fotoğraf seçenekleri: ellerinizle odasında onarım yapmak için nasıl

fotoğraf seçenekleri: ellerinizle odasında onarım yapmak için nasıl

12 October 2017Önceden her adımında düşünerek oturma odasında dikkatle ele alınmalıdır onarmak içinoturma odasında onarım için her avans shagV biz en çok zaman harcamak odasından düşünerek dikkatle ele alınmalıdır - kalanı, misafir kabul, iletişim kurarlar. Bu noktada düşünülüyor çünkü her detay olmak. En azından, ideal olacaktır. Odanın ne tür birçok faktöre bağlıdır, ve finansal bileşeni en önemli değildir.


Tamir salonu: nasıl başlayacağınızı, hazırlık dönemi

Tüm tavan ve eski bitirmek duvarlarının bir temizlik ile başlar. işin bu aşaması, aksi takdirde maksimum kalite ile eski ile birlikte yağmuruna yeni bitirmek riskleri yapılmalıdır. İstisna eski bitirmek kaldırmak için gerekli değildir ki bu durumda alçıpan duvar kaplama vardır.

Eski bitiş kaldırıldıktan sonra, gizli kablolara konulması gereklidir. Son adım, böylece astarın yüzeyine önceden uygulanabilir, shkureniem takip kaplamadır.

oturma odasında onarım başlatmak için, önce tüm mobilya kaldırmak ve gereksiz şeylerden oda temiz olmalıoturma odasında onarım başlatmak için, önce tüm mobilya kaldırmak ve gereksiz şeylerden oda temiz olmalı

Bir ağır hizmet yüzeyinde sabit olmalıdır Dekorasyon olursa olsun ne olduğunu - bir tuğla, beton, ahşap veya alçıpan. Bu primer duvarları yapmak için, mükemmel yapışma sağlar hasardan yüzeyini korur. Somut bir temel üzerinde genellikle astar tabakası reddetme, henüz bu durumda gerçek bir şans çok kaliteli onarımlar değildir vardır.

Ama astar düzensizlikler, yüzeyde kusurları her türlü gizlemek mümkün değildir. duvarları hizalamak ve kusurlarını gizlemek için, sıva duvar tutmak için gereklidir. Macun ve pürüzsüz ve hatta mümkün olduğunca duvara hale getirmek için zımpara.


Tipik olarak, bir hazırlık adımında böyle gıcırdayan, düzensiz kirişler ve çürük olarak ırkının farklı türleri için zemin kontrolünü içerir. Eğer durum bu ise, o zaman eski panoları yeni değiştirilir ve kusurları her türlü ortadan kaldırılır.

apartmanda bir salonda Onarım: nasıl duvarlar için bitirir seçmek için

Renk paleti - bu yeni bir şekilde her şeyi yapmak için bir fırsattır, renk algısı ve evin durumu etkiler. Renk görsel bölgeye boşluk bölmek ve hatta iç ayarlamak için yardımcı olur. tavan ve duvar oda büyük hale getirir, hafif duvarlar ve koyu zemin görsel alanı genişletme parlak kaplama zemin: Örnekler Aşağıdaki içerebilir. Başka bir seçenek var - bir duvar diğerinden daha koyu, tüm odanın derinliğini artırır.

oturma odasında duvarlar için en uygun ya da dokunmamış ipek kağıdı, yüksek kalitelioturma odasında duvarlar için en uygun ya da dokunmamış ipek kağıdı, yüksek kaliteliOdada duvar dekorasyonu Özellikleri:

  • ; Daha şık hale getirecek oda tasarımının genel algı üzerindeki maliyet etkisini - Duvar kağıdı, sadece en kaliteli seçmek
  • İpek, keten ya da kadife duvar kağıdı önemlisi koku absorbe etmez, solmaz toz tutmaz ve;
  • En pratik bir seçenek - Doğru ışık yeniden boyamak istiyorsanız yapabilirsiniz, duvar kağıdı dokunmamış.

En ucuz tek bir duvar kağıdı. Onlar büyük harcamalar gerektirmeyen, ancak birçok dezavantajları yok. Bunlar, yüksek nem ve yüksek sıcaklıklara uyum olacak, ultraviyole radyasyon kaybolur.

Salon: onarım, tasarım örnekleri

Sizin el ve mobilya doğru yerleştirilmesi ile yapmak önemlidir. devamını çevre unsurunu kullanmak, fazla yer onun etrafında olması gerekir: Ve bir prensip yoktur. Televizyon bunu izlerken seyirci koltuklarında tüm oturma görülemeyecek iyi bir yere koymak gerekir.

Bu, odanın tasarımını dikkate orijinal ve benzersiz bir iç oluşturmak için salonun onarımını ortaya koyarBu, odanın tasarımını dikkate orijinal ve benzersiz bir iç oluşturmak için salonun onarımını ortaya koyar

Onu aile ve misafirler için gidiyor yanındaki odada özel konfor her zaman, şömine verir. salon genellikle yemek tutmak farz edilirse, büyük bir masanın ortasında yerleştirin. Ama en standart seçenek - rahat sandalyeler, rahat bir kanepe, küçük bir kahve tablodur.

Salonun iç olmalıdır neler

  • Gereksiz öğeler kullanılmadan, maksimum, gevşek rahat İçin;
  • kitapları küçük raf, bir akvaryum, zarif bir zemin lamba için daima uygun;
  • konfor ve tazelik hissi canlı bitkiler düzenlemektedir.

Pencere tasarımı da oda çözümü genel tasarımına uygun olmalıdır. Pencere güneşli tarafında bulunuyorsa, koyu renkte perdeler arka plan üzerinde bile daha karanlık görünür. Çünkü bu durumda, yoğun doku hafif bir perde seçin.

Küçük bir odada fotoğraf ve örnekler: apartmanda salonun restorasyonu için seçenekler

İyi ve güzel yenileme küçük bir odada yapılabilir. Sadece, elbette, pratikliği konforunu, rahatlığını verecek ve aynı zamanda ihtiyaç duyulan alana denemek zorunda.

Küçük bir odada gereksiz ve gereksiz şeyler terk daha dikkatli olması tasarımını seçmelisinizKüçük bir odada gereksiz ve gereksiz şeyler terk daha dikkatli olması tasarımını seçmelisiniz


Tüm fazlalığı vazgeçmek zorunda nerede. Duvar kağıdı ovasını alabilir ve bunlar güzel bir resim veya resimler bakacağız. onarım gençlik ise, çözümler keyfi cesur olabilir. Örneğin, ışık zemin, pencereler ve kırmızı mat duvar kağıdı üzerine ışık kepenkler. Sonra, bir odada sadece bir kanepe, tv ile bir masa (kabine doğal ahşap tonları olabilir) ve şeffaf bir sehpa koydu. Ve zemin parlak olmalı, ve koltuk panjur tonu daha iyidir.

Evde Onarım odası: örnekler

Orada bir oda ve bir banyo, gerçekten çok fonksiyonlu bir oda varsayalım. Bu durumda en iyi seçenek odanın alanını artıracak, pastel renkler olduğunu.

Yenilenmiş oturma odası, kendi başınıza yapmak veya profesyonellere emanet edebilirsinizYenilenmiş oturma odası, kendi başınıza yapmak veya profesyonellere emanet edebilirsiniz

bölgeye odanın Görsel ayırma çiçeklerin yardımıyla mümkündür. Örneğin, parlak renklerde düzenlemek bir tatil yerinde, oturma alanı daha parlak olabilir ve çalışma alanı nötr renkler belirlenmiştir.

Mobilya, aramayla ilgili özellikleri vardır ki, aynı zamanda bu apartmanda bir yer olacak. Duvar kabin (düzenlemelerde 2-3 etazhke) ayrı bölümler ile donatılmış olup, burada deri, örneğin, bir yemek tablo veya yazma.


Tasarım ve dekorasyon oturma odası (video)

eylem sağduyu bir sürü gerektirir ve ilginç ve zahmetli bir görev - Odada Onarım. Bazıları esinlenerek fotoğraf galerisinde bir düzine fotoğrafları, daha göz atın ve cesaretle kendi odasının dönüşümü geçin.

yenilendikten sonra oda (Foto İç)

5efbc 1331001 1331003 1333003 1339001 143001 118 155001 205 228

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3

map