Foto-2017, modern bir şömine ve rolünü: oturma Tasarım Fikirler

Foto-2017, modern bir şömine ve rolünü: oturma Tasarım Fikirler

12 October 2017oturma odasında şömine sadece sıcaklık sağlar, aynı zamanda manevi konuşmaları katkıda oda rahat yaparoturma odasında şömine sadece sıcaklık sağlar, aynı zamanda ruhsal konuşmaları Az bir anda hayal veya şömine ile kendi rahat ve sıcak bir oturma odası hakkında şu anda hayal değil katkıda rahat bir yer sağlar. Bunun için büyük bir lüks ev için gerekli olduğuna inanılır, ama değildir. herkes bilir Modern tasarımcıları ve iç moda trendlerini izliyor insanlar olarak şömine, iç, hatta her zamanki şehir daire için güzel bir yanı olabilir.


Oturma odasında Çağdaş şömine

şömineler özel evlerin sahipleri için geçerlidir, ancak bunlar bile evlerde farklı hazırlıklar bir çok örneğin yürütülen çizim ve diğer faaliyetlerde çalışan, zemin güçlendirme edilmiş olmalıdır çünkü uzun. Bütün bunlar en iyisini yapmaya tam olarak nasıl ve ne olduğunu profesyonellere bırakılmalıdır.

Oysa birçok modern insanlar apartmanlarda yaşayan ve, gibi böyle bir lüks göze alamaz, ama öyle değil.

Modern teknolojiler bile yatak odasında, hatta küçük bir oturma odasında, her yerde bir şömine yüklemek için izin verir. Bir elektrik şömine yardımıyla gel. O nispeten son zamanlarda piyasaya çıktı, ama zaten yaygın iç tasarım kullanılır.

Özellikle doğal taş ile çevrili klasik oturma odasında muhteşem şömine görünüyorÖzellikle doğal taş ile çevrili klasik oturma odasında muhteşem şömine görünüyor

Bu şömine güvenli ve rahat, ama aynı zamanda değil sadece onun yaşayan bir zaman zaman sonra dönmek istiyorum böylece "gerçek" ataları oturma odası rahat ve sıcak bir hale getirecektir. Burayı seviyorum ve aile ve aile toplantıları ve yemekleri daha genç ve daha yaşlı kuşaklar iki kat zevkli olacaktır.


elektrikli şömine varyasyonları

  1. Taşınabilir bir elektrikli ısıtıcı. yazlık veya ülke evine daire odadan odaya veya örneğin, ulaştırma ateş taşımak ihtiyacı olanlar için uygun.
  2. Duvar şömineler. bacalı klasik şömine en çok benzeyen, onlar da inşa edilir. ısıtıcının türü için alana ihtiyacı: yani, şömine kurulacak duvarda bir niş.
  3. şömine portalı - Gerçek bir yangın simüle etmek imkanı ile elektrikli şömine olduğunu.
  4. Elektrikli şömine köşesi. Modern şömine en popüler türlerinden biri. Bu model, herhangi bir iç tasarıma sahip oturma odasında herhangi bir yerindeki bir yer bulmak mümkün olacak olmasıdır.

şömine için odun satın almak ve bakmak ve benzeri akşamları ateşin bakmak için hiçbir arzusu yoksa, elektrikli versiyonu son derece uygundurşömine için odun satın almak ve bakmak ve benzeri akşamları ateşin bakmak için hiçbir arzusu yoksa, elektrikli versiyonu son derece uygundur

Gördüğünüz gibi dilerseniz o organik bu bir apartman, villa ya da özel bir ev olsun, oturma odası tasarımı sığacak şekilde, istediğiniz şekilde herhangi şömine bulabilir ve.

Biz kez gitmek: şömine tasarımı ile oturma odası

şömine tasarımı ile oturma odası birçok insanın isteklerini, sade, zarif klasik hoşlananlar özellikle de karşılar. Elektrik şömineler yanı sıra katı koyu ahşap mobilya sıcak tonları ile mükemmel bir uyum içinde gerçek şömineler.Bu tür kombinasyonlar özel evlerde ve daireler hem mükemmel bakacağız. Herhangi tasarımda elektrikli şömine uygulanabilir.

Bütün dikkatini üzerine odaklanmıştır çünkü oturma odasında şömine, beyaz duvarlar bir arka plan üzerinde iyi görünüyorBütün dikkatini üzerine odaklanmıştır çünkü oturma odasında şömine, beyaz duvarlar bir arka plan üzerinde iyi görünüyor

şömine nedeniyle tasarımın Bütün bunlar oldukça farklı olabilir. şömine metal, mermer veya diğer doğal taşlar kesilmiş olabilir. Bu bir şömine bile sorunsuz yüksek teknoloji tarzında iç dayak edilebilir olduğunu. Ve yine, genellikle şömine genellikle bir ülke tarzında dekore edilmiş olan oturma odaları tasarlamak. parke döşeme, masif ahşap mobilya, kalıp şeklinde bazen, duvar dekor: yaşam böyle çok sayıda ahşap hakimdir. Modern dairelerin sahipleri daha şık ve sıcak, rahat nedeniyle şömine, herhangi bir sorun olmadan ne olursa olsun tasarımda kurulmadı, oturma odası yapacak sonucuna varılabilir. Böyle evlerinde misafir ev sahipleri hemen stil kaydetti.

Gösterge cihazı: oturma odasının iç Modern şömineler

akım, 2017, evler ve daireler daha sahiplerinin kolayca şömine iç ayarlayarak elde edilebilir konfor, tercih gerçeği ile karakterizedir. Ama her şeyden önce, doğru bir elektrikli şömine seçmek için, nasıl çalıştığını yakından tanımak gerekir. Bu sadece güzel değil, aynı zamanda iyi bir işlevselliğe sahip olan bir model seçmek için yardımcı olabilir.

Herhangi bir elektrikli ısıtıcı içermektedir:

  • Isıtma elemanı - Kalp cihazının bir tür;
  • Kontrol ünitesi - malovozmozhna olacak şömine iş olmadan ısıtıcının az önemli kısmı;
  • mahfaza;
  • Şöminenin Dekoratif detaylar.

şömine yakın otelde rahatça sıcak bir fincan kahve ile zevk edebilmek için her gece rahat mobilya düzenlemek için arzu edilirşömine yakın otelde rahatça sıcak bir fincan kahve ile zevk edebilmek için her gece rahat mobilya düzenlemek için arzu edilir

Daha önce bahsedildiği gibi, şömine ana öğesi cihaz ısı üretir ve oturma odasında rahatlık yaratır, onun sayesinde olduğunu bir ısıtma elemanıdır. Böyle bir eleman, bir boru şekilli ya da spiral olabilir.

Isıtma elemanı muhafaza değil ısıtılır ve malzeme füzyon söz konusu olmaktadır şömine kalkan yuva, izole edilir.

Isı sıcak havayı sürüş dahili fan oda sayesinde etrafında dağıtılır. kontrol ünitesi de şömine için gerekli olan, daha doğrusu onu kontrol etmek. Bu şömine çalışmalarına anahtarıdır. Aynı zamanda, tek konut önemini inkar edemez, gerekli değil sadece "iç" yangın kaplı değil, aynı zamanda çevre için koruma olarak hizmet bulundu. Bir dekoratif unsurlar başarıyla herhangi iç uyması için cihazı yardımcı olacaktır.


şömine ile modern iç oturma odasında ekipmanın montajı

Gerçek bir yangın veya elektrik olsun, yükledikten ve ne kadar hızlı ve verimli bir ortaya çıkan sorunları çözmek için sırasında karşılaşılabilecek ne sorunlar her şeyin yapılması gerektiğini tam olarak bilen bir uzman, kurulumunu güvenmek en iyisidir. Kendi yüklemeden uğraşmak zorunda Ama eğer bu durumda, sen böyle devam hazırlayıp gerekli olan doğru yapmak nasıl bilmek gerekir.

En kolay yolu monte duvara monte ve köşe şömine olduğu, bunların montajı için sadece bir montaj soketi gerektirir ve noktada nerede şömine amaçlanan konumu.

şömine üzerinde Bugüne kadar, çok orijinal set TVşömine üzerinde Bugüne kadar, çok orijinal set TV

Daha zor elektrik şömine gömülü kurulum yürütecektir. Tipik olarak, bu sözde portal şömineler ve bu nedenle şömine kurmadan önce, bir duvar niş içinde portal kendisi oluşturmanız gerekir.

Tipik olarak, portal zaten geliştirilen çizimler ve planlar ardından, alçıpan yapılmıştır. gelecek portalında baz alçıpan yaprak doğrudan sabitlenen metal profiller, bulunmaktadır. Sonuç olarak, tüm elde portalı astarlanmış dikişler sayfaları shpatljujut. düzeneğin bir uyum vardır. Yakın soket olmalı. Sonraki tasarım aşaması, portal dekorasyonu geliyor. Bu adım sahipleri, stil yaşam hakkındaki görüşleriyle isteklerine bağlıdır. ızgaraları, parşömenler ve hayal gücü ve müşteri ve demirci becerilerinin kapasitesine bağlı olarak diğer öğeler, şeklinde, ahşap paneller ve doğal taş kaplama ve dekoratif dokulu sıva, dekoratif panel ve metalik kaplama türleri arasından, malzemelerin çeşitli amaçlarla kullanılabilir Trim.


şömine tasarımı ile oturma odası (video)

O onun önünde hiç ışık yoktu bu yüzden Sonuç, her zamanki olarak, tasarımcılar, duvarın ortasında kompozisyon oturma odasında şömine yerleştirmek tercih ederim. ateşin etrafında, en sık koltuk, kanepe veya sandalye, böylece aile toplantıları için rahat "köşe" oluşturarak yerleştirdi.

şömineli iç tasarım oturma odası (fotoğraf) için seçenekler

0aa0098f9b730b3b34608b6626fdeb24 000008 26 37 -516ef47f95b9fa71872a8afadbce4f345039f0ac 10056 23049 1466875 813008912 BankoboevRugostinayaskaminomvkorichnevomtone

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4

map