Duvarların sıradışı dekorasyon: iç, fotoğraf örneklerde deri altında duvar kağıdı

Duvarların sıradışı dekorasyon: iç, fotoğraf örneklerde deri altında duvar kağıdı

12 October 2017derinin altına bir desenle duvar kağıdı dekorasyon ev sıradışı çeşitlerinin severler için idealdirderinin altına bir desenle duvar kağıdı sıradışı dekorasyon seçenekleri zhilischaZanyavshis peyzaj dairelerin severler için ideal, birçok sahipleri cesur kararların kullanımını önlemek için tercih ediyorum. Bunun yerine, yaygın olarak kullanılan olağan tarzı duvar tasarımı. Ancak bazı tüketiciler hala böyle deri altında duvar kağıdı olarak dekorasyon için abartılı malzemeler yapmakta tereddüt ediyor. Bir çevredeki mobilya kumaşlarla uyumlu kombinasyonu bakmak sadece sahiptir ve ortaya uyumlu bir ortam olduğunu.


iç deri altında duvar kağıdı nelerdir

Duvar kağıdı üreticileri çok gerçekçi cildi taklit öğrendik. Bu etki özel bir kabartma (hassas) kullanılmasıyla elde edilmiştir. Ancak, sonuç özel hammadde olmadan yapmak mümkün kaliteli olduğunu.

deri altına duvar imalinden maddeye dayanır:

  1. Post. Bu yüksek kaliteli ve kullanımı kolay kabul edilir. Yapışkan kumaşın, ıslak hale gelmez ve deforme olmaz işlenirken. Bu materyal, bir cilt simüle etmek için kullanılır. En büyük dezavantajı deri altında diğer duvar kağıdı ile karşılaştırıldığında polar kumaştan yüksek fiyat olarak kabul edilir.
  2. Kağıt. dekoratif katman (baskı) kendi üretimi için kullanılır. Harici olarak, malzeme iyi görünüyor, ancak duvar kağıdı çoğunluğu zaman kirli yıkanmış edilemez. Bazı üreticiler vinil taban tabakasına ekleyerek bu sorunu çözdük.
  3. Vinil. En tamirci böyle bir kumaşı tavsiye yüzden onlar, çok gerçekçi görünüyor. kirlenme temizlenebilir ise malzeme, tutkal kolaydır.

dokuma olmayan temelinde deri altına kağıdı hasar çeşitli için yüksek kalite ve dayanıklı kaplamadokuma olmayan temelinde deri altına kağıdı hasar çeşitli için yüksek kalite ve dayanıklı kaplama

Ama vinil duvar kağıdı ile odada havalandırma kalitesinin dikkat çekmek gerekmektedir.


deri altında duvar kağıdı: versiyonlarını çizimleri

Bugün cildi taklit duvar kağıtları çok çeşitli vardır. Ama duvarlar için malzeme seçerken beklenen sonucun önceden bir fikir sahibi olmak, dikkate iç binayı almak önemlidir.

En popüler desenler şunlardır.

suni deri piton

Duvar kağıdı Bu tür diğer seçenekleri üzerinde bazı avantajlara sahiptir. Kabartmalı yılan derisi ölçekler sıradışı ama etkili görünüyor hacimli ve düzensiz aldı. yılan derisi lüks hakim odası, üst seviye tasarımı vurgulamak için iyi olacaktır.

piton derisi kopyalanacak Duvar kağıdı, saygınlık ve lüks bir oda atmosferi yaratmakpiton derisi kopyalanacak Duvar kağıdı, saygınlık ve lüks bir oda atmosferi yaratmak piton yanında duvarlar mükemmel parlak ve pahalı çare olan atmosfer yaratan bir deniz iç birleştirilir.

imitasyon zebra

duvarları süsleyen Böyle bir seçenek ortamında minimalizm ve monokrom tercih insanlar için uygundur. Bu nedenle, bu iç sıradışı bir bükülme ile kaplanmış yüzey kısmı hale gelir. Bu duvar kağıtları iyi hayvani tasarımlar veya çatı iç birleştirilir dikkati çekiyor.

İmitasyon leopar derisi

Duvar kağıdı bu sürümü en kadınlarda tercih olarak kabul edilir. Kural olarak, leopar baskı duvar kaplaması olarak, ama kıyafetler veya aksesuar arasında değil sadece görülebilir.

imitasyon zebra ile Duvar hi-tech tarzında yapılmış, odanın içine mükemmel uyum imitasyon zebra ile Duvar hi-tech tarzında yapılmış, odanın içine mükemmel uyum

imitasyon deri Duvarlar odaya rahat bir atmosfer getirmek ve pahalı ve rahat tasarımı gibi başkaları tarafından algılanmaktadır.

Kabartmalı Deri

Çoğu zaman, duvar kağıdı kullanılan altın veya gümüş kabartma üretimi için kullanımı. Uygulama için en uygun seçenek saray tarzında yapılan odanın tasarımı, olarak kabul edilir.

duvar kağıdı bu tip yardımıyla lüks ve modernliğin benzersiz bir bileşimini elde etmek mümkündür.

Nasıl iyi bir duvar kağıdı timsah derisi iç seçmek için

dairenin duvarlarını süsleyen Başka bir seçenek timsah derisinin altında duvar kağıdı kullanılmasıdır. Bu çözümü sayesinde yüzey pahalı ve zarif görünüyordu sağlamak için başarısız olur.


Duvar kağıdı imalatı görsel timsah derisi gibi seyir için, bir vinil temel kullanımı yaygındır. Üreticiler kesin gerçek deri dokusunu tekrar olarak üzerlerinde çizim için bakım almış.

Duvar kağıdı timsah derisi iş resepsiyonlar ve toplantılar için tasarlanmış iç hakimDuvar kağıdı timsah derisi iş resepsiyonlar ve toplantılar için tasarlanmış iç hakim

iç bu tema tercih Sahipleri, daire benzeri ağları sonucu dekorasyon sonra abartılı hatta kaba bir atmosfer olduğunu belirtmek gerekir.

Böyle bir yüzey dekorasyon rahatsız etkisi yoktur çünkü odada genellikle. Ofisler, kütüphaneler, dekorasyon veya toplantı odaları için timsah temayı uygulamak için uygun olacaktır.

Ancak, tasarımcılar onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra tatsız iç almak için bir riski vardır, çünkü bir timsah derisi altına duvar kağıdı ile odaya aşırıya tavsiye edilir. Herhangi bir duvara odaklanmak için daha iyidir, bu istenen etkiyi elde etmek için, orijinal ve mekan ayırt sağlayacaktır.


deri altında duvar kağıdı ile çalışırken göz önüne alınması gerekenler

deri altında duvar kağıdı ile çalışırken uyulması gereken birkaç kural vardır. Bunun nedeni bu malzeme özgü olarak kabul edilir gerçeğine gereklidir ve iç resminin genel etkisini bozan yerine orijinal bir tehlike var.

deri altında kabartmalı duvar kağıdı başarıyla duvarlarda darbe ve küçük çatlaklar gizleyebilirderi altında kabartmalı duvar kağıdı başarıyla duvarlarda darbe ve küçük çatlaklar gizleyebilir

Beklenmeyen sorunlardan kaçınmak için, aşağıdaki kurallara uyun önemlidir:

  1. Deri duvar kağıdı ile odasında duvarları süslemek vermeyin. Tam dekorasyon yüzeyleri bir hata olarak kabul edilmese de, deneyimli tasarımcıların odasında bazı özel alanı ile süslemek için önerilir. Dengelenmiş de tüm iç dekorasyon elemanları ve çok gösterişli değildi emin olmak için önemlidir.
  2. Farklı dekor baskılar kullanmayın. Aynı oda içinde deri altına duvar birkaç çeşit birleştirerek önlemek için gereklidir. Ne olursa olsun bir arzu yılan derisi ile timsah derisi uzlaştırmak için ne kadar büyük iç benzer deneyler yürütmek için gerekli değildir. Bunun yerine, tek renk duvar kağıdı tercih. Mükemmel deri ile kombine onlar mükemmel bir sonuç elde edecektir.
  3. iç cila veya metal elemanlar için aboneliği iptal. Bu öğeler son derece bile büyük bir alana sahip odalarda, tasarım aşırı yüklü.
  4. çerçeve içinde duvar kağıdı koymak veya panelleri yapmayın. Bu malzeme bağımsız dekoratif unsur olarak kabul yüzden böyle bir hata işlemeye önemlidir edilmez.

Deri duvar kağıtları (video)

deri altında duvar kağıdı kullanılması daire yenilik iç getirmek için mükemmel bir yoldur. Olağandışı resimlere beklenmedik oluşturmak için yönetmek, ama göz alıcı etkisi. Buna ek olarak, doğru bir yaklaşım ile odada konfor ve şık bir atmosfer olduğunu sağlayabilirsiniz deri duvar kağıdı ile çalışmak. Ama renk ve malzeme tipi seçimine çok dikkat edilmelidir. Buna ek olarak, duvar iç avans yerleşiminde düşünmek ve uygulama sonrası beklenen etkiyi tahmin etmek önemlidir. 

İç (fotoğrafın) cilt altında duvar kağıdı

8 2-5a-Peter-Dunham-Ev-of-the Windsor-Göster-House 16-407superieure3 25-41 54 122 0815 987 999 1920x1080resizeinterior3586661401191432

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 47 =

map