Feng Shui Kuralları: nasıl kapıya göre yatak odasında yatak koymak

Feng Shui Kuralları: nasıl kapıya göre yatak odasında yatak koymak

12 October 2017yatak odanın etrafında rahat hareketine engel olmayacak şekilde, kapıya göre zıt köşesinde yatak koymak için tavsiye ediliryatak oda rahat yatak hareketine müdahale etmeyecek şekilde, kapıya göre zıt köşesinde yatak koymak için önerilir - bu sessiz ve dinlendirici bir atmosfer yaratmak istiyoruz dairede en mahrem yerdir. İstatistiklere göre, hayatımızın üçte, biz odaya harcama. İçinde pozitif enerji oluşturmak için bu nedenle çok önemlidir. Bu Feng shui kurallarına yardımcı olacaktır. Onların yardımı sayesinde tüm nüansları ile yatak odası donatmak mümkündür.


Yatak odası Feng Shui: olarak

İnsanların büyük çoğunluğu, hamile onarım ya da küçük bir odanın dönüşümü, anahtar rol oynamaktadır küçük detay hakkında düşünmüyordu. Feng Shui felsefesine göre, iç hatta küçük şeyler belli enerji taşır ve çekmek ve başarı, zenginlik, mutluluk ve refah püskürtmek için hem edebiliyoruz. Düzgün Feng Shui göre yatak odası donatmak öğrenmek için okumaya devam.

tüm kurallara göre, odadaki oluşturulan Qi donanımlı - Pozitif enerji Çinli bilimde denir. Bu renk seçiminden en küçük aksesuarlara hesap her şeyi dikkate alır.

Mor renk Feng Shui göre, yapılan yatak odası için mükemmelMor renk Feng Shui göre, yapılan yatak odası için mükemmel

Yatak odası iç çok dikkatle üzerinde düşünülmektedir. Odanın yerinin seçimi tek kişilik yatak bölen, iki kişi arasında genel duygusal durumuna bağlıdır. Samimi anlar bulunan ve gizlilik konforlu ve rahat bir ortam yaratmak için önemlidir. feng Shuya içinde bu oda çok ilgi verilir.

Muskalar ve sembolik heykeller açıktır. Önemli olan - yatak odası için bir maskotu seçme hakkı. Para muska hiçbir şekilde mahrem alan için uygun değildir. çiftler için mükemmel sembol uygun özelliklerini satan mağazalarda profesyonelleri yardımcı olacaktır bulun.

yatak odası Feng Shui Kuralları ve Politikaları için mükemmel

Feng Shui tüm öğretileri dayanmaktadır Qi pozitif enerji, kurallara göre gelişmemiş sadece çok oda var. Eğer, Çin bilimleri alanındaki manzaralı bir yatak odası tasarımı dikkate almak istiyorsanız düzgün aşağıda listelenen noktaları yardımcı olacaktır mobilya ve iyi döşenmiş bir oda düzenlemek.


aşağıdaki gibi yatak odası feng Shuya Kuralları okuyun:

 • oda tasarımı - yumuşak ve sessiz tonları.
 • (- okumaya bu) yatak doğru yerde bulunur.
 • Odadaki eşyalar açısal şekil ve izgibistoy değildir.
 • odasında bir bağlanma düzeni.
 • yatak odası olduğu kadar uzak diğerleri (iç daire) gözlerinden yer almaktadır.
 • durum yalnızlık bir ipucu olmadan eksiksiz ve uyumu simgeler.
 • Yansıma ürünleri ve aksesuarları (tablolar, heykeller) üzerinden arzular.
 • Doğru aydınlatma seçildi.
 • İç detaylar yarattığı romantik atmosfer.

Feng Shui yatak odası uyumlu iç uyması dekor, unsurları minimum sayıda yerleştirilmelidir ve ona tam bir türü verecekFeng Shui yatak odası uyumlu iç uyması dekor, unsurları minimum sayıda yerleştirilmelidir ve ona tam bir türü verecek

Yukarıdaki kurallar iç oturma odası tasarımı için de geçerlidir. Odada pozitif enerji artırmak için bir şömine yüklemek için önerilir. Ama odanın köşelerinde olduğunu hatırlamakta yarar var - bu negatif biriken olumsuz alanlar olduğunu. Şömine evin içinde konfor ve rahatlık ortamı yayılan kötü enerji yansıtacaktır.

Küçük bir öneri - yatak odası tasarımı akvaryum varlığını içermez. para ve şans akını için sembolik bir işareti - Feng Shui, su göre. Bu oda gevşeme ve dinlenme için tasarlandığından, yatak odasında Akvaryum önerilmez. Bu oturma odası, mutfak, ofis koymak en iyisidir.Odada bitkilerin çok sayıda kaçının. İdeal - Scheffler ve Nephrolepis. Onlar Odadaki nemi artırmaya yardımcı ve sokak giren kirleticilerin havanın temizlenmesi ile mükemmel bir iş yapmak.

Yatak odası feng shui ayna

Aynalar ... onlar odaya ve onlarsız tasarımını hayal etmek mümkün olup olmadığını olmalı mı? Aslında, odadaki yansıtıcı yüzeylerin kullanımı ile ilgili seçim bireydir. Eğer uzaktan konuda gidip apartmanda feng shui tarafından yönlendirilen Eğer insanın bir boy aynası olmak zorunda. yok edilemez ve birbirine bağlı bir bütün, - Bu şekilde size ne olduğunu anlamak için kendini verir.

Yatak odası için ayna, Çin felsefesine göre, gereksinimleri karşılaması gerekir:

 • Hiçbir açısal formlar. insan enerjisini rahatlatır, çünkü ayna kesinlikle dairesel şekil olmalıdır.
 • ayna yüzeyi bir çerçeve içine alınması gerekir. Aksi takdirde, pozitif enerji onun yansımada dinlenmeye olmaz.

Aynanın boyutu herhangi biri olabilir. kendi isteklerine göre, seçtiğiniz odaya, onun seçeneklerin boyutuna bağlı. Fakat, açısal şekiller unutmayın! Aynalar varlığıyla oda "sıkıntı verici", yani odasında birden fazla kullanmamalısınız.

Feng Shui Yatak odasında bir ayna yuvarlak şeklini yerleştirmek için gereklidirFeng Shui Yatak odasında bir ayna yuvarlak şeklini yerleştirmek için gereklidir

Nesneleri yerleştirirken kendi içlerinde ayna yüzeyine gülümseyebilirsiniz. Böyle bir jest pozitif uyum ve özgüveni arttıracaktır.

Yatak odasında aynalar yerleştirilmesi ile ilgili olarak, burada bile bazı kurallar vardır:

 1. Ayna aile fotoğrafları önünde yerleştirilmelidir. Böylece iyi anılarından pozitif enerji aynalı yüzeyde değil, aynı zamanda oda boyunca sadece yansıtılacaktır.
 2. Giriş açıklıkları karşısında bir ayna yerleştirmek mümkün değildir. Pozitif enerji açık kapıdan dışarı çıkar.
 3. Kesinlikle yatakta karşısında aynalı yüzeyi yerleştirmek yasaktır. ayna paralel dünyalarda iletkenleri kabul çünkü Çinli bilim açısından bakıldığında bu, çok tehlikelidir.

Çinli bilim tüm kuralları içeren odalar mobilya yapan Uzmanları, tavsiye ayna "gizlemek". Doğru konum - Kabine kapı. Böyle bir yerde mükemmel meraklı gözlerden gizlenir, ve uzay aşırı yoktur.

aynaların hizalama ruh ve benlik saygısı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Yatak odası kapı yatağa Yer göreli

Eğer Çin felsefesinin tarzında Aşkının açısını yapmak istiyorsanız, odadaki ana nesneye dikkat.


Başlangıçta, apartmanda yatak odası konumunu düşünün ve sevginin açısı daha uzakta olduğunu donatmak olmalıdır:

 1. Banyo veya tuvalet.
 2. Mutfak.
 3. Ön kapı.

Yatak odası feng shui Yatak güneye başucu olmalıdırYatak odası feng shui Yatak güneye başucu olmalıdır

uyku alanına çıkarması yatağının konumu olarak dikkate böyle önemli bir noktayı almalıdır. Yanlış yere yerleştirilmesi, aile hayatında kalıcı uyku problemleri veya anlaşmazlıklar olabilir. Çinli filozofların tavsiyesi ile odanın gelecekteki tasarım geliştirin.

Feng Shui göre, yatak odasında yatak koymak için önerilmez:


 1. Odanın başında.
 2. pencere ve giriş kapısının arasında.
 3. Aynaların karşısında.
 4. Çalışma alanına yanında.
 5. Ön kapıya bir yatak başı.

aracılığıyla deliğe göre yatak odasında yer yatağı saç Hive de sadece açıklanmıştır. o yabancılara yalnızlık mahrem yeri görünür olacaktır çünkü bile kişisel sebepler, kapının karşısındaki yatak koymak için tavsiye edilmez.

yatak odasında yatağın en uygun yeri - güneyde. Burası canlılık ve enerji akışlarını etkinleştirmek için yardımcı olur. önemli ölçüde dönüştürdü gençler, canlı renkler ve uzun unutulmuş duyguların samimi hayat yeniden kısıtlaması ve hoşnutsuzluk galip.

İpuçları: kapıya göre yatak odasında yatak koymak için nasıl (video)

Feng Shui - insan ve doğanın bir uyum içinde sürdüren yaratma amaçlı eski Çin felsefesi vardır. tüm kuralları ile dekore yatak odası daha düşünerek, ailenin duygusal arka planda büyük değişiklikler elde edebilirsiniz ve evin içine pozitif enerji getirmek.

feng shui yatak odası Tasarımı (Foto İç)

9 1 23 029-101 Milyon Villa-Ventosa-Monport-Port-Andratx-Mallorca-İspanya 633 668-BR4 2014-02-05spalnya-po-fen-shuy 1920x1080resizeinterior57238971426593142 2016/02/24-spbguru-10 2016-07-11-57837d048bf83

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

map