Elegancko urządzony pokój dzienny: szafka ze szkła

12 October 2017Stylowy i niezwykłe wnętrze uzupełniają Pokój, można użyć oryginalnych SzafkiStylowy i niezwykłe wnętrze uzupełniają pokoje można stosując oryginalną szafkę posudyGostinaya pokój - połączenie ciepła i komfortu w jednym miejscu. Pokój jest bardzo popularne, jako goście i domownicy lubią spędzać czas na kanapie z filiżanką herbaty pod wyciszonych dźwięków telewizora. Każdy właściciel może pochwalić cały zespół, a nawet kolekcję porcelany, kryształu lub materiału ceramicznego, który niepostrzeżenie utknął gdzieś w głębi mieszkania. Jest to przestępstwo, aby ukryć takie piękno, więc odkąd królestwa zostały wymyślone szafki ze szklanymi drzwiami. Pomagają one wizualizować antyki lub kosztowne naczynia.


Niewielka tło kredensu pojawienie się w salonie

Gabloty do przechowywania potraw pojawiły się we Francji. Początkowo nazywano kawiarnie, a nie występował jako funkcję estetyczną niż byli organizatorzy przestrzeni i przychylne całą Artykuły gospodarstwa domowego. Najwcześniejsze wersje połączono z blatów i masywny wnętrza.

Obecność pięknej szafie czyni wnętrze pokoju bardziej wyrafinowaneObecność pięknej szafie czyni wnętrze pokoju bardziej wyrafinowane

Szafki nie tylko znane. I to jest zrozumiałe: drogie i luksusowe meble wykonane z drogiego drewna ze szkłem, nie był dostępny dla zwykłego pracownika. Co możemy powiedzieć, jeśli nie każdy bogaty człowiek może sobie na to pozwolić.

W chwili obecnej kredensu można znaleźć niemal w co trzecim mieszkaniu, ponieważ nowoczesne opcje są w innej kategorii cenowej i są dostępne dla wszystkich.

W 18 wieku, kawiarnie przestały cieszyć się dużą popularnością, a w związku z zakupem ich treści ze wszystkimi, którzy otrzymali mniej lub więcej niż przeciętnego wynagrodzenia. Jeśli oryginalne szafy zostały zaprojektowane w celu wykazania drogich potraw, ale teraz są one przedmiotem wyświetlanie rzeźby, antyki, cenionych knickknacks, naczynia, a nawet zdjęcie.


Szafka do salonu: ocena znaczenia

Ludzie są różni i każdy trzyma się swoich poglądów na życie i innych okoliczności. Oraz z meblami pomieszczenia: jedno jak przepychu, luksusowych artykułów i inni wolą ścisłe i powściągliwy styl. Ale jeśli chodzi o tego atrybutu jako Szafa-piórnik do dań, prawie wszystko jak ten mebel w pokoju.

Szafka z przezroczystymi drzwiami pozwalają umieścić kompaktowy zestaw porcelanySzafka z przezroczystymi drzwiami pozwalają umieścić kompaktowy zestaw porcelany

Kąty w mieszkaniu - to najbardziej brzydkie miejsca, które są bardzo trudne do jakoś pokonać. Następnie Szafki odbicie. modele narożne doskonale pasuje do ogólnej koncepcji pokoju, ale wymaga szczególnej uwagi do załączników.

Wiele osób woli korzystać z szafki ze szklanymi drzwiami nie tylko wykazać, naczynia, ale także dla książek. Luksusowe biblioteka rzadkich i kolekcjonowania książek z tej samej osłony, w połączeniu z pięknych porcelanowych i kryształowych akcesoriów sprawiają, że pokój będzie bardziej kosztowne i podkreślić szczególny, wyrafinowany styl gospodarzy.Nie trzeba umieścić zbyt drogie i ekskluzywne pozycje na wyświetlaczu. W rodzinnych zdjęć, albo gdzieś dorywczo wyciekły informacje o znalezienie tych przedmiotów w swoim mieszkaniu. Lepiej jest je przechowywać w sejfie.

Kierunek stylistyczny kredens w salonie

Wcześniej, na wzmiankę o „dania w formie bufetu” w jego głowie pojawiła się nadwaga obraz obiektu, wykonane z ciemnego drewna z masywnych drzwi. Na szczęście projektanci nie są oszczędzone i przedmiotem, a więc zmiany w nim bardzo dużo. Od prostych do najbardziej niezwykłych form można znaleźć w sklepie i odebrać każde wnętrze mieszkania.

Podniesienie kredens w salonie, należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu pokojuPodniesienie kredens w salonie, należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu pokoju

W XXI wieku, publiczność przedstawiony Szafki na obszarach projektowych:

  1. Klasyczny.
  2. Nowoczesny.

Nazwiska mówią same za siebie. W przypadku klasycznej wersji prezentuje proste i nieskomplikowane kształty bez bogatych ozdób, nouveau sztuki - jest uosobieniem luksusu w temacie. Ale nie zawsze, są to dwa różne kierunki, aby pasowały do ​​nowoczesnych wzorów. Dlatego rzemieślnicy umiejętnie reinkarnacji w takim modelu przypadki mody stosując normalną Przemalowanie.

Stare kredensy, wysłane dryfujący na składowisku odpadów, po przywróceniu małych kosztów finansowych są niezwykle piękne przedmioty.

Szafki szkła w salonie: gatunek

Wystawy wyświetlacza są wykonane z różnych materiałów, więc sklepy są reprezentowane w różnych kategoriach cenowych. Ze szlachetnego drewna do nowoczesnych zamienników. Znajomość istotnych różnic pomóc w dokonaniu właściwych wyborów, począwszy od zalet i wad każdego materiału.

Organically do wnętrza pokoju gościnnego zmieści szafkę szklanąOrganically do wnętrza pokoju gościnnego zmieści szafkę szklaną

Szafki wykonane są z:


  1. drewno lite (tradycyjnego materiału, w którym wszystkie bogactwo i finezji w połączeniu z wykonywaniem i elegancki wyryte na figurach).
  2. MDF (tani, ale jest to wysokiej jakości materiał, który jest używany w większości opcji budżetowych).
  3. Wiórowych (płyta wiórowa boi się wody, więc jest to bardzo wymagający kredens w pielęgnacji i użytkowania).
  4. Z tworzywa sztucznego (doskonały materiał do nowoczesnych pomieszczeń, które nie wymagają obecności nadwagą drewniane szafy).
  5. Metal (bardzo rzadko zdarza się znaleźć spełnienie od niego, ale jest idealny do Prowansji i stylów eklektycznych).

Poza wyborem podstawowego materiału do obudowy należy zwrócić uwagę na nie mniej ważne szczegóły. Drzwi szklane są zazwyczaj również odgrywają ważną rolę przy rozpatrywaniu kilka opcji. Korzystnie, szkło hartowane i miała grubość nie mniejszą niż 4 mm. Obecność lub grawerowanie wzorów na nim - jest to osobiste preferencje klienta.

Kredens w salonie: wyrównanie naczynie

Konstrukcja pomieszczenia, nawet najbardziej nieistotne drobiazgi wpływają na wygląd. Przez układ naczyń w szafce należy podchodzić z pewną ostrożnością, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki będą godnie próżny i nikt nie doceni takiego skupienia w pomieszczeniu.

Ze szczególną starannością, aby zbliżyć się do umieszczenia naczynia i inne przedmioty w szafieZe szczególną starannością, aby zbliżyć się do umieszczenia naczynia i inne przedmioty w szafie

Zasady narażenia w szafie:


  1. Duże obiekty (wazony, malowane talerze, garnki) muszą być umieszczone w tle.
  2. Małe bibeloty i pamiątki są promowane do pierwszego rzędu, bezpośrednio przed drzwiami szklanymi.
  3. Zestawy muszą być w tej samej kategorii na półce.

Jeśli do Państwa dyspozycji kilka kompletów porcelany, zaleca się, aby ustawić pierwszy, ale po pewnym czasie zastąpiony przez inny. natychmiast przeciążenia szafkę ze wszystkich dostępnych usług w domu - nie jest najlepszym pomysłem. Musimy skupić się na jednej postaci.

Nie zapomnij o oświetlenie obudowy. Spot LED światła, znajdujące się na wyższych poziomach lub poniżej każdej półki pomoże skupić uwagę na wyrazisty mebel i nadać potrawom Nadzwyczajnego połysk. Użyj świetlówki nie mogą być: porcelana i ceramika znikną z czasem.

Lokalizacja szafa w salonie

Każdy obiekt w pomieszczeniu musi znać swoje miejsce, gdzie to wygląda bardziej przyjaznego i harmonijne proporcje z innymi. Co do lokalizacji szafie, to nie ma potrzeby, aby ukryć w kącie. Można to zrobić tylko wtedy, gdy kwadratury pokój jest mały, ale ma szafę naprawdę naprawdę chcesz. wersja rogu doskonale ożywić brzydki miejsce w mieszkaniu.

Ponadto, należy zwrócić uwagę i miejsce, gdzie będzie to szafa w pokojuPonadto, należy zwrócić uwagę i miejsce, gdzie będzie to szafa w pokoju

Najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem dla układu szafy potraw - w środku ściany przeciwległej sofie. Wystawiać przedmiotów występuje tylko przez szklane drzwi i przedniej stronie, więc najlepiej jest umieścić tak. Goście rozważają pamiątkowe statuetki lub pamiątki z całego świata, a także dania piękny i inne akcesoria, kółko będzie obchodzić swoją niezaprzeczalną smak.

Jak wybrać szafkę ze szkła w salonie (wideo)

Szafka ze szkła w salonie podkreślają wygląd pokoju i dodać pewien smak, zanurzając się w atmosferę średniowiecza z ich charakterystyczną romantyzmu. Awangardowy i reprezentacyjne kredensy, wykonana w najbardziej wyrafinowanych stylów zadowoli nie tylko właścicieli, ale także gości, dekorowanie sali.

Przykłady szafka do salonu (Zdjęcia we wnętrzach)

33a168aa53f5c37e1f6061f36c9ff288 447c0a 84 800x6000xd42ee42a1763597601417532888 83349319w640h640ad711 47323e329c37bf4ac17043fccb613e09 Bufet z-łuski i-hem-5 gost1 kuhonnyyshkafdlyaposudynapolnyy0

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =