Evde Giriş merdivenler: popüler tasarım seçenekleri

Evde Giriş merdivenler: popüler tasarım seçenekleri

12 October 2017Girdi merdiveni evin çeşitli malzemelerden yapılabilir: Metal, ahşap, taş veya beton- modern özel evler, evler ve yazlık evler ortak elemanı metal, ahşap, taş, beton veya merdiven: evde Giriş merdivenleri farklı malzemelerden yapılabilir. Giriş merdivenleri, konuklar korkuluk zarafetini işaretleme, her şeyden önce dikkat kesme düzeyleri, esaslı evin bir cephesi, vs. kombinasyonu, sonuçların sahibinin tat ve gelir hakkında çizilir.


popüler türleri ve düzen: özel evlerde giriş merdiven

Giriş merdivenleri imalat malzemesi içine ayrılır.

merdivenler inşa edildiği temel malzemeler:

 1. Ağaç;
 2. beton;
 3. Metal.

Ahşap merdivenler uzun klasik tasarımlar kabul edilmiştir. Şimdi yavaş yavaş diğer, daha pratik malzemeleri geri itiliyor. Ağaçtan merdivenleri popülerliği düşüşün bir diğer nedeni - ev tuğla ve betondan yapılmış büyük bir bina haline gelmiştir. Güzel bir tuğla ev ahşap merdiven takmak için - bir zor bir görev.

En popüler dövme elemanları ile donatılmış bir metal giriş merdiven korkuluk olduğuEn popüler dövme elemanları ile donatılmış bir metal giriş merdiven korkuluk olduğu


Ancak, günlükleri veya geleneksel sauna, ahşap sundurma yapılmış bir ev varsa - en iyi seçeneği.

Ayrıca beton veya metal olmayan ağaç dekor özelliklerini açar. Örneğin, eski bir ahşap çerçeve demeti veya sahne altında korkuluk yayımlayabilir.

Eğer bir merdiven uzun sürecek yapmak istiyorsak, ahşap özel emprenye ile tedavi edilebilir. Bu işlemlerden sonra, ağaç sıkıca nem ve ani soğutma dayanabilir edilir. Zararlılar da merdiveninde tecavüz olmaktan.

İkinci katta betondan yapılmış bir güzel merdiven

Özel evlerde merdiven için bir başka popüler bir seçenek - beton yapısı. Özellikle tuğla ve beton evlerin sahipleri arasında rağbet.beton merdiven Avantajları:

 1. dayanımı;
 2. Geniş tasarım olanakları;
 3. Özel ilgiye gerektirmez;
 4. Sessiz.

Eğer beton merdiven tırmanmaya zaman, sonunda böyle bir sorun maruz ahşap yapıların aksine, gıcırtı olmayacaktır.

Buna ek olarak, betonun ahşap merdiven aksine özel bakım ihtiyacı yoktur - örneğin, her yıl zararlılar veya çürüyen sürecin saldırıyı önlemek için bir çözüm ile onun döllenmesi ortaya çıkarmak.

betonun ana merdiven kırmızı tuğla ile kaplı, ev için harikabetonun ana merdiven kırmızı tuğla ile kaplı, ev için harika

Geniş tasarım olanakları - beton merdiven başka bir mühür. betonun nedeniyle beceri ile, sadece standart seviyede oluşturabilir, ama aynı zamanda misafirler gözleri hipnotize sanat eserleri.

İyi bir somut merdiven için temel koşul olarak imalatının bir malzemedir. Bu kalitatif olarak olmalıdır.

Ayrıca, beton ürünler - ev yapımı büyük merdivenin için en popüler seçenek. Eğer bütçeyi ve malzeme koymak kalıp mix yapmak ve niteliksel merdivenlerden oluşturmak için kalan adımları geçebilir emin kaydetmek istiyorsanız, beton yapısı - Bu seçenektir.

Evde Metal giriş merdiven: avantajları ve dezavantajları

Tasarımcılar daha fazla insan onun özel ev metal merdiven yüklemek için tercih ettiğini fark ettik. Ve bu onların pratiklik ve dayanıklılık ile sadece bağlı olduğu, sebebi tasarım olanakları.


Metal merdiven farklıdır: basit, demircisinin ince çalışmaları, takviye edici çubukların birbirine kaynak.

Metal merdiven Avantajları:

 1. dayanıklılık;
 2. dayanımı;
 3. tasarım için geniş kapsamı.

metalden yapılmış bir evde ön merdiven, uzun hizmet ömrü ve güvenilirlik varmetalden yapılmış bir evde ön merdiven, uzun hizmet ömrü ve güvenilirlik var

Eksileri Metal merdiven:


 1. Eğer Kuznetsk beceri aşina değilseniz, o zaman elle başarılı olmak için olası değildir iyi bir merdiven oluşturmak;
 2. dayanıklı metal korozyonu, bu nedenle özel çözümlerle zamanında işleme cihaza gereksinim duyar.

Bir demirci çalışmalarına bütçesini varsa, bunu işlemek için zaman zaman evlerine zarif metal merdiven ev sahipliği yapmaya arzu ve hazır alarak değer metal merdiveni var.

Basit bir merdiveni istiyorum ve kaynak tecrübesi varsa, güzel bir model pişirmek mümkün olacak, görünümü hayal gücünüzle ve becerileri ile sadece sınırlıdır.

Kendi elleriyle özel bir evde ön merdiven: Somut modeli

Eğer Büyüklüğü, aşamaların sayısı hakkında tüm hesaplamaları yapmak ve yapının görünümünü belirlemek gerekir somut merdiven oluşturmada ilk adım. Bundan sonra, ne kadar ihtiyacım beton hesaplayın.

Beton merdiven bakan için fayans veya dekoratif taş kullanılabilirBeton merdiven bakan için fayans veya dekoratif taş kullanılabilir

Beton merdiven oluşturulması Aşamaları:

 1. merdiven görünümünü belirlenmesi;
 2. Yapıt gerekli hesaplamalar;
 3. masrafları için tahminlerin belirlenmesi;
 4. Malzemeler, armatürleri ve araçların Alım;
 5. Ahşap bir kalıp oluşturma;
 6. takviye bir çerçeve oluşturulması;
 7. Beton harç Yoğurma;
 8. Beton Dökme.

çerçeve kuran işleminde kapak özel ızgara yapı ve yapının boyutuna bağlı olarak da sıradan tel, ile ikame edilmiş olabilir unutmayın.

eve girmeden önce beton merdivenler çözümü

Biz de gerekli somut çözümler bahsetmeliyiz. Maksimum güç ve gelecekteki ürünün dayanıklılığını sağlamak bağlı kalarak olabilir özel bir formülü vardır.

Çimento, kum karıştırın ve çakıl formüle uygun olması gerekir: 1: 3: 3, sırasıyla.

Güçlü beton merdiven metal takviye tasarımına bağlı olabilir olun veyaGüçlü beton merdiven metal takviye tasarımına bağlı olabilir olun veya

Ayrıca hazır çözümler kullanabilir ve her zaman kullanım kılavuzuna bağlıdırlar.

Eğer kaliteli beton karışımı yoğurun sonra Koyabilirsin emin değilseniz - Eğer inşaat şirketlerinin anlaşabilirsiniz. Sonuçta, herkes Hermitage düzey merdiven veya Kış Sarayı yaratabilir ve şimdiden internette ayarlanmış teklifler hangi inşaat şirketlerinin hizmetlerine başvurarak, bunların uygun gelişim düzeyine size emin olabilirsiniz.

giriş merdivenleri Bina: Kendi başlarına veya inşaatçılar yardımıyla

Olsun ya da olmasın inşaat şirketlerinin hizmetlerini kullanmak? Birçok dış bitirerek başlayan bu soruyu düşünmek.

Aslında, tüm kişisel istek ve olasılıklara bağlıdır. Eğer iyi bir kaynakçı, ve basit ama güzel bir merdiven yapmak istiyorsanız - kendiniz yapmak daha iyidir. Eğer marangozluk becerileri ile karmaşık bir ahşap yapı, ama asla vardı işlerini isterseniz durumda, - o zaman inşaatçılar grubundan yardım isteyin.

modern teknoloji tüm sundurma alanı güvenli ve konforlu seyahat olacağını, böylece merdiven için ısıtma ve aydınlatma sistemi kurmak için izin verdiğini unutmayın.

merdiven yapımı için tecrübe ve bina araçlarının yokluğunda profesyonellere açmak için daha iyidirmerdiven yapımı için tecrübe ve bina araçlarının yokluğunda profesyonellere açmak için daha iyidir

Artıları inşaat şirketlerine hitap:

 1. Sen hesaplamalarına zaman harcamak gerekmez, kalıp ve fiili inşaat yapımı;
 2. İnşaat Tugayı - profesyonelleri, her durumda senden daha iyi bir iş yapmak anlamına gelir;
 3. İnşaat ekibi birkaç insanlar olarak daha hızlı gidecek ve herkes zaten doğru şeyleri yapmaya bilir.

Eksileri inşaat şirketlerine hitap:

 1. bütçe kaydırabilirsiniz Inşaat ekipler hizmetleri;
 2. Takım kötü niyetle yakalanmak ve daha sonra çalışma kötü yapılacaktır.

kötü performans korunmak için, biz bakmak ve seçilen şirketlerin değerlendirmeleri okumak öneririz.

Evin girişinde bir merdiven (video) nasıl oluşturulur

Gördüğünüz gibi, giriş merdiven karmaşıklığı ve materyal hem de çeşitli türlerde olabilir. Buna ek olarak, kendini yıkamak bir merdiven yapmak ve inşaat şirketlerinin hizmetlerini kullanarak veya inşaatta deneyime sahip yardım arkadaşlar için aramak için.

özel evlerde Zarif giriş merdiven (fotoğraf örnekler)

1 2 2f462b27e81d3b627e4ffdc11aabff9e 000010 27-03-53798663 15 30c887feb2200b1e218decce92f83837 52a908bb2a08a9f986a722843ae9dc83 307-Stroeher ------- 6 626f63a26fdc776708ecf86121a65ae7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 78 = 88

map