Fiberglas Tavan: sopa nasıl

Fiberglas Tavan: sopa nasıl

12 October 2017Boya fiberglas sıklıkla yaşayan odalarda tavan hizalamak ve güçlendirmek için kullanılırBoya fiberglas genellikle sık genel iç maç için doğru renk asma tavan bulamıyorum hizalamak ve konut pomescheniyahDovolno içinde tavanlar güçlendirmek için kullanılır. Odanın bu bölümü odanın tarzı haline ideal seçimdir için, bunu boyayabilirsiniz. Cam elyaf yapıştırma - rengine tavan hazırlanması aşamalarından biri. Ayrıca, tavan genel son işlemde kullanılabilir malzemesinin özel türleri vardır.


fiberglas tavan nedir

rahip olmayan kimse için cam elyaf için daha tanıdık bir isim - fiberglas. Onlar tavan bitirme için değil, aynı zamanda duvarlar için sadece kullanılır. Boya hazırlıksız yüzeylerde kötü düşüşler olduğu için, uzmanlar gergi tavan daha iyi boya yapışması için cam tavan tabakasına uymanızı öneririz.

Cam elyaf avantajları:

 • Bu sorun olmadan boya neden olabilir, çok esnek bir malzemedir.
 • İyi fiberglas dahil olmak üzere herhangi bir yüke dayanıklı ve boyayabilirsiniz.
 • onlar çevre dostu malzemelerden yapılmış gibi bu duvar kağıtları, insan sağlığına çok zarar yapamaz. Buna ek olarak, çevre üzerinde hiçbir etkisi yoktur.
 • Cam elyaf yıkanabilir. Onların yüzeyde hiçbir etkisi yoktur olarak, deterjanlar kullanmaya korkuyor olamaz, cam kırıntılarını kesilmiş.
 • steklooboyami ile Tavan daha güçlü ve daha dayanıklı hale gelir.

nem ve yüksek sıcaklıklara, dayanıklılık direnç: Belirli cam elyaf ihtiva eden malzeme son bazı avantajlar sergiler,nem ve yüksek sıcaklıklara, dayanıklılık direnç: Belirli cam elyaf ihtiva eden malzeme son bazı avantajlar sergiler,

Geleneksel kağıt duvar kağıdı ile karşılaştırıldığında, cam elyaf fiyat güzel planında sürpriz değil olabilir. Gibi derler: "kalitesi için ödemek zorunda." Güvenilir üreticilerin fiberglas satın alarak, bilerek tavan bitirme için "yuvarlak" toplamı gönderme yapmamış emin olabiliriz.


Nasıl düzgün boyama için fiberglas tavan tutkal

Birkaç santimetre farkla birlikte eşit parçaya kendi kesim değerinde tutkal stekolooboev, böylece duvar katmanları arasında görünür eklemler değildi önce. Sonra cam bezi tutkal ve küvetin içinde duvar kağıdı için tutkal dökmek daha kolay olacak olan bir çizgi çizmek gerekir.

Uzmanlar tutkal Glufix 99 kullanımını tavsiye: onu yapıştırma tavanları için çok daha kolay olacaktır.

Her şeyden önce, biz bir rulo ile yapıştırıcı uygulanmalıdır. inme genişliği duvar genişliğinden biraz daha büyük olmalıdır - bu güvenlik önlemi için yapılır. Daha sonra yapışkan olan duvar kısmı, karşı duvar kağıdı bir parça ekleyebilirsiniz. duvar kağıdı kenarları yeterince kötü yapıştırılmış gibi özel önem nedeniyle, kural olarak, kenarlara ödenmesi gerekmektedir. tutkal bir spatula pürüzsüz hareketler ihtiyaç Dağılın. Buna ek olarak, o, tavana tavan daha eşit olduğunu gizler edilir dikkatle cilalı arzu edilir.

Etiket fiberglas bir doğrultuda uzanan ağlar üzerinde desen tesadüf parçalarını uymalı zamanEtiket fiberglas bir doğrultuda uzanan ağlar üzerinde desen tesadüf parçalarını uymalı zamanÖrtü sticker sırt sırta yapılır, böylece duvar kağıdı kendi aralarında eklemlerde özellikle dikkat etmek gerekir. Tabakaları birinci ile aynı şekilde uygulanır.

Eğer köşelerde duvar kağıdı asmak zaman, özel bir fırça ile yüzeylere uygulamak gereklidir. o sadece malzemeyi bozan olasıdır, para boşa: karmaşık bir süreç - fiberglas uygulama, çünkü arkadaşının yardım çağırmak için en iyisidir.

duvar kağıdı ayrılmak gelebilir için çünkü taslakların tüm pencereleri ve kapıları kapatmak için gerekli çalışmaları yaptıktan sonra. Buna ek olarak, perdeleri kapatmak için arzu edilir.

fiberglas için dolgu teknolojisi (video)

Fiberglas tavan: yorumlar

kalitesiyle memnun cam ile olan çoğu insan,. Sonuç olarak memnun Yani, bazı normal kullanıcılar değerlendirmeleri dinlemek etmektir.

işini daha kaliteli yapabilirsiniz nasıl:

 • cam duvar uygulamadan önce, tavan hizalamak ve kullanıma hazır olmalıdır. macun yardımıyla iyi hizalayın.
 • kağıdıyla ihtiyaç çatlaklar takın.
 • Gerçekleştirmek çalışma, 15 ıle 25 derece Celsius bir sıcaklıktadır.
 • zamanla tutkal kuru olabilir, çünkü mümkün olduğunca çabuk ihtiyacı yüzeyinde yapıştırılan duvar kağıdı uygulayın.
 • Tutkal yapışkan olmamalı uygulamak için kendi duvar kağıdı üzerine tavana sadece uygulanmalıdır.

cam elyaf, tüm bir tavan yüzeyi yapıştırmadan önce özel bir primer ile işleme tabi tutulurcam elyaf, tüm bir tavan yüzeyi yapıştırmadan önce özel bir primer ile işleme tabi tutulur

İnternette fotoğraf ve video bol tavanda boyalı ve boya için yüzey hazırlamak fiberglas uygulamak için daha detaylı bir algoritma vardır.


Uygulama tavan karşılanması: profesyonellerden ipuçları

uzmanlar Arasında Uygulama Örtü oldukça sık çeşitli konularda üzerinde anlaşmazlıklar vardır. Ancak her profesyonel tarafından takip edilmektedir belli standartlar ve normlar vardır.

En ünlü uzman tavsiyesi:

 • her durumda iş yüzde 75 üzerinde bir nem muhtevasında gerçekleştirilemez.
 • Duvar kağıdı tutkalı seviyesini kullanarak, gerekli.
 • renkli çalışma cam duvar yapıştırıcı bir tabaka koymak için gerekli olan daha sonra da oldu.
 • Yasaklanan kullanımı zorunlu kurutma için araçları içermektedir.

Doğru fiberglas tutunan (video)

Bir profesyonelden acemi ayıran en önemli şey - bir yaklaşım çalışmak. Eğer kötü bir ruh işi, sonuç kalitesiz olduğunu. Eğer ruh halinde olmadığını hissediyorsanız, işe başlamak ve size yeterli güce sahip olduğunu hissetmek sadece zaman cam elyaf sprey başlamak daha iyi değil çünkü Duvar Kağıdı - çaba ve sinirlerin çok gerektiren uzun bir süreç. Daha sonra sonuç tam kalite olacaktır: işin yürütülmesi senin için çok zor ve yorucu olacak, profesyonel inşaatçılar yönelmek daha iyidir. Ne seçmek için - karar. senin yapıştırma ve boyama fiberglas iyi şanslar!


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 74 = 79

map