Fiili ve modern tavanlar 2017

Fiili ve modern tavanlar 2017

12 October 2017tavan tasarımı iyi seçilmiş, geniş dairelerin duygusu yaratmak kolaydırtavan tasarımı iyi seçilmiş, küçük çabalar tamamen odanın görünümünü değiştirmek onun iç tasarım tamamlamak ve bütünsel yapmak ister geniş apartamentovVozmozhno duygusu yaratmak kolaydır? Kesinlikle - Evet! Bu fonksiyon ile, modern tavanlar 2017 baş. iç Bu ayrıntı duvarlar ve mobilyalar daha az önemlidir. Geniş suit duygusu yaratmak için oldukça basit, küçük bir odada, tavan tasarımı, renk düzenleri ve aydınlatma iyi seçilmiş.


Gerçek tavanlar: Fotoğraf-2017, modern tasarım fikirleri

Tasarım - bu nesneye ya da durumun sadece görünmeyecek. Bu kavram, daha geniş olan ve özellikle de içerir, ve çalışma işlevsellik ve prensibi. İşlevsellik - Bu asma tavan önemli avantajlarından biridir. Bu özellik 2015 tasarımında ilgili olmuştur tavan fotoğrafları görülebilir olduğunu.

İşlevsellik - Bu asma tavan önemli avantajlarından biridirİşlevsellik - Bu asma tavan önemli avantajlarından biridir

Modern tavanlar sadece çekici bir görünüm için olumlu yorumlar hak değil, aynı zamanda Aşağıdaki özellikleri sayesinde:

 • Bu bitiş mükemmel kusurlar tavan inşaatı gizler edilir;
 • Nötr ışık tonları odanın yüksek duvarları yanılsaması yaratmak;
 • tavanda bazı görüntüler fikirler iç vurgu yapmak için orijinal bir çözümdür;
 • Mükemmel pürüzsüz parlak yüzey mükemmel ışık yansıtır ve yavaşça odanın etrafında ışınları dağılır;
 • Işığın çeşitli boyutlarda ve yoğunlukta armatürleri ile Çok seviyeli tasarım - tek odalı daireler imar alanı için en etkili ve ergonomik bir şekilde biri.

Bütün bu ihtiyaçlar tavan beyaz renk şeması tasarımı ile eşleşir. Bu tasarım organik olarak herhangi üslup yöne içine sığacak edilir. Ayrıca 2015 yılında popüler tonları, bej, sütlü, pripylenny sarı, toz pembe, fildişi vardı gri soluk.


Beyaz renk odasında tazelik ve saflık hissi yaratır. Ancak, böyle bir odada mutfak bu durumda diğer renklerin tonları yanı sıra beyaz kullanmak daha iyidir pratik yeterli değildir gibi - kurum yakma görünür izleri olacaktır.

Bir renk akışını seçerken diğer önemli kural şudur: daha yumuşak, doğal ışık altında oda daha küçük dökme edilecektir.

Kaynak rengi forma: asma tavanların modern tasarımı

Uzak geçmişte, tavan düz yüzey gündür ne zaman ve bir düzlemde kesinlikle vardır. çatı katında çok seviyeli daireler çok katlı evlerin yeni mimari tasarımları ile günümüz dünyasında, teraslı odalar tavanlar en sıradışı ve ilginç şekillerde.

uzmanları dışbükey şekil veya içbükey yüzey veren özel bir rijit çerçeve kullanımıuzmanları dışbükey şekil veya içbükey yüzey veren özel bir rijit çerçeve kullanımıBazıları daha yakından bir bakış:

 • Çok düzeyli yapıları tavan kaplamaları her türlü kullanımı ile oluşturulur. Bu amaçla, PVC filmi, GCR-panoları ve diğer yapı malzemeleri. Bu tasarım odanın yönlülük izlenimi verir.
 • dışbükey bir şekil vermek veya bir içbükey yüzey uzmanları özel rijid bir çerçeve kullanın.
 • kemerli kubbe şekli düzgün duvarlar ve tavan bağlantı, çatı ve çatı düzgün asimetrik açıları sağlar.

çok seviyeli tavan Özel bir tür yüzey arasındaki bir basamak şekli haline gelmiştir. Her aşama dokusu, rengi, bir genişliğe sahip olabilir. Bu, avize ile birlikte monte spot aydınlatıldığında farklı düzeylerde ya da dağınık yumuşak veya parlak akan ışık sağlayan farklı güç ve yoğunluk, uygulanır.

baskı teknolojisi sayesinde düz bir yüzey üzerinde bir yanılsama oluşturmak ve bir çok-seviyeli tavanın oluşturulması için yapmıştır. Bu etkiyi elde etmek için, bakış açısı ile görüntüyü seçmek gereklidir.

Modern tavanlar: Kurulum teknolojisi

Bir streç tavan nedir? Bu baget tarafından yayılan özel bir şekilde yumuşak bir bezi. PVC profilleri veya alüminyum çerçeve olarak görev yapabilir.

Asma tavan PVC profil veya alüminyum iskeleti kalıplanması ile yayılan yumuşak ağdırAsma tavanlar PVC profiller ya da alüminyum çerçeve kalıplanmasıyla yayılmış yumuşak ağdır

Bıçak kullanılır gibi:

 • Polivinil klorür filmi;
 • kumaşın emprenye edilmiş poliüretan bileşimi.

Germe tavanların iki montaj teknolojisi vardır:

 1. bileşikler için zıpkın web önceden kesip, ve kesik emniyete zıpkın bir ucunda. dübel ile Çevre tavan baskı monte edilebilir. Bu konstrüksiyonda web ile zıpkın tersledi.
 2. yapmak anahtarlama yaparken önceden desen boyutu gerekli değildir. Bir baget bir odada gerilmiş Kumaş bir sedyede bir tuval gibidir. Tüm artık temiz kesim.

Kumaş resimlerinin tavan, polivinil klorür film gibi, eklem lehim için bir ihtiyaç vardır. Bu tür tasarımlar dikişsiz denir.


PVC film asma tavan yüklenmesi sırasında kimin gücü 60 watt aşan lambaları kullanmak tavsiye edilmez takdir edilecektir.

2017 yılında Moda tavanlar: tuval bir doku

Germe tavan için seçenekler sayısız arasında garip ve şaşkın değildir. Bazı trendler diğerleri birkaç sezondur düzenlenen, yok oluyor. Hangi duruma bez modaya uygun bir versiyonunu seçmek dikkat etmek?

Saten ağlar, parlak ve mat kaplama arasında bir ara pozisyonu işgalSaten ağlar, parlak ve mat kaplama arasında bir ara pozisyonu işgal

kez ayak uydurmak için tasarımcılar bu tür faturalar dikkat etmek tavsiye:


 • parlak - ağ gerilimi, bir polivinil klorür filmi parlak yanardöner yüzeyinden farklıdır. Malzeme çok seviyeli bir yapı oluşturmak için izin çok esnektir. Böyle bir filmin bir şüphe götürmez avantajı - nem ve küf direnci.
 • buzlu - parlamayı oluşturmak ve kötü ışığı yansıtmayan geçiştirmeye aksine. Onun görünüşü klasik badana benzer. O başarıyla herhangi içine sığacak gibi bir tavan seçimi, üslup hatalardan koruyacaktır.
 • saten - Eponymous kumaş benzemesi nedeniyle adını aldı. tuval parlak ve mat arasında bir orta konumda yer almaktadır bir zorlukla fark parıltı parlatma vardır.
 • bez - Dokusu sadece çok özgün bir görünüm değil, ama yıllardır sürecek. Kumaşlar, mekanik hasar ve sıcaklık değişimlerine karşı dirençlidir.

Ana eğilim tasarımını kötüleştirebilir yoktur ve çok büyük görünmüyor tavan bu türleridir. Doğal moda düz çizgiler, zarif sadelik içinde.

Bir mat ve tuval kumaşı tercih edenler için, onlar kötü ışık yansıtır unutmayın. Bu nedenle, yükleme sırasında size parlak bir ışık planlamak gerekir.

Yeni tavanlar 2017 asma nedir

asma tavan 2017 arasında Moda trendleri gizli aydınlatma, sıcak renkler, fantezi tasarımları huzurunda boldur.

radikal zamanki boşluk dönüştüren 3D görüntülerle Tablolarradikal zamanki boşluk dönüştüren 3D görüntülerle Tablolar

Tasarımcılar dikkat etmeleri önerilir:

 • yaprak Yüzer. Kumaşın çevresi üzerinde şerit LED özel bir şekilde Yüklü yükselen tavan hissi yaratır.
 • web içeriden Parlayan. ışık kaynağı yapısı içinde gizlenmiş, bu nedenle onun alanı boyunca bu tavan ışıkları edilir.
 • Fotokopi. etnik motifler, radikal olağan alanı dönüştürerek 3D görüntülerle Kumaşlar.

Yüzen tuvaller gerçekten uçma hissi oluşturmak için, duvar ve tavan rengi arasında bir kontrast oluşturmak gerekir. Bu durumda, daha iyi parlak renklerde duvarlar çıkarmaya ve tavan için koyu tonları seçin.

"Marsala" denilen Gölge bir sezonda fazla popülerlik ilk pozisyonlarda yer almaktadır. Onun derin şarap rengi tuvalleri yüzen için son derece uygundur.

Salon 2017 (video inceleme) Modern tavanlar

Modern asma tavan aralığı son derece geniştir. Ne zaman tasarımı seçerek dikkate iç ve odanın olağandışı düzeni tarzını almalıdır. Hiçbir korku deney ve yeniliklerle bakmak Ancak.

2017 Modern tavanlar (fotoğraf)

02ec3f2dfc1c10027bbc5963dbf76f3d 2e7689e4d958620e8423f4d37debdef2 01 3 15 161 9e3923252bb1c3ee7b21bee79e5e767b96935e41 24 76 25

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

map