Fotoğraf ve Tasarım 2017 haberleri: Biz modern bir şekilde oda yapmak

Fotoğraf ve Tasarım 2017 haberleri: Biz modern bir şekilde oda yapmak

12 October 2017Odanızın modern ve şık görünüyordu için, dikkatle tasarımını göz önüne almalıyızOdanızın modern ve şık görünüyordu için, onu 2017 yılında salonu yeni bir tasarım yaratılmasını deneyen dizaynPered hakkında, gerçek iç seçimi, nihai sonuç bağlıdır unutulmamalıdır dikkatlice düşünmek gerekir. Nedenle, en popüler yenilikleri seçmek için arzu edilir. Odanın bir niteliksel dönüşüme ulaşmasına yardımcı sıradışı ve yaratıcı aksesuar kullanımı.


apartmanda salonun özgün tasarım: fotoğraf 2017

Misafir odası evdeki diğer odalara göre daha kalabalık ve canlı bir yerdir. Bu nedenle, tasarımcılar alanı dönüşümüne özgün ve önemsiz olmayan bir yaklaşım kullanmak için tavsiye edilir.

Son zamanlarda, daha gibi renkler kullanın daha fazlaydı:

 • Marsal (Kahverengi bir dokunuş ile karıştırılır şarap renk, 2017 yeni,);
 • zümrüt (Doygunluk, sükunet ve istikrar oda atmosferi yapabilir parlaklık);
 • kehribar (Rahatlatıcı, doyma iç ekler);
 • kiraz (Dairenin sahibi tadı ile Altı çizili, derinlik ve incelik verir);
 • Altın veya limon (Salon güney tarafında olmadığı Ton veri ısının atmosfer yaratacaktır, en iyi seçenek durumunda olacaktır).

Kural olarak, salon gibi - misafir kabul için bir oda, bu nedenle konforlu ve rahat olmalıdırKural olarak, salon gibi - misafir kabul için bir oda, bu nedenle konforlu ve rahat olmalıdır

siparişe düzgün pobral renk aksan ve içine getirmek, aşağıdaki ipuçları mümkünse takip edilmelidir.


renk eşleme kuralları

 • trim zıt, mobilya Alış;
 • dekoratif objeler yardımı ile orijinal nokta oluşturun.

Bu ipuçlarını takip ederek, salon sadece muhteşem bakacağız.

2017 yılında salonun İlginç tasarım

Odası perdeleri tasarımın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle, zevkle dekore oturma odası yapmak için, size hakkı onların seçmelisiniz.

onlar odanın rengi temel sesi benzer olup olmadığını Onlar mükemmel gidin. nedeniyle şeffaflık, bu tasarımına mükemmel uyum ve perdeler çeşitli uyum beri Fena değil malzeme, tül olduğunu.Doğru seçilmiş mobilya, duvar, duvar kağıdı ve tavan renkleri - özgün ve modern tasarımın oluşturulmasında ana bileşenleriDoğru seçilmiş mobilya, duvar, duvar kağıdı ve tavan renkleri - özgün ve modern tasarımın oluşturulmasında ana bileşenleri

Tül perde ve metal panjurlar için mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır. En yaygın kahverengi ve bej renkler, gri ve pembe, limon ve portakal bir birleşimi olarak kabul edilir.

Klasik bir düzenlemede, en iyi Şekil soluk ya da büyük bir ızgara sahip olduğu tül ya da suni malzemeler, inceledi. Provence stili genellikle sulu boya tonları ile perdeleri bulunursa, bunlar çok popülerdir. Onlar ayrı bir yüzey resme sahip, güzel ve hoş bir görünüme sahip. Değil daha az popüler ve çok katmanlı perdeler.

Olağandışı odası: 2017 yenilenmiş

apartmanda kozmetik onarım Bitiş, odadaki aydınlatma nedeniyle önem vermelidir. En iyi odasında küçük dekor ayrıntıları ve aksesuarları vurgulamak rahat bir atmosfer yaratabilir doğru aydınlatma seçin. aydınlatma seçerken, dikkatli, acele ve dikkatlice tercih edilmemelidir.

En optimal klasik tarzda kristalden yapılmış bir avize garanti edecektir. Bu tavanın ortasında monte edilmelidir. oda Provence tarzında dekore edilirse, ideal olarak yumuşak sessiz ışıkla demirbaşlar uygundur. Beyaz abajurlar oluşmaktadır salon alışılmadık ferforje lambalar, içinde monte edilmesi tavsiye edilir.

güçlü bir istek ile, salonun bireysel ve benzersiz tasarım oluşturabilirsinizgüçlü bir istek ile, salonun bireysel ve benzersiz tasarım oluşturabilirsiniz

genel tasarım tutarak odada duruyor ek aydınlatma, küçük bir tavan yükleyin. Onlar mükemmel ana avize ile birleştirmek, ve mükemmel ışık geçişleri iletmek olacaktır.

masada bir zemin lambası, gölge, odanın sahibinin enfes tadı vurgulayan herhangi içine mükemmel uyum sağlayacaktır. Klasik için en iyi seçenek yeşil abajur ve lamba olacaktı. Bu trendi lamba sadece mükemmel tüm tasarım trendleri sığacak.

Not: güzel ve iyi seçilmiş aydınlatma mükemmel nihai plana çıkaracağız. Özellikle dikkat noktadan aydınlatma ekipmanına ödenmesi gerekmektedir. Bunlar, hafif salon daha rahat hale getirecek bir şekilde dağıtır.


salonun iç: Sezonun yenilikler

Oldukça kontrast böyle beyaz, gri ve soluk yeşil olarak renkleri bakacağız. Perdelerin eksikliği tamamlamak çok daha geniş boşluk daha iyi hissedilecek yer açmak için. o salonu, çok çıplak açık yeşil veya beyaz renk ile yaptığı ödemesiz ışık tül görünüyor olacaktır durumda. gereksiz ve panjur, bej veya beyaz olma.

Bitkilerin oynadığı önemsiz değildir rol yapın, herhangi tasarımda kendi "beş kuruş" ekleyin. Işık duvara düştüğünde Düzgün odasında ışık seçildi. Böylece, görsel alanı genişletmek olduğunu. Bu tasarımın en renkli unsuru olacak - büyük bir avize. O tamamen çevresiyle uyum içinde olmadığını görünebilir, ama o kadar sadece ilk bakışta olduğunu. o ayarlanmazsa, oda çok basit olurdu.

Size ve hane hitap eden bir tasarım seçmek için - salonun iç için sezonun Yenilikler ana şey, çok çeşitlidirSize ve hane hitap eden bir tasarım seçmek için - salonun iç için sezonun Yenilikler ana şey, çok çeşitlidir

Ev Tabanlı, hangi oturma odasında başarılı bir tasarım yapabilir güdümlü:


 • Duvarlar kendinden renkli ve pürüzsüz olmalıdır;
 • Formlar ağır örtülü olmamalı;
 • Işık duvarlarda geçmesini burada Üniforma aydınlatma;
 • Çok fazla oda mobilya ve dekor kaplamak yerine;
 • Sadece kısaca bir pencere ve çizin.

Bu kurallara ek olarak, büyük bir tasarım öğesi bir şömine olacak. Canlı yangın ve ses ahşap çatırtı görüntülemek demir veya memnun edecek gaz temelinde yapılır. O kış fırtına azgın oluyor, özellikle çok güzel.

O mükemmel odayı ısıtır. İyi güvenliği artmış ve standart ateşten Farklı sıcaklığını verir.

ısıtma cihazının bir başka tipi bir elektrikli şömine. Bu cihaz, alev görünümünü taklit ısıtıcı, çok benzemektedir. Ama hiç ateş yoktur. şömine Bu tür dekor ayrılmaz bir parçasını temsil eden, hemen hemen her özel ev veya dairede mükemmel uyacaktır.

Çağdaş stili: 2017 yılında salonun iç

Bu yıl, salon için bir tasarım oluşturmak zaman, açık bir popüler klasik ve yapay-dekoratif hem de modern iç mekanın bu türleri. ana renk hala bej olduğunu. Bu kısa sürede renk tonları çeşitli seyreltmek için. oturma odasının tavanı alçı levha şeklinde katmanlı bir mimariye sahip. herşeyin etrafında mümkün ve doğal olduğu kadar kolay olmalıdır. Tasarımda Masters, mümkün olduğunca, uzay ışık yapmaya görsel genişletmek odası ve onun çeşitli dekor ve mobilyalar doyurarak değil.

Modern tarzda Oda geniş olmalı, tüm iç öğeler birbirleriyle kombine edilmelidirModern tarzda Oda geniş olmalı, tüm iç öğeler birbirleriyle kombine edilmelidir

Odanın büyüklüğüne bağlı olarak, sehpa ve oturma odasında TV'ye ek olarak çeşitli dolaplar ve raflar Yerleşik tip yerleştirilebilir. Yani, hepsi odada 2 ayrı bölünür bağlıdır: salonunda ve mutfağa. Bu yaklaşımla, ince mobilya imar yürütecek.

Her zaman olduğu gibi, özel bir etkisi düzgün ışık seçildi. Bu yıl, liderler ışık aydınlatıcı lamba ve orijinal fütüristik şekillerdir.

klasik iç, her zamanki gibi, Billur zengin ve görkemli avizeler hakim. Geçerli saat göz önüne alındığında, bu mümkün odasında resimlerinde boş fotoğraf çerçeveleri oluşan bir kolaj yerine. Ayrıca aynalara, tabii ki, şömine odaklanmak ve olmalıdır. Bazen evlerin bir baca inşa etmek mümkün değildir ve durumda bio şömine yakından bakmak mümkündür.

uzay israf edilmemelidir: 2017 yılında listenin liderleri artan işlevsellik ve mobilite olduğunu. Boş alan çalışmasında altında takılabilir.

Odanın modern tasarım (video)

Şu anda, çözüm arayışları görsel uzayın genişlemesi ile ilgilidir. Ve renk tonu ve tasarım yönü olarak böyle şeyleri, bir şeyi söyleyebiliriz - geçen yılın trendi devam ediyor. Ama daha yeni iç ve tasarımlar katı bir bütçe güvenmeye başlıyor. Bu stil için asaletin klasik dönemini, 60 yaş ve tabii ki çatı sayılabilir.

Tasarım Hall 2017: haber (fotoğraf)

5-- 8-- 26-14-- 26-oturma-odası-o-koymak-a-özgün-spin-on-ne modern araç-3-- 26-oturma-odası-o-koymak-a-özgün-spin-on-ne modern araç-23-- 039-1-- 218-- 5010-- 65566e8d5b17894b-- 1416914978-164655-14772--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4

map