en moda oturma 2017: inanılmaz fikirler fotoğrafları

en moda oturma 2017: inanılmaz fikirler fotoğrafları

12 October 2017Oturma odası - sıcaklık ve konfor tüm ev doğmuş bir yerdeOturma odası - tüm domaSvezhaya renk, kalın çizgiler ve şekiller, orijinal aksesuar ve dekor elementlerin sıcaklığını ve rahatlığını doğmuş bir yer - bu yıl öngörülemeyen ömürleri dolu! Biz aile yemekleri için salona gelen konuklar burada buluşup iş gününün sonunda rahatlamak. Ancak, yaşamın çağdaş temposu giderek çok fonksiyonlu uzaya oturma odası değiştiriyor. iç pratiklik arzusu yeni eğilimlerin ortaya çıkması sebebi oldu.


2017 yılında Fantezi yaşam: Ana trendleri

yılda bir anahtar eğilim - bireyselcilik. Pratiklik ve rahatlık en iyi, "ağır" tasarım doğal malzemeler kullanılarak İskandinav tarzı dekor, bu kadar popüler bugün yansıtır.

benzersizliği ve iç özgünlüğü en bugünden sonra aranan ve öne için sadece bir arzu değilbenzersizliği ve iç özgünlüğü en bugünden sonra aranan ve öne için sadece bir arzu değil

Mobilya ve ev aletleri, kitlesel kullanıma basılır, tamamen kişiye ve iç ihtiyaçlarını karşılamak olamaz apartmanda konfor ve rahatlık doğuracak, ama aynı zamanda büyük bir fonksiyonel yük taşımak değil, kendi elleriyle özelleştirilebilir veya yaptığı, Yarattığı.

renk çözümleri

iç renk düzeni - Herhangi bir oda tasarımında önemli bir konu. en moda imkansız renk tam olarak ne söyle. Baz ilginç parlak vurgular düzenlemek için izin verir sakin renk - modern yaşam içinde yaygın beyaz, gri ve siyah basit gölgeler bulundu. Şık bir oturma odası, bir tek bu tonları taşıması gerekmez.


Yaşayan güç kazanmasını ve etnik tarzda neşelendirmekYaşayan güç kazanmasını ve etnik tarzda neşelendirmek

Birçok tasarımcı iç sofistike renklerin kullanımını tavsiye:

 • Marsala;
 • zümrüt;
 • sarı;
 • Bordo;
 • Limon sarısı.

Sofistike baskılar, süslü desenler ve karmaşık süs - 2017 yılında başka eğilim. Doğal tonlarda bir baskın kullanımı ile daha iyi odalarda bunları kullanın.Mobilya ne olacak? Eski mobilyalar dışarı atmak için acele etmeyin - sandalye, masa ve sandalye kaybetti formunu yeni renklerle yeniden canlandırıldı edilebilir. Eğer bireyciliğin trend ile tamamen paralel olarak, oturma odasında iç ve eller tarafından oluşturulan benzersiz bir tasarıma kalacaktır Pahalı ürün. Başka moda trendi - şeffaf mobilya. ille kırılgan cam mobilya alışveriş yapmayın modern pazar dayanıklı plastik ve akrilik mal çok sunmaktadır.

Modern tasarım oturma 2017 yılında odası: eklektik

Artık katı sınırlar bir stil seçerken: merkez odanın tasarımına demokratik yaklaşım iç birçok stilleri kullanımına izin verir. Bu inanılmaz güzellik ve işlevsellik kompozisyonlar oluşturmak, bir oturma odasında birleştirerek, kesinlikle zıt stilleri görünüyor.

Tekstil - bizim bütün. hepsi bir arada stilleri bağlamanıza yardımcı olacak Güzel tasarım penceresiTekstil - bizim bütün. hepsi bir arada stilleri bağlamanıza yardımcı olacak Güzel tasarım penceresi

Odanın iç ahenkli için, belirli kuralları takip gereklidir:

 1. rasyonellik ve pratiklik - hiçbir yer gereksiz detay, ana şey yoktur.
 2. tüm oda için Tek renk çözümleri bakılmaksızın tarzı.
 3. Birlik sırrı - Aynı doku.
 4. Canlı ayrıntılar iç süslemeleri, ama bunu tıkamaz için.

Şık Yaşam 2017: basit ve zevkli

oturma odasında rahatlık oluşturmak için sıcak çözüm minimalizm tarzında tasarımı ile bağlanır. kısa ve öz hatları ve alanını artırmak için basit geometri: Doğru, bu seçenek, küçük ve küçük bir oda için uygundur.

Aynalar, cam ve plastik mobilya - dekor çok fonksiyonlu elemanları mükemmel 2017 eğilimi yansıtmaktadır.

Minimalist tarzda tasarlanan geniş odalar için uygun değildir zaten geniş çünküMinimalist tarzda tasarlanan geniş odalar için uygun değildir zaten geniş çünkü

tasarımda yeni eğilimler - bu bir sanayi tema. konfor odası mahrum olmasa da Tuğla duvarlar, boru ve telleri dikkatsiz ayrıntılar, onun bir atmosfer yaratır.


Endüstriyel salon her zaman yeni fangled ev mobilyası doludur:

 • Ağaçtan Tavan kirişleri;
 • imar için metal bölüm yapısı;
 • Büyük açık alanlarda;
 • Endüstriyel aydınlatma elemanları.

Düz derin renkler, en modern malzemelerden güçlü aydınlatma ve ev mobilyası - Bu minimalizm olduğunu.

2017 yılında oturma odasının tamiri: moda malzemeler

oturma odasında tasarımında malzeme ve doku Ne iyi kullanımı? Bir moda - tüm doğal.

Ahşap döşeme, doğal malzemeler, pencereler için çevre dostu tekstil yapılmış halılar - doğal malzemelerin dokusu her zaman eşsiz ve benzersizdir.


Güncel trendleri - duvar kağıdı. Duvar dekorasyon bu yöntem uzun popülerliğini kaybetti, ama 2017 yılında tekrar bizim oturma odalarında duvar kağıtları geri döndü gibi görünüyor. bireyciliğin eğiliminin ardından bu onun kendi skeçler resmi olan duvar kağıtları veya duvar kağıdını yapmak en iyisidir.

Taş, beton, seramik karolar - basit malzemeler, ama ne kadar onlar Modern tasarımlı demekTaş, beton, seramik karolar - basit malzemeler, ama ne kadar onlar Modern tasarımlı demek

Bu durumda, bu yılın motif - basitlik, bunu demek tavan karmaşık tasarımlar aşırı gerekli değildir.

Sezonun ana eğilimler:

 • Ekonomik beyaz pürüzsüz tavanlar;
 • Parlak tavanlar;
 • süspansiyon yapılarını kullanarak bölücü;
 • Doğal malzemelerden yapılmış Tavan kirişleri.

tavan dekorasyonuna gelince, yine çok düzeyli tavan orada hüküm sürer.

Pencerelerin tasarımında yeni trendler

Herhangi oturma odasının merkezi - bu pencere. Ve odanın tekstil dekorasyon son trendler şaşırtıcı çeşitlidir. salonu için perdeler - farklı dokular ve saha deneyleri kullanılarak, aynı zamanda tip ve şekillerde bir karışımıdır.

Perdelerin en güncel modeller:

 • Basit düz perdeler, çizgili tasarımı;
 • gözleri;
 • halkalar üzerinde Perdeler;
 • Gece perdeler.

Herhangi bir modern oturma odası dekor öğesi gibi salon için perdeler pratik olduğunun olmalıdır Herhangi bir modern oturma odası dekor öğesi gibi salon için perdeler pratik olduğunun olmalıdır

Odanın stiline bağlı olarak, odadaki tekstil kullanmalıdır. materyal gelince, ve konuda doğal malzemelerden hakimdir. Onları sık sık zorluklarla da içine alır bakımı, ancak, moda gerçek bilenler saten, ipek ve keten yapılmış perdelerin korkmuyoruz.

minimalizm parlak perde şeklinde bir vurgu olmadan var olamaz iken İskandinav tarzı loft, perdeler terk etmek eğilimindedir ve.

Lüks oturma 2017: detaylara bütün dikkatini

Basit renkler, temiz çizgiler ve titiz formları - iç konfor tam ayrıntıları oluşturun. Her profesyonel tasarımcı bilir - parlak vurgular ve ince detay en önemlisidir. Yeni öğeler bu yıl - Yapılan şeyler El olduğunu. Ellerin donatıları ve ev mobilyası hiçbir fırsatı yapmak bile, her zaman dekor için orijinal unsurları satın alabilirsiniz: resim, heykel, zemin lambaları.

Bugün en popüler köşe kanepeler ve bir nedeni vardır - işlevsellik:

 • Bu alanı kazandırır;
 • Bu kompakt tutmak için izin verir;
 • Rahat bir yatak içine bozunur.

Döşemeli mobilya - yanı konfor ve rahatlık gibi herhangi oturma odası somut halidirDöşemeli mobilya - yanı konfor ve rahatlık gibi herhangi oturma odası somut halidir

Modern oturma odasında da popüler Yumuşak puflar, temel kompozisyon tamamlayacak da depolama için kullanılabilir. Açıklık ve tasarımın basitliği açık raflarda ve raflarda şeyler tutmak fikri ile birliktedir.

Sezon yenilikler mobilya renk düzeni ile ilgili - Eğer baz rengine yakın almak gerekir.

Bu iç ve masif raflarda kolaylığı yaratır değil yük iç will

İç odanın modern fikirler (video)

2017 yılında Yaşayan - stilleri ve renkleri, sadelik ve işlevsellik bir karışımıdır. Yenilikçi çözümler için tasarım, arama Kişiselleştirilmiş ve fikirlerini uygulamak - Bu salon bir moda modeli olmak için emin ve hoş bir konaklama için mekan olacaktır. Gerek iç kısımlarını aşırı - parlak vurgular ve küçük ayrıntılar bile taş duvarlar arasında, rahat bir atmosfer yaratır.

2017 yılında Fantezi yaşam (fotoğraf)

3belyyglyancevyypotolokvgostinuyu21m2 4 9dcee4dda85058b9db05f7df68d61571089406021000 103 4839 1212-1000x700 241322-idei-dlya-Vashego-doma-kuhnya-salatovaya-prihozhiy BorasTapeter-3 bristol-kanape-2-yerleri-Poliform dizajn-kuhni-gostinoj-073

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 3

map