elinde Yapay bonsai: Adım Adım Talimatlar

elinde Yapay bonsai: Adım Adım Talimatlar

12 October 2017el yapımı maddeye dikkat ederek, yapay bonsai iç dekorasyon için gerçek başyapıtı dönüştürülebilirel yapımı maddeye dikkat ederek, yapay bonsai sürece adam zamanlarının birkaç saat geçirmek için istekli olduğu gibi, herkese görünebilir dekorasyon intereraSobstvenny yapay bonsai için gerçek başyapıtı dönüştürülebilir. küçük tencerelerde minyatür ağaçları ile Fascination yıl önce Doğu Avrupa'ya geldi. Tüm Doğu konulara adanmış küçük bir sergi ile başladı ve aşırı - evlerde ve ofislerde tam yaymak.


Japon bonsai sanatı: tarih ve gelenek

Her bir formülasyon yaratırken, sadece doğal malzemeler kullanmasına izin verilir. Asyalılar oluştururken minyatür ağaçlar meşe, akçaağaç, titrek kavak ve diğer bazı unsurlar tercih nedenle zaman çevreye çok duyarlıdır. Tasarımcılar ve Doğu kültürü uzmanları, bonsai sanatı 5 elemanların ahenkli birleşimi dayanmaktadır. Tabii ki, bu Avrupa vatandaşları, şevkle tüm önerilere dikkat edilmez.

Dekoratif ağaçların imalatı için, vb boncuk, bez, kağıt gibi farklı malzemeler kullanabilirsinizDekoratif ağaçların imalatı için, vb boncuk, bez, kağıt gibi farklı malzemeler kullanabilirsiniz

Bir kompozisyon sadece önerilerin bazıları uyması oluştururken nedeni de budur:

 • dekoratif malzemelerin çok sayıda taç üzerine alan istememe;
 • güneşli tarafında kurulum engelleyin;
 • Düzenli sulama;
 • Doğal yosun kenarı varlığı;
 • Toprak kimyasal inklüzyonlar içermemelidir;
 • sığ bir kap veya tavanın tarafından kullanılan bir baz olarak.

Bonsai sanatı: tasarım çözümleri seçimi

Önce genel konsepti belirlemek gerekir. Bu konuda bazı yardımlar temalı fotoğraf var olacaktır. Oryantalistler ve tasarımcılar bir acemi tamamen yükselen güneş ustalarının geleneksel tarzı çoğaltmak için çalışmaz diyoruz. İlk olarak, anlayış için temelleri sert eğitim yıl sürer.


küçük ağaç Japonya halkına vermek planlanan değilse İkincisi, detay gerekli değildir.

Kaliteli ürün canlı bitkiden ayırt etmek bazen çok zorKaliteli ürün canlı bitkiden ayırt etmek bazen çok zor

iki tipe ayrılır zor kompozisyon derecesine bağlı olarak:

 1. dekoratif - doğal malzemelerden büyük miktarlarda kullanımını içermez. Bitki dünyasının amacı ağaçlar, ek olarak, diğer bütün parçalar sadece sentetik malzemelerden yapılmıştır. Örneğin, baz bileşimi, doğal olmayan yosun süsleyen. Kültür malzemesi, bakteri ortamının oluşmasına neden olmaz;
 2. doğal - tasarımları, yükselen güneşin ülkenin tarihi ve kültürel gelenekler oluştururken dikkate alınır. Her elemanın konumu kesinlikle reçete edilir. Bir bonsai zamanı birkaç kat daha fazla sürer.

elleri ile yapay bonsai oluşturma

Yeni gelenler bonsai üretim süreci adanmış temalı videoyu görmek yanlış olma. Her aşamanın doğru yürütülmesini kontrol etmek için gereklidir. Acemi işi birkaç aşamada ayrılabilir önerilir. Başlangıçta fotoğraf veya video parçacığını inceledi ve sonra el altında benzer varolan malzemeleri gerçekleştirdi. Tür ortancaları gibi çeşitli kuru kütüklerin ve kuru inflorescences en varlığına dikkat çekmek için ihtiyaç olduğuna dikkat etmek önemlidir.Daha iyi proje için gerekli olandan, odun biraz daha büyük bir dilim almak. Herkes fikirlerini gerçekleştirmek için kendi elleriyle ilk kez elde edilir.

bonsai orijinal formu için Pot sofistike ve bireysellik ağaçları vurgulayacaktırbonsai orijinal formu için Pot sofistike ve bireysellik ağaçları vurgulayacaktır

Buna ek olarak, diğer malzemelerin bir dizi alacak:

 • kap;
 • Toprak;
 • Kesme ve makas;
 • Akrilik boya ve vernik aerosoller şeklinde sadece satın aldı;
 • Tutkal "Titan";
 • Pembe taşlar;
 • PVA;
 • Alçı - bir taban oluşturmak için kullanılır.

gerekli araç ve gerekli kaynakların toplama sürecinin sonunda sorunsuz bonsai ilk aşaması üretimine geçmek. Tabi ki bu etkileyici sonuca ilk kez beklemek saflık olur. daima ihtiyaç insanları zorlayan bir ana sınıfı bilinen usta katılma fırsatına sahip hissetmeyin.

Biz yapay bonsai mini'yi oluştururlar: Yeni başlayanlar için ipuçları

Öncelikle, düzgün çiçeği hydrangeas toplamak gerekir. O zaman için en iyi şey - yaz ortasında, çiçek gücü doludur. açıklanmamış yapısı veya renk ile üzüm itibaren kurtulmak için daha iyidir. Sıkıca bağlanmış torbaya yerleştirilir Toplanan salkımına kurumaya. Onlar karanlık ve kuru bir yerde 4-5 saat boyunca terk etmelidir.

bonsai oluşturulmasıyla ilgili ayrıntılı rehber Zamanın etkin kullanılması gereği üzerinde odaklanmaktadır. Kuru inflorescences kadar iken, bir kase (baz) oluşturmalısınız. Mükemmel eski ve temiz küllük uyacaktır. Tütün ürünleri ilgilenen kimse varsa, küçük ağaçlar kolayca bir salata kasesine yerleştirilir.

tarifi eski fanlar eski vinil kaydından ağaçları için temel oluşturabilir. Bunu yapmak için, eldiven takmalı ve yüzeyini ısıtmak için. Daha sonra hızlı bir şekilde katlanmış kenarlar bir kap elde edilecek şekildetarifi eski fanlar eski vinil kaydından ağaçları için temel oluşturabilir. Bunu yapmak için, eldiven takmalı ve yüzeyini ısıtmak için. Daha sonra hızlı bir şekilde katlanmış kenarlar bir kap elde edilecek şekilde

Ayrıntılı olarak bir işlemdir:

 • kil ile kırılmaların üzerinde kurutuldu, ortanca düzeltme tutturmak;
 • üst kısmı köpükten yapılmış kırılmaların topu dekore edilmiş;
 • tutkal tabancası kullanarak daha iyi bir köpük elde edin;
 • Eğer bir adamın yumruk büyüklüğünde kapasitesini aşmaması ağaç dikimi için seçtiğinizden emin olun;
 • Dikkatle içine sıva dökün;
 • Baz malzeme çok kalın ya da sıvı yapmak için tavsiye edilmez;
 • Bu 0.5 kaşığı tuz ilave katılaşma hızlandırır;
 • orta bölümü lazımlık temeli bonsai içinde yerleştirin;
 • Tüm sertleştirilmiş ve daha sonra dikkatli bir şekilde, geçici çömlek hazırlanan yapı kaldırana kadar bekleyin;
 • bonsai üretimi için Kılavuz kalıcı pota plastik bir bazın zorunlu kurulumu içerir;
 • ekşi krema ile karşılaştırılabilir olmalıdır kalınlığı olan alçı, yeni bir toplu seyreltin;
 • Dökme alçı birinci tabaka bileşimin hatları oluşturan önceden düzeltmek ve daha sonraki kullanılabilir.

Eğer alçı kapasitesi biraz sıcak olabilir eklemek, ancak bu endişeye gerek gibi. istenen dekoratif elemanları yerleştirmek için gerekli adımlar üzerinde üst sıva tabakası. Bu rolde yosun, çakıl veya dallar bulunmaktadır. Kurutma ve boya uygulaması ile imalat işlemi. Tasarımcılar bir fırça yerine püskürtme yapacak şekilde kullanmaktadırlar.


elinde Yapay bonsai (video)

Bonsai - yükselen güneş alışılmadık bir temsilcisi insanlara bitki formunun alışılmadık kompozisyon oluşturmak için fırsat vermek. Doğal ve doğal malzemeler gibi evlerini oluşturabilir. İlk seçenek, günlük kullanım için uygundur ve daha sonra ikinci, dayanıklı değilseniz - Doğu yönünde bir destekçisi tadını çıkarın. 

yapay bonsai örnekleri (fotoğraf)

08d79abff6c4a2b7eea207b65c06c83a 1006131241 0034large 8019b431dea07b26be690d601334dd1e 131266 14604358 2014814825 bonsai29 f770af79c6d157900e66b02ef16c9375 x6c889d30

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

map