elleriyle bir streç tavan demontaj yapma: video talimat

elleriyle bir streç tavan demontaj yapma: video talimat

12 October 2017Filmin tavan sökülmesi tüm süreç gerilimi yapıların montajı tersten yapılmalıdır Filmin tavan sökülmesi tüm süreç germe tavan konstruktsiyNatyazhnye kurulumu ters sırada yapılmalıdır - iç için güzel ve güvenilir bir çözüm, ancak bazen bunun yapısını ortadan kaldırmak için gerekli olduğunu olur. Belki kablolama değiştirmek veya suyu tahliye etmek ihtiyaç vardır. yalnız yapıları söküm zorluklar genellikle ortaya çıkmaz, ancak tasarım geri ayarlamaya devam ve uzmanlar uğramadan yeterince zor yapmak zorunda olduğunu hatırlamakta yarar var.


aksi takdirde filmi zarar verebilir, sen demontaj sırasında pense kullanamaz unutmayın.

Tavan montaj Popüler türleri

Kurulum seçeneklerinin tasarımı birkaç olduğundan, asma tavanlar söküm çeşitli yolları da vardır. gergi tavan komple kaldırılması için onun ek türünü bilmelidir. Bu tavanın komple sökülmesi gerekli olmadığını mümkündür, yapının sadece bir kısmının çıkarılmasını yönetmek mümkündür. Her uzman müşteri istediği ekin türünü kullanır. İstemci çok daha kolay gerçekleşecek söküm tavan tesisatında kullanılan eki ne tür, biliyorsa.

yapı tipleri tespiti:

 • Kamera monte;
 • Zıpkın monte edilmesi;
 • montaj Kama.

Kurulum sırasında ağ, ağın güvenilir sabitlenmesini sağlayan kam açar ki bu durumda bir kelepçe gibi ilk seçenek eki.


Asma tavanlar için montaj sistemleri TürleriAsma tavanlar için montaj sistemleri Türleri

önceden gerilmiş branda ile Baget oluk bulunur kama, gerilim konstruktsiisostoit montaj ikinci tipi. tasarım yanında ayrıca kama sıkma, tavan pervaz olup.

bir zıpkın ile sabitleme şeklinde veya zıpkın özel oluk Baget sabit kanca Kenar oluşur. eki Bu tür üretiminde oluşturulur, bu web için yapılan oda, ölçümler doğrultusunda tavan çevresinde kaynatılır. bu çeşit bağlanması onun montaj ve demontaj kendi başlarına uygulanması kolay olduğu için, bu durumda kumaşın zarar görme riski minimumdur uygundur. Harpoon eki bağlantı elemanları diğer iki türlerinin aksine, kumaş deforme olmaz.Nedeniyle tavan montaj kama ve kam türlü küçülür ve şeklini değiştirir olması nedeniyle, bu imkansız gibi yeniden yüklemeyi.

O epeyce delik armatürleri için yapıldığını mümkündür, söküm esnasında filmin çıkarılması gerçekten gerekli olduğundan emin olmak için gereklidir.

Nasıl tek başına asma tavan kaldırmak için

o plastikten yapılmış ise bir spatula kullanmak kam tutucu ihtiyaçtan web demontaj yürütmek için, en iyisidir. Kam söküm sırasında basıldığında, onun altında filmi yavaşça çekilir. Sonraki spatula web zaten sökülmüş olan bir yerde bulunur ve film tekrar uzatılır. tavan çıkarılması kam bağımsız yapılabilir montaj.

Bir zıpkın plastik ile tavan demontaj yürütmek için, baget vb kaldırmak bir spatula kullanarak, hareketli kısmında zıpkın çekecek kadar yerleştirin. Tuval sadece elleri baget çıkardı.

gerilim tavan için Baget ahşap saplı bir spatula ile kaldırılırgerilim tavan için Baget ahşap saplı bir spatula ile kaldırılır

uygulanması kolay sabitleme kama ile tavan çıkarılması, hatta tuval spatula germek zorunda değildir. Sadece o zaman spatula bağlantı elemanları Baget bırakmalısın, dolap, kama zayıflatmak kaldırın.

Öneriler nasıl müteakip yüklemesiyle asma tavan kaldırmak için

sonraki yükleme ile tavan çıkarılması bazı zorluklar vardır.

O deforme olmamış kalacak şekilde kumaşı sökmeye her zaman mümkün değildir:

 1. Eğer yoksa, sadece bir odada donatılmış tek kullanımlık profillerini, resimlere daha sonra hiçbir hasara tavan kesebilir. Aksi takdirde, önce tavandan kaide kaldırmalısınız ve sonra doğrudan kumaşı sökmeye.
 2. Bezi PVC ısı kullanılarak sökülmüş. Tavan çıkarılması için daha sonra oda filmin kendisinin 50 derece, ısıtılmalıdır. sökülmesi, bağımsız bir şekilde yapıldığı takdirde zorunlu olarak tüm oda sıcak değildir. o kaymış böylece filmi ısıtmak için, ve sonra bir araç ile vidaları sökün olabilir yeter. Bu aksi takdirde çıkarılması sırasında zarar görebilir, web yatıştı sağlamaktır.
 3. dekoratif öğelerinden bazılarını yapıştırılmış ise, o zaman aracı, dikkatli ve yavaşça ürünün boyunca taşımak için ana şey çıkarılabilir.
 4. PVC tavan, zıpkın ve kama sistemi ile yüklü, o köşeleri sökmeye başlayacak gereklidir. Filmi çıkarıp hep merkeze köşeden geliyor. Tavan kamasını kullanarak monte edilmişse doğru, alüminyum profil bükmek için gereklidir. Önemli olan araçlar künt olmak zorunda kalıp zarar değildir.

Tekrar tavan çöküşünden sonraki yüklemeye planlıyorsanız, ana şey - kumaşa zarar yoktur.


Proses germe tavan sökme işlemi yaklaşık 40-50 derecelik bir hava sıcaklığına sahip olan bir oda içinde gerçekleştirilirProses germe tavan sökme işlemi yaklaşık 40-50 derecelik bir hava sıcaklığına sahip olan bir oda içinde gerçekleştirilir

dikişsiz tavanlar yüksek sıcaklıklara onları ısıtmak gerekmez için. PVC tavan kaldırılmasıyla farkı merkezden başlayıp kenarlara gitmek için gerekli olmasıdır.

tavan montajı tekrar sökülmesi doğruluğuna bağlıdır. söküm gerekli boyunca web ısıtmak için.

asma tavan nasıl kaldırılır

birkaç önemli noktalar, tek başına asma tavan ortadan kaldırmak amacıyla, tespit edilebilir.

geri her durumda yapılacak başarısız olmuş tavan koyan lütfen unutmayın, bu durumda belirleyici faktör ağın düzenli çıkarılmasıdır.

tavan sökmeye doğru yolu bulmak için, germe tasarımını yüklemek için kullanılan eki ne tür bilmek gerekirtavan sökmeye doğru yolu bulmak için, germe tasarımını yüklemek için kullanılan eki ne tür bilmek gerekir


Talimatlar adım adım:

 1. çıkarmadan sağ yolunu bulmak için bir tavana sahip bağlama ne tür belirleyin.
 2. Ayrıca tavan gerekli tam kaldırma, bunun sadece kısmen almak çıkarın, delik açmak veya armatürleri için hazır delikler kullanmak olasıdır olduğundan emin olmak gerekir.
 3. Sen malzemeler kaldırmak için kullanılması gerektiğini hangi aracı belirlemek için bir tavan yapmak bilmek gerekir.
 4. Yavaş boyama, doğru ateş gerekir, doğru araçları kullanarak, tavan düzgün olmalıdır sökün.

Germe kaplama sökme güvenli bir yöntem (video)

Eğer yeniden yüklemeyi planlıyorsanız Sonuç olarak, biz mümkün olduğunu tek başına asma tavan kaldırmak için söyleyebiliriz, ana şey, dikkatli yapmak. Germe tavan tamamen kaldırılması her durumda gerekli olduğu hatırlanmalıdır, örneğin, armatürleri için delikler kullanarak, kolaylıkla tavandan suyu boşaltmak için. Acele ve doğru yapmak yoksa, sen uzmanlar neden olmadan yapısını yapabilirsiniz.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

map