elleriyle koridorda yapma: küçük mekanlar için 4 seçenek

elleriyle koridorda yapma: küçük mekanlar için 4 seçenek

12 October 2017Güzel bir salon yapın ve doğru tasarımı seçerseniz, modern, kendin olabilirsindizaynPrihozhuyu doğru seçerseniz kendinizi yapabilir, güzel ve modern kendin olabilirsin salon olun, ama aksi halde ortak pasajlar var, özellikle odalar arasında çok fazla uyumsuzluk olacaktır dikkate tarzı ve diğer odaların iç almalıdır. Bir daire ya da evde prihozhka güzelce dekore edilmiş ve konforlu bir şekilde döşenmiş edildiğini önemlidir. salonun Zorunlu unsurları şunlardır: gardırop, ayna, portmanto.


Nasıl salonu donatmak için

ve ek öğeler salonda yerleştirilebilir. Odanın boyutları izin verirse Örneğin, sen tasarım daha ilginç ve pratik hale getirecek küçük bir tezgah koyabilirsiniz.

koridor çok küçük olursa, o zaman görsel alanı genişletmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır:

 • Bitirme ve açık renkli ürün;
 • Gömülü yapısı;
 • Minimalist tarzda durum;
 • ayna varlığı.

her şey için duvar mobilya ve ışık tonlarının küçük bir koridor almaya gerekher şey için duvar mobilya ve ışık tonlarının küçük bir koridor almaya gerek

Bu bizim giriş olacak koridor oldu ve bu nedenle onun bitiş sayar.
İstenirse, duvarlar odaya belli gizemini ve ortaçağ tarzı ile benzerlik veya yıkanabilir duvar kağıdı pokleit vermek bir tuğla altında bitirilebilir. Yüzey bu odada hızla kirlendiği olduğu gibi bu büyük bir artı olacaktır. binanın Dekorasyon parlak renkler ve tonları kullanarak, daha iyi performans. odanın ışık için lambaları ve demirbaşlar ve koyu tonlar bağlıdır sonra görsel oda boyutunu azaltır.


Ilginç bir çözüm nokta aydınlatma kullanmaktır.

Bu ilk şey kir birikir, çünkü halı terkedip, oldukça zor temizlik gerekir. Su geçirmez muşamba veya ahşap zemine tercih vermek mümkündür. Bu kaplamalar temizlenmesi kolaydır, ancak maliyet çok daha yüksektir. Tavanlar ilave oda boyutunu genişletmek olan parlak bir miktar kullanılarak tasarlanabilir.

salonun etkili düzenlemesi

salonu ve bireysel özellikleri dikkate almalıdır projenin tasarımının geliştirilmesinde. Büyük bir ailenin, o zaman ayakkabılar için küçük bir raf bazı rahatsızlık yaratacak olan yeterli olmayacaktır. salonun boyutları yeterince küçükse güzellik gardırop kaybolur ve o da hantal görünüyor ve kullanımı çok sakıncalı olacağını söyledi. Bu durumda, açısal koridor ayarlamak için daha iyidir. Yani başlatmak için daha sonra düzgün düzenlemek, böylece fonksiyonel alanları belirlemektir.

Sadık ve ilginç çözüm en uzun koridor duvarına yakın mobilya koymak olacaktır.

aydınlatma daha iyi olduğu için spot seçmek içinaydınlatma daha iyi olduğu için spot seçmek içinYani, koridorun tasarımını nasıl çok daha iyidir:

 • koridorunu bitirme zaman koyu tonlar kaçınmak;
 • su geçirmez muşamba veya parke kullanmak;
 • koridorunun en uzun duvarında mobilya Yerleştirme;
 • tavan dekorasyon zaman, spot kullanabilirsiniz;
 • Bir projeyi oluştururken, bireysel özellikleri dikkate almalıdır.

elleriyle koridorda nasıl yapılır

Eğer salonu inşa başlamadan önce, binanın boyutunu tahmin etmek gereklidir. Büyük bir mobilya küçük bir oda yüklemek gerekli değildir. Eğer bir tasarım oluşturmak, işlerinde görece fiyat olarak ucuz ve uysal olan malzemeler kullanmak daha iyidir. bu malzemeler bile acemi işleyebilir ile. rejenerasyon ve koridor oluşturulması temel sorunlardan biri, bunu pratik ve kullanışlı yapabilirsiniz.

Salon mümkün dan yapma:

 • kontrplak;
 • yonga;
 • sunta;
 • MDF;
 • Mobilya kurulu;
 • panoları Kenar;
 • Ahşap kirişler;
 • Alçıpan.

salon dekorasyon için mobilya kümesi seçimi, kalite, pratiklik ve yapımcı dikkat edinsalon dekorasyon için mobilya kümesi seçimi, kalite, pratiklik ve yapımcı dikkat edin

Bu malzemelerin Yani kullanılması en uygundur. Bunlar üstelik, yüksek kalite ve dayanıklılık vardır, yeterince hafiftir ve uzun bir süre sürecek. İstenirse, kabinin cam veya ayna ekler kullanabilirsiniz, ancak ağırlık çok daha zor olduğu göz önünde tutulmalıdır, bu yüzden başka koğuş gerekir.

salona kendisi yapmak için ek donanıma ihtiyaç:

 • Çekmeceler, lastikler için kılavuzlar;
 • şeyleri Kancalar;
 • Kilitler, kapı menteşeleri.

çivi, vida, köşe mobilya, ahşap fikstür: Yukarıdaki dışında, bu bağlayıcı malzemeler gerekecektir.


salonu yapımı için gerekli araçları:

 • matkap;
 • tornavida;
 • Ahşap testere (yapboz);
 • tokmak;
 • Seviye ve alan.

Seviye ve alan tamamen doğru formu idi koridor gerekir.

en sorumlu ve talepkar dikkat sahne, yardsticks tahsil edilecektir. Bu aşamada hata kabul edilecek olursa, o zaman tüm fazla çalışma boşa gider.

koridor tasarımına geçmeden önce, uzmanlar önceden iç mekan düşünmek tavsiyekoridor tasarımına geçmeden önce, uzmanlar önceden iç mekan düşünmek tavsiye

salon buluştuğu boyutu zaten o ölçüde ürünlerin yaratılmasını kolaylaştırmak için, çizim bitmiş, bunu kullanabilirsiniz. Ve isterseniz, bir çizim elle geliştirilen veya gelecekteki salonun bir taslağını oluşturmak yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır bir profesyonel dönüp edilebilir.


Ayrıca sunta, MDF veya kontrplak kesmek için bir uzmanın hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu izlem çalışmalarını kolaylaştırmak ve nispeten ucuz bir olacaktır.

Oda yeterince geniş değilse, orada bakacağız dolap çok uyumlu.

oluşturma dolap aşamaları:

 1. Ahşap çerçeve hazırlamak için gereklidir. O kurulacak kabinede için temel oluşturur.
 2. Ürünün geleceği yerleştirmek çerçeveyi ayarlamak planlanmaktadır. bağlantı elemanları için açılan delikler. çerçeveye ait notlar almayı.
 3. Üst çerçevenin ön duvara monte edilir, ve açı dikey konumu sonra ölçülen, daha sonra, yan çerçeve sabitlenir.
 4. Sonuçta elde edilen yapı, daha sonra raflara sabıtleneceği vasıtasıyla, kaburgalar sokulur.
 5. Biz raflar üretirler.
 6. Yan çerçeve, arzu edildiği takdirde, tat işlenmiş veya kaplanmış deri boya olabilir.
 7. son aşama kapıların yüklemesidir. Çok hassas özellikler olmalıdır. Monteli raylar. Kapıyı takmadan önce, öğeyi, kapı ile aynı yüksekliğe yapıp dikeyliğinin seviyesini kontrol etmek en iyisidir. Ancak o zaman kapıyı yükleyin.

elleriyle Çizimler ve diyagramlar koridor

Çizim - koridor yaratmada önemli bir adım. Tüm tasarım boyutları ve onu oluşturan öğeleri araya. tercihi zaten çizim oluşturmak için verilirse, onlar belirli bir salon için uygun olup olmadığını kontrol etmelidir.

Yetkin büyük ölçüde çekme kompoze koridor başka uygulama işlemini kolaylaştırmakYetkin büyük ölçüde çekme kompoze koridor başka uygulama işlemini kolaylaştırmak

Genellikle, çizim giriş öğeden oluşur:

 • üst ve alt çerçeve;
 • Arka duvar;
 • Yan çerçeveler.

Nasıl bir giriş koridoru (video) yapmak

Bütün özel detayların boyutlar ve malzemeler olan yapıldıkları çizimi seçmelidir. Düzenleri da yapının birleştirilmesi için nasıl gösterilmektedir.

Başarılı montaj ve hassas düzenleme!

elleriyle koridorda tasarımı (iç fotoğraf)

10 8 141 16 14331 14407 225 870531098 955913824 1463994255dizayn-prihozhey-v-kvartire-16

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − = 75

map