etapy procesu: płyta gipsowo-kartonowa z rękami

etapy procesu: płyta gipsowo-kartonowa z rękami

12 October 2017konstrukcje gipsowo-kartonowe umożliwiają przebranie płytkie pęknięcia na suficie i ukryć mediówkonstrukcje gipsowo-kartonowe umożliwiają przebranie płytkie pęknięcia na suficie i ukryć kommunikatsiiTraditsionny inżynierii materiałowej dla zawieszonych konstrukcji stropowych - płyty gipsowo-kartonowe. Pułap ten może ukryć się w przestrzeni sufitu wszystkich komunikatów. Można zrobić zwykły, jednopoziomowych sufit, albo komplikują jego konstrukcję, dzięki czemu sufit rezonatora pokojowej.


sufitów gipsowo-kartonowych z rękami: planu

Pierwszym krokiem będzie dużo pracy, co plan, który określa i dostawy wymagane rysunek (szczególnie jeśli sufit, kompleks), w przypadku figury sufitu mogą mieć do szablonów.

Trafi bezpośrednio do pracy z następującym harmonogramem:

 • szkolenia;
 • Montaż ramy metalowej;
 • Mocowania płyt kartonowo-gipsowych;
 • wykończenia sufitu;
 • Uszczelniania powierzchni sufitu;
 • wykończeniowych;
 • Instalacja oświetlenia.

Proste sposoby mocowania płyt kartonowo-gipsowych są dostępne dla każdego hosta, ale zawsze należy brać pod uwagę pewne niuanse, które powstają podczas instalacjiProste sposoby mocowania płyt kartonowo-gipsowych są dostępne dla każdego hosta, ale zawsze należy brać pod uwagę pewne niuanse, które powstają podczas instalacji

Każdy z etapów może być wykonane niezależnie. Produkcja takiego sufitu nie jest łatwym przedsięwzięciem, ale nie tylko jakościowo wyrównanie powierzchni, ale również do tworzenia dekoracji na suficie - oryginalny i estetyczny.


Urządzenie do ramy sufitu

Najpierw trzeba zrobić układ sufitu poziomo. Zazwyczaj, kiedy to zastosowanie lasera lub poziomu wody. Sam, to jest trudny do wykonania, to najlepiej skorzystać z pomocy partnera.

Co należy zrobić:

 • Stosując poziomu, umieścić zaznaczenia na ścianach obwodowych. Przynajmniej, na którym można obniżyć sufit - 3 cm, a jeśli masz zamiar zrobić zagłębionych opraw oświetleniowych, ich wielkość poprowadzi wysokość sufitu opuszczania.
 • Markery połączone. Ułatwiają przędza barwnik maskowania. Ślady na powierzchni sufitu, aby ustanowić bezpośrednie wieszaki łożyskowe i CD-60 profili.
 • Po zaznaczeniu zakończenie montażu profilu prowadzącego występuje. Nie ma potrzeby instalowania ściany na całym obwodzie pomieszczenia ze szczególnym uwzględnieniem układu. Montaż profilu odstępu kołków prowadzących potrzebne - od 300 do 450 mm.
 • Na układ sufitu w odstępie 600 mm śrub i kołków samogwintujących należy dołączyć bezpośrednie zawiesin. 90 stopni dolne końce z literą P. 12 mm ovymi śruby z wiertłem do profili w kształcie litery U w sobie są stałe zawiesiny.

Jazdy gk sufitu ramkiJazdy gk sufitu ramkiW razie potrzeby profile są połączone bezpośrednio łącznika, przez sposób, mogą być wytwarzane z profilu nośnego. Profil nośnej w odstępach 600 mm, kraby zamontowany. Aby to zrobić, należy użyć segmenty profilu UD-27. Umieścić je pomiędzy krabów i ślimaków przewodnik-Vym 12mm.

Poszycie sufit gips z rękami: krok po kroku

Rama jest gotowy, ale to nie znaczy, że można mieć na celu wzmocnienie GCR.

Praca jest w następujący sposób:

 • Rozmieszczanie okablowania falistej rury z tworzywa sztucznego, zarkrepite zaciski do płytki nakładają się na siebie. Poprzez umieszczenie urządzeń planuje wydać pętli drutu punkty przyłączeniowe oświetlenie.
 • Potem jest już możliwe, aby schować ramkę. Attach rozpocząć z jednego arkusza. Śruby krok - 200 mm. Odpowiednio ułożyć pierwszy rząd, drugi jest przymocowany do sufitu, z przesunięciem. Wymagane stawów pierwszym rzędzie są nałożone na drugi szereg płyt jest mniejsza niż przekrój (A).
 • Góra GCR tak, że ściany pozostało pięć różnic milimetra. Służy ona jako rodzaj kompensacji wilgotności i temperatury rozszerzania materiału. Jeśli tego nie zrobi, ryzyko sufit tynk być pokryte pęknięć.

Po ukończonej osłonie gipsu, korony i wiertło wyciąć otwory dla okuć. Przewód sygnał wyjściowy poprzez te otwory.

Instalacja jednopoziomowej sufitu płyty gipsowej (film)

Ostatnim etapem montażu suchej zabudowy sufitu

Praca nie jest jeszcze kompletna, ale nie jest, być może, najprostszy i najbardziej przyjemny etap. Trzeba kit sufitu i uszczelniania szwów. Aby to zrobić, szwy odpowiednio zagruntowane, poczekaj wyschnięciu podkładu. arkusze tektury nie oderwać!

Konwencjonalne kit do uszczelniania nie jest używany, trzeba bardzo silny, zgodnie Knauf istnieją.

Kit - skuteczny sposób, aby powierzchnia płyty gipsowej sufitu idealnie gładkie i płaskieKit - skuteczny sposób, aby powierzchnia płyty gipsowej sufitu idealnie gładkie i płaskie

Postępować w następujący sposób:


 • Kit rozcieńczyć zgodnie z instrukcją w pierwszej kolejności przemalować wszystkie szwy w ścianie, a następnie przytrzymaj stawów. Nie zapomnij o użyciu śrub.
 • Do uszczelniania szwów w fabryce, pierwszą kompozycję wypełniającą szeroką łopatką, a następnie wyrównanie wycięcie na krawędzi liścia.
 • Po osuszeniu kit kij do szwów serpyanku. Na skrzyżowaniach należy przykleić nakładania. Nieco bardziej rozcieńczonych kit i uszczelnienia serpyanku i drobnych wad, które pozostały. Kit łatwiej kątowe łopatki.
 • Wzmacnia efekt ochrony pęknięć włókna szklanego pająka. Nawet jeśli po spoinowania były jakieś występy, dodatkowo przycinać je wyregulować.
 • Następnie, poddany obróbce wypełniacz zostaje zastąpione szew (stosowany płytkie Sposób wtłaczania). Uzyskać gładką, równą powierzchnię.
 • Po spoinowania płyt gipsowo-kartonowych dać suche i wtedy szwy ponownie zagruntować. Następnie nawierzchniowa jest nałożona warstwa kitu z drobnoziarnistej struktury, poprowadzonym ogólnie biały wypełniacz.

Nie zapominaj, że praca odbywa się z zamkniętymi oknami i okna, nie powinno być żadnych przeciągów. W przeciwnym razie zakończyć historię i może, a także pęknięcia tej nieprawidłowości nie można uniknąć.

Wykończenie płaszcz nie jest przeprowadzane, jeśli masz zamiar wkleić tapetę sufitu lub inne opcje dekoracyjne (błyszczące wykończenie). Wystarczy kit stawów i wyrównać szwy po powierzchni.

szwy uszczelniające z płyty gipsowo-kartonowej (wideo)

Ten „sandwich” wykonane z tektury i gipsu jako GCR w prawie każdym domu może być przyszłość pięknej i oryginalnej suficie. Podglądacz pomysły w galerii, zrobić szkice, nakreśla plan i ustawić sobie pułap będzie swoją dumę.

Udane dzieło!


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 68

map