En iç oturma odası: 5 bileşenleri

En iç oturma odası: 5 bileşenleri

12 October 2017Sadece ayrıca dikkat çekmek ancak olmamalıdır Oturma odası kalanına rahat olmakdikkat çekmek değil, aynı zamanda otdyhaPri şık iç yardımcı rahat olmalı, sadece oturma odası çok 21. yüzyılın toplumda takdir evin sahibinin, tadı ve tarzı varlığını vurgulamak mümkündür. Oturma odası - evin sakinleri ve apartman zaman büyük miktarda harcama olduğu bir oda, karşılama ziyaretçiler, çay ve sadece aile toplamak. Bu evin bir sözde yüz bu odada kabul edilir, bu yüzden, çekici, rahat ve son derece duyarlı olmalıdır. Doğru renk düzenini seçerseniz, yetkin iç tasarım ve yeni bir şekilde oynayacak odası için sadece gerekli aksesuarları seçin ve sadece bilmiyorum için.


İç oturma kurallarını: dikkate almak önemlidir

Projeyi ve iç alan yarattık belli kuralları kullanarak 21. yüzyılın tasarımcıları. Yani belirli öğeleri, soba orijinal görüntü ve şömine yerleşmek nasıl ona bağlıdır.

Kurallar odanın yenilenme uyumu rahatsız ve mobilya ile doldururken kalmamak için ihtiyaç vardır.

Anda size, hatta küçük oturma odasında dinlenme ve boş zaman hakkında farklı görüşlere sahip birkaç kişi için bir yer bulmak için hangi aracılığıyla popüler imar alanı haline gelmiştir dikkat etmek önemlidir.

Misafir odası ahenkli için, güzel mobilya ve dekoratif elemanlar ile döşeyin mümkündürMisafir odası ahenkli için, güzel mobilya ve dekoratif elemanlar ile döşeyin mümkündür

imar ek olarak odanın çeşitli alanlarda uyumlu birleşimini başarılı ve bu yüzden tam anlamıyla birbirine birleştirme yapılabilir. Bilgisayar teknolojisi vasıtasıyla gerçekleştirilen skeçler oluşturulması yanlışlıkları düzeltmek ve aptal bölümünü silmek için muktedir beri tasarım aşamasında tasarımcılar, gelecek iç gerçek görüntüsünü gösterebilir.


Düzensiz şekilli açıklıklara ya da zemin astar kaldırma yeniden düzenlenmesi ile oda iç görünümünü değiştirmek mümkündür. tam tersine, diğerleri görsel alanını artırmak gerekir iken onlar, yüksek tavanlı olarak Bazı dairelerin sahipleri nedeniyle podyum için zeminin uygun yetiştirme olduğunu.

Odanın İmar birkaç bölgeye oturma odası arasında ayırt etmesine yardımcı olacakOdanın İmar birkaç bölgeye oturma odası arasında ayırt etmesine yardımcı olacak

yaşam formları çok şekil, büyüklük, yükseklik farklı yanı sıra amaçlanan olabilir. dairelerde Küçük kompakt odaları olarak neredeyse hiçbir yerde çevirmek, düzenlemek için çok daha zor, ama mümkündür.kuralların iç ana yaşam alanı arasında saçma bir görünüm yalnızca görünümünü bozan değil, aynı zamanda tat eksikliği ev sahibi tanıklık edecektir olarak değil, uyum bozuklukları kaçınmaktır.

Anahtar kazançlar: Nasıl bir iç oturma odası oluşturmak için

Eğer hala oturma odasında sonra nasıl görüneceğini onarmak istiyorsanız, başlangıçta bir küçük resim ve büyük projeler oluşturmak için gereklidir. Bu aynı zamanda daireler ve evler için de geçerlidir.

Şu anda popüler hale gelmiştir olduğunu Bu fazlalaştı:

 • sütun;
 • kalıplanmış parçalar;
 • çeşme;
 • çubuklar;
 • Bir fuchsia Bu gibi zıt renkli;
 • Krem çekici gölge;
 • odaya bir ışık ve rahat bir görünüm vermek Çeşitli küçük şeyler;
 • Aile fotoğrafları duvarlara çerçevelerde ve lobide asılı.

Oturma odası çiçekler dahil süslemeleri çeşitli ile dekore edilebilirOturma odası çiçekler dahil süslemeleri çeşitli ile dekore edilebilir

Oturma odasında çiçekler olmalı, fakat bunlar kısa ömürlü olmasından, tasarımcılar sadece gerçekçi onları değil ayırt gerçek renklerine kadar benzer yapılan yapay çiçek benzetme kullanmayı tercih.

Eğer dolap bronz tabaklar, porselen figürler koymak ve el yapımı cam koleksiyonunu heykelcikler ise oda çekici, ama aynı zamanda rahat bir görünüm sadece haline gelecektir.

yüksek tavanlı odalar için böyle pilastrolarla ideal ürünlerdir. Onlar sütunun görsel anımsatan olan odaların duvarlarında bir projeksiyon benziyor. Onlar fazla yer kaplar ve yine odasında harika görünmüyor dikkati çekiyor.

önemli şeylerden oturma odası, bir modüler tasarım sağlayabilir hangi mükemmel uyumönemli şeylerden oturma odası, bir modüler tasarım sağlayabilir hangi mükemmel uyum

Daha küçük boyutlar modern ve sade iç oluşturmak için, Best kullanabilir veya başka bir deyişle, kompakt odanın etrafında düzenlenir ve fazla yer gerektirmeyen modüler yapılar, içinde. Bunlar küçük aksesuarlar, sofra takımları, kitap ve şeyler içindir.


apartmanda oturma odasının iç

Şu anda, fikirlerin binlerce oluşturulur ve yaşayan bir yaratıcı ve modern hale getirmek için nasıl örnekler yüzlerce vardır. Yapımı uzay müşteri tercihine göre yapılabilir ve çok daha ucuz ve daha pratik olan tasarımcı kullanabilirsiniz.

Hayal gücünüzü kullanın, geliştirici kendisi mutluluk olacaktır oturma odasında böyle bir iç oluşturabilir.

oda zarif pervaz, podyum, tasarımcı ev mobilyası veya nadir desenleri ve egzotik öğeleri reprodüksiyonları olabilir. Başka bir deyişle, seçeneklerden kütlesi, tek uyum bozmamaya özen sadece sahiptir.

o tercihlerinize bağlıdır Yalnızca hayal gücü ile ve ne tarz bir oturma odası düzenlemeko tercihlerinize bağlıdır Yalnızca hayal gücü ile ve ne tarz bir oturma odası düzenlemek

oda minimalizm bugünkü tarzı ise, o zaman tamamen eşleşmesi gerekir olarak iç yenilenmesi, pratiklik ve işlevsellik gibi şeyleri unutma. Bu odada mükemmel gardırop yerleşik türüdür.


uzay izin veriyorsa, bütün, dekoratif kirişler asmak, büyük hacimli desen duvara yerleştirilen aile fotoğrafları saklanabilir ve sadece edileceği göğüs ayarlanabilir. Fikirler uygun bir seçenek kolay değildir aralarında seçim için büyük miktarda olabilir.

Evde İç tasarım oturma odası

tasarım faaliyeti alanında Uzmanlar evde oturma odasının iç tamamı yazlık tam olarak yansıtmıyor gerektiğine inanıyoruz. Son derece çekici ve konforlu iç farkını görünüyor.

Bütün aileyi bir araya getiren bir yerde - O yatak odası her ikamet için kişisel alan bir tür, ama oturma odası olarak, farklılık ve iç dekorasyon olabilir önemlidir.

Kombine mutfak ve oturma alanı - şık ve modern birKombine mutfak ve oturma alanı - şık ve modern bir

Kimi evlerde oturma odası mutfağa bağlı ve devamlılıkta sadece rahat değil, aynı zamanda şık olmasıdır.

Oturma odasında İç dekorasyonları

Daha önce odasında TV'de film ve yeni etkinlikleri izlemeye geldi, ama şimdi bunun için değil, aynı zamanda meslekler çeşitli için değil sadece. iç ile ilgili olarak, geçmişte standartları çok farklıdır. Yani, arka tasarım odesyatilety salonları bir çift neredeyse aynıydı.

Oda mutlaka mevcut:

 • Döşemeli mobilya;
 • Televizyon;
 • günlükleri altında tablo;
 • zemin lamba;
 • Büyük kolordu gardırop.

Böyle kitler sadece yaşlılarda evde bulundu ve son derece nadirdir edilebilir. Modern insanlar en son moda trendleri oturma odası dekore etmek eğilimindedir.

Oturma odasında büyük bir televizyon, sehpa ve zemin lamba bakacağızOturma odasında büyük bir televizyon, sehpa ve zemin lamba bakacağız

Onlar fazla yer kaplamadan değil, özgün ve seçkin ev mobilyalar kullanmak ya da en azından onları terk etti.

O kadar bile yetkin bir ortam ve düzgün bir şekilde kombine tonları ile, sağ renk seçmek zorunludur, oda o doğal olarak ev sahibine gerektirmez, çok gösterişli ve itici olabilir. iyi seçim mobilya doğal doğal ahşap tonlarında, tekstil, parlak renkler ve kontrast tonları duvar alımı olacak.

Gelecekte, tasarım sanatının gelişimi tanınmayacak iç güncellenir. Örneğin, şimdi böyle noktalar olarak yenilikleri bulabilirsiniz, açıklanması oda tabanını hareket etmiyor, istikrarlı lambaları var, çok basittir.

İç oda örnekleri

oturma odasında yana - bu tören salonunda bir tür, bu duyarlı estetik, özgün ve zarif olma zorunluluğudur. Bu odada misafir veya iş ortakları Öncü koşulsuz başarı güvenebilirsiniz.

göre oturma odasının renkleri örnekleri büyük miktarda olabilir ve her türünün seçildiğinden:

 • Müşteri tercihleri;
 • Odanın boyutları;
 • Aydınlatma seviyesi;
 • Tavan yüksekliği;
 • Odanın şekli.

evin ana oda biridir çünkü salon her zaman muhteşem görünmelidirevin ana oda biridir çünkü salon her zaman muhteşem görünmelidir

Eğer istikrarlı bir görsel oda gerekiyorsa, duvar ve tavan kaplamaları parlak bir bitiş üst, hem de karanlık alt seviyeye seçmelisiniz.

duvarları Dekorasyon tamamen karanlık tonu görsel alanda bir azalmaya yol açabilir, ama ideal bir seçenek olduğu için tam olarak kombinasyon seçenekleri seçmek için.

Parlak renkler, hacim katan küçük yaşam için gerekli olan hafiflik ve incelik vermek. Bir kaç hafta içinde sıkılmış olarak, monoton bitiş binayı kullanmayın. Çok daha iyi duvarları birkaç tonları boyamak için ama birbiriyle çeliştiği yoktur. Gerçek profesyonellerin eline oturma odası verilmesi Avrupa ya da Rus standartları ve en iyi kaliteye mükemmel bir onarım alabilirsiniz.

oturma odasının iç Kalıplar

Nadiren kabartma gibi modern yaşam ürünlerinde görülen vermeyin. Bazen bu onarım ve kendi dekorasyonunu yürütmektedir kim pervaz nasıl kullanılacağını hiçbir fikrim yok, ama aslında hiçbir şey olağandışı ve süper karmaşık yoktur.

Kalıplar kare ve dikdörtgen tip kullanılmaktadır. duvar yüzeylerinde bunları düzeltmek ise natürmort veya orijinal manzara ile resimler, reprodüksiyon, el sanatları, resim orada koyabilirsiniz. İnanılmaz güzel ayna zarif formunu bak.

Modern Salon stil - fantezi bir uçuş. Sen çiçek baskı ve monokrom tuvaller duvar kağıdı birleştirebilirsiniz.

birbirlerine çiçek duvar kağıdı, pervaz ve düz renkli kumaşla mükemmel bir uyum içinde, modern oturma odasındabirbirlerine çiçek duvar kağıdı, pervaz ve düz renkli kumaşla mükemmel bir uyum içinde, modern oturma odasında

ağ-pervaz kullanabilir arasında yumuşak geçişler oluşturmak için. Orada şık ve organik iç oluşturmak için birçok hile vardır ve hatta klasikleri olmadan hayatımı hayal edemez olanlar için, tavan pervaz ve asma tavanlar yüklemek için birkaç yöntem kullanabilirsiniz.

Kalıplar mükemmel tavan ve duvar panelleri arasındaki boşluğu maske. Onlar herhangi bir tarzda mükemmel gitmek ve sadece lüks ve zarafeti ile tamamlayabilir. Sanatseverler, duvara doğrudan uygulanabilir dekorasyon ve sıva kalıpları için bu şeritleri kullanmayı tercih ediyorum. akılda Bugünü böyle bir kombinasyon zor değildir, ancak bunları üst sınıf sanatçıları kullanarak yapılabilir gerçekleştirmek için. Kalıplar iç tasarım olasılığı daha da sınırsız hale gelmiştir nedeniyle hangi 21. yüzyılın büyük bir buluş vardır.

oturma odası için malzeme seçimi

misafir odası yapma, her zaman sadece yüksek kaliteli ve doğal malzemeler seçmekmisafir odası yapma, her zaman sadece yüksek kaliteli ve doğal malzemeler seçmek

21. yüzyılda tam anlamıyla sadece oda görünümünü daha da kötüye değil, aynı zamanda insan sağlığına zarar edemez insan yapımı malzemeler için uygun bir yer değil. Şimdi vurgu çevre ve yangın güvenliği üzerindedir. tasarım sanat kurallarına uygun şık yaşam çizmek için bir fırsat olduğu için öyle.

Nasıl oturma odası düzenlemek (video)

Sonuçta modern salon, lüks, şık ve olağanüstü güzel olmalıdır. güneşlik ve pelerinler kanepe için ideal malzemeler saten veya kadife vermektedir. mobilya, doğal kaplama, meşe ve kül için yüksek talep malzemesi ile ilgili olarak. Bu seçenekler ahşap mobilya olabilir tasarımcıları sunuyoruz ve duvarlar ve tavanlar için kullanılabilir. Şu anda, bitirme astar giderek haline arka plana fade. 

Oturma odasında için tasarım seçenekleri (fotoğraf)

1min8 3 20min7 25min3 51 2013-05-17interer-gostinoy-V-hruschevke 1422150498dizayn-interera-gostinoy-Komnaty-1 1422150511dizayn-interera-gostinoy-Komnaty-2 14461899201 1455194329interyerzala16kvm

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 54 = 56

map