Fotoğraf ve 4 ana yönleri: Biz iki renkte yatak odası yapmak

12 October 2017birbirleriyle uyumlu hale böylece yatak yapma, doğru renkleri seçmelisinizyatak odası yapma, onlar her kişinin güzellik hakkında kendi fikirleri vardır birbirleriyle uyumlu hale böylece doğru renkleri seçmelisiniz ve bazı tasarımcılar bunun çeşitli şekillerde bir oda düzenlemek için imkansız olduğunu iddia etmedi. Ama bütün, aranıyor!


körlemesine iki renk alır ve onların oda boyamak yapıştırın veya bir dekorasyon olarak doğru ve hazırlık ile mümkün olduğunca yaklaşmak gerekir etmeyin. Temelde imar prosedür uyku ve çalışma, eğlence ve dolap ve daha fazla, örneğin, iki bölüme alan bölmek için kullanıldı. görsel olarak uygundur oda çeşitli tonlar ayrılması oda eksiklikleri gibi bir nesne ya da renk odak saklar.

Bir yatak odası iç renk kombinasyonu

iç birkaç renk kombinasyonu size hoş rahatlatacaktır odası, bir ahenkli ve rahat bir his yaratmak için.

Tasarımcılar önermiyoruz:

 • çok parlak renk seçimi;
 • parlak desenli duvar kullanımı;
 • Böyle doğal taş ya da taklidi olarak Kaba malzemeler.

kategorik değil onlara yasağı, ancak az ve sadece oda belirli bir yerde olmalıdır. Of parlak renkler ve sıradışı bitirir odaklanmak ve kusurlar ve oversights odadan dikkat aktarmak kolayca yapılabilir.


bir duvar parlak duvar kağıdı ve dekor ile dekore edilebilir olan yatak odası mobilyaları, nötr tonları seçilmelidirbir duvar parlak duvar kağıdı ve dekor ile dekore edilebilir olan yatak odası mobilyaları, nötr tonları seçilmelidir

yatak odası için doğru renk seçimi

yatak odası açılımı için renkler seçin:

 • Odanın boyutları,
 • aydınlatma;
 • Odanın şekli.

tonlarının ne tür Işık etkiler soğuk ya da sıcak. Yumuşak ve hafif renk seçimi, düşük ışık ile odalar için uygundur, fakat koyu renkler güneşli tarafında bulunan büyük pencereler, bir yatak odası mükemmel oturacak. Kendi odan vermek isteyenler birçok ana hata belirli bir stili seçmek için iptal edilecek. Eğer tarzına karar, seçilecektir renkler, mobilyalar, mobilya rengini belirtmek için çok daha kolay olacaktır ve hatta duvarlarda ne desen olurdu.Ilk şey kendi tercihleri ​​yanı sıra moda seçimine dikkat etmek, ancak gölgede yalan değil ruh dökümünü ve dinlenmek için yetersizlik neden olacaktır, zevk daha tahriş muhtemeldir.

İki renkte odası iç

birleştirmek için renkleri missteps ve saçma bir görünüm önlemek olacaktır yapmak birkaç açıdan dikkat edilmelidir.

Sen ancak farklı tonları ile, aynı renkteki duvar kağıdı seçmelisinizSen ancak farklı tonları ile, aynı renkteki duvar kağıdı seçmelisiniz

Anahtar yönleri:

 1. Shades aynı renk tekrarlar çeşitli yerlerde duvar kağıdı üzerine sanki, aynı tonda olmalıdır, eşit yoğunlukta olmalıdır.
 2. Hangi bir yüksek frekans deseni vardır, duvar kağıdı kullanmak tavsiye edilmez ruhunun ilk basınç söyledi. Çok daha iyi düz ve dokulu kaplamalar kullanmak.
 3. Eğer grafik elementleri ile duvarları kaplamak için kullanmak istiyorsanız, sen aynı bileşime uygulamak yerine bir kaç yerine, dağınıklığı etkisi yaratacak gerekir.
 4. seyreltik bir ortam yaratmak için en iyi seçenek tuvaller üzerine beyaz ve bej desen kullanılmasıdır.

renkleri nasıl kullanılır

Bu yüzden odada olmak güzeldi, onarım belirli ipuçları ustaları kullanmak istiyorum.

Eğer boşluk küçük yatak odası artan görsel elde edebilirsiniz iki farklı duvar kağıtları bir arada kullanarakEğer boşluk küçük yatak odası artan görsel elde edebilirsiniz iki farklı duvar kağıtları bir arada kullanarak

yani:

 1. Kontrastlı parlak ve doymuş tonu birleştirmek gerekli değildir. İkinci bileşen daha yumuşak ve daha hafif tonu olmalıdır.
 2. Kayıt farklı renklerde duvar kağıdı yardımıyla, yapılacaktır, o zaman önceden çalışmalarını tasarlamak ve yatak odası esasına odaklanmaya çalışın gerekir.
 3. yatak boyutu küçük ise onun a bitirme zaman görsel olarak genişletmek gerekir. Bu hafif bir renk kombinasyonu ile yapılır ve Photowall ve gerçekçi panorama ile zıt olabilir.

oda dekor Özellikleri

renkleri birleştiren son zamanlarda sadece malzemelerin kombinasyonu olarak, çok popüler hale. Böyle dekorasyon standart dışı kabul edilir, ama yatak odası süslemeleri için evrensel bir yolu olabilir. Hangi bağlı renk paleti tercih efekti farklı olabilir verilecektir.


yetkin onarım yaklaşım ise elde edersiniz:

 • Alışılmadık tüm eksiklikleri gizleme bitişik duvar, süslemek;
 • renkli duvar kağıdı yardımıyla İçeriği ve duvarlar ve tavan;
 • İçeriği bir duvar farklı tonları;
 • aynı renkteki karşısındaki duvara süsleyin, ancak tonda farklı.

odanın tüm kusurlarını will hide yatak odası için tasarım iyi seçilmişodanın tüm kusurlarını will hide yatak odası için tasarım iyi seçilmiş

kesin beceriler iki renkli oda duvar kağıdı yapıştırarak varsa, düz kumaş ama renkli tasarımları ile kullanabilirsiniz. Uyumlu renkler - Odada büyük bir bakışla anahtarıdır. Modern tasarımcılar tüm odalarda oldukça yaratıcı görünüyor vurgu duvarı oluşturmak için tercih ediyorum. diğerlerinden ayrı odanın sadece bir tarafta oluşturulan odaklanan dikkatleri bitirme sırasında.

Önemli! Bir vurgu duvarı oluşturma yatak başlığı bulunduğu, çok daha iyidir. yarısına kadar, tavana bütün bir duvar süslemeleri veya desen kalıplama veya Photowall kullanarak en vurguyu çektin gerekmez odanın böyle bir bölümünü tasarlamak.

Yatak odasında renk aksan

yatak odası dekorasyonunda birden renklerin kullanımı fonksiyonel alanları oluşturmak için gereklidir.


İmar, amaçla karar vermek gereklidir uygulanması zor olmadığı ihtiyacı hem de bina bölümleri yanı sıra:

 • Yatakta nerede yer almalıdır;
 • Gibi aydınlatma kurulur;
 • dolap ihtiyacı olup olmadığı.

Duvarların İki ton finiş yatak odasında imar hale gelmesine yardımcı olacaktırDuvarların İki ton finiş yatak odasında imar hale gelmesine yardımcı olacaktır

Rekreasyon alanı mutlaka hafif ve narin olması gerekir, ancak odanın çalışma için sarı, mavi ve yeşil gibi ince renk olmalıdır. Oda çocuk için yapılırsa, özellikle öğrenci, gölgeler, sulu canlandırıcı ve enerjik olmalı, çocuk iyi bir ruh halinde hep oldu. Odada Accent parlak tavan olmak için ne yapabilirim. Şimdi alanı süslemek değil, aynı zamanda görsel olarak genişletmek sadece parlak parlak tavanlar, ayarlamak çok popüler. Tavan kaplaması duvar şeklinde olabilir, ancak bu durumda, yanlış bir adım olmadan tasarımcı bitirir gerçekleştirilmesi için, ana kol gerektirebilir. Parlak duvar seçimi mat kumaş ve çok iddialı gibi duvarların yüksekliği azaltmak ve ruhu üzerinde baskı, kabul edilebilir değildir.

Çok daha iyi renkte bir malzeme dokusu içinde daha hafif ve daha hafif seçin.

Yatak odasında Popüler renk kombinasyonu (video)

Sonuç olarak, duvarlarda iki renk arasında tipik bir kombinasyonu, geometrik desenler karşı olan duvar kağıdı kullanmaktır. Örneğin, dikey ve yatay çizgiler. Onlar görünüşte duvarların yüksekliği arttıkça Dikey çizgili, eşsiz bir dekor vardır. Fena değil böyle kireç ve beyaz ve açık yeşil çizgili olan diğer çizgili arka plan olarak katı, biri duvar kağıdı iki tür, kullanmak olmazdı. Böylece olmak mükemmel uyku değil, aynı zamanda çalışmak için veya alım bölgesi için burada, iki alana boşluk bölebilirsiniz.

Yatak odası iki renkli (fotoğraf)

2-47 2 3 11min36 24-37 45 16-5 71d7579c3cac57b8be62a0c7493ae46b 263 294

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 + = 72

map