evin iç ahşap merdiven Türleri: adımları monte etmek 3 yolu

evin iç ahşap merdiven Türleri: adımları monte etmek 3 yolu

12 October 2017popüler Yeter ve popüler doğal ahşap ikinci kata merdiveno yumuşak dekoratif görünümü, işlevselliği, eşsiz bir tarza sahip gibi popüler Yeter ve popüler doğal ahşaptan yapılmış doğal derevaLestnitsa ikinci kata merdiven, büyük talep sahiptir. böyle eşsiz tasarımı kullanmanın birçok seçenek ise bugüne kadar ahşap merdiven her şey bir kır evi veya villa için gerekli olduğu vardır. Bu tasarım işlevsel değil aynı zamanda evin iç kısmında dekoratif bir rol sadece sahiptir. Foto Galeri tamamen bağımsız olarak tasarım çözümleriyle, modern bir iç ahşap merdiven arıtma takdir sağlayacaktır.


Ağaçtan merdiven çeşitleri ne olabilir: üst

Ahşap merdiven çok farklı tarzlarda yapılabilir bir tavan ya da iki katlı ev, önemli bir özellik olduğu düşünülmektedir.

gibi özellikle:

 • ülke;
 • Klasik;
 • Provence.

Ahşap merdiven yapımı oldukça farklı olabilir.

klasik tarzda güzel merdiven zarif iç tamamlıyorklasik tarzda güzel merdiven zarif iç tamamlıyor


Yani, örneğin,

 • yürüyen;
 • bobin;
 • Kombine.

Birkaç uçuş oluşur YÜZER, vida ayrı yürüyüşleri içine bir bölünme yok. Kombinasyon varyantları merdivenleri bu tür ikisinin bir kombinasyonudur. varlığı sırtlarının bağlı olarak, merdivenler cihaz açık ve kapalı olabilir. Ayrıca, ahşap merdiven türleri ve tutturma için bir yöntem aşamaları ayrılabilir.

Bu sınıflandırmaya göre, montaj aşamaları uygulanabilir: • kiriş;
 • Kirişler, kirişler;
 • ayağı desteklemek.

aşağıda birinci süreye destekleyen gibi çoğu yaygın Kosour üzerine sabitleme. Stringers özel üçgen kesikler varsa veya tamamen pürüzsüz olabilir. Moskova bölgesi ülkede kalmak çekici olarak Oldukça özgün ve güzel desenler ve bitmiş ahşap merdiven örnekleri, özel kır evlerinde Çehov görülebilir.

Neden ahşap bir merdiven

özel ev birden fazla kat veya çok seviyeli daire varsa, masif ahşaptan yapılmış bir merdiven gerekir. Düzen ikinci kata tırmanmaya edebilmek için gereklidir. bir daire için bir merdiven yapın ya bu konumu kendine özgü niteliğini, hem de tasarımın özelliği inşa ediliyor belirleyecek olarak ev, onarım çalışmalarının ilk aşamasında olmalıdır.

Eğer ahşap bir merdiven yüklemeye karar verirseniz, o zaman onun güvenlik ve konum dikkat çekmek için gereklidir ilerlemekEğer ahşap bir merdiven yüklemeye karar verirseniz, o zaman onun güvenlik ve konum dikkat çekmek için gereklidir ilerlemek

özel bir ev veya dairede merdivenin düzenlemesi de dikkate gibi faktörleri olarak almalıdır:

 • Yer merdiven;
 • güvenlik seviyesi inşa yapıları ediliyor;
 • Duvar kalınlığı;
 • Odanın iç.

özel bir ev veya dairede Merdiven - sadece belirli yapı üst kata almak için yardımcı olur, aynı zamanda genel görünümünü, mobilya ve diğer dekor öğeleri düzenlemesini etkileyen oldukça önemli bir unsurdur. Her merdiven modelini seçerek tüm artılarını ve eksilerini her modelin yanı sıra yapılmış olduğu malzeme dikkate büyük bir sorumluluk yaklaşılması gereken.

ahşap merdiven Şık tasarım

Modern banliyö ve kır evleri katlar arasında kolay hareket sağlamak mümkündür çünkü evde bir merdiven gibi bir eleman için oldukça büyük bir talep sahiptir, bu yüzden de birçok zeminlere sahiptir.

Ayrıca, güzel dövme parmaklıklı bir ahşap merdiven süslemeleriAyrıca, güzel dövme parmaklıklı bir ahşap merdiven süslemeleri


Özel bir evde ahşap merdiven tasarım hepsi bağlıdır, oldukça bütün çekebilir:

 • kullanılabilecek Boş alan;
 • konumun Kolaylık;
 • Süs türler.

Buna ek olarak, hesaba belirli tasarım yapılandırmasını almak, hem de yükselişi dikkat etmek önemlidir. Evde merdivenlerden gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli tüm boyutlarını hesaplamak, yanı sıra tüm teknik şartnamelere uygun mümkün olacak deneyimli usta tasarımcı, bunu yapabilirsiniz. Bu durumda, herhangi bir karmaşıklık tamamen bir evde şık ve güzel merdiven gerçekleştirebilir. İnşaat ve onarım çalışmaları sırasında gerekli sıkı iş güvenliği ve sağlığı kurallarına uymak ve yapılan tüm çalışmalar için tahminler hazırlamalıdır. Bu gereksiz sorunlardan korunmak için yardımcı olacaktır, yayını aldıktan davranmasını sağlamak için emin olun.

Geleneksel olarak, tüm merdivenler vida ve mart ayrılabilir. Vida seçenekleri nadiren özellikle dar yerlerde veya ev sahibi tercihlerine dayanarak kullanılmaktadır.

Ancak, spiral merdiven tasarımı yeterince işlevsel olmadığını belirtmek gerekir. Buna ek olarak, bu seçenek yapı GOST tüm gereksinimleri yanı sıra toplamak ve farklı nüanslar çok kesinlikle uyulmalıdır dikkate almak oldukça zor olmasıdır için bir merdiven.

En yaygın modeller kendi ellerinizle yapılabilir merdiven, marş olarak kabul edilir. Ancak, üretime geçmeden önce dikkate merdiven dayanmak zorundadır kullanılabilir alanı ve amaçlanan kilo alarak, gelecekteki tasarım grafiğe tüm temel hesaplamaları yapılması gerekmektedir.


açık ve kapalı tipleri: ahşap merdiven optimum açı

Özel bir evde merdivenlerden veya en önemli görevlerinden birinin iki seviyeli daire tasarlarken doğru belirlemek ve gerekli açıyı hesaplamak için yeteneğidir. Tüm gerekli hesaplamaları emanet ve en ilginç ve dayanıklı seçeneği mümkün olacak kurulum uzmanları yürütmek için daha iyidir.

merdiven yükleyerek, görünümünü değil, aynı zamanda adımların genişliğini sadece dikkate almak emin olunmerdiven yükleyerek, görünümünü değil, aynı zamanda adımların genişliğini sadece dikkate almak emin olun

Hemen hemen tüm basamaklar 45 derecelik bir eğime sahiptir ve bir basamak genişliği büyüklüğü 45 ayak uyacaktır. Bu tüm inşa ediliyor yapının özelliklerine bağlıdır, herhangi merdiveni için kesinlikle standarttır, ancak çeşitli sapmalar olabilir. eğim açısını değerlendirmek, herhangi bir rahatsızlık yoktu merdiven kullanırken, bu hesaba tavan yüksekliği ve tek adımda genişliğini alması gerektiğini.

gibi özellikle kendi tilt ile karakterizedir merdiven birkaç varyantları vardır:

 • Özel bir evde ev merdiveni - 30 ila 45 derecelik eğim açısı;
 • ; 30 derece - Rampalar merdivenlerden eğimli
 • Merdivenler, dik merdivenleri - 45-75 derece;
 • Tahliye - 75 derece daha fazla.

Başlangıçta, yakın çekim ayrıca tüm önemli eki görülen ve grafikler, bunu kullanırken yalnızca bu tam güvenliği sağlamak gibi dikkate gücü tüm ana parametreleri alır. Gerekli merdiven ereksiyon test edilecek sonra sağlar, sen dikilmiş tasarımları ve ne kadar en olumsuz koşullarda sürecek dayanabilir ne kadar kilo biliyorum.

Önemli! Özellikle eğim açısı, orijinal şekline sahip standart olmayan merdivenler yapımında olabilirler.

Özel bir evde Düz ahşap merdiven: çizimler

Birçok kişi merdiven özel kır evi için her şeyi, kır evi, dubleks, banyo, bahçe gazebo veya gölgelik yanı sıra diğer binaların seçmek merak ediyorum. Oldukça ev için merdiven sıradışı ve özgün türleri geniş bir yelpazede sunulmaktadır alışveriş merkezi Rus köyünde, alabiliriz. Oldukça ilginç bir seçenek şirketin Lockhart ve İkea ürünü olabilir. Ayrıca aynı firmanın kapı ve pencereleri alabilirsiniz. Ev görüntüleme için özel elle merdiven Sipariş ve bu tür Kashira alanlar olarak ve Kırım farklı şehirlerde bülten panoları olabilir.

Merdiven sundurma dekorasyon için kullanılan dış ev ve içinde monte etmek iç olabilir.

Aslen odanın iç basit modüler merdiven bakacağızAslen odanın iç basit modüler merdiven bakacağız

Özel bir evde Merdiven gibi özellikle oldukça farklı olabilir:

 • muazzam;
 • modüler;
 • basit;
 • Elit.

Genellikle düz veya oyulmuş olabilir özel evlerde, için sıradan bir merdiven kullanır. Buna ek olarak, büyük bir öneme zevk tür ürünlerin, diğer uygulamaları vardır. Böyle kendi projesine göre çelik, ahşap, cam ve mermer gibi pahalı malzemelerden yapılmış oldukça pahalı orijinal iç merdiven de vardır. Metal merdiven imalatı için kullanılırsa, o zaman bu çok daha özgün ve şık hale getirmek için yardımcı olacaktır o zaman, daha fazla resim yapmak gerekir, ceket gerekir.

Ne olmasını ve olsun veya olmasın evin genel tasarımına uyacak ne kadar kolay belirlenmesine yardımcı merdiven geçici montaj için kalıcı bir yapının yüklemesini gerçekleştirmeden önce. Oldukça ilginç bir kabul edilebilir maliyeti merdiven ekonomi sınıfı vardır ve evin içine mükemmel uyum. Mobilya uyum halinde olmalıdır.

Ahşap merdivenler: tasarım özellikleri ve çakışan gereksinimler

Genellikle özel bir ev için merdiven imalatı için doğal ahşap gibi metal veya cam kullanılır.

üretim sadece yüksek kaliteli malzemeler seçmeliyim için merdivene pratik ve güvenliüretim sadece yüksek kaliteli malzemeler seçmeliyim için merdivene pratik ve güvenli

merdivenler üretimi için bu özellikle örnek olarak ahşap çeşitli türleri, kullanılabilir:

 • kül ahşap;
 • Kayın kurulu;
 • Beyaz Huş;
 • Melez dizisi.

ahşap tiplerinin hepsi çok güzel bir çizim var, bu yüzden sadece renk ışıktır, özellikle mobilya ile mükemmel bir uyum olacaktır. Ayrıca, gölge halı benzer ahşap rengi seçebilirsiniz. Ürünü kurmadan önce bu merdiven genel görünümünü bozan alabileceğinden, bir kesi yapar ve fazla reçine çıkarmak gerekir. evine Merdiven hizmet etmiştir ne yaşı, doğal ahşap bir bağlantı dizisi ve örtüşme metal parçası haline getirebilir.

üstün performansa sahiptir ve kendiniz için yaşamaya olmamalıdır olarak merdivenin Bu tip birçok avantajı vardır.

İyi örnek yapısı ve rafine form olarak bakılabilir olun. Ayrıca, bu tür merdivenler tasarımcı kolayca restorasyon gerçekleştirilir.

masif ahşaptan merdiven çeşitliliği: kalıp

bunlar farklı çeşitleri olduğu gibi dekoratif, modern merdivenler, çok büyük bir talep vardır.

Özgün iç yapın ve ilginç size ahşaptan yapılmış şık dikey merdiven yardımcı olacaktırÖzgün iç yapın ve ilginç size ahşaptan yapılmış şık dikey merdiven yardımcı olacaktır

Özel olarak, bunlar olabilir:

 • dikey;
 • T-şekilli;
 • Köşe.

Takım ahşap merdiven Kosour üzerinde gerçekleştirilen, düğümlerin çok sağlam ve güvenilir olmalıdır. Aksi yapısı çok çabuk tahrip çünkü Her düğüm günlükleri, panoları ve kirişler de, eklenmelidir.

montaj sırasında standı tavan kirişleri, merdiven ve daha astar Buna ek olarak, merdiven, tüm standartlara ve şartlara uyum olmamasını sağlamak gerekir. merdiven için tüm gereklilikler deneyimli usta bilir. Özel takviye ped merdiveni kullanılabilir. Bu korumanın bir tür olacaktır. Onlar, içeride köşe, açık veya koyu oyulmuş edilebilir.

ev için modern dizayn merdivenler özellikle onlar açık olabilir böyle özel bir kemer, hem de İsveçli korkuluğa olarak bir öğe içeren, oldukça farklı olabilir. rendeleme korkuluk belgesine göre, çok farklı olabilir.

veranda ve diğer modern kombine ahşap merdivenler: Özellikler

Aksine özgün bir çitler üzerine monte edilir ızgara aslan ile dekore edilebilir. Klasik tarzda yapılan bu dekorasyon, bir kır evi için idealdir. Birçok kişi evin iç kullanmayı tercih ahşap merdivenler, aynı zamanda kombine varyantlar, bu üretimi için kullanılan bazı malzemeler ibaret değildir.

Onlar gücü, doğal ve güvenli ile karakterizedir olarak birçok insan, ahşap merdiven seçmeyi tercihOnlar gücü, doğal ve güvenli ile karakterizedir olarak birçok insan, ahşap merdiven seçmeyi tercih

yani:

 • Ağaç;
 • metal;
 • cam;
 • taş;
 • Beton.

avantaj ve uygulama merdivenin bir açıklama inceledikten sonra tüm parametreler için tam olarak uygundur, kendisi için en uygun form seçebilir. Farklı malzeme kombinasyonları eşsiz bir etki verebilir. Özel bir evde merdiven imalatı için malzemeler seçin, her ev için tasarım çözümleriyle görünümünde gereklidir. Çok güzel dövme unsurları ile dekore metal elemanları, ahşap merdiven görünümlü.

Küçük farklar düz ahşap merdiven (video) montaj sırasında

özel bir ev veya apartman zarafeti ve benzersiz tarzı ile dikkat çekiyor çoklu düzeyde genel ahşap merdiven, en önemli şey yetkin bu elemanın yapımına yaklaşım. Uygulama ve uyum uyulmalıdır.

ahşap merdiven Tasarım (iç fotoğraf)

06a6de45f9d8e6XL 1 3 ------- 2 ------ 026 029 051 77 2015-Jan-1915-25-37 395434

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =

map