fenolu i toluen. Ale te substancje są niebezpieczne tylko w dużych dawkach!

Co do tkaniny sufitów, są w rzeczywistości z siatki poliestrowej, która jest impregnowana poliuretanem. Ten gumopodobny materiał, który jest odporny na działanie agresywnych składników i wysokich temperaturach.

Ponieważ można powiedzieć na pewno: szkoda sufitów tkaniny poważnie niższy niż sufitów wykonanych z PVC.

Dlaczego nie często odwołują się do opinii lekarskiej, że pułapy są dalekie od zrozumienia codziennego zdrowia. Fakt, że słaba jakość konstrukcji, niestety, nie należą do rzadkości. I jeżeli w ciągu trzech do pięciu dni po montażu sufitu czujesz charakterystyczny zapach chemikaliów jest prawdopodobne, i padł na nieuczciwych producentów.


Bo w małych pomieszczeniach, na przykład w łazience, to jest niepożądane rośliny o podobnej konstrukcji.

Jeśli minęły dwa tygodnie, a od sufitu zapachu jak zapach farby, to lepiej zmienić pułap. Obecnie więcej przyjdzie.

Jakie są zalety sufitów napinanych w okresie naprawy

Ten aspekt jest głównym - a wybór sufitów z powodu prostego remontu głosu danej struktury napięcia.

Ważną zaletą sufitów napinanych jest długa gwarancja dożywotniaWażną zaletą sufitów napinanych jest długa gwarancja dożywotnia

Dlaczego nie po prostu naprawić sufit napinany:

 • Nie odpady budowlane - hałas, kurz, farby, tapety i inne globalne katastrofy na skalę jednego mieszkania;
 • Wyrównać podłoże bazowa nie jest konieczne, to znaczy żadne specjalne prace przygotowawcze;
 • Szybka instalacja - uchwyt można opanować w ciągu kilku godzin.

I, oczywiście, inną ważną zaletą tej konstrukcji jest dłuższy okres gwarancji - nie mniej niż 10 lat, ale w praktyce - są to wszystko 15 lat i więcej.

Profesjonaliści bez szwu sufity napinane

Jego elastyczność szwu sufit zachowuje nawet w bardzo niskich temperaturach. Ponieważ, w przeciwieństwie do sufitu z tworzywa sztucznego, stosuje i loggie, balkony i inne nieogrzewane pokoje.

Jednolite sufity stosowane w loggie, balkony i innych pomieszczeniach nieogrzewanychJednolite sufity stosowane w loggie, balkony i innych pomieszczeniach nieogrzewanych

szerokość Web - 3 metrów i więcej niż wystarczająco, aby uczynić płynną sufit.

Dla urządzeń sufitowe PCV potrzebują opalarki, czyli rzeczy, które są wrażliwe na temperaturę, konieczne jest, aby oczyścić. W przypadku takich urządzeń bez szwu sufit nie trzeba kłopotów.

Wady szwu sufity napinane

Polegają one głównie na konstrukcji sufitu. Gama kolorów i faktur jest dość rzadkie, ograniczenie wyboru kupującego.

Sufity napinane są bardzo podatne na naprężenia mechaniczneSufity napinane są bardzo podatne na naprężenia mechaniczne

Oraz znaczny ujemny - przecieku na szczycie bezproblemową sufitu nie zostanie przywrócony. Jeśli woda trochę, środki zostały podjęte szybko, można zaoszczędzić strukturę, ale w innych przypadkach, niestety, nie.

Mokro szwu sufit nie może być, wytrzeć go może tylko suche szmaty.

Sufity naciągane: plusy i minusy (wideo)

Dokonanie wyboru konstrukcji stropu, należy rozważyć wszystkie czynniki. Nie idź na temat mody, bo już na tyle alternatyw, a zakup tego, co chcesz, i że będzie harmonijny w swoim domu.

Sukces w naprawie!

Plusy i minusy sufitów podwieszanych (foto)

15b8527b5f4a4ef9f34ad549905dc3ca 32 0000000007 56ab7ff70f526 47 56af55790beb8 394original1 a26b4adc6319 a76d2936e783fab07ae7f3253983205a cvetnoy-Dekor

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =

map