evde oda Giyinme: düzenlemesine 3 ipucu

evde oda Giyinme: düzenlemesine 3 ipucu

12 October 2017gerçekten çok uygun ve pratik olduğu için giyinme odası, çok, özellikle kadınların rüya, Ongiyinme odası, çok, özellikle kadınların rüya, üzerinde gerçekten çok uygundur ve işler kullanışlı ve güvenilir depolama sistemi yapmak için birçok yol praktichnoSuschestvuet çünkü. en uygun yolu hala bir giyinme odası olarak kabul edilir. O giyinme odası düşünmeyin - sadece büyük lüks evlerin ayrıcalığım var. Hatta oldukça mütevazı kare görüntüleri bütün aile için rahat bir giyinme odası yapmak için yeterli olacaktır.


özel bir evde giyinme odası nedir

Çoğu durumda, insanlar dolaplar ve çekmeceler standart bir depolama sistemi önünde giyinme avantajları hakkında sanmıyorum. Ancak yararları, bir sürü vardır! bir gömme dolap yeterli oluşturmak için motivasyon bunları inceleyin. Sadece bekleyiş güzel ve rahat giyinme Eğer gerçekten büyük bir gardırop almak için azami gayret ve özeni göstermek yapacak!

Odaya Giyinme - bu hantal mobilyadan evinizi boşaltmak için bir fırsattırOdaya Giyinme - bu hantal mobilyadan evinizi boşaltmak için bir fırsattır

Eğer sublevels soyunma faydaları nelerdir:

 • giyinme kolay kapalı depolama sistemleri (dolapları ve çekmeceler) aksine bunları incelemek şeyler bulmak ve istenilen sırayla dağıtmak için.
 • Depolama zeminden tavana gider ve iz bırakmadan bir niş kaplar gibi tasarım bir oda ya da bunun parçası olan bireysel boyutlarda gerçekleşir, çünkü şeylerin daha çok sayıda karşılamak mümkün hayır daha fazla yer, kaplıyor Soyunma odası.
 • giyinme sadece şeylerin kendileri için yerleştirilen, aynı zamanda ürün ilişkilendirilebilir. Genellikle gardırop bunu bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ütü masası bulabilir ve. Böylece, evin geri kalanı giysiler ve iç çamaşırı ile bürokrasi ücretsiz olacaktır.
 • Tasarım gardırop yanı sıra içeriği, evinizin tarzı ve depolama ilkeleri odaya girmek, hangi kendinizi tercih edebilirsiniz.

Soyunma odası çok daha kullanışlı dolaplar ve çekmeceler aşıyor.

giyinme odası için mobilya seçimi

soyunma odası mobilya kesinlikle ayrı ayrı seçilir için, diğer odalar aksine, içeriği evden eve biraz farklıdır. Soyunma odası - o bireysel özellikleri ve ihtiyaçları görünen samimi insan dilimini bu.


Eğer giyinme odası için hazır bir içerik satın alabilirsiniz, ancak kendi ihtiyaçlarını dikkate almak ve taslak üzerinde tüm öğeleri sipariş etmek daha mantıklıEğer giyinme odası için hazır bir içerik satın alabilirsiniz, ancak kendi ihtiyaçlarını dikkate almak ve taslak üzerinde tüm öğeleri sipariş etmek daha mantıklı

 

giyinme odası Dolum aşağıdaki faktörlere bağlıdır: 1. soyunma keyfini insanların sayısı. daha fazla kullanıcı, daha fazla alan gereklidir ve gömme dolap. Her kişi bir bölge soyunma vardı olması arzu edilir.
 2. Cinsiyet ve tesisleri kullananlar yaşı. Bu aynalar, çocuk depolama sistemleri ve diğer önemsiz varlığına veya yokluğuna sayısını ve boyutunu bağlıdır üzerinde.
 3. Evin büyüklüğü ve giyinme odası gerçekleştirmek planlanıyor fonksiyonların sayısı. oda soyunma bazı insanlar için ise - o perdenin arkasında sadece bir raf var, diğer - ayrı bir oda, birbirinizi falan için bakım gerekir.
 4. tarzı hangi ev dolu. Büyük odalarda bir üslup kararı veya uyumlu ve doğru tek bir kompozisyonda kafiye ortak alanlarda, en az şeye ile kombine olursa.

Bir proje dolap odası gelişmekte başlamadan önce, yukarıda belirtilen faktörlere yansıtmaktadır.

soyunma ev ve aile kompozisyon özelliklerine bağlı olarak farklı boyut ve konfigürasyon olabilir.

soyunma odasında Aşağıdaki öğeler ve giyinme elemanları yerleştirilebilir:

 • askılar;
 • kutular;
 • Açık raflar;
 • çubuk;
 • kravat, kemer ve diğer aksesuarlar altında özel bölümü;
 • organizatörleri en küçük ayrıntıyı karşılamak için;
 • tuvalet masası;
 • ayna;
 • Çamaşır makinesi;
 • kurutucu;
 • Demir ve ütü masası;
 • Spor Ekipmanları.

Bazen bisiklet veya başka bir spor malzemeleri kullanarak işlevselliğini genişletmek giysiler içinde. büyük ayna ve boş alan küçük bir miktar kimseyi rahatsız etmeden spor egzersizleri yapmak ve süreci üzerinde konsantre sağlar.

Ahşap bir evde Giyinme

Ülkede Ahşap ev - evin tüm bileşenleri kullanmak hoş, güzel ve rahat olmalı, böylece beden ve ruh dinlenebilir bir yer. istisna değildir ve giyinme odası.

giyinme yüksek kaliteli çevre dostu raf ve dolapları yanı sıra havalandırma sistemi ve özel aydınlatma dikkate almak arzu edilirgiyinme yüksek kaliteli çevre dostu raf ve dolapları yanı sıra havalandırma sistemi ve özel aydınlatma dikkate almak arzu edilir

Ahşap bir evde Giyinme aşağıdaki esaslara uygun olarak yapılabilir:

 1. Çevre dostu. Ahşap bir ev için iç için kullanılan malzemelerin doğallığı özel cazibesi olduğunu. Bu nedenle, eko-stil iyi ilkelerine yapılmış bir giyinme odası, güzel evin tarzını tamamlayacak olan.
 2. sargısının alt bölümü ayakkabının yeri için verilir, orta - büyük - gerçek giysilerin ve kumaşların ve tavana yakın üst raf için sezon öncesi depolanan şeyler verilir. Böyle bir sistem alanı en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. gardırop düzenlemesi ile ilgili tüm soruların daha çok orta kısmı ile ilgilenmek.
 3. gerginlik olmadan görülebiliyordu her köşesine, soyunma odasında ışık düşünmek için emin olun. soyunma odasında odanın hayır "önemsiz" parçalar olduğundan, bu önemlidir.
 4. senin dolabın kapısı kapanmış veya karartma perdeleri, işler taze bir koku vardı ve depolama sisteminde örtülü ise hızla kurudu böylece de, havalandırılmış olduğundan emin olun.

Ahşap bir ev için, doğal malzemeler tercih ve iyi havalandırma halletmeye çalışıyorum.

Evde bir giyinme odasını nasıl yapılır

kendiniz giyinme odası donatın - çok kolay! sargı elle kolaylıkla monte edilen bileşenden oluşur sonra.


Soyunma odası sadece kolay değil eşyalarını bırakmaya yardımcı değil, aynı zamanda olumlu duyguların çok getirecektirSoyunma odası sadece kolay değil eşyalarını bırakmaya yardımcı değil, aynı zamanda olumlu duyguların çok getirecektir

giyinme odası düzenlemek için 2 temel yolu vardır:

 • Şu anda, ev için mal ticaret yapan pek çok mağaza, ayrıca dolaplar için yer ve aksesuarları bulunmaktadır. Eğer kendi giyinme odası tasarımı cesaret varsa, çeşitli ev geliştirme mağazası hizmetlerini kullanabilirsiniz.
 • Ayrıca tasarımcılar, giyinme odası tasarımı ve sipariş üzerine sosu için mobilya yapmak toplayıcılarının yetenekli ellerde bir taslak vermek planlamacıları hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Kendini giyinme veya profesyonellerin hizmetlerini kullanmak, onun güç ve sabır tasarrufu yapabilirsiniz.

Kendi elleriyle giyinme odası yapmak için, aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurun:

 1. İç zeminden en az 1 m, bulunan çekmece, saklamak için daha iyidir.
 2. giyinme odası üzerinde, 2 bar, biri diğerinin üzerinde yerleştirebilirsiniz! Kısa şeyler için uygundur.
 3. Çekmeceler 120 cm'den yüksek bir seviyede yer yoktur. Bir şeyleri bulmak için elverişli olacaktır.
 4. Sen yerden 2 metreden daha üst çubuk yüksek olmamalıdır. Aksi takdirde, bir halter kullanarak zorluklar olacaktır.
 5. ayakkabılar için çok fazla depolama alanı tahsis etmeyin. Depolama ayakkabıya ihtiyacı alt katta Uzun dar raf bitecek. sezon ayakkabılar için Alakasız daha iyi bir kutu içinde sinecekler gizlemek.
 6. Eğer aksesuar bir sürü varsa, o da dağıtım ilgileneceğim.

Evde bir giyinme odası (video) Marka


Ev veya yazlık oda Giyinme - bu çok güzel. Konumu evin ihtiyaçları ve stiline bağlı olarak değişebilir. Kör İskandinav tarzı ve doğuda idealdir - sürgülü kapı yapacağız. Herhangi bir stil rahat bir giyinme odasına tercüme edilebilir!

Özel bir evde Tasarım giyinme odası (iç fotoğraf)

4-22 3-25 4-24 4f9d68a4107f435511144721f6ee50f4 21-1024x997 3012-20 7259b7352eaeb230c805c347b577a585 94101a387e712c7b26bc9b6b52dd0cc8 99190539e004938b893436462f55 385614063-768x1024

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 7 =

map