En iyi tamir apartmanda salonu: mobilya fotoğraf ve küçük ölçekli parçalar

En iyi tamir apartmanda salonu: mobilya fotoğraf ve küçük ölçekli parçalar

12 October 2017Hatta küçük bir giriş holü Eviniz için rahat ve konforlu bir yer haline gelebilirHatta küçük bir giriş holü dairenize domaRemont koridorda için rahat ve konforlu bir yer haline gelebilir, bu kolay bir şey gibi görünüyor, ama gerçekte şeyler gibi kolayca uzak sayılmaz. Karmaşık bir problemi inşa koridorlarda, bir kural olarak, küçük ölçekli daire gibi. Onlar kötü aydınlatılmış, kısa, dar ve düzensiz bir şekle sahip olabilir. Bazıları yalnızca ellerini yukarı atmak ve bu harika ve güzel iç böyle bir boşluk mümkün değildir oluşturmak için söylerler. Eğer tasarım dergileri alınabilir iyi bir tasarım fikirleri oluşturmak çünkü Ama bu, öyle değil.


apartmanda küçük bir koridor Tasarım

Eğer küçük bir koridor vermeden önce bitirir ve tasarım seçeneği ile karıştırılabilir etmemek için, odanın gerçek boyutunu değerlendirmek gerekir.

dikkate almak emin olun:

 • Odanın şekli;
 • Tam boyutu;
 • kusurların varlığı veya yokluğu;
 • Aydınlatma.

Kaplamalar açık renkler görsel olarak küçük koridor tavan açıklığı kaldırın ve duvarlar arasında uzanırKaplamalar açık renkler görsel olarak küçük koridor tavan açıklığı kaldırın ve duvarlar arasında uzanır

koridor onarım sayesinde ilk ve ana sorunu çözmek için çok önemlidir - bu küçük alandır. boşluğunu görsel oda genişletmek ve böylece daha rahat ve konforlu yapabilir bitirme malzemeleri ve iç nesnelerin yerleştirilmesi gibi, bu tür sanatsal tasarım hileler yoluyla mümkün kılar. 


onlar sadece bir odasında vurgu olmayacak, ama kesinlikle gereklidir alanını gizlemek olacağından, masif ahşap bir koyu rengi yapılmış iç kapılar kullanmayın.

O buzlu camın yerleştirilmesi ile kapı kanadına tercih vermek ve bu tür dişbudak, ceviz, Fransız meşe ve benzerleri gibi, bir ışık malzemeden yapılmış en iyisidir. planın kapıları kompakt ve oldukça şık ve zarif gözükmektedir. Koridorun düzenlemesi bir stüdyo dairede gerçekleştiriliyorsa, kapı seçme fikri onun tam yokluğuna azaltılması gerekir. Bu yüzden zaten küçük bir yaşam alanı bölen sınırın ortadan kaldırmak mümkündür.

apartmanda koridorunun en az genişliği

koridor küçük prihozhke minimum genişlikte, yaklaşık 1.5 metre olabilir. Nasıl biraz daha geniş ve daha geniş bir oda yapmak için?

Sen seçmelisiniz: • Gerici parlak tavan;
 • 3D-çizimle Duvar kağıdı;
 • tavan olarak oda artan aynı etkiyi yaratabilirsiniz Büyük ayna.

Çok şık ve şık parlak etkisi ile renkli tavan bekliyoruz. Bu tür kaplamalar ruhu üzerindeki baskı yok ve mekan genişleme istenilen sonucu elde edebilirsiniz. onlar en iyi durum odası yansıtmak çünkü çoğunlukla seçimi koyu renkler için de geçerli.

Diğer taraftan küçük bir koridora Stretch Tavanlar daha geniş gözükecekDiğer taraftan küçük bir koridora Stretch Tavanlar daha geniş gözükecek

Aynı şekilde iyi bir fikir, bir laminat, parke döşeme olabilir, burada uzunlamasına çizgiler ile döşeme olacaktır. oda dekorasyon mutlaka pencereler olmadan küçük odalarda özellikle önemlidir aydınlatma düzeni içermelidir. Optimal olarak tavanda düz tek avize, nokta ışıklar ve aplikler varlığını bakacağız. Birkaç ışık kaynaklarının düzenlenmesi kendi ışığını kullanmak ve daha rahat hareket etmek her evde sağlar.

oda kolordu ve kupa yanı sıra ayrı bir kabine veya raflar gibi bir gardırop ise, orijinal ve modern görünüyor LED arka aydınlatma ile tamamlanabilir. Yemler askı kanca üzerinde bir fotoğrafta, hatta bir ayna ile resim çerçevesi dekore edebilirsiniz. Bu teknik tasarımcıları bunun maliyetli, aynı zamanda yüksek miktarda enerji gerektiren ve olmadığından kurulum profesyonel eğitim elektrikçi gerekmez için yeterince sık kullanmaya başladı.

Ana güç kaynağı bağlantısına gerek yoktur ve bu nedenle, LED aydınlatma tipi tamamen güvenli olarak kabul edilebilir. Çalışmaları batarya ile gerçekleştirilir ve bant tamamen herhangi bir yerinde konumlandırılabilir. Onların avantajı pamuk veya ses adımlardan yaktı olmasıdır. Kural olarak, onlar karanlıkta hareket etmek, başucu lambası olarak yüklenir ve geçiş için bakmadı.

Küçük daireler için Koridorları

koridorda Dekorasyon - asıl sorun çok az alan açık kalır olmasıdır çünkü, binanın neredeyse üçte bir tasarım. Mobilya çok basitçe gerçekçi olmadığı durumlarda yerleştirin ve iç öğelerin belirli ve sınırlı sayıda tercih vermek gerekir. Genellikle sonraki onlar depolama alanı bulunan koridorları için ve en çok hayat kurtaran bir seçenek olabilir.

REPLAN koridorun tarafında kapı açma transferi ile gerçekleştirilen ve böylece odanın daha optimal bir boyutu oluşturmak edilir. Depolama alanı koridoru gereksiz dolaplar, masa ve Poufs harap edecek bir giyinme odası olarak kullanılabilir.

küçük salon için mobilya rengi hafif olması ve görsel oda sınırlarını genişletmek olduğunu neden olmamalıküçük salon için mobilya rengi hafif olması ve görsel oda sınırlarını genişletmek olduğunu neden olmamalı


Bu mümkün değilse, mobilya seçilmelidir:

 • ferah;
 • Küçük boyut;
 • Kapalı raflarda ile;
 • modüler;
 • Kombine.

Bir koridor belirlenen kombine - kadarıyla rahatsız koltuklar olmadan kişinin ayakkabıları koymak bir eklenti puf olarak inşa edilen bir modüler bir tasarıma. Bu oldukça tatsız dekorasyon olduğu gibi iç nesneler duvar dekor ile birleşti gerektiğini belirtmekte fayda vardır.

Eğer modüler mobilya yüklemek istiyorsanız, doğru bir kişisel tercihlerini yansıtan ve odanın en önemlisi büyüklüğü ve şekli olacak sırayla, altında ürünlerini seçmek gerekir.

Sırlar apartmanda çok küçük bir salon tasarımı

onların seçimi çok büyüktür, ama çok daha zor dördün ile küçük bir koridor için mükemmel olurdu bir şey bulmak için yana yeni ve mobilya ara, modele o kadar zor değildir.

Salon binanın tasarımı olmamalı:


 • koyu;
 • Dim;
 • aksesuarları dolu doludur;
 • göze çok çekici.

küçük ölçekli salonun tasarımı büyük mobilya donatılmış olmalıdırküçük ölçekli salonun tasarımı büyük mobilya donatılmış olmalıdır

Tasarımcılar ve moda dergilerinin tavsiyelere güvenerek kendi başlarına küçük bir koridor içini oluşturmak mümkündür. Ama standart tip daireler Kruşçev bile, her odada benzersiz olmasını unutma. Örneğin, uygunsuz bir yer çıkışları ve şalter monte edilebilir, ya da düzensiz eğri tavan olabilir. Pek çok nedenleri vardır ve bu nedenle ihtiyacınız tamir dikkate her nüans almaya anlamıyla önce.

koridor tasarımı için en uygun stilleri olarak kabul edilir:

 • Klasik;
 • Yüksek teknoloji;
 • Minimalizm.

Belirli bir tarzda uyun - hataları ortadan kaldırmak ve tamamen konfor ve rahatlık kişisel fikirlerini haklı çıkaracak oda yapabilirsiniz, çünkü çok uygundur.

daire koridor küçük boyutta onarımlar (video) nasıl yapılır

Nedeniyle bugün küçük bir dörtlük vardır bina süsleme malzemeleri büyük miktarda yanı sıra iç, hatta koridor vardır gerçeğine, bir-hoş görünümlü ve şık olacaktır.

Detaylar: Küçük ölçekli dairede salon Onarım (fotoğraf örnekler)

1 4e745d8bcd37c8dea45dae85c30357f8 2e564 965 26-52 16afc30aa2f74bc1d0efc710c9661509 766a3f3622e16ddf83dc315314a4c1ca 1024x768 daire-küçük-daire-zeki-tasarım-çözümler-in-gothenburg 91541881largeDizajjnmalogabaritnogokoridora0 0110c

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 3

map