En iyi Yatak odası dekorasyonu ve 4 seçenek rıhtım

En iyi Yatak odası dekorasyonu ve 4 seçenek rıhtım

12 October 2017En önemlisi sizin elinizde, ile olabilir güzel ve sıradışı bir yatak odası oluşturun - hayal bağlamakkendi elleriyle olabilir güzel ve sıradışı bir yatak odası oluşturun, ana şey - bağlanmaya fantaziyuImenno yatak o işin gürültüsünden ve güçlük geri kalanından bir mola alır bir insan dinlenme odası haline gelir. Bu nedenle, yatak odası dekorasyonu, tasarımı, renkler, mobilya, yatak ve dekoratif unsurlar ruh hali ve refahı önemli bir rol oynamaktadır. Profesyonel bir tasarımcı olmak gerekmez, rahat bir yatak odası yapmak için, onların fantezi hayatını gerçekleştirmek için yeterlidir.


Dekor yatak odası ve ana fikirler

Yatak odası evde çok aydınlık ve rahat oda olmalı, bu odada mobilya ana parça yatağıdır. Bu bir yatak ve onun dekorasyon maksimum önem verilmelidir.

yatak, çeşitli türleri kullanabilirsiniz:

 • Büyük çift kişilik yatak;
 • Kraliyet gölgelik yatak;
 • Yuvarlak yumuşak yatak;
 • Koltuk.

perdelerin Yumuşak ve şık halı rengi - bu rahat bir yatak odası için mükemmel bir çözümdürperdelerin Yumuşak ve şık halı rengi - bu rahat bir yatak odası için mükemmel bir çözümdür

Yatak odasında halı sadece kışın soğuğa karşı korumak değil, ama aynı zamanda her zaman oda konforu sağlamak için. Halı perdelerin renk, yatakta bir yatak örtüsü ile uyum içinde olacak edelim. Başucu masası yatak odası için mükemmel, kişisel eşyaları yerleştirmek mümkündür. Yatak odasında pencere de güneş ışığından korunacak ve kısmen gürültüden, bunlar katı ve şeffaf olmamalıdır güçlü perde, asmak için daha iyidir. Tül güne Şeffaf oda ışık çok oldu seçmek daha iyidir. Yatak örtüleri, yastık ve yatak geri kalanı üzerinde yastık doğal olmalıdır. Doğal kumaşlar vücuda hoş ve uyumlu bir odanın iç mekana.


Doğal kumaşlar buna rağmen, onlar sentetikler daha dayanıklıdır, iç asil bakmak, ancak yüksek maliyeti var.

Eğer standart dışı lambalar, lamba, masa lambaları, avizeler her türlü kullanırsanız Işık aydınlatma, oda dekor parçası olabilir. Uzaktan kumanda üzerindeki avize onun ışığıyla yatak odası dekore edebilir ve uzaktan aydınlatma kontrol, yataktan almıyorum, odadaki aydınlatma seviyesini kontrol edebilir çok uygundur. Eğer yatak odasında bir TV varsa, duvar, bu dağınıklığı uzay başparmak belirlemek için daha iyidir.

Yatak odası dekor fikirleri

Yatak odası dekor mağazadan satın olağanüstü eşyalarla yapılabilir. Bu mobilya, tekstil, dekoratif öğeler. Ve kendi elleriyle süslemeleri yapabilirsiniz. Kendi elleriyle oda dekor olun çok daha iyidir, zaman, para ve renk, şekil, desen seçeneği kaydeder. Bir yatak odası, perde ve yatak örtüsü değişikliği dekorasyon için en ulaşılabilir yöntemlerden biri. Perdeler Eğer uygulamalar geçerli perdeler, yamalar çeşitli gerçekleştirmek uzunluğunu kısaltmak, değiştirmeye gerek yoktur.

yatağın üzerinde bir gölgelik olarak, doku farklı türlerini kullanabilirsiniz: • organzeler;
 • ipek;
 • Baptiste.

Oldukça tavana, gölgelik para harcamak ve kumaş altından geçerek iplik için halkayı takmak için gerekli değildir. Yatağın 4 köşesinin bir raf sipariş edebilirsiniz ve kumaş germek.

yatak üzerinde asmak hizmet edebilir yatak odası için dekorasyon ve aile fotoğrafları, Asyatak üzerinde asmak hizmet edebilir yatak odası için dekorasyon ve aile fotoğrafları, As

yayınlardan gölgelik tasarımı sağlam yatağa takviye ve kilitli olmalıdır.

Sen yatak odası duvarları süsleyen yardımcı olacaktır düzenleyin. hayatın mutlu anları yatak odası takım elbise aile fotoğrafları duvarlarda süslemeleri gibi. Onlar bir fotoğraf kolaj yapmak için, tek kare içine yapılabilir. Fotoğraflar bakılmaksızın yılın ve olaylara zaman, herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Duvarda Eğer resim ve çeşitli paneller asabilir. Son zamanlarda bu duvarlar boya veya duvar için bir arada duvar kağıdı kullanmak çok moda haline geldi. Bu sayede bölgede bir yatak odası paylaşmak ve aynı odada birkaç stilleri birleştiren kolaylaştırır. genel iç sıradışı renk veya şekil ayrıldığında çiçekler için saksılar gibi bu küçük dekoratif küçük şeyler, vazolar, hediyelik eşyalar da özellikle, yatak odası dekorasyon rol oynamaktadır.

Dekorasyon Yatak odası: Fotoğraf

Bir yatak odası Dekorasyon sadece mobilya ve tekstil seçiminde, birlikte bir odada tüm parçaların uyumlu birleşimi olmasıdır. iç telif hakkı gizmos üretmeye duvar dekorasyonu itibaren, yatak odası çeşitli süsleme fikri. Bir yatak odası iç süsleyin tüm odanın alana bağlıdır, zor değildir. küçük yatak odası boyutlu süslemeler, saçaklar, küçük yatak odası uygun minimalist tarzda birçok mobilya gerekmez için.

Temiz yatak, küçük bir yatak odasında dolapları, basit perdeler, bir çift bir dekor uygun:

 • resimlerinde;
 • panelleri;
 • Resimler.

Eğer boşluk küçük yatak odası detaylarını doldurmak istemiyorsanız, farklı aydınlatma, fenerler, aplikler kullanarak ışık ile dekore edebilirsiniz. Zengin, güzel ve şık İmparatorluğu tarzında büyük bir yatak odası görünüyor. Majestic avizeler, büyük yataklar, pencerelerde güzel perdeler ile zarif saçaklar, bu elemanların tüm oda süslemeleri.

  Şık yatak odası, tüm öğeler uyum birbirini tamamlar sürece, kendi ellerini oluşturabilirŞık yatak odası, tüm öğeler uyum birbirini tamamlar sürece, kendi ellerini oluşturabilir


yatak odası rahatlama için tasarlandığından, yatak odası, pastel renkler ve koyu renkler ile deneme birleştirmek daha iyidir.

gençlerin Yatak odası duvarları ve duvar kağıtları üzerinde çıkartmalar gibi bu dekor fikirleri yaklaşacaktır. Onlar odanın sahiplerinin her zevke ve takdiri için, parlak pastel renkler, renkli, olabilir. Ama tatil sessiz tonları ile yatak odasında kullanışlı geçirir.

yatak odasında pencere Dekorasyon

Yatak odasında pencere açma oda tahsis için avantajlı ve aykırı üzerinde, içindeki gereksiz olması ve güzel dekore yatak engel olabilir. yatak odasında pencere dekorasyon gibi lambrequins ile perdeleri kullanmak, gerçek bir fikirdir. Tekstil hep konfor oda verir. Bu panjur çeşitli yatak odası penceresini süslemek için son yıllarda mümkün hale geldi. Parlak desenler veya pastel renkli olan, dikey ve yatay panjuru olabilir.

yatak odası iyidir, güneşlikler farklı malzemeye bağlıdır ne jaluzi şunlardır:

 • Kumaş güneşlikler;
 • Metal perdeler;
 • Bambu güneşlikler;
 • Plastik panjur.

lambrequins ile Perdeler oda dekorasyon için ilgili ve popüler bir seçenek vardırlambrequins ile Perdeler oda dekorasyon için ilgili ve popüler bir seçenek vardır


Panjur ek aksesuar gerektiren ve doğrudan güneş ışığından korunması ana işlevi üstesinden gelebilen gelmez dekor, kendi kendine yeten unsur haline gelebilir.

o bir ofis ortamı, büyük bir odada değil yatak oluşturduğundan panjur yönlülük rağmen, büyük pencere açıklıkları için uygun değildir.

renkler, gölgeler ve güneşlikler çeşitli malzemeler odasında dekor elementlerin geri kalanıyla renk ve tonunu seçmek için sağlar, ve panjur orijinal tasarım yatak odası dekor parçasıdır.

elleriyle yatak odasında sahne

ille maddi Yatak odanızı içini güncellemek için üzerine harcanan değil. Daha sonra tanınmayacak kadar dönüştürülmüş bir yatak odası bazı gereksiz şeyler almak ve hayal gücünü göstermek için yeterli olduğunu ve. yatak odası dekore aynı?

Aşağıdaki şeyler kullanabilirsiniz:

 • Örgü;
 • Eski levhalar;
 • Geleneksel cam kavanoz.

  ellerinizle dekore oda, sen, örneğin, orijinal bir başucu halı yapabilirellerinizle dekore oda, sen, örneğin, orijinal bir başucu halı yapabilir

Örme ipliği itibaren tavana parlak, yumuşak ve özgün katta başucu kilim veya pom-poms yapılabilir. Eski sayfaları itibaren bir dokuma ağ biçiminde yatakta güzel bir dekorasyon olsun.

Dekor levhası parlak ve renkli olacaktır eğer daha iyidir.

doğaçlama araçlarla süslenmiş bir cam kavanoz, itibaren, çiçekler için güzel bir dekoratif vazo olsun.

Güzel bir yatak odası dekor (video) nasıl oluşturulur

Evinizin yürütme bir zamanla, hayal gücünü gösterme, sen evinin duvarlarında kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Önemli olan ruh ve beden isteneni anlamak için. Size iyi şanslar.

Yatak odasında Benzersiz dekor (fotoğraf)

9f537ed508424aebf3ef396443baeb79145 9-sposobov-raznoobrazit-INTERYER-Vashey-spalni-10 061 082d588fc241b3211f42bace027c06d321 107 571 2621 4486 5713 6301

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + = 20

map