elleri ile sağ duvar alçı nasıl yapılır

elleri ile sağ duvar alçı nasıl yapılır

12 October 2017Büyük bir odada ilave duvar koyun, yüksek kaliteli alçı panoları kullanabilirsinizBüyük bir odada ilave duvar koyun, bir alçıpan duvar yapımında ihtiyaç vardır yüksek kaliteli alçıpan listovV farklı durumlarda kullanabilir. Ya da büyük bir oda ikiye ayrılır veya alçı duvar fonksiyonel kısmını ayıran odası bölge ya da nadir değildir ki, yeni binalar yeniden planlıyor zorundadır. Bu durumların her birinde ek bir duvar inşa etmek gerekir.


elleriyle duvara alçıpan bağlayın: Gerekli malzemelerin

yapısal mukavemet metal çerçeve sağlar. Onun inşaat - duvarının yapımında ilk aşamadır. çerçeve yapma özel profillerden yaptık.

Bu amaçla iki boyutta profili:

 • D-profılli GCR tespit edilecek olan bir düzlem oluşturur;
 • W profili ortak bir çerçeve oluşturmak için gerekli.

Odaya duvarlar yüklemeye başlamadan önce nazik onarım için gerekli tüm malzeme ve araçları hazırlamak istenirOdaya duvarlar yüklemeye başlamadan önce nazik onarım için gerekli tüm malzeme ve araçları hazırlamak istenir

her boyut için seçenekler bir rehber ve bir referans profili olarak verilmektedir. kılavuz profili - düz stenochku ile bir U-şekilli profil, destek profilinin içine sokulur sona erer.


Ama destek fazla sertliği bükme edilmiş basılarak yapılır montajını vardır.

Basit bir bölümü bina varsa sadece CW ve UW profillerini gerekir. Duvarlar iletişimi koyulur ise aynı ışık, sen profilleri UD ve CD ile bir duvar inşa edebilirsiniz. direkt süspansiyon ve ünlü yengeç evrensel bağlayıcı ihtiyacı olan çerçeve profili düzeltmek için.

elleriyle Alçıpan: Gerekli aletler

Bir alçı duvar koymak için, iyi araçlar listesi gerekiyor. Eğer güvenilir araçlara ihtiyaçları nedeniyle montaj yüksek kalitede olmalıdır. Duvara montaj için, araçları kiralamak mümkündür.

doğru formu almak için duvara gispokartonnaya için öncelikle oda ölçümlerini yapmak gerekirdoğru formu almak için duvara gispokartonnaya için öncelikle oda ölçümlerini yapmak gerekirDuvar inşaatı - araçları:

 • rulet
 • Tipik olarak, seviye;
 • Halat ve olta;
 • Dişli çark mandalı / tornavida ile Matkap;
 • demir için makaslar;
 • Delgeç;
 • alçı Rende;
 • Bir bıçak oluşturma.

hazır malzemeler, araçlar, duvarın yapımını başladığında. Hemen onun işlevi ne, duvar gereklidir güçlendirmek için karar verir. Sadece bir oda bölücü hatta dekoratif sahte duvarlar oluyor. Duvar kalınlığı iletişimin astar sağlar.

adım kılavuz adım: alçıpan duvar nasıl

Geleceğin katta duvar bölme gerekir. Daha doğrusu, duvar alınacaktır yeri işaretlemek için. Ve bunun için bir kaç şey anlaşılmalıdır.

Gelecekteki duvarını ev sahipliği yapacak nerede yer düşünün olmalıGelecekteki duvarını ev sahipliği yapacak nerede yer düşünün olmalı

Lütfen dikkat:

 • Bildiğiniz gibi ideal açıları, odalar arasında neredeyse o kadar doğru eski binalarda buluşuyor. işaretleme yeni duvar yapıştırılır ve duvarına paralel olup birine hem bağlanan bırakılmalıdır. Yani, eğrilik ise, minimum ve algılanamaz.
 • , Ek olarak, ne yeni bir cihaz yapıyorsanız, aynı zamanda ilk ekran çerçevesi çoğu açıları oluşturmak için gereken, alçıpan ile duvarları kılıfları için. Ancak o zaman bir duvar inşa.
 • Bu duvarın gelecekteki konumunun ilk satırı için önerilmektedir, kılavuz profili üzerinde olacak unutmayın. Bu işarete göre alçı panel kalınlığını yanı sıra macun ve bir bitiş tabakası eklenebilir.

duvarlar ve tavan üzerinde hareket edebilir zemin yüzeyi üzerinde birinci çizgi tanımlamıştır. Bu çekül yardımıyla yapılır. lazer seviyesi basitleştirilmiş teknoloji ile.

Nasıl ellerini duvarlara alçı ile çalışıyor

Eğer profillerin çerçevesine kartonpiyer düzeltmek için karar verirseniz, yüzeyin mükemmel düzgünlüğü olsun. profilleri özel klipleri sabitlenir. Bunlardan, çerçeve raflar yanı sıra önemli olan jumper, toplamak, ön chastkotoryh aynı düzlemde yatacak.


bir düz alçı levha duvarları elde etmek için, sıva yüzeyi monte edilecek metal profillerden mamul sağlam bir çerçeve kullanırbir düz alçı levha duvarları elde etmek için, sıva yüzeyi monte edilecek metal profillerden mamul sağlam bir çerçeve kullanır

Eğer alçıpan duvar kınına ise sadece haberleşme sen geçirebilirsiniz. yalıtım döşemesi mümkündür. Bir ısıtıcı metal çerçeve önemli bir dezavantajı var olmadan arada, o sesin çok iyi iletkendir.

Çerçeve yöntemi - iyi ve doğru olmakla birlikte, bazen tutkal alçı duvar kaplamak. Ama önemli bir dezavantaj vardır: cilt yapıştırıcı ve duvar menteşeli inşaat dayanamaz her zaman altında. Bu irtifada monte planlıyoruz şey varsa, o sürekli bir yapışkan tabakası yatıyordu veya ipotek çubuğunu kurulması gerekiyor.

Banyoda alçıpan duvarlar nasıl yapılır

oda veya yatak odası Sadece alçıpan duvar dönüştürülebilir. Banyoda pürüzsüz sıvalı duvarları ve alçıpan üzerinde, sadece yapıştırabilirsiniz - bir iskelet vazgeçilmezdir olmadan, iskele yapılırsa o deri durumunda olduğunu. Bu bir çerçeve ihtiyacı ve duvar karoları kınına planlanmaktadır eğer.

banyo için her şey suya dayanıklı alçıpan kullanmak daha iyidirbanyo için her şey suya dayanıklı alçıpan kullanmak daha iyidir


Önemli bir nokta - özel bir alçıpan kullanımı. Sen (yeşil renkli) nem geçirmez kağıt gereklidir. bunlara malzeme sayesinde ilave eksipiyan Bu özel tabakalar, yüksek nem performansını korumak için.

Banyoda Drywall Uygulamanın özellikleri:

 • Hatta suya dayanıklı alçıpan ekstra koruma ihtiyacı - su yalıtım membranı kenarlarını sarmak veya sakız tedavisi için gereklidir;
 • Kurulum öncesi astar malzemesi, aracı tedavi emin olun ve tüm yüzey su geçirmez bir çözüm tedavi etmek iyidir.

Eğer taşıyan duvarlar kınına mı, bölme, alçıpan dikkatli tedavi, uygun kesim ihtiyacı yapar. İyi bir üne (Knauf, vs.) ile arzu edilen markalar bitirme için yüksek kaliteli malzemeler kullanın bölüm "aittir" eğer özellikle dikkatli olmak gerekir tavanlarda onlar yaralama kalmamak.

alçıpan duvarlar Montajı (video)

Bir alçıpan duvar, kaplama görevi görebilir basitçe nişler çeşitli kil figürler ve diğer biblolar, ya da belki sadece bir ayırıcı boşluk vardır dekoratif bir duvar olabilir.

Başarılı yenileme!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4

map