ev ve ofisler için Dekorasyon: Bir kaset tavan

ev ve ofisler için Dekorasyon: Bir kaset tavan

12 October 2017Kaset tavan özel bakım gerektirmez, bu nedenle evde ve ofiste hem takılabilirKaset tavan özel bakım gerektirmez, nedenle aslında, fikri çok pratik ve kullanışlı olan, evde ve bunların işlevleri için kaset tasarımı gibi ofiseDizaynery hem kurulabilir. Ama yorum sakinleri üzerinde - de bakımı için vergi.


prensip TAVAN Tasarım

Kaset asma tavan kapalı veya açık olabilir. Görme bir pano tasarımı benzer, ancak çok önemli bir fark var - Kaset kare plaka tasarımlarının temeli ve kenarları her tarafta katlanır. Böyle tavan tüm yeni tip piyasada satılmaktadır için modüller, farklı boyutlarda olabilir.

Kaset tavan levhaların (DSP), ya da bir metalik ayna olabilirKaset tavan levhaların (DSP), ya da bir metalik ayna olabilir

Türleri Tekneli tavanları tavan

 • Metal. alüminyum ya da çelik kare temelini oluşturur. Bu plakaların çağdaş teknolojileri doku kullanımı sayesinde çok farklı olabilir. mükemmel yüksek nemli bölgelerde kullanıldığı için Alüminyum tavan da, banyoda kullanılabilir.
 • SLR. perdahlı cam yüzey genellikle grafik uygulanır, yüzey parlak veya mat olabilir. görsel alanı, banyoda set bazen bir tavan genişletmek isteyen odalar için uygundur.
 • levhaların veya sunta. ağırlıklı olarak ofis ve derslik, karmaşık, geniş boyutta tesisatın dekorasyon için kullanılır, montaj genellikle sadece uzmanları tarafından, kendi elleriyle değil yapılır.

Üretim süslü tavan böylece dokulara ve zengin çeşitliliği gerçekten bile titiz alıcı hitap olduğunu öne çıktı. O standart dışı renkler vs. delikli tavanlar ve tavan seçip tavan kapalı ve olabilir


CESAL süslü tavan: özellikleri

CESAL marka satılan kaset veya asma tavanlar LLC "Alkonplast" altında bir yerli üreticisidir. Şirketin çeşitli inşaat malzemelerinin üretimi ile başladı, ancak son yıllarda aktif bir satış tavan askıya alındı ​​yoktur.

CESAL tavan birçok avantajı vardır:

 • Uzun kullanım ömrü, alüminyum raf tavan göstergesi "100+", sınırsız bir zaman kullanmak anlamına gelir ile satılır. Rüzgar erozyonuna sürece kutu engelleyin.
 • Alüminyum bantlar korozyon ve sel korkmuyoruz. Kolayca çeşitli sıcaklık ve nem koşulları yaşandığı Tavan.
 • Islak temizleme yumuşak yollarla - bakımı için kolay.
 • kaba tavan Gizli - Eğer raf yüklüyorsanız ve pinyon tasarımı kaba tavanın tüm kusurları gizler.
 • Tavan herhangi aydınlatma, havalandırma ve ısıtma monte edilebilir.

kullanım ve uzun hizmet ömrü Uygulanabilirlik - Bir kaset tavan başlıca avantajlarıkullanım ve uzun hizmet ömrü Uygulanabilirlik - Bir kaset tavan başlıca avantajları "CESAL"Buna ek olarak, taban tavana ek alan ayrıca kurulumu kolaylaştıran buna ihtiyacı yok.

Ama eksiklikler arasında oda ve benzersiz tasarım dergileri nihai yüksekliğin bir azalma çağrılabilir, böyle bir karar banyoda, mükemmel bir ofis olabilir, ama oturma odasında tartışmalıdır.

Kaset tavanlar Caveen: Çok Fonksiyonlu Sistem

Neden Caveen bir sistem olarak adlandırılan - ama onun cihaz aynı zamanda aydınlatma, havalandırma ve klima kontrol imkanı bulunmaktadır çünkü.

süspansiyon sisteminin elemanlarının, alüminyum-magnezyum alaşımından imal edilmiştir. Ne kadar cilalı ve boyalı kaset görünümü ve özelliklerine bağlıdır. Parlaklık nedeniyle cilalama teybe zaman olarak elde edilir.

süslü tavansüslü tavan "Caveen" aydınlatma, havalandırma ve klima kontrol: bir kerede gereken her şeyi ile donatılmış

Kaset, oldukça yüksek bir sıcaklıkta bir özel teknoloji ile mürekkepli veya bir desen filmlere uygulandığında. Daha sonra kaset, bir değil çok yüksek bir sıcaklıkta geçirilir, ve daha sonra yerleşik desene ultraviyole ışık ile muamele edilir.

Bu tedavi bant yüzeyi bir rahatlama olur çıkıyor. Yağ lekeleri ve çizikler, mükemmel temiz dayanıklı ve 10 yıldır solmaz.

Kaset tavan Gök: yeni teknolojiler üzerinde

Ne alıcılar Sky bar çekiyor, bu yüzden onların ergonomi ve mükemmel operasyonel yetenekleri. Değil çok geride ve tasarımı.

Sky Tavanlar özellikle popüler şunlardır:


 • Superhrom gölge;
 • beyaz;
 • Altın;
 • Alüminyum mat;
 • Alüminyum gümüş.

Mükemmel ergonomi ve tavan kasetinin farklı tonlarının geniş bir yelpazedeMükemmel ergonomi ve tavan kasetinin farklı tonlarının geniş bir yelpazede "gökyüzü" kayıtsız kimseyi bırakmayacak

Bu panellerin tartışılmaz avantajları arasında kendi yangın dayanımı ve nem direnci, dayanıklılık tasarımı ve montaj kolaylığı olduğunu. Sık delikli panel, delik çapı, ancak kullanılan en fazla 3 mm delik arasındaki aralık - 1 cm.

Farklı Sky modelleri, örneğin, isim özellikler vardır, adımlar şeklinde, ya da sky TY kenar sky T24 - dikdörtgen bir kenar bölgesi.

Kaset tavan Geipel: Modüler tasarım

Kolayca aniden bozulmuştur elemanları yeni içine yerleştirilir, ve süspansiyon sisteminin aynı kalmaktadır büyük oda, monte edilir.

Geipel tavan kaset galvanizli çelik veya alüminyum dıştan basit kare panelin yapılır. standart renk aralığı gümüş metalik, gümüş ayna, ayna altın ve klasik beyaz.

tüm yansıtılmış veya parlak Hayranları kaset tavan takdirtüm yansıtılmış veya parlak Hayranları kaset tavan takdir "Geipel"


Bir delikli bandı yüklerseniz, o suretle odasında ek havalandırma yaratır. Ve akustiğini iyileştirmek için, kaset genellikle tamamlayıcı yalıtım ve ses yalıtım malzemeleri. Bu maddeler, mineral yünden imal edilmiştir.

Prefabrik ve böylece hoparlör, armatürleri, boru ve uyarlanmış, dikdörtgen, kare, yuvarlak kesikler ile tavan elemanları Tekneli tavanları.

Kaset ALBES tavanları: Yerli ürünler

Boyutlar tavan kaset Albes 600x600 ve 1200x1200 ulaşmak için standart 300x300 başlar.

latent ve açık: Kaset tavanlar onlar süspansiyon sistemleri 2 tip üretmek, Albes yerli üretici yapılırlatent ve açık: Kaset tavanlar onlar süspansiyon sistemleri 2 tip üretmek, Albes yerli üretici yapılır

süspansiyon sistemleri ALBES Türleri:

 • Aç. Yani açık görüş profilidir. Paneller sadece kendi ağırlığını tutarak hücrenin üst yerleştirilir. Çizgi, Kurulu, Tegular 45, Tegular 90: Panel kenarlarına Bu tür farklı türde vardır.
 • Gizli. Bu uygulamada, alt paneller (profil gizli) kiriş bağlanır. Panel çıkıntısı sabitleme olukları stinger sokulur, hafif bir kayma izin verdi. tavan arasındaki boşluğa erişim Komplike sökülmesi (gizli iletişimi hizmet etmek).

Renkler olabilir aşağıdaki - vs. beyaz, bej, superhrom, krom, altın, süper altın gibi bir süper-lüks altın,

Metal tavan Albes (video) kurulumu ile ilgili talimatlar

Fransız ya da Alman süslü tavan değil sadece bir isabet vardır olduğunu büyük bir talep yerli üretimidir. Ve fiyat için daha cazip olacaktır. Eğer tasarım ve montaj ve bakım sevdim ana şey kolaydır.

İyi bir seçim!

kaset tavan tasarımı (iç fotoğraf)

2-min 1 dakikalık 3 dk 4-min 5 dk 7 dakika 6 dakika 8-min 9 dk 10 dakika

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =

map