fotoğraf ve fikirler: Modern küçük koridorları tasarımı

fotoğraf ve fikirler: Modern küçük koridorları tasarımı

12 October 2017Modern küçük lobi, çekici, ama aynı zamanda pratik değil sadece olmalıModern küçük lobi sadece çekici olmalı, ama aynı zamanda praktichnymiSovremennye küçük lobi onlar, rahat rahat ve görünüş olarak en önemlisi cazip olması gerektiği gibi düzenlemek için o kadar kolay değildir. O geçen edilebilir koridor mobilya, dar ve uzun kilitlenme, sorunların çoğunu getirebilir dikkati çekiyor.


Modern tarzda Küçük lobi

Her oda kendi dezavantajları vardır ve biz avantajları onları dönüştürmeye çalışmalıyız. Buna ek olarak, hesaba koridor ev ve misafirler tüm üyeleri tarafından kullanılan zaman ayırın gerekir, ancak uzay planlama herkes için pratik ve kullanışlı olmalı, çünkü kimin girer. oda küçük bir boyuta sahip olmasına rağmen, orantısız İç ve benzeri anları oluşturarak, bu tür odaların ahenksiz tür olarak gaffes, oluşumunu önlemek için, onarım sorumlu ele alınmalıdır yürütmek.

apartmanda Koridor kendi özellikleri ile spesifik bir konumdur. Onlar kesinlikle yükseltme tasarımına dikkat edilmelidir.

Dikkat dikkat edilmelidir:

 • genişliği;
 • uzunluğu;
 • dekorasyon;
 • Mobilya seçimi;
 • aydınlatma seçimi.

Küçük bir giriş salonu donatılması, aydınlatma ve mobilya seçimi hakkında unutmaKüçük bir giriş salonu donatılması, aydınlatma ve mobilya seçimi hakkında unutma

onarım çalışmalarında Uzmanları proje olmaksızın nitel yenilenmesini yürütmek imkansız olduğunu biliyoruz. Dikkatli bir planlama lekeleri ortadan kaldırır ve uzun çalışma başlamadan önce malzeme, renk ve diğer bu tür nüanslar seçimini belirlemek için. hatta küçük boyuttaki ilk salon pratik olmalı.


Ne olursa olsun tercih ne tarz, en azından yerden düzey metrede duvar yıkanabilir malzeme ile kaplanmış olmalıdır.

dönemde sonbaharda ilkbahar, dökülen yağmur, ve sürekli kir sokakta. Bu duruma göre, kağıt duvar kağıdı hızlı sprey formunda tarafından harap edilecektir. Koridor sadece en önemli ama aynı zamanda oldukça kirli bir yerdir. sabit nemlilik ve saflık eksikliği anda, küf, mantar ve hatta küçük böceklerin oluşumu olabilir. Buna uygun olarak, duvar ve zemin kaplamaları ve mobilya neme dayanıklı olmalıdır, ve düzenin temizlik ve bakım ile herhangi bir sorun olduğunu, bu nedenle kolayca hizmet verilecek.

küçük bir koridor modern tasarımı

Küçük koridor - bir büyük dezavantajı yaşadığı yerdir. Daire düzeni diğer tesislerinde halel getirmeksizin, herhangi alanı genişletmek için izin vermez gibi pratik olarak hiçbir şey onu imkansız olun. Bugün koridorları çok popüler modern tarzda düzenlemedir ancak her şeyden önce dekorasyon ve aksesuar seçimine değil odaklanmak gereklidir ve daha sonra görsel alanı dönüştürmek için.

Örneğin: • tavan kaldırın;
 • duvarları Expand;
 • daha derin bir görünüm olun.

Birinci ve özellikle popüler yolu parlak streç tavan kaplamaları montajı olarak kabul edilir. Modern tarzda avantajı özellikle siyah, parlak ve canlı renkler vermektir. Renk oda daha canlı ve ilginç kılan, bu yüzden tanınmayacak dönüşür.

Çağdaş bir tarzda salonunda siyah yapılabilirÇağdaş bir tarzda salonunda siyah yapılabilir

yansıma iç etkisi - oda bakmak daha hacimli hale getirmek için büyük bir fırsattır. Nedeniyle oda büyük olmadığı gerçeği, kumaş maliyeti pahalı değil.

Uzay ayna genişleyen en popüler ikinci yol olarak kabul edilir. Büyük değil, kitlesel ayna duvara monte edilmelidir ve bu hanelerin arzu tam görünümde orada yansıyan olduğunu. Modern bir tarzda, sen koridor genişliği neredeyse sınırsızdır yapacak ayna projeksiyon bir tür oluşturabilir. Tam olarak nasıl? Onların yansıması oluşan birbirleriyle ve koridorlarda yanında aynı büyüklükte iki ayna asın, oda sadece enlemesine değil, aynı zamanda sıradışı olun.

oda parlak renklerle dekore edilmelidir emin olun. Bu tür tekstil veya koyu renkli aksesuar olarak ancak sınırlı miktarlarda yüksek noktaları kullanabilirsiniz.

Modern küçük lobi

Modern tarzda küçük giriş salonu - her küçük ayrıntı kat seçimine kadar olduğu bir alan. Bu tavan tamir o şekil koridor alacak nasıl düşünmemiz gerekir sonra dikkati çekiyor.

Seçenekler düzenlemesi büyük miktarda olmak, ama bütün kadar mobilya böyle bir parça olabilir:

 • footstools;
 • Obuvnitsa;
 • raf;
 • Askı.

bileşenlerin Bu set küçük koridorlar için en iyi olacak. 2017 yılında bazı tasarımcılar sıva bölümleri kullanmayı önerdi. Kesin olarak mobilya zamanki tür açıklıklar ile duvar yerine, raflar olarak kullanılır.


küçük bir koridor içinde işler ve elbise askısı obuvnitsa için raf olmalıdırküçük bir koridor içinde işler ve elbise askısı obuvnitsa için raf olmalıdır

Böyle bir bölüm obuvaniya ve giyinme için yerinde koridor boşluğu zonlu olup.

bölüm boyutu kompakt olması ve orijinal inşaat kendisi olmalıdır. Nedeniyle, modern teknolojiler esnek alçıpan izin gerçeğine, bir dalga ya da oda daha orijinal hale bile standart dışı formları ile bir bölümü yapabilirsiniz. iç düzenlemek için nasıl Fikirler farklı olabilir, ama genel olarak koşullar koridor kalan gelen huzursuzluk ve saldırganlık oluşumunu ortadan kaldıracaktır hane zevk sağlamak için dikkat edilmelidir.

Küçük bir koridorda Aydınlatma

koridorda dekore edilmiş stil En azından, o rahat, aydınlık ve rahat olmalıdır. Bu odaya olmak güzel oldu. onun eksikliği veya yokluğu sadece koridorda görünümünü bozan değil, aynı zamanda sağlığın bozulmasına neden olabilir gibi ışık, yaşam alanı için çok önemlidir.

Eğer yapay kaynaklar yerleştirerek bunu telafi etmek gerekir çünkü bir kural olarak, hiçbir doğal ışık var koridorlarında, öyle.

Örneğin:


 • Modern bir tarzda ana avize;
 • aydınlatma armatürleri;
 • Sütyen.

Küçük bir koridor iyi aydınlatılmış olmalıdır, bu şekilde lambaları ve aplikler hakkında unutmayınKüçük bir koridor iyi aydınlatılmış olmalıdır, bu şekilde lambaları ve aplikler hakkında unutmayın

enstrümanın seçimi kişisel tercihinize ve nerede olacağını bağlıdır. Eğer iki tarafta kapsama planlıyorsanız Örneğin, o zaman tabii ki bir saksı seçmek gerekir. Küçük Koridorlarda küçük boyutu ve lens cihazları yerleştirmeyin. Böylece, oda ışık, sıcaklık ve konfor ile doldurulacaktır. Çok özgün ve kurdeleler ve renklerin çeşitli LED modern bir görünüm Zemin ışıkları.

Mobilya seçimi

Modern tarzı diğer kullanılabilirlik, kolaylık ve işlevsellik farklıdır. koridorlar modüler tasarım karşılamak için modern bir tarzda oldukça sık mümkün dekore edilmiştir çünkü öyle.

Modern küçük salon uygun pratik mobilya, konforlu ve fonksiyonel içinModern küçük salon uygun pratik mobilya, konforlu ve fonksiyonel için

Modüler prihozhki - Bu da askıya alınabilir ve bu nedenle fazla yer almazlar olarak, mükemmel bir seçenektir. Buna ek olarak, bu tür ürünler görünüm, ferah, özgün ve ilginç bir iç oluşturmasını sağlar. Modüler sistem yeni unsurlar seyreltmek veya eskilerini kaldırmak için, modernize operasyonun koridorlar düzenlemesi olabilir de önemlidir.

küçük bir koridor (video) donatmak için nasıl

Evet, biraz koridor uzay - bir sorundur. Ama çözülebilir. Ana yetkin bütün düşünüyorum.

Modern küçük Ön oda tasarımı (iç fotoğraf)

07e2d24342e1eeXL 5 6 618 23-18 93e31f846d311cd2943cc2713059897c 234 1012 2012-04-20-en-16-52-27 2995big

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =

map