Eklemlerin doğru sızdırmazlık Alçıpan: onarım "A" dan gelen "Z" için

Eklemlerin doğru sızdırmazlık Alçıpan: onarım “A” dan gelen “Z” için

12 October 2017yanlış kendi sitesinde zamanla ortak bileşik Alçıpan Eğer çatlaklar oluşabilirYanlış alçıpan, malzeme çok çok yönlü olduğunu treschinyNesmotrya oluşturulabilir kendi sitesinde zamanla ortak bileşik Alçıpan birkaç problem acemi tamircileri karşı karşıya gelir vardır. Zaten kereden fazla söylenmiştir alçıpan - vazgeçilmez bir materyal. Biri birkaç puan ekler, bu malzemenin montajı için ıslak çalışma neredeyse hiç yok olmasıdır. Ve tasarımlar ne çeşitli alçı yapılır. Montaj ve sabitleme GKL çirkin dikişleri kalır sonra Ama sorun vardır. denemek için değil Nasıl ve eklemlerin kaçamaz. Bu onun çalışmalarını becerikli ustalar cila vardır. Evet, bu kadar basit değildir. 


alçıpan eklemleri yama nasıl: select aracı

Eğer dikişler fiş önce ilk şey kesinlikle bu için gerekeni, konuşma, öyle, karar vermelidir. Kaplama için gerekli olan, aşağıda açıklanan malzemelerin kendileri, ve araçlar ek olarak. Onları kurtarmak gerekli değildir. Bu cihazların çoğu yeniden kullanılabilir ve gelecekte gerekli olacak.

sızdırmaz kılınması için bir spatula seçerken eklem seçilen aletin bıçak esnek önemli alçıpansızdırmaz kılınması için bir spatula seçerken eklem seçilen aletin bıçak esnek önemli alçıpan

Yani, GCR eklemleri mühürlemek için, ihtiyacınız olacaktır:

  1. Spatula. Orada mala bir türü değil, ama bu işi rahat bir çalışma olacak neredeyse herkes uyacaktır. 
  2. macun yoğurma için kaplar. Burada, yine, hiçbir büyük fark, ama, temizlemek için daha kolay olacaktır plastik kullanılması önerilir.
  3. astar altında Yalak. Böyle plastik olukları herhangi bir donanım mağazasında satılan ve ucuz olmakla birlikte, astar ile çalışırken büyük bir yardım olacaktır edilmektedir.
  4. Merdane. Sadece yapamaz kauçuk, hiç farklı bir amacı vardır - herhangi kabarık. Silindir, bir uzun kolu veya kol uzatılabilir bir açıklığa sahip olması önemlidir.

onarılan alçıpan eklemler: select malzeme

Seçilen tüm araçları sonra biz iş için gerekli malzemeleri belirler.


Bu malzemenin seçimine ait çünkü gelecekte GCR ile yapılacaktır hangi işin belirlemek için önemlidir.

bırakmayın dikişleri ve eklemleri kapsayacak şekilde niteliksel için, işi, aynı zamanda malzemelerin seçimi sadece düzeltmek gerekir.

Takviye bandı önemli ölçüde çatlama eklem alçıpan olasılığını azaltırTakviye bandı önemli ölçüde çatlama eklem alçıpan olasılığını azaltır

yani:  1. Macun. işe bağlı olmaktadır dolgu seçimi gelecekte tasarımı ile gerçekleştirilecek. Çoğu zaman, ortak kullanımı macun bitirmek ve yanlış içindedir. gelecek planları GCR'ye boyama eklerseniz, bir bitirme macun kullanmak tavsiye edilmez. Bu amaçla eklem için özel bir macun yoktur. Ama alçıpan yapılar, fit wallpapered ve macun bitirmek gerekiyorsa.
  2. Astar. Bir astar seçerken işin tüm yararsız değildi için, yüzeyin cinsine ve uygulama sonrası işin türüne göre yönlendirilmelidir. takım elbise GCR akrilik astar tasarımları işlerken.

alçıpan eklemleri için Teyp

Olarak kendisinin GCR aynı firma - onların yerine eklemlerin mühürleme tamamlanmasından sonra tasarım olmalıdır. bu olmazsa, o zaman bütün yapı deformasyonuna tabi olacaktır. Bu nedenle, malzeme eklemler için en önemli ikinci grup.

Kağıt şerit alçıpan dikişler boyunca ve arasında fiber takviyeli dokunmasıyla elde edilir özgül mukavemetiKağıt şerit alçıpan dikişler boyunca ve arasında fiber takviyeli dokunmasıyla elde edilir özgül mukavemeti

bandın iki türü vardır:

  1. Kağıt şerit. Bu rulolar 52 mm 'lik bir genişliğe ve 2 :. 50.76 m ve 153 m şerit yüzeyi daha iyi bir kavrama imkanı sağlar, belirli bir pürüzlülüğe sahiptir uzunluk türüne sahip satılmaktadır. tüm uzunluğu boyunca banda, açı Döşeme kullanırken çok daha rahat kullanmak için yapım küçük kırışık vardır. Kağıt bant kullanarak kusurlarından biri zaman alıcı bir süreç söz etmek gerekiyor.
  2. Tablo veya serpyanka yapıştırıcı. 45 ve 50 mm - 20, 45 ve 90 m'lik bir uzunluğa ve genişliğe sahiptir. Hem de kağıt bant olarak, kendinden yapışkanlı örgü değildir. Değil kendini örgü fiyatı kazanıyor ama onu mount üzerinde çaba miktarına kadar aşağı.

Kendinden yapışkanlı örgü ile çalışırken, hiç yapıştırıcı tabakası kuruduktan verecek bir plastik torba içinde saklanmalıdır hatırlamak önemlidir. bir ızgara ile önemli bir dezavantajı, eklemlerin iç açıları kapatılması için kullanılması tavsiye edilmez olmasıdır.

Prosedür işleri: Alçı eklemleri mühür nasıl

Tüm malzemeler ve aletler o işe geri almak için zamanı, hazır. Son derece zahmetli eklemleri yumuşatma üzerinde çalışın. yaygara ve işe dikkatsiz tutum değmez. Tüm reçete tavsiye gözlemlerseniz, GCR üzerinde dikişler denecek kadar azdır.

Yani, derzlerin yalıtımı için çalışma iki aşamadan oluşmaktadır:

  1. Hazırlık. Yüzeyin hazırlanması üzerinde çalışın.
  2. eklemlerin Sızdırmazlık.

kuruluş alçıpan eklemlerin önce Kalite işlenmiş yüzey yüzeyinde görünmez dikişler garanti edecekkuruluş alçıpan eklemlerin önce Kalite işlenmiş yüzey yüzeyinde görünmez dikişler garanti edecek


Eğer FCL arasındaki dikişleri ile çalışmadan önce yapması gereken ilk şey yüzeyini tedavi etmektir. Bunu yapmak için, yerleştirme istasyonları yüzeyini temizlemek. Bir spatula ile GCR izleri çıkarın ve, tozu temizlemek için elektrik süpürgesi kullanın. Matkap uçlu vidalarla unutmayın. Şapkaları 1 mm boğmak gerekir. Bundan sonra, alçıpan eklem hazırlanmış ve yüzey kuru izin verilmelidir.

ikinci ara aşama dolgular hazırlanması olacaktır. Pişirme talimatları paketin üzerinde belirtilen, ancak macun karışımı içinde "yaşam boyu", yaklaşık 20 dakika değil büyük olduğunu hatırlatmakta fayda var, bu yüzden çok fazla karışımı yemek yapmam.

Şimdi bir mala alıp vidaları kaçırmadan macun eklem aynı şekilde uygulanmasının. macun Bir mala örtbas etmek istiyorum bant üst üste eklem üzerinde kurumasına zaman olmamıştır iken. macun artıklarının kurutulması spatula ile temiz olabilir sonra, gerekirse, zımpara kağıdı kullanırlar. Sonunda, tüm yapının astarlanmalıdır.

İpuçları deneyimli tamircileri

eklemlerin mühürleme herhangi bir yanlışlık çatlama yol açabilir. Bütün bunlar sadece görünmez söylemek doğru olsa bile Ama, gerekli değildir. Gerçekten de, sıcaklık veya kesme GCR küçük bir değişiklik çatlamaya yol açabilir.

Sadece bir kez oda alçıpan dolgu yerlerinin kapatılması düzenli nem ve sıcaklık kurmaya başlarSadece bir kez oda alçıpan dolgu yerlerinin kapatılması düzenli nem ve sıcaklık kurmaya başlar


Bunu önlemek için, eklem doldurmaya ve (, kapıyı kapatmak pencere gözyaşı değil) sabit sıcaklık ve nem ile bir odada olmalıdır onarım çalışmaları yürütmek üzere mümkün olduğunca sıkı gerekir.

Doğru olanı yapmak: sızdırmazlığı eklemler Drywall (video)

dolgu ile paket yazılacak eğer Ve son olarak, "takviye bandı kullanmadan alçıpan dikişler sızdırmazlık" cesaret verici kendisi değmez. Böyle macun basitçe derzlerin yalıtımı için tasarlanmamıştır. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 84 =

map