The BlogTipik olarak, koltuk 18 metre kare, dikdörtgen ya da kare bir şekle sahipTipik olarak, 18 metrekarelik oturma odaları 18 metre dikdörtgen veya kare formuPomeschenie çok küçük olarak adlandırılan olamaz, ama binanın tasarımı farklı bir sürü numara kullanmanız gerekecektir yüzden hala, büyük bir genişlik değildir. Hatta aynı boyutta yaşamak farklı bir şekle sahip olabilir. oda en yaygın formları, kare ve bir dikdörtgendir. kare ve dikdörtgen odalara dekorasyon zaman, onarım çalışmaya başlamak için nerede olduğunu bilmek gerekir.


18 kareler Yaşam: Tasarım 2017

Tasarım konsepti döşeme seçimi ile başlar. Zemin özel dikkat çeken çok parlak noktalar, olmayacak bir monokrom malzeme seçmek daha iyidir. Bu döşeme muşamba veya laminat için seçiminde ahşabın doğal tonları tercih vermek en iyisidir.

Düzgün oturma odası düzenlemek için yardımcı birçok nüanslar, popüler olsa sadece 2017 yılında vardır:

  • Zemin kaplaması koyu organize edilirse, oda istenilen derinliğe alacak, ama karanlık zemin açık renk duvarlar ile kombine edileceğini hatırlamak önemlidir;
  • tavan asansör ve rahat hareket görsel bir veya iki ton tavan hafif yapmak;
  • duvar kağıdı artan aynı amaçla yukarı dikey çizgili veya çiçek tasarımları ile kullanılabilir.

kusursuz ve eksiksiz bir oturma odası tasarımı elde etmek için, iç tüm unsurları birbirleri ile ahenkli birlikte olmalıdırkusursuz ve eksiksiz bir oturma odası tasarımı elde etmek için, iç tüm unsurları birbirleri ile ahenkli birlikte olmalıdır

2017 yılında, bu bir duvar fotoğraf duvar kağıtları ile dekore edilmiştir duvarlar, bir birleşik tedavi yapmak popüler oldu ve diğer hafif bir arka plan gösterir.


18 metrekarelik oturma odası iç elemanları

Küçük bir odanın iç sağ aydınlatma pole pozisyonu elde edebilirsiniz. Odanın alanı görsel uzatmak için gerekli ise, bir nokta ışık konuma tercih vermek en iyisidir.

Gereksiz dekoratif öğeler kullanmamaya çalışıyorum, dairenin işlevselliğe üzerinde kalmak için en iyisidir. Bu durumda ana rolü aksesuarlarına veya gereksiz unsurların yokluğu oldukça aittir. Ev çevresinde çeşitli aksesuarları yerleştirmek için, eğer benzersiz bir stil vermek için yardımcı olacağını varsaymak bir hatadır. Ana kural önemli boşluk, sadece önemli ve gerekli şeyleri tercih yığmak için değil yeteneğidir.

Çoğu tasarımcı oturma odasının alanı kullanmaları tavsiye işlevsel olduğunu ve doğru, odadaki ilave maddeleri yerine koymak için gerekli değildir vardırÇoğu tasarımcı oturma odasının alanı kullanmaları tavsiye işlevsel olduğunu ve doğru, odadaki ilave maddeleri yerine koymak için gerekli değildir vardıroda uzayda küçük ise, o egzotik stilleri özel bir önem verilerek, minimalist bir tarzda bunu resmileştirmek önemlidir.

O dağınıklığı kadar tamamen gereksiz ve herhangi bir iyi kendi içinde taşımayan öğeler ve mobilya onlarca alanı birden büyük, ama önemli ve gerekli bir şey yerleştirmek için daha iyi olduğuna inanılmaktadır. Mobilya Uygun yerleşim doğru şekilde iç süslemeleri olacak.

18 metrekarelik Tasarım oturma odası: imar fikri

odalı daireler kolayca bu durumda, bir oturma odasına tüm odayı ayırt edebilmek çok büyük değilse, çağdaş tasarımcılar imar ve yeniden bir yöntem kullanmak sunuyoruz. Bu planın modern tasarım misafirlerin almak için bir yer organize etmek tesislerinde birkaç metre dışarı vurgulamak sağlar.

imar Yolu dikdörtgen odaya ayrılabilir, böylece dinlenme alanından çalışma alanını ayıran odası, çocuk odası yer ayırdı.

İmar alçıpan veya modern dolaplar ve raflar ile dekoratif duvar inşaatı kullanılarak yapılabilir.

Sürme ekranlar - oturma odası ve yatak odası ayırmak için harikaSürme ekranlar - oturma odası ve yatak odası ayırmak için harika

Örneğin, bir stüdyo dairede mutfak yatak odası ayıran bir yöntem olarak görev yapacak bir kanepe, koyabilirsiniz. Aynı şekilde yerleşim dolap alanı olabilir.

apartmanda yeniden geliştirme yöntemi aynı apartmanda oda sayısını artırmak için çok basit ve hızlı bir yöntemdir. Örneğin, büyük bir odada, yeni küçük bir banyo olarak görev yapacak, her biri çok sayıda küçük kareler, ayrılabilir. Bu tür bir yöntem, zaman içinde çoğunlukla bir oda farklı cinsiyetten iki çocuk için bölünmüş olarak fidanlık, kullanılır.

Salon ayrıca bir yatak yerleştirmeniz gerekir giriş odası, ise, o zaman hiçbir görsel imar ayrıca bölgeye odası, onların yerini relegating her fonksiyonel kısmını bölmek mümkün olmayacaktır.


18 metrekarelik Basit iç oturma odası: şık ve konforlu

yaşam çıkarması bu alanda konforlu konaklama çok önemli bir rol oynar. Makul konaklama Odanın tüm serbest merkezini terk sağlayan mobilya tüm odanın duvarlarında standart olarak kabul edilir.

depolama alanını artırmak için, daha sonra kitap ve farklı şeyler düzenlenebilir odası, ek düzeyleri ekleyerek, kendi elleri tamiri organize edebilirsiniz.

Kural olarak, oturma odasında mobilya odanın ortasında boşluk bırakmak duvar boyunca düzenlenirKural olarak, oturma odasında mobilya odanın ortasında boşluk bırakmak duvar boyunca düzenlenir

hem bağımsız hem de basit ama çok rahat bir iç mekan oluşturmanıza yardımcı olacaktır tasarımcılar yardımıyla, bir oda olabilir donatmak. Son yıllarda, popülerlik nedeniyle kapı gitmesini ve onu dışarıya açmak için bir yere ihtiyaç duymaz gerçeğine yer kazandırır kapılar, sürgülü, yerleşik dolap kullanmaya başladı.

odası ve mutfak birleştirerek elde edilebilir boşluk arttırın, ancak paneli evde fikirlerin bu tür çok daha zor olacak somutlaştırmak.


oturma 18 metrekarelik için fikirler 

süslemeleri ve 18 metrekarelik oturma odası nasıl değiştirileceğini için çeşitli seçenekler vardır. Belirli daire için daha uygun bir seçenek tercih Ama hepsinden önce fonksiyonel görevleri o odaya atanan ne karar vermelidir. Örneğin, yatak, dolap, sandalye sağlayabilir salon bu odada bir yatak odası olarak hizmet verecek olursa.

oda yemek odası kanepe ek olarak, bir rol oynar ve içine bir televizyon evde misafir mümkün olacak tüm misafirler oturup hangi bir masa ve sandalyeler karşılamak gerekir ise.

yaşam tarzı ile ilgili çoğu tasarım kararları basitlik, özgürlük ve özgünlük birleştiriryaşam tarzı ile ilgili çoğu tasarım kararları basitlik, özgürlük ve özgünlük birleştirir

Gerçek projeler salon sadeliği, özgünlük ve özgürlük ile bugünün gençleri motive. yaşayan düzenlemenin Modern kavramı konfor ve uzay dayanmaktadır. Işlevsellik güzellik ve seçilen tarzıyla harmanlanan sağlamak için önemlidir.

Işler birbirleriyle kombine ve tek tasarım ve stil sığacak olması önemlidir. Bu stil seçin ve bileşenlerinin sadık sadece kalır.

Örneğin, klasik tarzda odaklanarak, hesaba aşağıdaki içine almak gereklidir:

  • parke;
  • Pahalı ahşap mobilya;
  • Kadife döşeme;
  • Cam çerçeveleri;
  • Dekoratif kolon;
  • şömine;
  • Tekstil duvar kağıdı.

Bu unsurların hatta birkaç varlığı klasik tarzda oturma odası yapacaktır.

18 metrekarelik İç tasarım oturma odası (video)

her canlı odasında ana şey tarzı doğru seçim ve iç onun tam ifadesi ibaret değildir. Önemli bir sonuç getirecek rahatlıktır.

Yaşayan 18 metrekare (fotoğraf)

1535911121- 2-1- 2- 03- 3-- 4bb55ce3db517f138900-- 011- 22-tüm önemli ışıklandırma-küçük-salon-fikri-homebnc-1024x887- 24-23-- 262-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

62 − 54 =