Figury na sufit z rękami

Figury na sufit z rękami

12 October 2017Artystyczne malowidła sufitowe - oryginalny sposób dekorowania pokojumalowanie sufity - oryginalny sposób zaprojektować swój dom komnatyEsli przestronny i ma wysokie sufity, można ozdobić go z takiego odbioru jako dekoracyjnego malowania. Proces ten jest dość skomplikowany, ale jednocześnie fascynujące. Nawet nieskomplikowany gałązka lub tęcza malowana własnymi rękami, będzie zdobić każdego domu i będzie doskonałym dodatkiem do wnętrza. Przed rozpoczęciem pracy, pożądane jest, aby starannie rozważyć kompozycji i uwzględniać projekt pokoju.


Jak połączyć wzór i kolor sufitu

Oczywiście, kolory i wzór na suficie powinien być w harmonii. Jeśli wnętrze jest zaprojektowane w stylu minimalizmu, można pomalować powierzchnię ozdoba lub ciemnego koloru kawy. Taka kompozycja będzie wyglądać świetnie na białym suficie.

Jeśli pokój nie jest po słonecznej stronie, i chcesz wizualnie napełnić go ciepło, wolą beżowy sufit. Może być stosowany do rysowania znanego artysty. Zrób to możliwe przy użyciu specjalnego wzornika i spray.

Przy wyborze kolorów do rysowania uwzględnić następujące czynniki:

 • Rozmiar pokoju. Jeśli pokój jest duży, to będzie harmonijnie rysunki Aqua.
 • Cechy funkcjonalne pomieszczenia. Wnętrze sypialni nie nadaje się krzykliwe wzory, ale fala lub chmura morze - to jest to, czego potrzebujesz.

Właściwy dobór kolorów odgrywa ważną rolę w obrazie palety kolorów. Ważne jest, aby przestrzegać połączenie ciepłych i chłodnych kolorówWłaściwy dobór kolorów odgrywa ważną rolę w obrazie palety kolorów. Ważne jest, aby przestrzegać połączenie ciepłych i chłodnych kolorów

Jak zrobić wolumetrycznej obraz na suficie z rękami

Volumetric wzór na suficie jest po prostu niezwykły wystrój wnętrz. Narysować prosty skład, z zastrzeżeniem pewnych zasad. Aby utworzyć kompozycję luzem, trzeba będzie rzutnik, kredki, pędzle, farby.


Operacja rozpoczyna się w obwodzie aplikacji. Można to zrobić za pomocą rzutnika. Jest to konieczne, aby umieścić suwak z obrazem i projektowanie wzoru na powierzchni sufitu. Następnie stosować ołówek skład konturu. Następnie malować obraz za pomocą farb kolorów i szczotki o różnych grubościach.

Za jakość malowania sufitu i ściany muszą szczotki o różnej grubości. wszyscy muszą być najwyższej jakościZa jakość malowania sufitu i ściany muszą szczotki o różnej grubości. wszyscy muszą być najwyższej jakości

Podczas pracy należy stosować się do następujących zasad:

Zachować kremową konsystencję farby.

 1. Używane szczotki umieszczone w zlewce z wodą. W przeciwnym razie farba będzie szybko wchłaniany i zniszczyć narzędzie.
 2. Wymazy zastosowanie wyłącznie płynne ruchy.
 3. Przy tworzeniu kompozycji próbować środku obrazu to jaśniej w stosunku do krawędzi.
 4. Po pierwsze, pomalować główne elementy rysunku.
 5. Jeśli chcesz usunąć zły skok, użyj specjalnej gąbki.

Do stosowania otaczają wzór na suficie należy starannie przygotować powierzchnię robocząDo stosowania otaczają wzór na suficie należy starannie przygotować powierzchnię robocząPo wykonaniu na rysunku stosuje się w ochronną warstwę lakieru. Pozwoli to zaoszczędzić swój skład przed zanieczyszczeniem. Paznokci korzystnie nakładana przy użyciu aerozolu. Jeśli jest to pożądane, wysuszony powierzchnię można polerować sucho.

Tworzenie rysunków, ścian i sufitu: krok po kroku

Przed utworzeniem wzoru na suficie i ścianach drobiazgowe kompozycji. Jeśli jesteś początkujący, można narysować abstrakcję lub roślinę. Taka kompozycja jest „przebacz” wszystkie wady i dokona skórkę do swojego wnętrza.

Aby utworzyć wzór na suficie i ścianach jest bardzo ważne, aby znaleźć dobrą piękno. Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo farby akrylowej. Wpisują się one dobrze na każdej powierzchni, łatwe do mieszania i nie mogą być usunięte.

Przed zastosowaniem wzoru na wydruku projektowania na papierze Whatman obraz przyszłych kompozycji. Nieodłącznym etap odwzorowywanie jest przygotowanie ściany.

Aby dokonać niezbędnych przygotowań w następującej kolejności:

 • Na początek należy sprawdzić powierzchni ścian i sufitu.
 • Jeśli są jakieś wady, stosuje putty na powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia.
 • W przypadku krzywych ścian lub sufitu, a następnie wyrównaj je ze starterem.

malowanie ścian - ekscytujące doświadczenie. Ważne jest, aby wybrać paletę kolorów dla każdej harmonii barw z wnętrza pokojumalowanie ścian - ekscytujące doświadczenie. Ważne jest, aby wybrać paletę kolorów dla każdej harmonii barw z wnętrza pokoju

Następnie nałożyć szkicu powierzchni. Eksperci zalecają najpierw zwrócić uwagę na najniższą i najwyższą częścią obrazu. Więc będzie można dokładnie zaplanować kompozycję. Wtedy zaczynają się wyłowić największe obiektów rysunku. Jeśli zdecydujesz się dać pierwszeństwo abstrakcji, można stworzyć dzieło sztuki w przypadkowej kolejności - wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Po wzorując go zacząć malować. Farba akrylowa, rozcieńczyć wodą do konsystencji śmietany. Po pierwsze, pomalować największych obiektów rysunku, a następnie przystąpić do najmniejszego szczegółu. Po zakończeniu pracy, mogą być stosowane do malowania ścian i sufitów, rozpylacz lub za pomocą specjalnych pędzli.


malowanie sufitu (wideo)

Jak narysować chmurę na suficie napięcia z rękami

Chmury będzie wyglądać spektakularny na suficie napięcia. Ta kompozycja harmonijnie dopasować do wnętrza każdej sypialni. Aby stworzyć rysunek, trzeba będzie opryskiwacza, farby na bazie wody z niebieskim i białym, porowatej gąbki.

Przed utworzeniem składu musi uwzględniać wnętrze pokoju. Na przykład, jeśli jest to w stylu minimalizmu, czy Imperium, z chmurami płótnie będzie wyglądać lepki i niesmaczne. Ponadto sufity malowane chmury nie nadają się do dekoracji niektórych pokojach. Na przykład, w kuchni lub w salonie, taka kompozycja byłoby niezgodne z wnętrza.

Niebo jest zawsze kiwa człowieka. Bardzo często staje się ważnym tematem w projektowaniu sufitówNiebo jest zawsze kiwa człowieka. Bardzo często staje się ważnym tematem w projektowaniu sufitów

Malować chmury na suficie musi znajdować się w następującej kolejności:


 1. Najpierw trzeba oczyścić powierzchnię przed zanieczyszczeniem.
 2. Następnie pomalować sufit przy użyciu opryskiwacza na niebiesko. Farbę należy nakładać z podwójną warstwą, po której trzeba dać go do wyschnięcia na jeden dzień.
 3. Następnie, aby rozpocząć malowanie chmury z pomocą porowatej gąbki i białą farbą. W celu opracowania realistycznego obrazu wyglądała inaczej w konfiguracji chmur i wielkości.
 4. Po zastosowaniu chmury niech pomalować wyschnięcia na co najmniej jeden dzień. Może być stosowany do sufitu specjalny lakier, jeśli to pożądane.

Fala trzeba wyciągnąć, stosując się do tego samego algorytmu. Jedyna różnica - konfiguracja uderzeń do tworzenia kompozycji.

Jak narysować łuk na suficie: krok po kroku

Czasami podczas montażu zakrzywionych sufitów istnieje potrzeba, aby narysować łuk na suficie. Niech to wystarczy za pomocą urządzeń pomiarowych, wzorów, długopisy i papier milimetrowy łatwe.

Aby rozpocząć, należy zmierzyć długość i szerokość sufitu. Następnie wybrać optymalny skalę, na przykład 1 m ściany - 1 cm na papierze milimetrowym. Po narysować kwadrat, używać szablonów i wymaganą temperaturę w płaszczyźnie narysować łuk. Wybierz go w nieco arbitralne punktów.

Następnie, biorąc pod uwagę wagę punktu przeniesienia do płaszczyzny sufitu. Połączyć te punkty na segmenty, a następnie dostroyte im łuk.

Na suficie rejestracji często używanych kształtów w postaci elipsy, różnych łuków i okręgów. Gładkie linie przynosi harmonię w projektowaniu i nadaje estetyczny wygląd muralNa suficie rejestracji często używanych kształtów w postaci elipsy, różnych łuków i okręgów. Gładkie linie przynosi harmonię w projektowaniu i nadaje estetyczny wygląd mural

Stwórz wzór szablonu na suficie

Jeśli wnętrze swój pokój został zaprojektowany w klasycznym stylu, można ozdobić dom z pomocą plafonów ekran (termin ten jest nazywany rodzaj malarstwa, który przewiduje utworzenie jednolitego składu całym obwodzie danej powierzchni). Zrobić obrabiany przedmiot z rąk łatwo. Aby to zrobić na kawałku kartonu umieścić pewien wzór, i wyciąć szablon z użyciem noża.

Jeśli chcesz stworzyć barwną kompozycję, zrobić kilka preparatów. Zaleca się, aby nawilżyć szablon potem Olivia. Metoda ta zwiększa wytrzymałość przedmiotu.

W celu wytworzenia kompozycji może być w następujący sposób:

 • Aby rozpocząć pracę barwnik powierzchni w kolorze chcesz i pozwól farby suche.
 • Wycisnąć szablon do powierzchni i delikatnie rysunek farby za pomocą pędzla. Aby uniknąć wycieku z nie powinny prowadzić pędzel szablon chaotyczne. Od czasu do czasu przetrzeć szmatką detalu.
 • Po zakończeniu prac wyeliminowania drobnych usterek oraz pokrycie powierzchni farby na suficie.

Dekoracyjne malowidła sufitowe (wideo)

Tworząc wzór na suficie - fascynujący proces. Nawet prymitywny skład wzornik może przyczynić się do wnętrza domu. Rysunki powinny być dobrane z uwzględnieniem cech użytkowych pokoju. Na przykład, we wnętrzu kuchni są organicznie pasuje do żadnych wzorców, a we wnętrzu salonu - krajobrazu. I do tworzenia komfort w sypialni mogą być stosowane do sufitu lub obłokach abstrakcji.

Liczby na suficie (foto)

imgserver-1 imgserver-2 imgserver-3 imgserver-4 imgserver-5 imgserver-6 imgserver-7 imgserver-8 imgserver-9 imgserver-11

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 + = 51

map