Ellerinizi Onarım: duvar kağıdı için duvar hazırlamak

Ellerinizi Onarım: duvar kağıdı için duvar hazırlamak

12 October 2017Duvar kağıdı için duvar hazırlanması - ne kadar mısın duvar kağıtları bağlıdır oldukça zor ve karmaşık bir süreçtir,Duvar kağıdı için duvar hazırlamak - oldukça zor ve karmaşık bir süreç, sen oboiPri kağıdı için duvar hazırlamak ne kadar süreceğini bağlıdır, gelecekte de yeni duvar kağıdı kendisini dışa duvarların üzerinde dikkate yağı ve diğer lekeleri almak gerekir. Nedenle çalışmaya başlamadan önce tüm detaylar için temin etmek gereklidir.


Duvar Kağıdı biraz çaba ve doğru bir yaklaşım gerektiren bir meslektir. kağıdı için duvarlar hazırlanması - bu son sonucu belirleyen önemli bir nokta vardır. Bunu yapabilmek için, bunu inşaat iş hakkında hiçbir şey bilmediği herhangi bir kişi yapabilir, uzmanlık yok. Sadece sabır ve büyük bir sonuç almak arzusu olması gerekir.

Neden döşeme zemine tutkal duvar kağıdı gerekiyor

onarım yaparken, defalarca, birinci kat kaplama veya duvar kağıdını ne yapılması gerektiği sorusunu gündeme getirmektedir. Bunu yapmak için, dikkatli bu işleri ile uğraşmak gerekir.

Şeyler düşünün için:

 1. Bir laminat parke yerleştirilir zaman, bu eserlerin icra zaten yapışabilir gelmiş sırasında wallpapered duvarlar yanlışlıkla çizilmiş olacak ya da bazı kirlenme olacağı muhtemeldir. Ama genelde bu tür kravat zemin duvar kağıdı ve kirli ve tozlu zemin hazırlık çalışmalarını attıktan sonra duvarları papering oluşur yoktur.
 2. linolyum ve halı aksine, laminat böylece duvar zarar olasılığını önler yer ve duvar bağlantı alanının yakınında kesilir.

zemine herhangi bir zarar getirmemiştir tutkal buharlaşma için zemin bitirmek için yapıştırılması duvar kağıdı Tavsiyezemine herhangi bir zarar getirmemiştir tutkal buharlaşma için zemin bitirmek için yapıştırılması duvar kağıdı Tavsiye


Ama her yöntem bir dezavantajı vardır. Eğer zemin döşeme önce kağıdı yapıştırma değildir ve ondan sonra, taban kaplamasının bazı türleri taslaklar ve taze hava olmadan kurutma tutkal duvar sırasında açığa çıkan buhar etkilerine karşı çok hassas olabilir.

Diğer bir deyişle, nem seviyesi, çok yüksek olacaktır, çünkü yapışkan buharlaşma kurutma sırasında artar. Bu durumda, nem büyük ölçüde durum pnapolnogo kaplama etkileyebilir.

Uzun bir süredir duvar kağıdı pokleit ve her yıl yenilerini yapıştırılmış olmayacak Ama eğer, tutkal duman olumsuz etkisi gelişmez.

duvar kağıdı prosedür işler için hazırlanıyor duvarlar

Eğer duvar kağıdı tutkalı girişme başlamadan önce gerekli duvarını hazırlamak. doğru yapmak için, gereken tüm malzemelere sahip olduğundan emin olmak gerekir.Eğer duvarlar ile başlar hemen önce gerekli araçları hazırlamak için gerekli olanEğer duvarlar ile başlar hemen önce gerekli araçları hazırlamak için gerekli olan

duvarların hazırlanması için malzemeler ve aletler:

 • Zımpara;
 • PVA yapıştırıcı;
 • Fiberglas veya gazlı;
 • Alabaster;
 • sıvalı;
 • astar;
 • iki çeşit Spatula;
 • Küçük bir kenar ile düz bir kap;
 • Dar ve geniş spatula
 • Bıçağı Boya;
 • Geniş bir fırça veya rulo;
 • ılık su ile bir kova;
 • maskeleme bandı;
 • Film.

Önce eski boyayı çıkarmak gerekir. Ve sonra tamamen pürüzsüz ve kuru olması duvarları hizalayın. Eğer bir kaç gün içinde duvar kağıdı yapıştırdım yoksa uzak düşmeye başlayacaktır.

duvar altında duvar hazırlanması ilk aşama eski kaplama kaldırmaktırduvar altında duvar hazırlanması ilk aşama eski kaplama kaldırmaktır

duvar kağıdı için duvar hazırlamak için prosedür 4 aşamaya ayrılır:

 1. Duvarlar yeni evde tedavi edilmiştir, ilk aşamada, duvarlar 5 milimetre uygulanan sıyırma tabakası kalınlığı vardır. o doldurdu ile tüm darbe ve pürüzlülük
 2. ikinci aşama - duvarlar yıkanmasıdır. tabakanın ortalama kalınlığı, 5-6 milimetreden daha fazla olmalıdır. Gerekirse, astar birkaç kat uygulayabilirsiniz.
 3. Üçüncü aşamada ikinci 2-4 milimetre kalınlığında bir duvara son sıva tabakası üzerine tatbik edilir. Bu yapılır, böylece daha sonra dikkatli bir şekilde üzerine, oluşan ışık, ince bir film yüzeyi üzerinde kir.
 4. Nihai dördüncü evre zımpara kağıdı ile duvar taşlama içerir.

Pürüzsüz ve kuru duvarlar için, hırdavatçı alçı sıva satın kullanabilirsiniz.

yapıştırma duvar önce kapak duvarı

Genellikle montaj önce duvar astar kendi elleriyle bulaşmış. onarım yaparken önceleri, duvar kağıdı değil, astar kapsayacak şekilde bu durumda gerekli düşünüldüğünde doğrudan duvara yapıştırılmış. Böylece, çok sıkı bir şekilde sıkışmış.


Tutkal uzun özelliklerini sürer için duvar duvarları yapıştırarak primerin homojen bir tabaka koymak önce, gerekli olanTutkal uzun özelliklerini sürer için duvar duvarları yapıştırarak primerin homojen bir tabaka koymak önce, gerekli olan

Bugüne kadar, duvar kağıdı çok daha ağır ve kalın yapmaya başladılar, bu nedenle, onlar daha sıkı yüzey hazırlığı talep etmeye başladılar.

Çünkü toprak sıva içine nem emiliminin önlenmesi, filmin duvarlarında oluşturulmuştur. Bu şekilde, yapıştırıcı çok daha uzun özelliklerini korur, ve duvar kağıdı gücüne bağlıdır.

Bu tür kaplamaların kullanımını montaj önce:

 • Evrensel kapsama derin penetrasyon;
 • Doğaçlama kapak - duvar kağıdı için de sulandırılmış tutkal;
 • Sadece duvara yapışkanın yapışmasını geliştirmek, ancak aynı zamanda kalıp ve nem yüzeyini korumak için mantara kaplama;
 • kaplama perhlorvinil kapak yaklaşık bir saat, genellikle kurumadan daha iyi bir tuğla ve beton duvarlar;
 • Fenol kaplama hazırlanmış metal ve birkaç gün boyunca kuru odun, için kullanılan, sadece bu odalar için kullanılması önerilir burada biraz nem;
 • Alkid kaplama ahşap fazla 15 saat kurumadan duvarını işlemek için kullanılır;
 • akrilik kaplama duvarlarının her türlü yaklaşık 5 saat kurur tedavi etmek için de kullanılabilir.

duvar en iyi performansı için, çamaşır suyu solüsyonu ile duvarlar tedavi etmek için bunları tutkal tavsiyeduvar en iyi performansı için, çamaşır suyu solüsyonu ile duvarlar tedavi etmek için bunları tutkal tavsiye


ağartıcı bir çözelti ile kaplanabilir duvarı uygulamadan önce, sıkı tutulan kağıdı için. hazırlamak için, su çamaşır suyu 200 gram 1 litre eklemek gerekir.

Neden, önce yapıştırarak duvar kağıdı önce duvarı hazırlamalısınız

Doğru duvar kağıdı için duvarların ön tedavi için birçok nedeni vardır, hepsini imkansız saymak.

İşte bunlardan bazıları:

 1. Eğer duvar kağıdı almak istiyorsanız, kaliteli basitçe kaçınılmaz duvarları hazırlamak, yapışabilir. Duvarların gözenekli yüzey uzun süre duvar kağıdı tutmak mümkün olmayacaktır. Sonra olduğu yerde duvar temeli iyi bağlanmış basitçe mümkün değildir.
 2. Düz olmayan duvar zorunlu olarak işlenmesi gerekir. Seçtiğiniz bile en yoğun ve kalın kepekli kaplama düzensizlikler hala görünür olacaktır.
 3. Mantar ve nem hızlı bir şekilde yeni bir duvar kağıdı yapıştırılır yağma edecektir.
 4. Yapışma - duvarlar duvar kağıdı çabuk gelecektir, böylece maddelerin yabancı doğa bağlamak için malzemelerin yeteneği.

Bu nedenler eğitim duvarları görmezden için yeterli olacaktır. Birçok hala duvar kağıdı her 4-5 yıl tutkal çünkü tedavi, özel ilgiyi hak etmediğini düşünüyoruz. Ama nedeniyle yerine getirilmemiş eğitim duvarlarının olduğu duvar kağıdı tutkalı bilmiyorum.

düzgün bir tutkal önce duvarı hazırlamak eğer Duvar uzun birkaç yıl hizmet edecekdüzgün bir tutkal önce duvarı hazırlamak eğer Duvar uzun birkaç yıl hizmet edecek

Bugüne kadar, duvar kağıdı, düşük kaliteli olması ve dolayısıyla hızlı bir şekilde orijinal itiraz kaybeder. sıkılırlar kadar düzgün yapışırsa, pahalı duvar kağıdı, en az 10 yıl hizmet verecek.

Çok kavisli duvarlar ne yapmalı

Çoğu zaman Odaya duvarlar çok eğriler olduklarını olur. Bu nedenle, tüm süsleme malzemeleri yatmak kötü olur ve sonra farkedilir kusurları olacaktır. Bu gibi durumlarda, duvarlar her zamanki gibi aynı şekilde hazırlanır, ancak yalnızca çalışma adımları daha iyice yürütülmektedir.

dikkat etmelidir Ne:

 1. Eğer vinil ya da dolgu için gereken duvar kağıdı seçin. Nedeniyle onlar yoğun ve olmalarından çok katmanlı, kısmen veya tamamen, bazı kusurları gizleyebilirsiniz.
 2. Duvar kağıdı için duvar kağıdı olarak kendilerini koymak ve duvara gereklidir özel yapıştırıcı almak gereklidir.

Odada ayrıca dengesiz bir tavan varsa, panik yükseltmeyin. Sen bir ölçüde tavan çıtaları kullanarak kusurlarını ve düzensizlikler gizleyebilirsiniz.

Kendi elleriyle duvar kağıdı duvarları hazırlanması (video)

Duvar kağıdı kaplama yapıştırma için duvarlarını hazırlanmadan önce çok dikkatli bir şekilde bunları uygulamak başlamadan önce prosedür işleri ayrıştırmak gerekir. Bu süreç sadece ilk bakışta kolay gibi görünüyor. Eğer duvar kağıdı yapıştırma için eğitim duvarların uygulanması için şu basit kuralları izleyin yoksa, iş boşuna yapıldığını ve daha sonra tüm tekrarı yeniden zorunda olacaktır.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 79 = 82

map