elleriyle duvara Paneller: 30 orijinal fotoğraf fikirler

elleriyle duvara Paneller: 30 orijinal fotoğraf fikirler

12 October 2017Eğer onun dairesinde eşsiz ve özgün tasarım oluşturmak istiyorum, ama Eğer bu fikir için fonlar, o zaman elleriyle duvarda bir duvar yapabilirsiniz gelmezEğer onun dairesinde eşsiz ve özgün tasarım oluşturmak istiyor, ancak bu fikir için fonlar, o zaman elleriyle duvara yaptığı rukamiPanno duvarına bir duvar resmini yapabilir etmezse o kadar zor değil. Bu yöntemin iç dekorasyon teknikleri kullanılan kurallar üzerinde herhangi bir kısıtlama mevcut değil unutmayın. Ancak olarak, ve kullanılabilecek malzemeler süslemeleri oluşturun. varyasyonlar paneller ve nasıl ellerini doğaçlama ile dekor fikirleri çeşitli uygulamak nelerdir?


modern bir ev iç duvar panelleri

Ne için, prensip olarak, duvar panelleri asmak için? O kadar kolay değil en sıradan bir resim yapmak, hatta ek dekor olmadan yapmalı? Soruya kesin bir cevap vermek mümkün değildir, ancak belirtilmesi gerektiğine duvar paneli - iç bu, en azından, mevcut eğilim. Sıradan resimlerin mantıklı bir uzantısı dekor yeni adım, naziksiniz.

Buna ek olarak, bir panel yardımıyla, şunları yapabilirsiniz:

 • Bazı delikler tasarımını Hide;
 • bireysellik iç ekleyin;
 • Süsleme malzemeleri satın kaydedin.

Panelin boyutları çerçeve tarafından sınırlı değildir - Eğer rağmen tüm kirli bitirmek, bunun arkasında gizleyebilirsiniz.

Bir panelin yardımıyla duvar usulsüzlük gizleyebilirsiniz. Ayrıca artırmak veya duvara boyutunu azaltmak vizulno olabilirBir panelin yardımıyla duvar usulsüzlük gizleyebilirsiniz. Ayrıca artırmak veya duvara boyutunu azaltmak vizulno olabilir


Genellikle eğlenceli hale için bir panel oluşturma işlemi. Hatta yarı şakacı bir şekilde çocuklarla mümkün olun. Anneler not almak zorunda.

Biz güncel trendler hakkında konuşmak, bu paneller tekstil modüler kompozisyon ya, süs (bütün resmi birçok küçük ama mutlaka birbirine yakın bulunan oluşur) görsel sanatlar anlamına çoğunlukla altındadır. Ve aynı internette böyle bir fotoğrafın örnekleri - sayısız. Düpedüz seçip istediğiniz gibi yapın.

yatak odasında duvara paneli ne

Ne yatak odası duvar yapılabilir? pastel renkler - Basit, narin, tek bile diyebilirsiniz gidin gerekir. Onlar çıplak duvara mobilya veya kabine veya bireysel kompozisyonlar bir parça altındaki, örneğin, bir güzel perdeliğe gibi görünür. Can ve düğmeler veya kağıt, duvar kağıdı kalıntılarından bir panel yapar.

Eğer yatak odasında bir duvarda bir duvar oluştururken, tüm yaratıcı hayal gücü ve fikirlerini gösterebilirEğer yatak odasında bir duvarda bir duvar oluştururken, tüm yaratıcı hayal gücü ve fikirlerini gösterebilirPopüler içerik

Bu arada, bir panelin yaratılması için en popüler malzemeler şunlardır:

 • kağıt;
 • boncuklar;
 • ; - Kumaş (süs için ideal bir yamalı)
 • (60-80 derece arasında bir sıcaklıkta kurutulmuş) milföy;
 • Çivili Konuları (pimleri ile değiştirilebilir);
 • Ağacı.

Yatak odası için el sanatları gelince, burada bir resim veya aynı tabloda abstraktsionnye aynı bileşime yerleştirebilirsiniz. karanlık ve sessiz tonu hakim olduğu fantastik bir şey. Bu dekorasyon sadece dinlenme ve seks atmosfer, aynı zamanda insan uyku duygusal durumunu tamamlayacak değildir.

oturma odasında duvarda bir panel nasıl seçilir

Salon - misafir gördüğü ilk şey geldi biridir. çay içme burada çoğu durumda ve orada bütün toplantıda, sosyalleşme, In. Ve, elbette, iç dekor etkileyemez yaşam istekli güzel evlerin sahiplerinden biri. Böyle bir "cihazı" ile de sosyal statülerini gösterebilir. Bu oturma odası için en iyi seçenek bir dövme panelleri bu nedenle içindir. Ancak, elleri ile o kadar basit değil oluşturun. Çoğu durumda, sen sahte ürünlerin yaratılması için hizmet sağlayan üçüncü taraf şirketlere başvurma zorunda kalacaktır.

tasarım, şekil ve oturma odasında duvara panellerin rengini seçerken, o ev dekor sığacak hale getirmek için özen gerekirtasarım, şekil ve oturma odasında duvara panellerin rengini seçerken, o ev dekor sığacak hale getirmek için özen gerekir

Bu, örneğin, şömine ek olarak, oturma odası ve bir metal panel, süsleyen. Ve birisi yaptı ve steampunk tarzı durur - Retro ve modern birliği bir tür.

Genel olarak, farklılıklar çoktur ve en iyi altından paneller çağrılabilir:

 • Metal (sahte - mükemmel);
 • Taşlarla (ya da bu tür filmlerin bir kombinasyonu);
 • Değerli iplikler (hatta ipek uymak) ile kesilmiş pahalı kumaş. Ama işin göre yeterince zordur malzeme ile oldu;
 • Cam.

Paneller bağımsız yapılabilir ve yalnızca (aynı resimleri, örneğin) doğru birleştirmek gerekir neredeyse hazır ayarları satın alınabilir yapma.

Duvarda Dövülmüş metal paneller: doğru olanı yapıyor

Dövülmüş metal paneller, kural olarak, eklemek etmez ve duvara çarptı. Bunun için bir ön-oluk oluşturur. Eğer dekorasyon olarak sahte duvarı kullanıyorsanız Bunu yapmanın en kolay yoludur. Bu oval kesme elektrorubanka vasıtasıyla yapılmalıdır. Aksi takdirde ileride panelleri için hasat girinti çekiç gerekecektir.


Duvarda Dövülmüş metal paneller çivi iplikle zamanki kağıt, boncuk, kumaş, puf böreği, ya ahşaptan daha karmaşık hale getirmek içinDuvarda Dövülmüş metal paneller çivi iplikle zamanki kağıt, boncuk, kumaş, puf böreği, ya ahşaptan daha karmaşık hale getirmek için

Dövme bileşimlerin çoğu varyasyonları:

 • süsleme;
 • çiçekler;
 • Kavisli çıkarılması;
 • şömine eklenmesi (hatta yangın halinde can).

Doğal olarak, yetenek gerektiren böyle bir panelin oluşturulması için metal ve çekiçleme, ya da en azından kaynak makinesi ile kontrol edilecek.

süs şeklinde Dövülmüş paneller

Bu muhtemelen en zor varyasyonlar bölmelerinden biridir. Kural olarak, onlar binanın içinde, evin cephesinde zaten var. Yukarıda belirtildiği gibi, özel bir açıklığına yerleştirilmiş ya da dübel, dübel ile doğrudan duvara monte edilebilir. "Eğer" konulu dövme olanlar için, elektrikli kaynak kullanan bir kalıbı yapmaya deneyebilirsiniz. Oldukça basit - gerilim altında çubuk kullanılarak her bir desenin üstüne çekilir galvanizli levha, alınan.


süs şeklinde Dövülmüş paneller ve mükemmel bir oda tamamlarsüs şeklinde Dövülmüş paneller ve mükemmel bir oda tamamlar

Aşağıdaki kurallar böyle çalışma yürüten takip edilmelidir:

 • Gerekli zemin plakası;
 • Sadece eser giysi (izolasyon tabakası);
 • (Onu özellikle gerekli değilse, elbette) hiçbir durumda çizim performansında çubukların markasını değişmez. Aksi takdirde kaynak derinliği değişir. Sonuç - süs basitçe bozulur.

Tekstil paneli: Evde bir başyapıt yaratmak

rahat kumaş paneli yaratmak, bu nedenle bu malzeme ile çalışmak kolay olması için. Her şey, sadece biraz elbiseler diktikten sonra, örneğin, sol yamalar, eski kalıntıları kullanabilirsiniz.

gereken bir paneli oluşturmak için:

 • Kontrplak;
 • doku veya greft parçaları;
 • Kil;
 • Makas.

Tekstil paneli, size kolayca kendi ana şey oluşturabilirsiniz - arzu ve hayalTekstil paneli, size kolayca kendi ana şey oluşturabilirsiniz - arzu ve hayal

panelin kendisi kontrplak yerleştirilir olacağını tahmin etmek zor değildir (diğer ahşap levhalardan ile ikame edilmiş olabilir). taban üzerine tutkal - doku greftleri ancak o zaman stiplerom bağlanması, zımbalanmış edilebilir. olacak olanları - o kadar önemli değildir. Ağaç, Kardan Adam, Kar Maiden (yılbaşı), ya da bir şey fantastik, basit süs Can. Asıl - yaratılmasından üzerinde çalışacak "efendi" gibi.

Çocuk odası iç kısmında duvar panelleri

o çocuk odası söz konusu olduğunda, herhangi bir varyasyon, kesinlikle başarılı olacaktır. Çizgi film karakterleri, renkli süsler veya çocuğun hayal parlak kompozisyonu - genellikle hiçbir sınırlama yoktur. Ve, Anneler Günü gibi bir panel kurma, kendi başlarına çocukları talimat verebilirsiniz.

Hangi malzemeler bu durumda uygundur:

 • Gazete kâğıdı;
 • Herbaryum;
 • Kurutulmuş yaprakları;
 • kağıt ve karton renkli;
 • bez;
 • Düğmeler.

Çocuk odasında Duvar panelleri duvar kalıntılarından yapılabilirÇocuk odasında Duvar panelleri duvar kalıntılarından yapılabilir

Doğal olarak, tehlikeli maddelerin, cam tipi, farklı boncuklar ve benzeri ile çalışmak çocukları güven olmamalıdır. Ve sadece dersleri zenginleştirici, ama sadece değil - eğlenceli, ilginç. çocuklar, Fidgets için özellikle önemlidir.

Kendi elleriyle Paneller: tarzı patchwork bir ana sınıfı

Yani, patchwork - Bir patchwork, biz sade bir dille konuşmak. Kuruluşundan üzerinde Usta sınıf bağlamak için yollar sadece bir açıklama içerir. Eğer tekstil, en iyi seçeneği kullanıyorsanız - ve dikişler iç dikiş. Görsel olarak, eklemler görünmez. Mümkün olsa yendi ve ona bazı dekoratif kenar soran dikiş için.

Örme paneller - aynı zamanda kötü bir seçenek. Bu örgü sevenler için özellikle uygun olacaktır.

Aşıklar patchwork tarzında duvarda bir panel oluşturulması hitap edecek bir bez ile çalışmakAşıklar patchwork tarzında duvarda bir panel oluşturulması hitap edecek bir bez ile çalışmak

Sadece burada çiftleşme gerçeğini dikkate almak gerekir:

 • döngü satır geç (bir uçtan diğer uca aşırı uzanan bir dizi) diyagonal üzerinde gerçekleştirilir;
 • Aynı malzemenin kanatlara seçilmesi tercih edilir, ya da en azından aynı doku.

Yine aynı nihai paneli - o kadar sıradan küçük yamalar görüntüleri, ya da sadece süs, kaotik bir şekilde mozaik olabilir. yün dikişli, o zaman ilk önce, tarak (şekerleme yükseltmek için) yardımıyla tedavi her zaman saç spreyi veya renksiz zamk (cila) sonucu düzeltmek için tavsiye edilir.

Kendi elleriyle Paneller: gazetelerden bir ana sınıfı

Gazeteler - şeyler bolca evde herkes söyledi. Neden bir benzersiz bir dekorasyon oluşturmak için kullanabilirsiniz? Tabii ki, bu seçenek havuz veya banyonun dekorasyon için uygun değildir, ancak geçici bir dekorasyon olarak - sadece sağ. Bu arada, bu el sanatları şimdi okulda yapmak öğretilir.

gazetelerin yapılmış paneller oldukça basit ve çok zaman gerektirmezgazetelerin yapılmış paneller oldukça basit ve çok zaman gerektirmez

paneller için Seçenekler - birkaçıdır. En rafine, uygun hendmeyd ustaları - spiral.

Yeterince kolaydır:

 • Gazetenin birden fazla yaprak (değil birlikte ve birbiri ardına döşeme) tek bir tüp içine bükülmüş. eklem - bir kalem ile tutkal yapışkan kağıt;
 • ince kağıt şeritler halinde kesilir;
 • Bu spirallerin itibaren çiçek dövme şekilde herhangi kalıplardır.

Gazete kanallarının paneller (video)

örneğin kök olacaktır Benzer şekilde oluşturulan ayçiçeği, geleneksel dal. Tabii ki, bütün bu hala yapay çiçekler ile dekore edebilirsiniz, tutkal, boncuk "damla" - usta takdirine bağlıdır.

elleri ile duvara Paneller (fotoğraf)

--25- --20- 0bdfab744081f0f194147f5f812p - Kartiny-Panno-Panno-nastennoe-hohloma-Panno-Na- 2d01312076a23942ef970202b592 - Kartiny-Panno-Panno-nastennoe-starinnye- 4cf28ce47df2016cc7f9c669eaj4 - Kartiny-Panno-keramicheskoe-Panno-na-stenu-- 8e8089b9d5933edbffab0312bfe6 - Kartiny-Panno-kvilling-pavlin-- 66- 2547- 63333162-- 98896501757a1b028d7cab116279389-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 + = 44

map