fayans dayalı Dikişsiz tavanları

fayans dayalı Dikişsiz tavanları

12 October 2017Sorunsuz kiremit tavan kusurları gizler ve oldukça ilginç görünüyorSorunsuz kiremit düzensiz tavan gizler ve tavan yüksekliğinde farklılıkları gizler, çünkü daha yumuşak hale getirmek için herhangi bir odaya yardım etmek oldukça interesnoBesshovnaya tavan döşemeleri görünüyor. Odaya bitirdi sorunsuz kiremit tavan sağlam ve homojen görünüyor. Bir karo montajı dikişsiz karoların aynı tavana kadar zaman almaz temizlenmesi çok kolaydır.


tavanlarda Seçenekler kiremit

Tavan karoları hafif sentetik malzemelerden esas olarak imal edilmiştir. Aralarında Temizle favori - köpük, plastik farklılıklar vardır gerçi. İlk avantajı - Ucuz, ikinci - bakımı kolay ve dayanıklılık.

Kiremit Farklı düzenlemelerde ile temsil edilen ve bir hafif malzemeden esas olarak yapılır - köpükKiremit Farklı düzenlemelerde ile temsil edilen ve bir hafif malzemeden esas olarak yapılır - köpük

aşağıdaki şekillerde monte dikişsiz tavanlar:

 • Yapıştırıcı (poliüretan yapıştırıcı);
 • metal profil (tabanını aynı hizaya getirmek için gerekli olan bu yöntem kullanılmıştır);
 • kapak (kapağın) görünmez vida, pire, ile.

o birbirinden asgari alt maddelerine olduğu kilit, ile bağlı olduğu için bu durumda, fayans eklemler, olmayacaktır. Bu yerlerde Pek çok üretici büyük desenleri veya normal sınır kıyılmış yoktur.


Köpük içeriden Dikişsiz tavanları

Strafor kesintisiz tavan iyi o alçıpan monte önce durumunda yapılır. Neme karşı maksimum koruma (ve komşularından olası sel) ve dayanıklı kaplama olacaktır. Buna ek olarak, doku evin sahibinin takdirine seçilebilir. Bir varyasyon (onlarca modelleri binlerce) gerçekten büyük ile temsil edilir.

köpük Sorunsuz tavan - zarif iç oluşturmak için oldukça iyi bir seçenekköpük Sorunsuz tavan - zarif iç oluşturmak için oldukça iyi bir seçenek

Ve köpük tavanda eksiklikler varsa? bu burada, çünkü böyle bir düzenleme, mutfak, örneğin, tercih edilen değildir: • çabuk sararır;
 • O (bakılmaksızın kaput olup olmadığı) yağ absorbe edecek;
 • (Kiremit poliüretan yapıştırıcı dayanmaktadır ise) Çok yüksek nem nedeniyle katlanabilir.

Ama olursa olsun kullanımı tasarımında zaten ne olduğunu, başka bir oda süslemeleri için kullanılabilir. Sonuçta, köpük farklı renk ve dokular olabilir. farklı fayans büyüklüğü ve kalınlığı dışında.

Tavan kesintisiz için dekoratif paneller

Ancak desenler ile tavan karoları, çoğunlukla plastik taban yapılmıştır. Onun dezavantajı - köpük birkaç kat daha fazla ağırlık. Bu nedenle, bu tür bir seramik alüminyum profil ya da özel ankrajların ya takılır. İkinci seçenek takımdan yana ve alçıpan altında, tercih edilir. Bu kiremit işe yaramaz Tutkal - sonunda nedeniyle kendi yüke kapalı düşecek.

Ve dekoratif paneller daha büyük olduğuna dikkat edilmelidir. Yani doğru ölçmek ve Yükleme tamamlandıktan bir ön taslak oluşturmak için gerekli olan, olarak, tüm milimetre anlamıyla etmek örtüşmektedir.

tavana desenleri ile sorunsuz fayans taklit edilemez bakacağıztavana desenleri ile sorunsuz fayans taklit edilemez bakacağız

Dekoratif kusursuz panel şunlardır:

 • basit;
 • çift ​​yönlü (yanlış kutu olarak adlandırılan);
 • Birleştirilen;
 • alçıpan tabakası ile (ana tavan hizalama daha uygun montaj ve eğer gerekli ise, için).

Boyutlar dekoratif karolar genellikle 30 veya 50 santimetre standardize edilmiştir. Ama bazı üreticiler Belirtilen boyuta dikişsiz panellerin bir kişisel hizmet sunuyoruz. Doğru, onlar biraz daha pahalı mal oldu. Ve evet, bu biçim yüksek tavanlı için tercih edilir. Daha çok tercih edilen düşük PVC filmi (tavanlar) ya da Pongs olup.

monte kesintisiz tavan karoları gibi

Böylece, karo sadece tamamen tesviye tavan yapısına monte edilebilir. Alçı ve badana zorunlu çıkarıldı. İdeal - somut tabanına. En monte edilebilir veya sunta veya yonga (ve olabilmektedir alçıpan) ve bunlara arzu edilen karo eklenmiş.

Yapışkan kullanılırsa, gerekli kurulumdan önce yüzey:

 • Özel veya geleneksel çözücü alkol ile yağı alınmış;
 • kir temizliği;
 • kesilmiş o yontma ise, hiçbir büyük darbe (örneğin çimento).

tavanda kesintisiz karo montajı özel beceri gerektirmez ve kendi elleriyle yapılabilirtavanda kesintisiz karo montajı özel beceri gerektirmez ve kendi elleriyle yapılabilir

donanım profili üzerinde gerçekleştirilirse, bu gerekli değildir. Önemli olan - dikiş önlemek için, sonra doğru düzeni yapmak. altınızda fotoğrafta Sonuç ne olacağını görebilirsiniz.


Değil köpük fayans koydu ve düz bir tavana, ancak bu durumda, hiç kimse 1-2 ay sonra sadece sönmeliyiz olmadığını garanti edemez yasak. Ama bu olasılığı - çok yüksek.

Köpüğün, kesintisiz döşeme belirtmek gerekir - ateşe dayanıklı bir ön alt-tabaka olarak yapılmıştır (ki burada yabancı maddeler ilave köpük erime önlemek taraflı). Ve sırayla bunu bir özelliği kaybetmemek için - Maksimum cezası yapmak substratı Papier gerekir. 3-5 milimetre için, prensip olarak, yeterli hizalayın.

Ben eklemlerin kurulumdan sonra kalan fiş için bir yol gerekiyor mu? Bu talimat sağlanıyorsa, bu olmalıdır. Bağlantı kilit türüne dikişleri yapılır, sonra boşluk görsel tamamen kapalıdır. Bu en kolay seçenek, ama bağlantının doğru tarafını gözlemlemek gerekir (fayans diğer tarafça görev yapacak eğer - eklemlerde eğmek başlayacak).

Sorunsuz çatı kiremitleri (video) 

Her ne idiyse, kiremit kurulum biraz zaman alır. Tüm ev önceden hiçbir deneyimi yoktu bile, kelimenin tam anlamıyla 1-2 gün boyunca bu şekilde bitirilebilir. Ve bütün erdemleri için, bu kiremit biraz daha pahalı basit alçıpan aşıyor. Ama: nem, kolay temizlenebilir herhangi bir iç tasarıma, tamamlar ve onyıllar boyunca sürecek, ateşe dayanıklıdır. Ve yine o su bazlı veya yağ olup olmadığını, herhangi bir boya ile boyanabilir. Ayrıca yeterince zor olacaktır üzerinde tutun.


tavanda Sorunsuz fayans (fotoğraf)

1 133 135-722x600 2797c14e5c624a21dd8bdc7591cf8651 49-8 3333 1656356c1b692270fc754091771 4000122 49311679-e1410956632791 1284961719potolok-5-800x445

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − = 86

map