fotoğraf ve 3 ana faktöre: oturma odasında duvarlara tasarımı üzerinde düşünün

fotoğraf ve 3 ana faktöre: oturma odasında duvarlara tasarımı üzerinde düşünün

12 October 2017Oturma odası, her aile üyesi için, aydınlık, şık ve rahat olmalıOturma odası her üye semiGostinaya için, aydınlık, şık ve rahat olmalı - Bir kart sahipleri, bunu evin kalbidir diyebiliriz. Bu oda şık, parlak, bayram olmalıdır, ailenin her üyesi sıcak, konforlu, rahat olmalıdır. Yani tamiri yapıyor evin sahipleri oda yeni dekorasyon malzemesi duvarlarının üzerine yapıştırmak için gittiğinde, modern fikirleri değil, aynı zamanda ev isteklerini sadece dikkate almak neden gerekli olduğunu vardır.


Nasıl oturma odasında duvarlarda bir duvar kağıdı seçmek için

Bir duvar, güzel ve ilginç olabilir olun ve kendi elleriyle, ana şey doğru bitirme malzemesi seçin.

uzmanlar seçerken aşağıdaki faktörleri dikkate tavsiye:

 • Hangi oturma odası ufku, yan;
 • mobilya ve iç mekan öğeleri Boyama;
 • Ev sahiplerinin kişisel tercihleri.

Bir oturma odası duvar olun, sadece bitirme için uygun malzemenin seçilmesi, orijinali sahip olabilirlerBir oturma odası duvar olun, sadece bitirme için uygun malzemenin seçilmesi, orijinali sahip olabilirler

Ana oda uyum saygı için, oturma odası düzenlemeye göre renk düzenini seçmek önemlidir. pencereleri kuzeye bakan eğer Bu durumda, tür sarı, turuncu, şeftali, hardal, zeytin tonları olarak duvar kağıdı sıcak renkler, üzerine yapıştırmak için harika bir seçenek olacaktır. Pencere kuzeye gidin ama kalın ağaçları ile kapalı değilse aynı seçenek uygun olacaktır. pencereler güneye bakan, serin gölgeler seçmek daha iyidir.


renk iç unutulmuş olamaz hakkında, kombine tonu için önemlidir, 5 renk fazla olmalıdır kullanılan renk ile aşırıya imkansızdır.

Eğer, mobilya odaklanmak kalabalıktan seçmek istiyorsanız, o zaman duvar kağıdı nötr olmalıdır. Mobilya koyu Yani, eğer duvarlar hafif olmalıdır. Mobilya ışıktır Tersine, orijinal pokleit parlak veya koyu duvar kağıdı olmalıdır. Bu çizgi oda uyum içinde kaydetmenize izin verir. Eğer tasarım resim veya paneller vurgu yapmak istiyorum, o zaman zıt olmamalıdır bitirdiğinde. Bu tam istenen öğeyi vurgulayacaktır.

Duvarların herhangi yeniden kaplama hanede tüm insanlarla konuşmak önce, o her tadı tercihleri ​​göz önünde bir uzlaşma sürümünü bulmak için gerekli olduğunu önemlidir. Fikirler zordur durumunda mükemmel bir seçenek ortak bir payda gelmek, farklı olabilir - kombine duvarlar. Duvarlar iki farklı renklerle dekore edilmiştir zamandır.

oturma odasının, Parlak açık veya koyu duvarlar: seçim için daha iyidir

sorusuna gerekli onarımlar planlama doğar bile esnasında ne ana evin odasının duvarlarını elbise. Böyle her iç sığmayan duvar kağıdı üzerine fotoğraf baskıları gibi her detay dikkate almak önemlidir. Iç ile birlikte grafik görüntüleri yazdırmak için önemlidir. En iyi seçenek hala ifade renk ve doku olmadan, değil parlak duvar kağıdı olarak kabul edilir.Ancak, çok oldukça basit olmamalı, sıkıcı bir yer açmak olacaktır çirkin duvar kağıdı, o vakur ve ilginç olmalı oturma odasında izin verilmemelidir.

kalıplama kullanarak belirli bir alan vurgulayarak, oturma odası duvarının olağanüstü ifadeyi o verilebilirkalıplama kullanarak belirli bir alan vurgulayarak, oturma odası duvarının olağanüstü ifadeyi o verilebilir

duvarları gibi ifade verin? Sen kalıplama kullanabilirsiniz. Kalıplar çatı hattı boyunca koyun eğer, tavan yükseltmek için yardımcı olur. Tavan değil yüksek olduğunda - kalıplama durumu iyileştirmeye yardımcı olur. Ayrıca onlar güzel kare veya dikdörtgen bölümün duvarlarını bölmek için kullanılabilir. Hatta eski zamanlarda kullanılan alçı pervaz, onun saraylarını dekore çünkü bu çözüm, lüks ve aristokrat bir oda verir.

Biz minimalist istiyorsanız, bu saldırıdaki için vazgeçmek zorunda:

 • pervaz,
 • sıva,
 • Diğer ağırlık elemanları.

minimalizm tarzında oda daha havadar ışık görünüyor. İyi bir seçenek şömineli bir duvardır. Mutlaka bir gerçek şömine düzenlemek için, size alçıpan vasıtasıyla dekoratif oluşturabilirsiniz. Yani bir konik duvar dekore edebilirsiniz. Şömine ilgi odağı haline emin.

oturma odasında duvara Taş: dekorasyonda doğal malzemelerin kullanımı

Parlak vurgu doğal malzemelerle dekore bir oda olabilir. Bu iç iyi bir çözümdür.

Bugün, tasarımcılar gibi yaygın olarak kullanılan malzemelerdir:

 • taş;
 • Ağaç;
 • Suni taş.

İyi bir çözüm doğal malzemeler ile oturma odasının duvarları bitirmek olacaktırİyi bir çözüm doğal malzemeler ile oturma odasının duvarları bitirmek olacaktır


Taş veya ahşap duvar oda kişilik ve sıradışı verebilir. popülerliğinin zirvesinde doğa bugün ile Birlik. Giderek, ünlüler ve sıradan insanlar iç doğal malzemeler tercih etmektedir.

Bu duvarda resim, fotoğraf çerçeveleri, ilginç tasarım panelleri asabilir.

Başka bir seçenek onun ev sinema ayarlayarak, boş bir duvar bırakmak. Doğal bitirme malzemelerine ek olarak, artık yaygın alçıpan kullandı. Bu malzeme sayesinde odaya en inanılmaz tasarımı oluşturmak için yapar. Alçıpan bitirme için idealdir.

malzeme üzerinde mükemmel belirlemektedir:

 • boya;
 • Alçı;
 • Farklı türde duvar kağıtları.

düzensiz duvar dekorasyonu için mükemmeldir. Alçıpan sadece düzensizlikler gizlemek için yardımcı olmaz, ama bunun yardımı ile size akıllıca ilginç hediyelik eşya, moda aksesuarları yerleştirilmesi için uygun aydınlatma, raflar, bir niş inşa edebilirsiniz.


Boş oturma odası duvar: Nasıl süslemek için

İç olarak, duvarın uzunluğu, bu yaşam olabilir sağlar. dekorasyonunda için birçok seçenek var.

Bugün çok alakalıdır:

 • etiketler;
 • boyama;
 • Kağıt kelebek;
 • Süs bitkileri;
 • İplik, kurutulmuş çiçekler Makaleler, vb. N.

çıkartmalar katacak oturma odasında boş bir duvar, duvar kağıtları boyalı veyaçıkartmalar katacak oturma odasında boş bir duvar, duvar kağıtları boyalı veya

zevkinize olabilir boş bir duvar süslemek için. Bu orijinal boyalı ahşap olabilir. Bu arada bugün inanılmaz ilginç bir model sağlayabilir geçtiği özel sıvı duvar, satmak. Dekoratif sıva da uygundur.

Eğer yerleştirebilirsiniz duvarın, kare kompozisyon üzerinde, tasarımcı saatler veya güzel duvar orijinal asın.

adam daha acımasız bir şey yerleştirebilirsiniz. Bu teknik, bir görüntü olabilir, bileşim sonrası, kemer, bir sigara kutusu arasında olabilir. Neyse ki, bugün hiçbir sıkıntısı aksesuar ve ev mobilyası vardır. Biraz düş, onu odası için iyi bir seçim yapabilirsiniz. Önemli olan birçok aksesuar zor olacak bu odada, genel izlenim berbat edebilir geçiş Chur alanı, aşırı değildir.

İç incelikler: oturma odasında vurgu duvar

Onu oturma odası düzenlemek için evin ana salonunda vurgu duvar nedir? Vurgu duvar özel tüm olası tasarım teknikleri yardımıyla seçilen duvarının bir bölümü vardır. aksan duvarlar yerleştirerek temel gereksinimi genel iç stil aynı olmalıdır gerçeğinde yatar.

oturma odasında Accent duvar parlak renkler veya olağandışı aksesuar ile yapılabiliroturma odasında Accent duvar parlak renkler veya olağandışı aksesuar ile yapılabilir

Yani, gerekli vurgu duvar nedir:

 1. Bu duvarı boyunca, genel atmosferi sulandırmak için dik elemanının parlak bir yüzey vurgulamak mümkündür.
 2. Rafine kompozisyon vurgu duvar, evde ziyaretçilerin dikkatini çekmek onları bir süre alacaktır.
 3. onlar oturma odası iç olup olmadıkları, çirkin elemanları distracts.

Eğer böyle bir duvar düzenlemek istiyorsanız, zorlu görevleri çözmek için hazır olmak zorunda. sürecine Yaklaşım doğru ve düşünceli olmalıdır. Eğer durum ciddi değil tedavi, hata kaçınılacaktır. Ve neden para, zaman ve sinirler harcamak.

aksan duvar aşağıdaki prensiplere bağlı verirken şey deneyimli tasarımcılar tavsiye kırma önlemek için:

 1. Alan vurgu duvar toplam alandan daha az olmalıdır.
 2. Accent duvar mutlaka tek üyesi olmamalıdır.
 3. Bir duvar parlak renkler kullanarak gibi olabilir ayır ve alışılmadık dokulu.
 4. Bu hesaba renklerin psikolojisi almalıdır.
 5. Vurgu duvarının konumu seçmek için gereklidir.
 6. Accent duvarları fonksiyonel bir yaşam alanı vurgulamak için yararlı olabilir.
 7. duvar odasında bir denge yaratmak gerekir, bu yüzden üniteye dikkat etmeleri gerekir.

Doğru, duvar yerleştirmek yüzeyini vurgu bir konum seçmek için önemlidir.

İşte konumunu seçmek için birkaç ipucu verilmiştir:

 1. Mümkünse, odanın önündeki duvarı olması daha iyidir.
 2. fonksiyonel alanlarının bir ayrılma olmadığı, böylece yerleştirilmelidir.
 3. Accent duvarları TV izleme yerinde bulunan, ancak bu durumda çok parlak renkler vazgeçmek gereklidir edilebilir.

Accent duvarları alan ziyaretçiler gelip dinlenme dikkat çekmekAccent duvarları alan ziyaretçiler gelip dinlenme dikkat çekmek

Bir aksan duvar oluşturmak için çeşitli malzemeler uygun olabilir.

Bugün yaygın olarak kullanılır:

 • Ağaç;
 • boya;
 • Tuğla;
 • karo;
 • taş;
 • Duvar kağıtları;
 • Cam paneller;
 • Alçı.

Birçok bu parlak renkte bir duvar karşılamak için yeterli olduğuna inanıyoruz ve tüm vurgu - bu değil. Otel, mini renkli kompozisyonunu kurmak gerekir.

Tasarımcılar hatırlamak kural sunuyoruz:

 1. Sıcak tonları görsel dar alan olarak, küçük bir oturma odası için uygun değildir. Ama tamamen onlar konfor uzayda getirmek olarak onları, imkansız reddediyorum.
 2. Serin tonları zıt oda genişletmek, ancak konfor alır.
 3. Yatağın tonları kullanmanız gereken onlar dikkat çekecek.

oturma odasında duvarların tasarımı. Orijinal fikirler (video)

Biraz çaba, bilgi ve Zamanla! Ve nitel sonuç tüm beklentileri aşacak. evlerinin rahat ve güzel olun.

oturma odasında İç duvarlar (fotoğraf)

2 2zs32mg 1-1 000011 23-41-1024x683 28 37b 90a463c2b0654785dbc58e40188a70ad 94f4a3f9540baa99ed758abd7a3ac4f6 123-108

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

map