Eviniz için odun Paneller: Doğru seçeneği seçin

Eviniz için odun Paneller: Doğru seçeneği seçin

12 October 2017Ahşap paneller odanızda büyük bir vurgu olacakAhşap paneller ahşabın doğal malzemelerden yapılmış sizin pomescheniiVypolnennoe panellerinde büyük vurgulamak olacaktır, iç boşluğu tamamlar ve görsel aksanı oluşturur. Yeri bir odada veya ofiste olabilir, ancak bunu yapmadan önce onlar içine sığacak kadar iyi incelenmeye değer. kayın, huş ağacı, kızılağaç, meşe, çam kullanılarak bileşimler oluşturmak için bir baz olarak kullanılabilir. teknoloji Tayland, moda doğal malzemelerden geliyor.


Biz kendi elleriyle duvarlara ahşap paneller yapıyoruz

tasarımcılar daha sık kullanma eğiliminde yüzden göz, en hoş el yapımı ürünlerdir. Öncelikle, duvar ölçmek gerekir. Gerekli parametreleri ile satın alınan veya imal edilen tahta sonra. Tasarımcılar olası ayarlamalar yapmak için gerekli yaklaşık 5-7 cm orijinal boyutuna, eklemek için tavsiye edilir.

elleri ile Ahşap paneller hemen hemen her oda dekore edebilirsinizelleri ile Ahşap paneller hemen hemen her oda dekore edebilirsiniz

çalışma için aşağıdaki aletler gereklidir:

 • Scotch boya.
 • Saç kurutma makinesi.
 • fırça boya.
 • Yapıştırıcı aktarın.
 • İstenen bir görüntü, lazer yazıcı yazdırılır.

kontrplak veya gelecekteki resmin dış hatlarında oluşan masif ahşap üzerine maskeleme bandı yardımıyla. Baskı yapılan görüntü dikkatle transfer yapışkanı ön tarafına sürülür. Onlar da ahşap taban yağlamak. tutkal resim malzemeleri mağazasında olabilir bulun. Sonra dikkatlice yüzeyde görüntü transfer etti.


Hava dikkatlice bez pürüzsüz bir boya rulosu, yardımcı buruşukluk ve küçük birikimlerin görünümünü kaçının. yapıştırıcının en az bir kurutma süresi - 70 dakika. saç kurutma sürecini hızlandırmak. 

tutkal, kuru olduğunda, küçük bir fırça yavaşça su çekme nemlendirmek kullanmak gereklidir. Sırılsıklam görüntüleri bulaşık için bir sünger ile vuruldu.

Doğru şekilde yapılırsa, kontrplak bir resmini edecektir. bunun üstüne berrak vernik tabakası, parlatılması ve dayanıklılık sağlayan üzerine. kendi elleriyle bir panel oluşturma 3 saatten fazla sürmez. Önemli olan tasarım çözümleri seçimi binanın hesap özellikleri göz önünde olmasıdır.

iç Ahşap paneller: pratik öneriler

Panelin yönlülüğü konut veya konut dışı binalarda iç tamamlayacak yeteneğidir. Paneller herhangi bir dekor içine sığacak unutulmamalıdır, ancak inceliklerini dikkat etmelidirPaneller herhangi bir dekor içine sığacak unutulmamalıdır, ancak inceliklerini dikkat etmelidir

Nihai seçimini etkileyen çeşitli faktörleri göz almak gereklidir:

 • Odanın boyutu.
 • aydınlığın derecesi.
 • baskın renkler.
 • malzeme türü iç mekanlarda kullanılan.

konumu ile benzerlik büyük boyutlu bir ürün kullanmak tercih edilmektedir olan iç oturma odası ile başlar. oda geometrisine bağlı olarak, duvarın ya da bütünüyle ½ kapsayan bir panel verdi. İstek üzerine, bu yapay aydınlatma ile tamamlanmaktadır.

Rakamlara konuşursak, tasarımcılar kent siluetinin seçimlerini durdurmaya öneriyoruz. 

Sıradan bir apartmanda örneğin, daha iyi yatıştırıcı manzara görünüyor, Endonezya ve doğası. Seyahat fanlar ölçülü renkler seçin. Ahşap paneller gitmek istediğiniz yerleri veya kentsel manzara içerir.

Taban tabana zıt şeyden önemi aktif yaşam tarzının olduğu tesisler için tavsiye edilmektedir. eserler kentte gece hayatının ağacının görüntüleri, soyut formlar, çağdaş sanatçıların reprodüksiyonlarını veya elemanlarının şiddet dinamik sahneleri içerir. Lüks iç dekoratif paneller şehir, merdiven veya Cennet Bahçesi'nden eski kısmının görüntülerini da bilinir.

Oturma odasında seçeneklerin açısından sınırlamalar mevcuttur. Standart kare pencere panelleri odanın bir köşesinde kalabilirler ile oda büyüklüğünde ortamdır. oda birkaç santimetre panelleri döner merdiven üzerinde biriken görsel ekleyin. Küçük odalarda çifte rakamları kullanılması önerilir. Her iki model simetrik yerleştirilmiş olması önemlidir.

Mutfak. Burada temizlemek için, ormanda duvar panelleri kullanın. Ocak, buzdolabı veya lavabonun yanında koyun yasaktır. kalıptır gibi optimal meyve ve çilek betimliyor. hayvan veya su yüzeyini: Yatak odası ve çocuk akciğerleri kompozisyon seçilir.


testere kesti ahşap paneller Oluştur

Eğer kavramını tanımlamaya yardımcı olacak farklı seçenekler, daha iyi fotoğraf görmek için başlamadan önce. Bundan sonra düzen çalışmaları yapılır. hayat boyutuna gerekli yapma. Bu testere kesim boyutunu belirlemek yardımcı olacaktır. huş veya kızılağaç daha iyi kullanmak için temel olarak.

lütfen bir panel oluşturma süreci çaba gerektirir, ama sonuç kesinlikle olacaklütfen bir panel oluşturma süreci çaba gerektirir, ama sonuç kesinlikle olacak

sihirbazı neden çalışmaları yürütmek için gerekli değildir. Yeter temel beceriler araçları ile çalışmak. 

Biz aşağıdaki prosedüre uymak gerekir:


 • Speel dikkatle zımpara zımpara.
 • Testere kesim köpük sünger yüzeyinde akrilik astar veya beyaz boya uygulayın.
 • Kurutma işlemi 65 dakika sürer.
 • Kurutma işleminden sonra, zımpara.
 • Eğer testere kesme kontur kesmek istediğiniz görüntüyü Önceden basılmış.
 • Bu çok sayıda küçük parça, örneğin, para içeriyorsa resim, birinci elemanın kenarı 1-2 cm arasında bırakılması için daha önce.
 • Böyle Kıbrıs ve Endonezya gibi Ada sahne, hiçbir ek kırparak cm.
 • resmin arka tarafı, dikkatli bir şekilde dekapaj yapıştırıcı smear.
 • Testere kesim görüntüyü koy.
 • Düzgün silindir.
 • Her zamanki ya da kompozit basınç altında malzeme ve bir görünür bant nem oluşturması nedeniyle, düz yüzey deseni eller yasaktır.
 • ön kalıp kurutulduğunda, bir dosya gereksiz kenarları silinir.

İsteğe bağlı olarak, küçük dekoratif unsurlar, tatbik, örneğin hacimsel bileşimler doğru ton kumaş parçaları kullanılarak eşleştirilmiş edilebilir oluşturun. doğu iç olarak, şube ve yaprakların ek süslemeleri kullanabilirsiniz.

Duvar oyma: Minimalist çözeltiler

Tüm kompozisyon oluşturmak için doğru malzemeyi seçmek başlangıçta gereklidir. kontrplak Diptych çevreleyen basit çizimler yapmak daha iyidir Bir huş veya kavak yerleştirmek için arzu edilir. Sonra, bu hesaba detay kroki düzeyini alır. yapılabilir insanların veya hayvanların Basit görüntüleri yumuşak ıhlamur oyulmuş.

Eğer bir panel seçtiğinizde mutlaka dikkate odası, aydınlatma ve iç tasarım boyutlarını almak gerekirEğer bir panel seçtiğinizde mutlaka dikkate odası, aydınlatma ve iç tasarım boyutlarını almak gerekir

Diğer seçenekler için bu yönergelere uyması gerekir:

 • Hamam için zorunlu bir huş işleme suya dayanıklı vernik ile alınmalıdır.
 • Koridor model üzerinde olduğu levhaların büyük bileşimi dekore.
 • bir kır evi için bir ıhlamur veya çam almak daha iyidir.
 • bambu paneller oturma odasında uygun.
 • oda takviyesi kızılağaç İyi aydınlatılmış.
 • Çocuklar yıllardan Hazırlık hep gippoalergenna.

Panel gemisi ellerinde (video) tahtadan yapılmış

Doğal malzemeden yapılmış paneller uygun malzeme seçimi ve tasarımı ile iç süslemeleri. Bir ıhlamur, titrek kavak veya kızılağaç - Mutfak ve balkon sunta veya kontrplak ve oturma odası ve yatak odası kullanılır. Arzu edildiği takdirde, paneller, bağımsız bir şekilde yapılabilir. Önemli olan görüntünün boyutunu gözlemlemek ve kuralları oluşturmak: bitmiş desen veya kompozisyon kesme aktarın. 

ahşap Seçenekler panelleri (fotoğraf)

0a918597b7 DSC0658 004225 787 7319-15036 49991439823824b 132881177 Artur201310241538161500 bebek-Karşılaşmak haritası işareti-038 barelef2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − 22 =

map