Fotoğrafın ve kilim 6 çeşit: katta halı yardımıyla salonun Dekorasyon

Fotoğrafın ve kilim 6 çeşit: katta halı yardımıyla salonun Dekorasyon

12 October 2017katta halı oda konfor ve rahatlığı verirtamamen yararsız odasında halı çok büyük sayıda - Bildiğiniz gibi katta halı hala bir parça haklılık payı vardır her şaka, oda konfor ve rahatlığı verir. Ama gerçek bir odaya bambaşka bir görünüm vermek yeteneğine, seçildi. Satın almadan önce Evde halı ihtiyacı olup olmadığı hakkında dikkatlice düşünmek gerekir. Ama rahat bir atmosfer ek aksesuar olmadan kesinlikle imkansızdır.


Odada halı: bunun için ihtiyaç

Halı - iç Hala harika öğesi. Hatta ana dezavantajı avantaj haline gelir. Herkes halı Toz soğurma maruz bilir, bu yüzden sürekli yıkanıp temizlenmelidir. Toz ışığında çekti ve halı tümürdeki tevdi ve olmadığı için halı, Efendilerinin yararına olduğu ortaya çıktı.

Buna ek olarak, halı birçok avantajı vardır:

 • ses yalıtımı iyileştirilmesi;
 • Evde konforunu artırmak;
 • tat ve zenginlik göstergesi.

döşeme çizmedim salonda masa kök için, zemin halı koymak gereklidirdöşeme çizmedim salonda masa kök için, zemin halı koymak gereklidir

Doğru halı basit çok parlak oda yapabilir ve atmosferle birleşebilir. Worth ama alt komşularından sevinmek olamaz adımları boğulur. Ve gerçek, el dokuması halı, inanılmaz pahalı olan - bilgili insanlar sadece bakmak gerekir ve ardından sahiplerinin refahını malzeme olacaktır.


Buna ek olarak, halı - bu kılık bir usta. Özellikle renkli bir desen halinde. Eğer bir şey üzerinde bırakın bile görülebilir olmayacak. Ayrıca, duvarlarda ve zeminde hem bitirmek kusurları gizleyebilirsiniz.

halılar için dezavantajları yüksek ateş tehlikesi vardır ve kokuyor. aniden halı bir kıvılcım aldığında İlk durumda, o anda yanıp söner. Sentetik bir aksesuar da zehir duman. İkinci durumda, halı sonsuza kokacak olduğunu hatırlamakta yarar var. komşu lahana turşusu veya yün Duman - bu önemli değil. Hiçbir temizleme, yıkama ve elektrikli süpürgeler kaydedemiyor.

Odanın tabanında halı Görüntüleme

Odada halı hala, o zaman aksesuarını yapılan malzeme değil dikkat etmelidir istiyorum.

Malzemelerin iki tipi vardır: • sentetik;
 • Doğal.

Birinci tip akrilik ve polyesterden yapılmış suni ipekten yapılmış ürünler, naylon elyaflar, ve elyaflar dahildir. Doğal aynı halı farklı kürk, yün ve hayvan derileri yapılır hepsinden önemlisi - koyun yününden. Ve her materyal tipi avantajları ve dezavantajları kendi listesi vardır.

Örneğin, sentetik halı nadiren çevre dostudur. Buna ek olarak, sentetik hoş olmayan bir koku öldürmek için zordur.

Sentetik sağlığı için tehlikeli olabilecek doğal malzemelerden yapılmış halı satın almak için tavsiye edilirSentetik sağlığı için tehlikeli olabilecek doğal malzemelerden yapılmış halı satın almak için tavsiye edilir

Fakat onların çok güçlü ve güneşe maruz kaldığında kendi rengini kaybetmez, pratikte hiçbir alerji vardır. Evet, ve bu tür jimnastik için jimnastik paspaslar gibi tüm olası renk tonlarında, geliyor. Ama doğal kilim içinde sakıncaları büyük bir sayıdır. Onlar alerjenite büyük derecede anında kirli olsun ve kokuları emer ve hatta statik elektriğin oluşmasına katkıda bulunmaktadır.

Ve haysiyet, ne yazık ki, bu eksiklikler çakışmaz. Yün serin hava ısındıkça içinde halı ve sıcak - biraz serin. Ama işletmek oldukça imkansız doğal ipek halılardan - sadece zevk. İnanılmaz güzel renkler ve desenler genellikle hayranlık dışında herhangi bir anlamda eksikliği katlanmak zorunda kalırlar.

her şey malzeme ile karar ise, renklendirme dikkat değer. Dışında kişisel tercihinden, profesyonellerin tavsiyesi dikkat etmek arzu edilir. Çiçeklerin göz bolluğu hoş aydınlık oda veya renkli mobilya, halı sakin, nötr renk veya siyah beyaz, ama aynı renk böyle sandalyenin döşeme olarak iç herhangi bir bölümü, sahip seçmek gerekirse.

Karanlık katta inanılmaz parlak halı görünüyor. Bu kural, koyu zemin halı üzerinde ışık kullanılarak, ya da tam tersi uygulanır ve edilebilir. kontrast ve renk ile deneylerin korkmayın. En iyi şey aynı renkte halı ve perdeleri birleştirmek olacaktır.

oda sıcak renkler ile dolu ise ve halı sıcak renkler olmalıdır. Sonra ahenkli bakacağız. Ama halının duvarlarının tonda satın değmez - Bütün iç birleştirmeleri ve sıkıcı olur. Mobilya gölge yankıları geometrik desenli bir şeyler seçmek daha iyidir.

Gibi odanın algısını değiştirebilir duvar kağıdı şeritler durumdur. halıya Yatay çizgiler görsel olarak oda büyütmek için.


salon için zemin yapısına Halı

Halının yapısını ve şeklini seçmek için aynı derecede önemlidir. Bir çiçek, dalgalar ya da sadece soyut şeklinde kare, oval, - modern teknoloji sayesinde oldukça herhangi biri olabilir. Tablonun ana hatlarını takip seçeneği seçebilir veya köşe kanepe ile kombine edilebilir. Başka bir şey - kazık yapısı.

onun için bakımı kolaydır çünkü salonun için, düşük yığın sahip halı için idealdironun için bakımı kolaydır çünkü salonun için, düşük yığın sahip halı için idealdir

Halı yapısının çeşitli türleri vardır:

 • bükülmüş bir iplik kesilmiş yığın (Saksonya) oluşur;
 • Döngü burada tüm ses villus uzunluğu;
 • Döngü, ama farklı uzunlukta hav ilmiklerine sahip;
 • düzgün bir yüzey oluşturur Kadife benzeri kadife, kesme yığını;
 • Çok bükümlü ve uzun boylu villusları (Frise) bakmak;
 • Yüksek ve düşük kesim pile kombinasyonu (kesik döngü) döngüler.

oturma odası için düşük veya orta şekerleme sahip bir halı seçmek daha iyidir. Bu güçlerini artırır. Buna ek olarak, mobilya farkedilir sarkma koltuk olarak değil.


Bir sonraki nokta Eğer dikkat etmelidir hangi - Bu halının yoğunluğudur. Daha iyi, öyle yüksektir. yoğun kazık ile halı mükemmel bir aile çocuğu varsa, gerekli ayak sesleri, azaltır. Çocuklar her zaman aktiftirler ve alt komşularından şikayetlerini dinlemeye her zamankinden daha çok daha kolay halı sunmaktır.

Halı boyutu Oda büyüklüğü ve tasarım stiline göre seçilmelidir. İç kendisi parlak ise Örneğin, göz alıcı büyük bir halı yersiz olacaktır olduğunu. Ortalama boy halı sadece özellikle stüdyo dairede, odasında yer olması: Halı uzay imar için idealdir. Ancak küçük kilim - bu kadar fantezi sadece bir uçuş var. Bunlar (mutlaka aynı renk) parlak olmalıdır ve yine birkaç tane olabilir. Onlar böyle bir tablo olarak iç, birini vurgulamak için yardımcı olacaktır. Ya da sadece oda parlak renkler sakinleştirmek için ekleyin.

salonda katta bir halı Alış: Fotoğrafı

İlginçtir, halılar zaten teknik ilerlemeyle adım yürüyorsunuz. Örneğin, uzun bir süre için ısıtma Paspas üretir. Bu sürekli soğuk ayak olanlar için büyük bir nimet olduğunu. Buna ek olarak, sıcak bir ceket kesinlikle, tabii ki, çocukları hayvan takdir ve edecektir.

Oda soğuk zemin ise odasında halı, durumunda döşenecek emin olunOda soğuk zemin ise odasında halı, durumunda döşenecek emin olun

Ama daha da ilginç - bu, sigaralar veya yiyecek olarak hoş olmayan kokuları, işleyebilir halı vardır. Halının sokulur özel katalizörler, güneş ışığı zararsız bileşenlerine istenmeyen maddelerin yıkmak yardımcı olur. Bu halı kendi sağlığını izliyor herkesi, alerji çeşitli muzdarip olan ve özellikle de tavsiye edilir. Hatta bu tür insanlar minimuma iç tekstil aksesuarları azaltmak için tavsiye edilir olmasına rağmen.

halı satın alırken, birkaç şeylere dikkat edilmelidir:

 • kazık vakıf aracılığıyla görülen varsa, ondan yoğunluğu azdır ve bu hızlı bozulmaya yol açar;
 • Yanlış taraf tamamen dış kalıbı tekrarlanmalıdır;
 • Şekil el halı biraz asimetrik olabilir, ancak zorunlu olarak imza sihirbazı (signatyur) arkasında olmalıdır;
 • Yeni halı itibaren başlangıçta halı inanılmaz pahalı ve kaliteli olsa bile, villusları düşecek;
 • Halı pervane içeren koku, kir ve böceklere karşı farklı bileşimler ile ele alınmalıdır.

yumuşak kıllara ve ilginç oluklar ile bir başka değer belirterek Avrupalı ​​halı - onlar kum taklit ve çok ama çok benzer. Birçok keyfi değer olmakla birlikte, ilginç bir iç plaj oluşturmanıza olanak sağlar.

Ben apartmanda halı olmadan yapabilir

Tamamen görsel halı diğer kaplamalar ile ikame edilmiş olabilir.

değerinde halı belirterek halı mevcut alternatifler arasındadeğerinde halı belirterek halı mevcut alternatifler arasında

Örneğin:

 • mantar;
 • halı;
 • Laminat, fayans, parke,
 • Tüm hayvan derileri;
 • Marmoleum;
 • Doğal kaplama (örneğin, bambu).

Bu halının özellikle doğrudur - özelliklerine, bu halının daha kötü, hatta daha iyidir. Örneğin, şımarık karo yerini alabilir ama halı dışarı atmak zorunda kalacaktır.

salonda katta Güzel halı (video)

Benzersiz rahat ve sıcak bir atmosfer özellikle iyi bir halı gerektiği gerçekten pahalı, özellikle el sanatları beri, başka şekillerde oluşturulabilir. o konutun sadece sakinleri - Ben apartmanda bir halı gerekiyor mu. Halı (veya kötü sizin bakış bağlı olarak) iyidir edemez kesin çözüm bırakın. objektif olarak değerlendirin ve ev sizin için ilk etapta rahat olmak olsun.

katta halı tasarım odasında (iç fotoğraf)

3ukladka-plitki-bystro-i kachestvenno 6c1b55d583d32c7c66715a77c7beadd8 946zoom 3088-65room 3764-10 5033-73room b2550 berber halı-in-the-oturma odası Halı-4 file432

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 46 = 51

map