The Blogalçı ile tahta levhalar kolayca ve ucuz odanın tavanı süslemeleriAlçıpan levhalar kolay ve ucuz olması pomescheniiEsli içinde tavan süslemeleri ile elleriyle apartmanda kozmetik onarım yapmak, sen tavan bitirme için uygun bir materyal bulmalıyız. Eğer ucuz bir seçenek, mükemmel alçıpan veya PVC filmi arıyorsanız. Bu malzemelerin fiyatı düşüktür. Ülkede tavan bitirme için bir tahta latalar kullanılması önerilir. Alternatif olarak, özel tabak kullanın.


kendi elleriyle ülkede ucuz tavan

Hangi malzemeler ülkede tavan bitirme kullanılır? En iyi ve en ekonomik seçenek - ahşap duvar lambri. Yükleme tavan astar oldukça basit.

astarın tavan çerçeve metal bir profil ya da ağaç yapılabilir. Böyle bir düzenleme daha güvenilir olması nedeniyle Uzmanlar, ilk seçeneği seçmenizi öneririz.

tavan bitirme için en iyi ve en ekonomik seçenek - ahşap duvar lambritavan bitirme için en iyi ve en ekonomik seçenek - ahşap duvar lambri

Tavana sıraya Montaj:

 1. UD-profil takın.
 2. CD-profillerini sabitleyin. ürün uzunluğu boyunca U-şeklinde sabitlemek için gereklidir.
 3. kablolama gerçekleştirin.
 4. jumper ayarlayın. "Yengeç" tipi, bunların giderilmesi için lentolar kullanın.
 5. Kesme şerit malzeme.
 6. rayların üzerinde şerit sabitleyin. Eğer duvara küçük bir boşluk bırakmak gerektiğini unutmayın. Sıkı bir uyum bantları için lastik çekiç kullanın.

Kumaş tavan Ekonomi Set

Kumaş tavan - bütçe yolu bitirmek için. Bu malzeme ekonomi sınıfı iyi performansa sahiptir ve son derece dayanıklıdır. Buna ek olarak, dokuma örgüsü her odada tavan bitirme için uygundur.


ince dokulu ağ avantajları da içerebilir:

 • Pratiklik. Kumaş tavan özel bakım gerektirmez.
 • Yangından korunma.
 • Yüksek dayanımlı.
 • Kokunun olmaması. yüksek sıcaklıklara maruz Buna ek olarak, kumaş kumaş zararlı maddeler yaymaz.

Kumaş tavan - bütçe yolu dairede tavan bitirmek içinKumaş tavan - bütçe yolu dairede tavan bitirmek için

etek tavan kumaş bez önce, yüzey hazırlamak için gereklidir. Yüzey tamamen düz olması tercih edilir. Tavan ve sıva üzerinde bir astar uygulanması tavsiye edilir. Kusur ve çatlaklar da ortadan kaldırılmalı.

Montaj algoritması kumaş tavan: 1. Profili yükleyin. Alüminyumdan yapılmış makaleleri kullanılması önerilir.
 2. profilinde kumaş elde edin.
 3. tuval sıkın. Aynı zamanda, mümkün olduğunca çok uyarlayın.
 4. Kumaş baskı elde edin.
 5. profil köşeleri kumaş kilit sonu.
 6. Tavan kırışıklıklar oluşmuş ise saç kurutma makinesi bina ile bunları kaldırın.
 7. dekoratif kapaklarını takın.

kendi elleriyle ucuz pvc tavan panelleri

PVC paneli - ucuz ve pratik bir malzeme. Buna ek olarak, bu malzeme çekici bir görünüme sahiptir. Kolayca Mantolama PVC tavan panelleri. Öncelikle gerekli malzemeler stok gerekir. PVC panel, tavan profili, ahşap kaburgalar, çekülleri, vida ve zımba Need.

satın aldıktan sonra PVC paneller İklimli gerekmektedir. Bunu yapmak için, onlar kurulum birkaç gün, yapılacak odasında bırakılmalıdır. Ayrıca, bir antiseptik solüsyon ile tavanın yüzeyini tedavi etmeyi unutmayın.

PVC paneli - tavan bitirme için ucuz ve pratik malzemePVC paneli - tavan bitirme için ucuz ve pratik malzeme

tavana yükleme PVC paneller sekansı

 • tavan, ahşap barlara takın.
 • kiriş çapraz ray vidalayın. düzeltmek için köşeleri kullanın.
 • Sonra, çapraz raylar hizalamak ve sahaları bunları düzeltin.
 • kablo çekin.
 • çerçeve profilleri takın.
 • yuvaya ilk plastik levha ekler. kliplerle ahşap rayına paneli kilitleyin. Aynı şekilde kalan PVC panelini takmak.
 • Geçen paneli ekledikten sonra, geri profili kaydırın.

bütçe tavan Yorumlar

bütçe tavan Yorumlar değişir. Bazı insanlar malzeme deforme olmadığı ve zaman içinde solmaz, çünkü iyi kaplama malzemeleri, kumaş tavan olduğunu iddia ediyorlar. Buna ek olarak, bez kumaş fiyatı düşüktür.

tavanlar için bez kumaş fiyatı çok düşüktür, bu nedenle bu maddenin tavan çok faydalıdır dekoretavanlar için bez kumaş fiyatı çok düşüktür, bu nedenle bu maddenin tavan çok faydalıdır dekore

Valery, 35 yaşında: "Revizyon sırasında tavan süslemeleri kendi başlarına karar verdi. bütçe kısıtlı, bu yüzden bir doku tabakası kullanmaya karar verdi. geniş bir yelpazede ile, uygun bir doku ve renk malzemesi aldı. Birkaç saat içinde ayarla kumaş tavan. Sonuç memnun oldu. "

 Ancak, tabak ve Strafor hevesli değerlendirmeleri çok. Bu malzeme muhtemelen en ucuz olduğunu. Buna ek olarak, fayans montajı için araç ve asgari bir beceri seti gerekir.


İskender 48 yaşında: Bütçem sınırlı olduğu gibi "Uzun bir süre ben, tavan bitirme için uygun bir materyal bulamadık. Tanıdık köpük tabak kullanmaya tavsiye etti. malzemenin fiyatı hoş bir sürpriz oldu. anlamıyla 3 saat boyunca Pokleit levhalar. eksiklikleri arasında köpük fayans düşük mukavemet vurgulamak istiyoruz. "

Tavan alçıpan bitirme Bütçe seçeneği

alçıpan ile bir taban ve tavan olarak bitirilebilir. Bu finiş çok ucuz mal olacak. kurulumu için sadece ucuz malzemeler gerekir.

alçıpan ile çalışırken iç sıcaklık en az 15 derece olmalıdır. Aksi takdirde, malzeme deforme olabilir. Alçıpan yüksek nemli odalarda tavan bitirme başvurusunda elverişsiz olduğu unutulmamalıdır.

Alçıpan ile sadece tavan hizalamak değil, aynı zamanda çok iyi ses ve ısı yalıtımı üretemezAlçıpan ile sadece tavan hizalamak değil, aynı zamanda çok iyi ses ve ısı yalıtımı üretemez

tavana montaj algoritması alçıpan:

 1. Odanın etrafında Seti profilleri. Ürünü düzeltmek için prekast çapa kullanılması önerilir.
 2. Askı takın. Profiller CD profilleri UD sokulacak.
 3. kılavuz profillerinin askıya alınmasına takın.
 4. boyuna profilleri saptamak.
 5. Ayrıca, etek için alçı levhalar. Ürünü kilitlemek için, vidaları kullanın. çarşafların arasında eklemlerin boyutu 3 milimetre fazla olması gerektiğini unutmayın.
 6. Zashpaklyuyte levhalar.
 7. Tavan boya veya badana uygula.

Tavana en ucuz ne tür

bitirmek için ucuz yolu - köpük levhalar kullanma. Bu enjeksiyon plakasını uygulamak en iyisidir. Bunlar en pratik ve dayanıklıdır. Alternatif damgalı sayfaları kullanabilirsiniz.


Eğer tavana panoları yüklemeden önce yüzey hazırlamak gerekir. Bir astar ile yüzey badana kaldırmak ve hizalamak emin olun. yüzeyinde bir mantar varsa, bir antiseptik kullanarak tavan davranın.

Strafor levhalar ancak düşük bir güvenilirliğe sahip, ucuzStrafor levhalar ancak düşük bir güvenilirliğe sahip, ucuz

köpük levhalar, aşağıdaki sırayla tavanına monte edilmesi:

 • Yüzey işaretleri uygulayın.
 • ayırınız.
 • diyagonal fayans üzerine tutkal sürün. Tutkal emilir kadar bekleyin.
 • tavana tabaka elde edin.
 • Tüm tavan döşemeleri örtün.
 • dekoratif bir sınır yüzeyine bağlı kalın.
 • Süreç yaprak Mastiğin.

elleriyle tavanın Tasarım fikirleri (video)

tavan bitirme için, malzemelerin çeşitli kullanabilirsiniz. odası ve kişisel tercihlerine tasarımını lider belirli bir yöntem seçerken. Eğer ucuz ve dayanıklı malzemeyi satın almak istiyorsanız, alçıpan tercih ederim. Eğer bitirmek için en ucuz yolu, köpükten karoların en iyi şekilde seçmek gerekirse.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

71 − 63 =