ellerinizle Sıvı duvar kağıdı - dönüştüren duvarlarında Başarı 7 Adımlar

ellerinizle Sıvı duvar kağıdı – dönüştüren duvarlarında Başarı 7 Adımlar

12 October 2017Sıvı duvar kağıdı - hazırlanarak ellerini konabilir modern bitirme malzemeleri, uzmanlara başvurmadanSıvı duvar kağıdı - spetsialistamZhidkie duvar kağıdı başvurmaksızın, hazırlanmış ve ellerini konabilir modern kaplama malzemeleri - elbette bu bir koşullu adıdır. duvar yüzeyine farklı bileşimde bu özel karışım fırça, silindir, spatula ile boya ve alçı profillerinin başka araçlar tarafından uygulanır. Bu tür karışımlar özel mağazalarda satın yanı sıra en sıradan evde kendi ellerini yapmak edilebilir.


Sıvı duvar kağıdı ve türleri bileşim

her şeyden önce farklı duvar kağıdı, bunlar doğal malzemelerden yapılmış olması. Bu önsel duvar kağıtları nefes olmaları. baz sıvı duvar kağıdı - pamuk lifleri, ipek veya selüloz.

Sıvı duvar yapısı, doğal fiber veya selüloz ve yüzey homojen olmayan bir yapı verdiği yapışkan içerirSıvı duvar yapısı, doğal fiber veya selüloz ve yüzey homojen olmayan bir yapı verdiği yapışkan içerir

Ayrıca, tabii ki, bileşen yapıda bir yapıştırıcı olan bir bağlama maddesini içerir. su içinde çözündürüldü ve bu duvara bir uygulama için uygun olan bir kitle oluşturur. Yani süreç olağan sıva andıran sonra olduğunu.

Eğer paketler halinde makyaj satın alırsanız çünkü başlangıçta kuru beyaz duvar kağıdı rengini elde ayrı üreme için kurur. Özel boyama katkılar mümkün ayarlamak ve gelecekteki duvar kağıdı rengini tercih yapmak.

Değerlendirme ve Yararları: Kendi elleri ile Sıvı duvar kağıdı

Tabii ki, böyle bir dekorasyon övünebilir görünür avantajları, üzerinde almalısınız.


Duvarlar sıvı duvar kağıdı ile dekore edilmiştir sadece estetik görünüm, ama aynı zamanda bir Duvarlar sıvı duvar kağıdı ile dekore edilmiştir sadece estetik görünüm, ama aynı zamanda bir "nefes" özellikleri var

Ayrıca birçok tüketici yorumları sadece olumlu yönleri doğru eğilmiş olan ve o önemli değil: kendi elleriyle veya mağazadan satın malzeme ile yapılmış duvar kağıdı.

Sıvı duvar avantajları: • duvara uygulanan ağırlık sonra duvar kağıdı bir katman, gözenekli bir yapıya ve bu ilave ısı elde etmek ve oda yalıtkan duvarlar ses;
 • Kaplama "nefes" duvar yapan duvar, gözenekleri tıkamaz ve bu optimum bir mikro bölgesinin bir örneğidir;
 • Antiseptik etkisi duvarlara toz çekmek olmayacak ve sakinlerinin sağlık yararlıdır;
 • Koku sıvı duvar kağıdı aynı zamanda emmek yoktur;
 • Orijinal renk onlar uzun süre muhafaza, böylece UV maruziyeti korkmuyoruz;
 • Duvarlar dikkatle hazırlamak gerekmez - (bu çok büyük değil kusurlar ise) duvar malzemesi kendisi hizalar.
 • Onları da kolay olacak çıkarın - dekoratif tabaka bir spatula ve bunun güvenliği bütünlük çıkıyor. oda duvarının bütünlüğünü etkileyen, çalışmalarını yürütülür, bu, yapmak zorunda.

Kendi elleriyle sıvı duvar kağıdı üretimi: iyice yoğurun

Eğer mağaza yapısına aldıysanız, imalat teknolojisi biri olacak. Genellikle ıslah duvar kağıdı için bir veya iki konteyner hazırlayın. Çoğu zaman bir plastik kase büyük boy, bu iyi olurdu - yüksek duvarlar ile.

Sıvı duvar duvar kaplaması kuru toz ve su içerir çalışma karışımının üretimi ile başlarSıvı duvar duvar kaplaması kuru toz ve su içerir çalışma karışımının üretimi ile başlar

Ardından aşağıdaki şekilde tarifi:

 • paket ağırlığı su ile doldurulur hazırlanan kabın içine boşaltılır;
 • Nasıl su dökmek için, ne oranlarda - her zaman ambalaj üzerinde belirtilir;
 • Islatma kullanım ılık vodichku;
 • Daha sonra, kütle homojen olana kadar yoğrulur;
 • paketlerin patlaması mutlaka sallamak önce, topaklar önleyecektir;
 • bileşimin Karıştırma işleminden sonra, bir plastik torba içinde yer almalıdır veya folyo kaydırmak ve bu 12 saat dem;
 • Karışım oldukça plastik, orta yoğunluklu olmalıdır;
 • Temiz su ile biraz sulandırılmış hamur uygulamadan önce.

Karışık ürün mühürlü tutmak için Bu arada, eğer, o da iki haftaya kadar uygun durumda olabilir.

Sonra, her zamanki talaş veya evde gazete ve dergilerin sıvı duvar kağıdı yapmak mümkün olduğunca seçenekleri göz önünde.

adım tarifi Adım: kağıt üzerinden elleriyle sıvı duvar

Bu kendinden yapılan duvar herhangi kağıttan yapılabilir - kitapları, eski gazeteler, sarmalayıcılarını ve paketleme vb Sen, boya da belki birkaç çiçek gerekir. Ayrıca su, PVA yapıştırıcı, akrilik sıva, alçı veya tutkal Bustilat gerekir.

İyi katkı maddeleri gibi:

 • Ahşap kabuğu rendelenmiş;
 • Yosun (tabii ki, kurutulmuş);
 • mika toz;
 • iplik adet;
 • Granit kırığı;
 • kuvars veya diğer taş kırıntı.

Evde, sıvı duvar kağıdı eski gazete, kağıt parçalarına ve ek bileşenlerin bir dizi yapılabilirEvde, sıvı duvar kağıdı eski gazete, kağıt parçalarına ve ek bileşenlerin bir dizi yapılabilir


Proses kademeli, boyanın hazırlanan karışım üzerine dökülmüştür. Sadece mevcut karışımı sonra istenen katkı dökülmüştür.

Kağıt önce öğütülmesi için gereklidir. Sonra, bir kaba koyun zamanki biraz su ile doldurmak mümkün malzemeyi yumuşatmak için yapım bir saat ya da üç için bırakın. Kağıt kg başına 5 litre su almalıdır. Su ile kağıt bir elektrikli çırpıcı-karıştırıcı ile karıştırılır, bundan sonra tam bir nemlendirici, beklemesi gerekir.

Ortaya çıkan homojen karışım renklendirici ve yapışkan ilave edildi, daha sonra yoğurma devam eder.

Karışım daha sonra büyük bir plastik torbaya konur, bir buçuk gün karışım bırakıldı "olgun". sürenin sona erdiği kitle elle yoğrulur, gerçekleşir. Eğer pullu bir duvar kağıdı yapmak istiyorlarsa, aynı zamanda olgunlaşmadan sonra stok eklenir.

ilave alçı duvar uygulanmadan önce ağırlığı. daha sıva, hızlı kilo ele geçirmek ve donacaktır.

Kendini yapın: talaş sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle

Bu durumda, şekillendirme materyal talaş olacaktır. Bu sıvı duvar kabartma yapı kazandırmak dokunma onları keyifli hale getirecek.


sıvı duvar yapmak duvar kabartma bileşiminde Talaş ve dokunulduğunda hoşsıvı duvar yapmak duvar kabartma bileşiminde Talaş ve dokunulduğunda hoş

Bu bitiş gözü memnun edecek.

aşağıdaki gibi hareket:

 • Derin bir kapta öğütülmesi gerekmez talaş, dökün;
 • Bu karışıma, iki kapak eklemek karamel, örneğin, fıstık;
 • kutuları bebek formülü bileşiminin Kaşık kırk kaşık alçı ekleyin;
 • Orada da tutkal iki yüz mil litre tüp ekleyin;
 • Tüm karışım macun karışımı benzemez kadar karıştırılır;
 • Daha sonra bu karışım duvarı üzerinde bir spatula ile uygulanır.

talaş ile Kuru duvar kağıdı en az bir gün. Ek dekor kısmı için de ışıltı ekleyebilir. duvar yüzeyi kolayca memnun ve aynı tamamen kuru uygulamalı üzerinde, onları leke yapabilir.

Sıvı duvar kağıdı ile Çalışma: nasıl uygulamak

duvar kağıdı uygulaması için, şeffaf plastikten yapılmış geniş bir spatula ya da rende kullanırken, bu mümkün - paslanmaz çelik. sürecin kendisi puttying hatırlatır.

Bir spatula veya mala kullanılarak sıvı kağıt kaplanması içinBir spatula veya mala kullanılarak sıvı kağıt kaplanması için

Yani duvar ağırlığı yaklaşık duvardaki birinci farkı ile aletine yerleştirilir ve daha sonra düzgün bir şekilde düzeltilir.

Uygulamanın incelikleri:

 • istenen tabaka kalınlığının Formasyondan sonra, elyaf hafifçe yönlü düzleştirilmelidir. Böyle bir etki, genellikle dönme hareketleri rende ile elde edilir.
 • Eğer düzgünleştirmesini yönünü değiştirdiğinizde, araziler farklı dokular elde edilir. Bu duvar, gizli bir desen meydana getirir.
 • Ve mevcut renk kombinasyonları - daha önce duvara işaretlenmiş devre bölümlerine uygulanır, farklı renklerde Kohler kağıdı.

duvar kağıdı sık kullanılan mala uygulama için.

Sıvı duvar kağıdı veya spatula için mala: ne seçilir

Sıvı duvar kağıdı ile çalışmak için bir araç seçilmesi, önceden, tabii ki, kişisel tercihi ve becerilere bağlıdır. Biz profesyoneller hakkında konuşmak, bunlar duvar kağıdı şeffaf küçük mala ve spatula koymak tercih ediyorum.

Sıvı duvar kağıdı ile çalışırken acemi ustaları silindir kullanabilirSıvı duvar kağıdı ile çalışırken acemi ustaları silindir kullanabilir

 başlayanlar için, kesintisiz ipek kapağı pürüzsüz bir silindir kullanmak tavsiye edilir.

Duvarın oldukça büyük bir alanı kapsayacak istiyorsanız, doku tabancası kullanılır - bu mümkün eşit malzemeyi uygulamak ve idareli harcamak kolaylaştırır.

Kendi elleriyle sıvı duvar kağıdı üretimi (video)

Sıvı duvar kağıdı ile çalışma - Bir süreç sadece onarım, aynı zamanda yaratıcılık. Bu dekor basit duvar kağıdı daha ilginç olduğunu ve sonuç elbette, teknolojiyi takip etmek, sürece, her zaman mutlu.

Çalışmalarınızda bol şans!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 38

map