elleriyle tavana Rakamlar

elleriyle tavana Rakamlar

12 October 2017Sanatsal tavan resimleri - Odanın dekorasyon orijinal yoluSanat boyama tavanlar - Evinizi tasarlamak için orijinal yolu dekoratif boyama gibi böyle bir resepsiyon ile dekore edebilirsiniz, geniş komnatyEsli ve yüksek tavanlı vardır. Bu süreç oldukça karmaşıktır, ama aynı zamanda büyüleyici. Hatta komplikasyonsuz dal ya kendi elleriyle boyanmış bir gökkuşağı, herhangi bir ev süslüyor olacak ve iç için büyük bir katkı olacaktır. Başlamadan önce, dikkatli bir kompozisyon düşünün ve dikkate odanızın tasarımını alması istenmektedir.


Nasıl tavan deseni ve rengi birleştirmek

Tabii ki, tavan renkleri ve deseni uyum içinde olmalıdır. senin iç minimalizm tarzında tasarlanmış varsa, bir süs veya koyu kahve rengi ile yüzeye boyayabilirsiniz. Böyle bir kompozisyon beyaz tavana harika görünürdü.

Odanızın güneşli tarafında değil ve görsel sıcak ile doldurmak istiyorsanız, bej tavan tercih ederim. Bu ünlü bir sanatçı çizim uygulanabilir. Özel bir şablon ve sprey ile mümkün olun.

hesaba aşağıdaki faktörler dikkate çizim renkleri seçerken:

 • Odanın boyutu. Odanızın büyükse, o zaman aqua çizimleri uyum uyum olacaktır.
 • Odanın Fonksiyonel özellikleri. yatak odası iç gösterişli tasarımları uygun değildir, ancak bulut veya deniz dalgası - Bu ne ihtiyaç vardır.

Renklerin doğru seçim renk paleti resminde önemli bir rol oynar. Sıcak ve soğuk renklerin kombinasyonu gözlemlemek önemlidirRenklerin doğru seçim renk paleti resminde önemli bir rol oynar. Sıcak ve soğuk renklerin kombinasyonu gözlemlemek önemlidir

elleriyle tavana hacimsel görüntü nasıl yapılır

tavanda Volumetrik desen olağanüstüdür iç dekorasyon olduğunu. belirli kurallara tabi basit kompozisyon, çizin. Toplu kompozisyon oluşturmak için, bir tepegöz, renkli kalemler, fırçalar, boya gerekir.


Çalıştırma uygulaması devresi ile başlar. Bu tepegöz kullanılarak yapılabilir. Tavan yüzeyi üzerinde bir görüntü ile slayt ve tasarım modeli eklemek için gereklidir. Sonra kompozisyon kontur kalem uygulayın. Daha sonra, renk mürekkepleri ve farklı kalınlıklarda fırçalar kullanarak resmi boya.

kalitesi için tavan boyama ve duvar kalınlığı değişen bir fırça gerekir. Bunların hepsi üstün kalitede olmalıdırkalitesi için tavan boyama ve duvar kalınlığı değişen bir fırça gerekir. Bunların hepsi üstün kalitede olmalıdır

Çalışma sırasında aşağıdaki kurallara uygun olmalıdır:

Boyanın krema kıvamına tutun.

 1. Suyun bir şişeye yerleştirilmiş Kullanılan fırçalar. Aksi takdirde, boya hızla emilir ve araç berbat olacaktır.
 2. Smearler münhasıran pürüzsüz hareketler geçerlidir.
 3. oluşturma bileşimler görüntünün merkezine çalışırken kenarları ile ilişkili olarak daha parlaktı.
 4. İlk olarak, çizim başlıca unsurları boya.
 5. Kötü bir vuruş silmek istiyorsanız, özel bir sünger kullanın.

uygulama için özenle çalışıyor yüzeyini hazırlamak gerekir tavanda bir desen çevreleyenuygulama için özenle çalışıyor yüzeyini hazırlamak gerekir tavanda bir desen çevreleyençizim üzerinde çalışmadan sonra vernik koruyucu bir tabaka uygulanır. Bu kirlenmeye karşı Kompozisyonunuzu kurtaracak. Tırnak tercihen bir sprey ile uygulanır. Arzu edildiği takdirde, kurutulmuş bir yüzey kuru bir fırça ile cilalanabilir.

çizimler, duvar ve tavan oluşturun: adım kılavuz adım

Senden önce tavan ve duvarlar titiz kompozisyonlar üzerinde bir desen oluşturmak. Eğer bir acemi iseniz, bir soyutlama veya bir bitkiyi çizebilirsiniz. Böyle bir kompozisyon tüm kusurları "affet", ve senin iç bir lezzet yapacak.

tavan ve duvarlarda bir desen oluşturmak için iyi bir güzelliği bulmak çok önemlidir. Uzmanlar akrilik boya tercih vermek için önerilir. Bunlar, herhangi bir yüzey üzerinde iyice karıştırın kolay uyum ve silinemez.

Whatman kağıda tasarım baskı üzerine gelecek kompozisyonlar resmini deseni uygulamadan önce. İçsel model verme aşaması duvarları hazırlanmasıdır.

aşağıdaki sırayla gerekli hazırlıkları yapmak için:

 • Başlangıç ​​olarak, dikkatle duvar ve tavan yüzeyini kontrol edin.
 • herhangi bir kusur varsa, yüzeye macun uygulamak ve kurumaya bırakın.
 • duvar ya da tavan eğrileri ise, astar ile hizalamak.

Duvar boyama - heyecan verici bir deneyim. Iç oda ile herhangi bir renk uyumu için bir renk paleti seçmek önemlidirDuvar boyama - heyecan verici bir deneyim. Iç oda ile herhangi bir renk uyumu için bir renk paleti seçmek önemlidir

Sonra kroki yüzeyini uygulayın. Uzmanlar düşük ve resmin en yüksek kısmı nota ilk başta önerilir. Yani dikkatli kompozisyon planlamak mümkün olacaktır. Sonra çizim büyük nesneleri ayırt başlar. Eğer soyutlama tercih etmek karar verirseniz, rasgele sırada bir sanat eseri oluşturabilir - her şey sizin hayal sadece bağlı olacaktır.

işaretlemeden sonra boyamak başlar. Akrilik boya, kremsi bir kıvama gelecek şekilde su ile seyreltilir. Öncelikle, çizim büyük nesneleri boyamak ve sonra en küçük ayrıntısına kadar devam edin. çalışma tamamlandıktan duvar ve tavan uygulanabilir sonra püskürtücü veya özel fırçaları kullanarak boyamak.


Tavan boyama (video)

elleriyle bir gerginlik tavana bir bulut nasıl çizilir

Bulutlar bir gerginlik tavan muhteşem bakacağız. Bu kompozisyon uyumlu herhangi yatak içine sığacak. Bir çizim oluşturmak için, mavi ve beyaz, gözenekli sünger püskürtücü, su bazlı boyalar gerekecektir.

Eğer hesaba odanızın içini almalıdır Kompozisyon oluşturmak önce. o, minimalizm tarzında ya İmparatorluğu'nda ise, örneğin, bulutlar tuval ile yapışkan ve tatsız bakacağız. Buna ek olarak, boyalı bulutlarla tavanlar bazı odaların dekorasyonu için uygun değildir. Örneğin, mutfak veya oturma odası, bu tür bir bileşim, iç uyumsuz olacaktır.

Gökyüzü her zaman insanı çağırmışsa. Çoğu zaman bu tavan tasarımında önemli bir konu haline gelirGökyüzü her zaman insanı çağırmışsa. Çoğu zaman bu tavan tasarımında önemli bir konu haline gelir

aşağıdaki sırayla olmalıdır tavana bulutlar Boya:


 1. Önce kirlenmeye karşı yüzeyini temizlemek gerekir.
 2. Daha sonra, mavi bir püskürtücü kullanılarak tavan boya. boya bir gün için kurumaya vermek gerekir, bundan sonra bir çift tabaka ile uygulanmalıdır.
 3. Daha sonra, gözenekli sünger ve beyaz boya yardımıyla bulutları boyama başlayın. gerçekçi bir resim çizmek için bulut yapılandırma ve boyut olarak farklı görünüyordu.
 4. uygulandıktan sonra bulutlar, en azından bir gün için boyanın kurumasını sağlar. Eğer istenirse bir özel vernik tavana uygulanabilir.

Dalga aynı algoritma bağlı kalarak, çizmek gerekiyor. Tek fark, - vuruş konfigürasyonu bir bileşim oluşturmak için kullanılır.

adım kılavuz adım: Bir tavana yay çizmek nasıl

Orada kavisli tavan montaj Bazen tavanda bir yay çizmek için bir ihtiyaçtır. ölçüm cihazları, desen, kalem ve grafik kağıdı kullanarak kolayca yeterince olun.

Başlamak için, tavanın uzunluğunu ve genişliğini ölçmek gerekir. Daha sonra uygun bir ölçek seçin, örneğin 1 m duvarları - grafik kağıdı 1 cm. Eğer bir kare, kullanım şablonlar ve düzlemde gerekli noktayı çizmek sonra yay çizin. biraz keyfi noktalarında bunu seçin.

Sonra, tavan düzlemine dikkate aktarma noktasında ölçeğini alarak. segmentler tarafından bu noktaları bağlayın ve sonra onları yayı dostroyte.

kayıt tavan için sıklıkla bir elips, çeşitli yaylar ve daireler şeklinde şekiller kullanılabilir. Pürüzsüz hatları tasarımda uyum getirir ve bitmiş bir görünüm duvar verirkayıt tavan için sıklıkla bir elips, çeşitli yaylar ve daireler şeklinde şekiller kullanılabilir. Pürüzsüz hatları tasarımda uyum getirir ve bitmiş bir görünüm duvar verir

Tavanda bir şablon desen oluşturma

Odanızın iç klasik tarzda tasarlanmış ise, (bu terim özellikle yüzeyin çevresi boyunca düzgün kompozisyonu oluşturulması öngörülmektedir boyama bir tür olarak adlandırılır) ekran tavan resimleri yardımıyla ev dekore edebilirsiniz. Kolayca ellerinizle iş parçası olun. karton parçası üzerine Bunu yapmak için belli bir kalıbı ekleyin ve bir bıçak kullanarak şablon kesip.

Eğer renkli bir kompozisyon oluşturmak istiyorsanız, biraz hazırlanırsa. Daha sonra şablon Olivia nemlendirmek için tavsiye edilir. Bu yöntem, iş parçasının dayanıklılığını arttıracaktır.

aşağıdaki sırada olması gereken bir bileşim üretmek için:

 • İstediğiniz renkte yüzey boyasını çalışmaya başlamak ve boyanın kurumasını izin vermek için.
 • yüzeye şablon sıkıştırın ve yavaşça bir fırça ile boya çizimi. sızdırılmış ait önlemek için bir şablon fırça kaotik sürmemelisiniz. Bazen iş parçası kumaş silin.
 • iş tamamlandıktan sonra küçük hataları ortadan kaldırmak ve tavan boyası yüzeyini kaplar.

Dekoratif tavan resimleri (video)

büyüleyici bir süreç - tavana bir desen oluşturuluyor. Hatta ilkel kompozisyon şablon evinizin iç katkıda bulunabilir. Çizimler dikkate odanın işlevsel özelliklerini alarak seçilmelidir. Örneğin, mutfak iç organik herhangi kalıpları içine sığacak ve oturma odasının iç edilmektedir - manzara. Ve yatak odasında konfor yaratmak için tavan veya soyutlama bulutlar uygulanabilir.

tavanda Şekiller (fotoğraf)

imgserver-1 imgserver-2 imgserver-3 imgserver-4 imgserver-5 imgserver-6 imgserver-7 imgserver-8 imgserver-9 imgserver-11

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 31

map