duvarda oturma odasında Dolaplar: Rahat bir ev için mükemmel bir çözüm

duvarda oturma odasında Dolaplar: Rahat bir ev için mükemmel bir çözüm

12 October 2017duvarda güzel gardırop salon şık ve pratik hale getirmek için yardımcı olacaktırduvarda güzel gardırop salon şık ve praktichnoyOriginalnye, güzel dolaplar giyim, kitap, mutfak eşyaları, ekipman ve başkalarının gözlerinden gizlemek için yardımcı olacaktır yapmak için yardımcı olacaktır. düzgün yerleştirilir ve monte yılında kabine neredeyse her şeyi içerir içeride, daha fazla insan tercih neden anlaşılabilir bir durumdur, böylece bu model mobilya. Dolaplar yeni binada Kruşçev ve daireler için eşit derecede uygundur.


güzellik ve ferahlık: oturma odasında dolap

Büyük şık dolapları mobilya ana görünen kısmıdır güzel cephe, vardır ve çoğu zaman en cazip alandır. Tasarımcı süslemeleri ile Şeffaf veya menteşeli ayna cepheleri gerçekten odasında bir dekorasyon bulunmaktadır.

misafir odasında iç süsleyin, sen yansıtılmış sürgülü kapı ile güzel gardırop kullanabilirsinizmisafir odasında iç süsleyin, sen yansıtılmış sürgülü kapı ile güzel gardırop kullanabilirsiniz

Dolap kapıları en sıradışı tasarım olabilir:

 • Buzlu cam;
 • desen ile Parlaklık;
 • Yivli cam;
 • PhotoPrint ile;
 • vitray ve diğerleri ile ayna.

Mobilya, minimalist tarzda döşenmiş, küçük bir odada düzenlenmiş - bu akıllıca yerleştirmek sağlayan ideal bir çözümdür, aynı zamanda şeyler dağınıklığı alanı ortadan kaldırmak için. duvarlar boyunca oturma odasında yüklü dolap kupası önemli bir özelliği, dahili içeriğidir.


Bar alanı alabildiği İçinde bir fotoğraf galerisi, çağdaş sanat, kitap rafları için bir bölme, aksesuarlar, takı, metal sepetler için her türlü kutu.

Tüm bu içerik tozdan, az değil meraklı gözlerden gizli ve edilecektir. iç birleşik bir resmini elde etmek için, duvarların tasarımında kullanılan duvar kağıdının flep elemanını dekore edebilirsiniz. iç Uygun özel niş düzenlenmiş bir televizyon, sahip olacaktır. Bu fonksiyonel ve pratiktir. Ne zaman gardırop her şeyin yerinde olduğu bir ahenkli bir alan yaratmak yardımcı olabilir.

gardırop Yaşam: avantajları ve dezavantajları

doğru olmalıdır iç oluşturun. Odanın iç Wardrobe - oturma odası genellikle depolama için anlamına gelmez bu, alışılmadık bir karardır. Ama Kruşçev için stüdyo ve daireler - oldukça topikal çözümdür. Sonuçta, iç oluşturan gelecekte rahatlık ve konfor bağlıdır. Odaya halel getirmeksizin, değerli santimetre tasarruf etmenize yardımcı olur gardırop yayınlanan kurallara göre. İç dolgu tüm madde.

Küçük bir odada Modeli çok şey barındırabilir: • Giyim;
 • ayakkabılar;
 • elektrikli süpürge;
 • kayak;
 • snowboard;
 • Çanta;
 • Şapka ve diğerleri.

Oturma odasında küçük boyutlu kompakt ama geniş yeterince dolap açısal şekil seçmek daha iyidir İçinOturma odasında küçük boyutlu kompakt ama geniş yeterince dolap açısal şekil seçmek daha iyidir İçin

Bu bir gardırop birinde tam depolama ve dolap olduğunu olduğunu. Bu çözüm için dairede olacaktır.

Dahası, bugün depolama için sistemlerin çeşitli içerir mobilya, için seçenek vardır:

 1. Bryuchnitsy;
 2. Geri çekilebilir çubuk;
 3. sepetler;
 4. raflar;
 5. aksesuarlar için yuvalar.

Bu sistemler ferah bir dolap içinde sipariş oluşturun. Kabine ev sineması kurmak olabilir, bilgisayarınızı sağlayabilir. Yerleşik bilgisayar masası dolaba ofisine büyük bir alternatif olacaktır. Başka bir seçenek - yerleşik bir yatak. yapının kaldırılması için özel bir mekanizma ile Yatak - bu ergonomik, ek bir uyku alanı sağlamak için mobil bir yoldur.

Evin ana salonunda duvar boyunca yer alan Dolap, küçük mekanlar için bir nimet olacaktır. mobilya tasarımı avantajları çoktur, ancak birkaç dezavantajları vardır. Örneğin, sürekli çalışma kaymasını sistemi, çok çabuk aşınır. Ama ve usta mobilya üreticileri dönerek hızla değiştirilebilir.

Dayanıklılık montaj dolap için tam düz zemin ve uyum teknolojileri konusunda kabine kurulumunu verecektir. Başka göreceli dezavantaj - bu aydınlatma ek harcamasıdır. gardırop kesinlikle sofistike aydınlatma sistemi monte edilmelidir. Modern aile için mükemmel bir çözüm - artıları ve eksileri sayısını tahmin, bir dolap, açıkçası vardır. Mobilya kaliteli bakım ait çekmek için, bu on yıllar boyunca duracak.

oturma odasının iç Fonksiyonel dolap: Fotoğraf yerleştirme

Konaklama seçenekleri çok değildir. Eğer kabine kurmak için nereye seçmeden önce, işlevsellik belirlenmesi gerekir. Oda geniş izleyici değilse, o pencerenin karşısındaki uç duvarda bir dolap düzenlemek için daha iyidir. 0,8 metre - Bu seçenek 0.7 duvara yerleştirilen ve daha fazla değildir kapı oda için idealdir.


Orijinal gardırop oturma odasında rahat ve uyumlu bir atmosfer içinde oluşturabilirOrijinal gardırop oturma odasında rahat ve uyumlu bir atmosfer içinde oluşturabilir

Bu yaratacak olan duvara modüler dolap duvarı yerleştirmek için fırsat verecektir:

 • Misafir tesisler;
 • konfor;
 • Harmony.

Seçenekler farklı olabilir. Başka bir büyük yer - en uzun duvar boyunca. Bu durumda, sağ kapı aynası yapmak kaybedilen alanı telafi etmek için.

Bu görsel duvarı itin. Konaklama üçgen veya yarıçapı olabilir. Köşe dolap köşelerinden birinde yerini "çalmak" değil, uyumlu iç uyması.

Mobilya görünmez hale nasıl: oturma odasında büyük dolap

Hide dolap tamir sahnede olabilir. Bu niş, bir duvarın tüm uzunluğu üç katına edilebilir. Bu odanın şekli, bu nedenle, model üzerinde hiçbir etkisi olacak ve duvardan dışarı sayılmayacak. İkinci nokta - bu mobilya cepheleri olduğunu.


Seç kabin tasarımı oturma odası iç özelliklerine dayalı olmalıdırSeç kabin tasarımı oturma odası iç özelliklerine dayalı olmalıdır

cephenin dekorasyonda daha da kullanılmayacak ise Flush gardırop olacaktır:

 • Dekoratif elementler;
 • astarları;
 • Doğranmış.

Dekorasyon bir duvar gibi olmalıdır. Cephenin dekorasyonu ve tasarım tek bir renkte sadık çok önemlidir. herhangi bir iç mekan, ne de uzayda müdahale etmedi ki salonun dekorasyonunda Wardrobe, bunu sağlayabilir. Ve hatta tam tersine, oda daha rahat ve ergonomik hale getirecektir.

oturma odasında şık dolap: fotoğraf ve tasarım seçenekleri

salon Evin ana odasıdır. üreticiden Lüks veya ucuz dolap iç tesislerinde benzersiz, eğilim tarzı oluşturulmasında yardımcı olmak. Her oturma odası, şık, rahat ve uyumlu. tasarımcılar oda dolaplar tasarımında kullanmak tavsiye mükemmel bir sonuç elde etmek için.

Ayrıca, profesyoneller satın alma mobilya bitmiş ziyade, bireysel boyutlarına sipariş modelini öneriyoruz.

Daha süslemeleri dolap güzel çizimler veya desenler olabilirDaha süslemeleri dolap güzel çizimler veya desenler olabilir

Modern oturma odası için ev sahiplerinin kişiliğini yansıtan pahalı, seçkin malzemelerle dekore edilmiş bir gardırop, seçim için tavsiye edilir.

bir dekorasyon olarak mükemmel çözüm - öyle:

 1. Lazer oyma;
 2. Dekorakril;
 3. Egzotik rattan;
 4. bambu;
 5. duvar resimleri;
 6. Kumlama ya da klasik vitray.

Doğru seçilmiş dekor iyi tat göstermek ve aynı zamanda oturma odası dekore edecek. Bu ekranda tüm en pahalı koymak amacıyla yarışında çok ileri gitmemesi için önemlidir, bu uyumu dikkat edilmesi gereklidir, bütün ölçülü olmalıdır. Ne zaman dekor çok fazla - bu kötü tat bir göstergesidir ve eğilim olmamıştı. eşsiz, şık, ergonomik oluşturmak ve bu çok önemli organik iç kısmıdır için, aile profesyonel bir tasarımcı hizmetleri kullanmak eğer iyi olacak, böylece bilgi sahibi olmak gereklidir. Uzman doğrusu, hatalardan kaçınmak tüketicinin istekleri doğrultusunda öneri ve plan tasarıma yardımcı olmak.

Marka, oturma odasında şık dolap: stilleri

oturma odasında seç dolap o kadar kolay değildir. Tasarımcılar Eğer geniş bir gardırop küçük veya cepheyi seçmenize yardımcı olacak bazı pratik ipuçları sunar.

Oda için bir gardırop seçimi, kalite, kullanışlılık ve temel işlevlerini kontrol etmeyi unutmayınOda için bir gardırop seçimi, kalite, kullanışlılık ve temel işlevlerini kontrol etmeyi unutmayın

iş Artıları farklı stilleri için bir dizi kurala uymaları tavsiye:

 1. Minimalizm. Bu üslup yön için Wardrobe - ideali minimalizm ekstra bir şey tahammül etmez olarak. Bu durumda, uzmanlar TV ve diğer ekipmanları will hide duvarında dolap, yanı sıra şeyleri, raflar, vb kitap tavsiye
 2. etnik stil yönünde Hall, bambu veya rattan yapılmış sürgülü kapılar ile donatılmış olabilir. Bu dekor evin ana salonunda gardırop iç kompozisyonlar girecek başarıyla renk tasarım stili vurgulamak ve olacak.
 3. Japon tarzı. Japon bölmeler birbirinden uzağa hareket için sürgülü kapı Dolap sayesinde, çok benzer. Oryantal renk kiraz çiçekleri katacak cepheye başvurmuştur.
 4. Provence ve ülke. Modern gardırop ve rustik tarzı yönde ortak olabileceğini gibi görünüyor. Ve hayır, bu tarz günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. bilinçli içine eski cephe ve gardırop mükemmel uyum sağlamak için yeterli.

duvarda oturma odasında geniş gardırop (video)

Dolap tamamen bir biçimsel yönde düzenlenmiş oda düzenlemek için avantajlı olabilir. Önemli olan kurallarına uymak ve aşırıya kaçmayın. Dolap - bu onun sevgi ve sadık tüketiciler olduğu için, dezavantajları çok daha fazla avantaja sahip bir mobilya tasarımı. Ve mobilya moda trendleri göz önünde bulundurarak mobilya bu tip popülerlik sadece artacaktır. Genç aileleri olsun stüdyo daireler için büyük dolaplar, yanı eski Kruşçev gelince, farklı açığı metrekare.

Tasarım-oturma odasında dolaplar (iç mekanlarında fotoğraf)

230 2691-53db322aeb7da 9.769-1401182011 6.147-1381486773 00862734n1 0871100c-8d77-3b41-b882-cb6b8e1219e7 1434521801cinetto3 C205001G-5581 dizayn-gostinoy-so-shkafom-kupe-shkaf - kiev-rayon-Obolonskiy dizayn-korpusnogo-shkafa-kupe-shkaf - kiev-rayon-Obolonskiy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 51

map