elleriyle Modern açık metal merdiven

elleriyle Modern açık metal merdiven

12 October 2017Metal Sokak merdiven uzun bir servis ömrü ve montaj kolaylığı vardırMetal Sokak merdiven uzun bir servis ömrü ve kullanım kolaylığı montaj Açık merdiven bugün evinin ulaşılmaz alanlara alabilirsiniz kalmaz, aynı zamanda dekor tam teşekküllü parçası var. gelecekte inşaat görünümü ve kalitesi yapıldığı malzemeye bağlıdır. sık kullanım ortamının etkisi altında deforme bile Ahşap yapılar. Beton binalar çirkin görünüm ve varyant seçim eksikliği farklıdır. Tüketiciler giderek metalden yapılmış açık merdiven tercih nedeni budur.


sokakta metal merdiven: montaj faydaları

merdiven için malzeme olarak metal nedeniyle rekabet ayıran performans özelliklerine büyük talep vardır.

Ana avantajı - uzun bir servis ömrü. metal yapı deformasyona maruz kalan ve paslanmaya karşı korumalı değildir. değişen çevre koşullarına karşı yüksek direnç, özel yapılara sahip merdiven kaplama ile elde edilir.

güzel görünüm ve güvenilirlik kayda değer bir metal merdiven avantajları arasındagüzel görünüm ve güvenilirlik kayda değer bir metal merdiven avantajları arasında

ayırt edici özellikleri, aynı zamanda ayrı:

 • Yüksek yapısal mukavemet (yüksek yük karşı koymak için);
 • Bakımı kolay (metal merdiven de temizlenmiş ve nemi emmek hızla kurur dahildir);
 • (Beton inşaat aksine) Ek bitirme gerek yok.

Buna ek olarak, gerekli araçları mevcudiyetinde metal merdiven üretilmiştir ve elle yüklenen.


Biz metal açık merdiven türlü düşünün

merdivenler, merdivenler ve sabit: Sokak merdiven üç tipe ayrılır. Yapım türünü seçme amacına bağlıdır. bahçe için kullanılan merdiven; kullanarak merdivenleri tavan arasına veya evimizin bodrumunda erişimini yaptı. Sundurma ve evin ikinci katında erişim için yapılar sabit binaları olarak kabul edilir. Ayrıca, bir yangın çıkışında olarak kullanılan kaynak ve dikey merdivenler içerir.

sabit yapılar iki tür vardır:

 • Yürüyen (bir, iki ya da üç açıklıklı ile birlikte);
 • Vidalı.

açık metal merdivenler çok çeşitli şekil, açı ve çekilmiş olan çelik tipi açısından farklılık vardır,açık metal merdivenler çok çeşitli şekil, açı ve çekilmiş olan çelik tipi açısından farklılık vardır,Kullandığı gayrimenkul ve evin genel tasarımı dikkate alındığında da değer gelecekteki merdivenin türünü seçerken. Özellikle ikinci katta veya tavan giden inşaat yolda kurulum gelir.

Mnogomarshevaya geniş merdiven - Geniş bir bahçe için ideal alan bu tip bir bina inşa etmeye izin verir. açıklığı arasında bir tam teşekküllü platformu için uzay yeterli değilse, bazen taraflardan birinin farklı olduğu sarım, kullanın. İkinci katta erişmek veya açık çatı aynı zamanda bir spiral merdiven ayarlayın. Yara demir yapıları küçük bir alan işgal ve bu nedenle bile küçük bir alanda monte edilebilir.

metal parçanın ikinci kata Açık merdivenler: çerçeve türü farkı türlü

Metal merdiven yapısı herhangi bir tür bir destek elemanı olan Özünde, sahip olabilirler. iskelet yapı güvenliği ve dayanıklılık sağlar.

Çerçevenin aşağıdaki tip metalik dış merdiven de kullanılabilir:

 • stringers kullanımı ile - üstte kirişler destekleyen hangi sabit basamaklar ve küpeşte şunlardır;
 • dize kullanımı ile (bu tip önceki yöntemden farklıdır tespit adım);
 • Ve rayların (taban desteği, kurulum geçtiği kayan etkisi yaratır, özel bağlantı elemanları vasıtasıyla yürütülür).

merdiven çerçeve sahip tarafından kendisine verilen yükün dayanabilecek yüksek kaliteli metalden yapılmış olmalıdırmerdiven çerçeve sahip tarafından kendisine verilen yükün dayanabilecek yüksek kaliteli metalden yapılmış olmalıdır

En popüler yüksek mukavemet ve montaj kolaylığı vardır stringers kullanarak çerçeve vardır. Performans karakteristikleri sivil bina merdiveni bu tip kullanımına izin ve endüstriyel tesisler için.

dizeyle Çerçeve evrensel olarak kabul edilir. Bu çerçeve düz ve spiral merdivenler için uygundur. rayların tasarımın avantajı merdiveni herhangi bir kısmının kolay yerine geçer.

elleri ile metalden yapılmış bir sokak merdiven nasıl yapılır

Kendinden imalat açık merdiven - hünerli ellerle birisi için uygun bir görev. Ancak, basit bir tasarıma yükleme bahsediyoruz. Örneğin, metal profillerden oluşan ve takviye çubuğu. Fabrikasyon ve montaj mnogomarshevyh veya sarmal merdivenler iyi profesyonellere bırakılıyor.

iş akışı çeşitli aşamalardan ayrılabilir:


 • Yapıt gerekli ölçümler ve hesaplamalar;
 • Hazırlama ve çekme araçları (Bulgar ve kaynak makinesi);
 • Üretim merdiven parçaları;
 • vakıf ve adımlar, kaynak ile gerçekleştirilir bir bileşiğin montajı;
 • Taşlama ve bitmiş yapının işlenmesi.

sokak metal merdiven Gerekli tüm malzemeler çevrimiçi nalburdan veya sipariş satın alınabilirsokak metal merdiven Gerekli tüm malzemeler çevrimiçi nalburdan veya sipariş satın alınabilir

hesaplamalar yapılması ve çizim hazırlamak, sen kurulan standartlarına uymalıdır. Diş boyutu 25 ila 40 cm arasında değişebilir, aşama genişliği az 90 cm ebadında yükseltici olmamalıdır -. 12 ila 20 cm.

3 ° C - 2 adımların yamaç unutmayın Aksi takdirde, suyun yüzeyinde düzenli olarak biraraya yüzden merdiven çıkma güvensiz hale olacaktır. Buna ek olarak, yapı evin temeli üzerine kurulmalıdır. Bu düzenleme sayesinde değiştirmesinin mümkün olmadığını söylemek için yapar.

Nasıl elleriyle metalin bir sokak merdiven yapmak için (video)

Sokak merdivenler Metal - dayanıklılık ve güzellik için tercih. Bu malzemenin özel nitelikleri mümkün bile en talepkar müşterilerin isteklerine cevap verecek bir tasarım üretmek olun. merdivenin görünümü ve konumu seçimi ile tasarım aşaması evinde tercihen zaten ciddi ele alınmalıdır. Daha önce planlama tüm ayrıntıları ve böylece sıkıntı ve rahatsızlık bir sürü önleyecektir.


Açık metal merdiven (fotoğraf örnekler)

3 1dd1f 5 006 48dc483d687069f6bbd709427f62834f 427de31a0a5f91abd17a430d6763c337 626f63a26fdc776708ecf86121a65ae7 4587ba15f558e53148d4b25e2977d782 764148 1299210

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 88 =

map