duvarlarda Modern 3D duvar kağıtları

duvarlarda Modern 3D duvar kağıtları

12 October 2017İnanılmaz gerçekçi 3D duvar kağıtları ev iç gerçek dekorasyon olacakİnanılmaz gerçekçi 3D duvar kağıtları ev içi ve koridorlar ve uzay oturma odası ve yatak odasından gerçek dekorasyon olacak ve çocuklar 3D Masaüstü, epeyce etkileyici tasarımını dekore edebilirsiniz. Bu görsel çok boyutlu bir alan oluşturmak için oldukça yetenekli modern duvar dekor vardır. Üstelik bu teknik tipik malometrazhki ve son nesil geniş dairelerde iyi çalışır.


Fotoğraf duvar kağıtları 3D genellikle merkezi, aktif duvara yapıştırılmış ve diğer duvarlar sadece tamamlayıcı görüntü dengelemek. Eğer iç monotonluğundan kurtulmak isteyen ve bir şekilde görsel olarak oranlarını değiştirmek isterseniz, böyle hacim duvar kağıdı o diğerlerinden daha iyi idare.

3D duvar kağıtları: Bu

3D-etkilerin oluşturulması, görüntü üç boyutlu hale gelir - 3D fotoğraf duvar kağıtları geniş formatlı duvarları için üç boyutlu görüntüler, hangi ana özelliği denir.

Ne avantajları duvar kağıdı ayrıntıları yapın:

 • dayanıklılık;
 • Kolay bakım;
 • yangın güvenliği;
 • Toksik olmayan;
 • Zamanla, onlar rengi bozulmayan.

Duvarların dekorasyon için duvar kağıdı seçerken konut fonksiyonel özelliklerini dikkate alınması gerekmektedirDuvarların dekorasyon için duvar kağıdı seçerken konut fonksiyonel özelliklerini dikkate alınması gerekmektedir


Onların sadece sonuna kadar tüm gereksinimlerini karşılamak gibi, modern duvar kağıdı kullanımı ile onarım çağrı ve her şeyden önce bu şık ve toplu duvar kağıdı size uzun yıllar hizmet verebilir.

duvar kağıdı ile duvara Mural yapıştırmak için: ister eski kaldırmak için

Yüzey çok geride yerde duvarda düz ve pürüzsüz, hiçbir kabarcıklar ve kırışıklıklar, ve duvar kağıdı olmasıyla mümkündür eski duvar kağıdı yapıştırmak Mural üzerinde.

Düzenli duvar kağıdına duvar kağıtları kleite, aşağıdaki gibi algoritmadır: • duvar zashpaklyuyte ve asal hizalayın, sonra her zamanki duvar kağıdı uygulamak;
 • bunlar ardışık şeritleri ön yan duvar yüzeyine sabitlenir, bunun üzerine, ağ alt biçimlendirme fragmanları desen yapmak;
 • Tutkal çöp uygulanır - önceden tutkallanmış duvar doğrudan Photowall ağ-yapının yüzeyi üzerinde alt;
 • lastik rulolar tesviye fragmanları, tutkal kalıntıları iş tamamlandıktan sonra çıkarılır.

duvarları süsleyen önce astar yüzey - onarım teknolojisi önemli bir parçasıduvarları süsleyen önce astar yüzey - onarım teknolojisi önemli bir parçası

Bazen kullandıkları ve kendinden yapışkanlı duvar kağıtları, ama yağlı lekeler eski duvar kağıdı ve duvara tutkal, imkansız.

karanlık bir odada Duvar: nasıl seçilir

oda karanlık veya karanlık varsa, düzenlemek ve kontrast oynayabilirsiniz. Sen oturma odası görüntüleme ve karanlık duvar nerede bakmak vardır. Ve ışık fotoğraf duvar kağıtları seçmek gereklidir. Işık ekleme ile karanlık bir odada - Sen kontrast üzerinde sadece oynayabilir. iç elemanlar ayrıca, bir saptırma tetiklenen için Duvar, parlak bir aydınlık olabilir. Boyama için duvar kağıdı aynı tarzda fotoğraf duvar kağıtları ile birleştirilir dokunmamış, vinil,: Kalite duvar kağıtları farklı duvar tipleri ile birleştirilir.

Tabii ki, Art Nouveau tarzında hassas bir çiçek süslemeleri ile gece şehir duvar kağıtları ve duvar kağıdı - kombinasyonu mükemmel olmaktan uzaktır. Duvarlar "Farklı gezegenlerin" olmamalı, aynı zamanda geceleri şehir düz duvar kağıdı seçmek daha iyidir.

çağdaş dairelerin duvarları için Siyah ve beyaz fotoğraf kağıdı

iç Siyah ve beyaz duvar kağıtları renkler, lekeler, gölgeler hiçbir saptırma olmadığı için bu mümkün, bilincimizin içine kadar derinden mümkün olduğunca nüfuz olun. Ancak, bu seçenek filozoflar için değil, aynı zamanda arıtma Ancak yoksun değil duvarlar, tasarımında titizlik, kısıtlama sevenler için sadece iyidir.

Karanlık bir odada Duvar parlak parlak renkler eklemek ve iç benzersiz bir görünüm ve eşsiz alacakKaranlık bir odada Duvar parlak parlak renkler eklemek ve iç benzersiz bir görünüm ve eşsiz alacak

atmosfere odasında siyah-beyaz-paleti hala canlı renk hala sıcak ve rahat seyreltilmiş oldu. Ve belki, bir. Örneğin, yemek masasında siyah-beyaz-fotoğraf duvar kağıtları ve mor sandalyeler beyaz-gri oturma odası.

Eğer duvar kağıtları siyah beyaz şehir seçerseniz, pencere çerçevesi andıran bu duvar kağıdı pervaz seçmeye çalışın. o pencereden görmek olsa Yani, en gerçekçi hikaye alır.

modaya olup olmadığı iç güllerle Duvar

Gül aristokrat çiçek olarak kabul edilir. Ve bugün Duvar çok sık büyük pembe tomurcukları görüntüsünü, ve muhtemelen bir tomurcuk kullanın. Ama makro fotoğrafçılık ile bu denekler çiçek birkaç yıl önce şekilde ilgili değildir saptandı. Biz bu parsellerin tasarımcıları sapma bugün söyleyebiliriz.

binanın duvarlarında gül ile Duvar rahat, romantik bir atmosfer yaratacaktırbinanın duvarlarında gül ile Duvar rahat, romantik bir atmosfer yaratacaktır


Ve burada gül ile duvar kağıtları aşağıdaki ön plana çıkmaktadır:

 • Pergola, en hassas gül çelenk ile büyümüş;
 • Çiçek su;
 • Yağmurda bir bankta çiçek;
 • Açık kitabın karşı Çiçek, vb

Ancak, bu duvar kağıtları belli bir mesafede yine kendini gösterebilir çünkü tam etkisi, oldukça geniş odalarda yerleştirmek için hala daha iyidir.

Foto & örneklerle: çiçekleri ile Mural

Bu görüntü çok duygusal görünebilir yana aynı gül ile Duvar daha yaygın oturma odasında, yatak odasında kullanılır. Eğer mor çiçekli duvar kağıtları seçerseniz, belli ki sıradışı tadı var ve evlerinde özgünlük çeşit istiyorum.

doğal unsurlarla salon iç duvar kağıtları Uyumlu görünümdoğal unsurlarla salon iç duvar kağıtları Uyumlu görünüm

kiraz çiçekleri ile Trendy duvar kağıtları nedeniyle oryantal kültürüne, tabii ki, sevgi, şefkat, bağlılık sembolü vardır ve.

beyaz çok sık çiçek yatak odası sürü Duvar. Ama yine de, diğer dekorasyon aynı miktarda elde etmek anlamına gelir iç, içinde tazelik notu kolay olmayacak vardır.


Çocuk odasında Duvar: ne olabilir

Bu eleman iç temasıyla ilgili olmalıdır. Hiçbir mobilya bütünüyle görünür olmasını duvar kağıtları gölgeli olmadığı çok önemlidir.

Yaygın bir hata -, fotoğraf duvar kağıtları parlaklığını aşırıya o çocuk odasında çok alakalı olacaktır inancıyla. Kompulsif desen yorgun çocuk ve daha çok böyle bir odada zor olacak ve uzun bir süre kalmak - dersler veya uykuyu öğretmek. Bu çocuğun odası ve kızlar için ve genç odası için odaya ve çocuklar canlı daha çok, oda için de geçerlidir.

Çocuk odası tescili için idealdir Duvar sevdikleri çizgi film masal karakterleri tasvir vardırÇocuk odası tescili için idealdir Duvar sevdikleri çizgi film masal karakterleri tasvir vardır

İlginç bir hareket - bir temaya sadık, elemanları, mobilya tekstil Mural de dekor ifade edilecektir. Örneğin, orman peri. Görüntüler tek duygusu, stil, renkler ile birleşmelidir. Ama hemen parlaklığını kısın veya kullandığınız bir duvar kağıdı küçük unsurları ile iç içedir, renkli, çok sofistike.

Yatak odası için duvar kağıtları: Diğer birleşerek

duvar kağıtları dekore edecek duvarı ile başlamak karar verin. duvar, ideal olarak, serbest veya açıkça görülebilir ya olmalıdır.

Duvarı monte raflar, tabloları ve fotoğrafları tamamlamak için gerekli değildir.

Işık duvarları ve parlak merkezi duvar - yatak odası en yaygın tekniktir. Yani duvarlar parlak, hatta beyaz dokulu duvar kağıdı ve parlak vurgulamak ana duvar fotoğraf duvar kağıtları ile kaplıdır dinlenebilir.

yatak odası açık pastel tonlarda seçilmiş rahat bir atmosfer ve ahenkli, Mural oluşturmak içinyatak odası açık pastel tonlarda seçilmiş rahat bir atmosfer ve ahenkli, Mural oluşturmak için

Merkezi duvar için görüntü ile Mural karakterize edilir:

 • Manzara (sadece çok renkli kapılmak yok);
 • Renk - örneğin, Primula;
 • favori filmden Çerçeveler - Genellikle beyaz siyah-klasikleri.

Kentin favori sokakları ile duvar ve duvar kağıtları yerleştirmek korkmayın, özel bir havası yaratacak, senin küçük köşesi, tek yatak odasında şehrin "şube" olacaktır.

Küçük bir odada Duvar: ister

Tabii ki, bu son derece tartışmalı bir seçenektir. Sonuçta, aslında ve 3D efekti mobilya nüansları için bakan değil, bu kolay olacak şekilde düşünmektir. Yani büyük olasılıkla boş veya minimal dolu olacak duvarların biridir. Ve bu küçük odada kolay değildir yapmak.

Eğer gerçekten istiyorsan, o büyük bir duvar kağıdı olalım. Ve bu parlak çerçeve çerçevelenmiş Merkez aynı duvarın ortasında, gidelim.

Teknoloji kağıt Photowall yapışmasınıTeknoloji kağıt Photowall yapışmasını

Yani duvar kağıtları bütün bir duvarı işgal yoksa, bu küçük bir oda için oldukça iyi bir çözüm olabilir vardır.

o duvar kağıtları tutkal mümkün Wallpaper mi: Daha iyi nasıl yapılacağı

Oldukça katmanlarını yapmaya çalışmak yerine, gelecekteki bitirme için duvar fırçalamak her zaman daha iyidir. Ve açık bir şekilde bu soruya cevap vermek mümkün değildir.

Sadece bazı olayları sayabiliriz:

 • Her şey sıradan duvar kağıdı durumuna bağlıdır zaman pürüzsüz ve duvar düzdür - Eğer riski alabilir;
 • duvar kağıdı Ağır depresyon ile baskı yapılırsa - Eğer duvar kağıdı kaldırmak zorunda tam olarak fikir vermek;
 • vinil duvar yüzeyi kağıt çok yakın ise, vinil duvar kağıdı üzerinde yapıştırıcı duvar sadece elde edilebilir.

Risk, eski duvar kağıdı çıkarmayın, duvarlar, hazır yüzeyleri kaplayan ve sonra tüm bu hazırlık bir nitelik yapıştırılan notu, ucuz değil Photowall sağlayacaktır.

Duvara duvar kağıtları tutkal (video)

3D duvar kağıtları - bu mütevazı mekândan modern karşılama ev dönüşebilir dairelerden oluşan bir gerçek dönüşümdür. parlaklık, sululuk, büyüklüğü ile aşırıya etmeyin, zaten karanlık oda karartmak değildir ve uzay çok renkli yapmazlar.

Kolay onarım!

iç 3D duvar kağıtları (fotoğraf)

098 7f0fc6f007999daf3071e4e370cfba24 99 Oboi3d01 Oboi3d02 Oboi3d03 Oboi3d05 Oboi3d07 Oboi3d08 Oboi3d28

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 31 = 34

map