duvarlar ve tavanlar için lateks boya - eski yeni teknolojilerle yöntemleri

duvarlar ve tavanlar için lateks boya – eski yeni teknolojilerle yöntemleri

12 October 2017Boyama bir tavan tasarımı basit ve en yaygın yollarından biridirBoyama kendi elleriyle yapılacak potolkaEsli onarım tasarlamak için en basit ve en yaygın yollarından biridir ve pahalı özel malzemeler, aynı tavanın tasarımı seçeneklerden birine para harcamak değil tavsiye edilir - boyama. Ya da sadece tavan yapısı ilkesini değiştirmeden, eski rengini güncellemek istiyorum. Her durumda, boyama gerekir. Sadece boya düzgün Ve eğer güzel olur böyle.


tavan için su bazlı boya Özellikleri

Vodoemulsionku - yani olsa düzgün olarak konuşursak, sulu boyalar onu aramak gereklidir, insanların bu boyayı diyoruz. Bu formül konuşuyor. Aslında, sulu ortam, bir durum olduğunu göstermektedir, çünkü kararlı bir emülsiyon işlenecek başlar boya ve pigment ana bileşenlerinin bu bölümünde, dağılmış olmasıdır.

daha kolay geldiğinde Dağınık, sonra - tanıtıldı. Bu mürekkep bir parçası bileşenlerini çözünmüş değildir, onlar sadece onlar için yeni bir ortamda koymak olduğunu anlamak için çok önemli bir noktadır.

Mürekkep mikroskop altında incelemek eğer iyi anlaşılabilir olacaktır. Eğer polimerlerin çok ince parçacıklar göreceksiniz Yani, su sıkışmış olacaktır. yüzey su emülsiyonun tatbik edilmesi için gerekli olan Ancak basitçe buharlaşır ve polimer film oluşur.

Lateks boya en boyama tavanlarda kullanılırLateks boya en boyama tavanlarda kullanılır

Bu teknoloji. Boya kadar kurumadığı, bu arada, pratik kolayca yıkanır, yıkanabilir. yüzeyle Yani. Eğer uygulanır ve hemen uzakta hiçbir sorun yıkayın, ancak daha sonra filmin ağır olacaktır.


Eski boya tavan lateks boya Boyama: çok güzel mi

Evet, onlar, ama böyle bir renk kalitesi olmaz. Her zaman gerekli eski bitirmek kaldırmak. Kaplama sadece askıya yapıların montajı durumunda bırakılır, ancak top yeniden boyamak için boya anlamına gelmez, bunun anlamı - arındırmak ve yeniden boyamak için.

Eski kaplama Çıkarma:

 • Alt kaplama, su, bu köpük silindirin kullanılması büyük miktarda emmek;
 • Su ile yeniden tedavi de ıslatılmış tavana nem diğer 20 dakikadır;
 • Bundan sonra çok şişmiş su katmanı oluşturulmuş yalular bir taslak yapmak gerekir, ve daha sonra eski emülsiyon boya spatula yüzeyleri ile çok iyi çıkar.

tavan boyama için hazırlık (video)Sonra o tesviye ihtiyacı varsa, hizalamak emin olun tavan yıkamak gerekir ve. Bu genellikle macun yapılır. Yüzey astarlanmalıdır gerekir. Ve bu ince bir tabaka halinde uygulanan boya ile yapılır. Boya macun soyulmuş değildir yüzeye kadar kurumaya verilmelidir.

Nasıl boşanma olmadan tavan lateks boya boyamak için

Birçok kişi boyayı çözmek için daha kolay bir şey olmadığını düşünüyorum ve tavan uygulamak sadece. Ancak, örneğin, iyi bir boyama ve bu şekilde nüansları sağlar, ışık akısı yönü. Çünkü bazen bazı düzensiz o boyalı tavan tür ama lekelenme görmek ve boya bulanıklık çalışıyorum eğer boşanmalar gibi olur.

Tavan boyama kalitesi için araçlarının doğru seçim yapmak için gerekli olanTavan boyama kalitesi için araçlarının doğru seçim yapmak için gerekli olan

Teknoloji Uygun boyama:

 • Boyama sadece tavan ve duvar arasında kenar köşelerde başlamalıdır. İlk kapıya en uzak köşe göreli boyadı. Boya Fırçası yarım çevresinde geçtikleri, boya biraz sıkmak ıslatın.
 • Bu adımlardan sonra, tavan ve duvarlar ve köşe bağlantı noktalarının sonraki boyama şımarık olmayacak emin olacaktır;
 • Ana boyama silindiri tarafından gerçekleştirilen ve üç set olmalıdır uygulamak edilir. Boyanın ilk geçit paralel gelen ışık ışınları yapılmalıdır. İkincisi - dik onlara. Üçüncü hep pencerede yerleştirilmelidir.

Daha sonra boyama önce iyice kurutulmuş önceki katman için gerçekleştirilmektedir.

tavanlar için Beyaz lateks boya: nasıl seçilir

Eğer boya seçerim nasıl - Genellikle soru ortaya çıkıyor? trenler ve kalitelerinin iyi bir üne sahip olan üreticilere hatırlamak reytinge boyaları incelemek için yanlış olmayın. Ve renkler hakkında okuyun.

Şu anda, senin tavan için su bazlı boyalar geniş bir yelpazede varŞu anda, senin tavan için su bazlı boyalar geniş bir yelpazede var


Daha iyi tavan boyası vodoemulsionkoy Ne:

 • Teksas - Yüksek nem ile tavan boyama için mükemmel, otomatik olarak bu kategoriye girer küvet veya soba olduğu bir oda var;
 • uzman - tavan için en beyaz boya biri olarak kabul edilir;
 • kar - Bu fiyat segmentinde oldukça iyi teknik özellikler;
 • Ceresit - bunların büyük bir silikat boya arasında malzeme çeşitleri, üretir;
 • Tikkurilla - çok dayanıklı, yıkanabilir boya, boyalı tavan kolay bakım sağlar;
 • hale - Ayrıca uygun fiyata iyi yıkanabilir boya.

Bu, elbette, tüm markalar. Opsiyonel maliyetler ve fiyat segmenti, çeşitli markalar ile deneyim.

su bazlı boyalar için colera

vodoemulsionku için Kohler - yüzeyini boyamak için tek yol beyaz boya değildir ve farklı bir renk kullanmaktır.

Colera farklı yoğunluklarda mevcuttur:


 • Sıvı boya;
 • toz;
 • Makarna.

arayanları eklemek - su bazlı boya rengini değiştirmek için basit bir yoludurarayanları eklemek - su bazlı boya rengini değiştirmek için basit bir yoludur

Kohler - küçük miktarlarda boya eklenen bir kroma madde. oranında En fazla% 20. Bu mürekkeplerin bileşimi üzerinde, organik ve inorganik. hızla Doğal parlak ama solmaya ve nispeten kısa sürede tekrar tavan boya olacaktır.

Bir renk seçerken, mağazadaki sunacak özel bir renk şeması kullanın. Boya ve renk karıştırma değil peşin, uygulamaya sadece önceden gereklidir. Ve en önemlisi - tüm hacim hassas renk elde etmek için o zaman çok zor olacak, bir kez yoğurun.

iç 2016 yılında Modaya renkler

Ve tabii ki, bu bugünün iç renkleri ve tonları avı gerekenler için bunu, söylemez.

Bu yılın rengi vurgular:

 • toprak tonları - kahverengi ve yeşil, onlar odasında uzun bir konaklama için en doğal olduğu kabul edilir, dinlenmek zorunda;
 • Beyaz ve varyasyonları - O da bu arada, yorgun olabilir, modaya uygun renk sofuluk, canlı ayrıntılar seyreltmek için emin olun;
 • maviden yeşile - Eğer yapmak ve soluk tonlar ve parlaklık bol, özel onuruna denizin rengini bugün izin verebilir ve.

elleri ile lateks boya ile tavan boyama (video)

lüks renk ve iç ise, o zaman pahalı bir onarım ile kombine edilecek - Kırmızı. Hiçbir ucuz taklitler! Sarı - bu çok orijinal aksesuarları yola çıkar, çünkü çoğu zaman bilinçsizce, ucuz bir simgesi olarak algılanan bir uzlaşma rengi. Ve son olarak, bu tür edinotsvetnye tavan ve taban olarak moda trendleri hakkında unutmayın.

Başarılı dönüşümler!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 89 = 99

map