The BlogAlçıpan - hızlı ve güzel iç mekânı dönüştürmeye için harika bir yoldurAlçıpan - hızlı ve güzel binayı imar donatmak için nasıl çeşitli seçenekler karşılayabilir yapı malzemeleri ve işçilik iç pomescheniyaSegodnya pazarını dönüştürmek için harika bir yoldur. En popüler ve en iyi seçenek Alçıpan levha olarak kabul edilir. GCR levhalar, klasik yanmaz veya su geçirmez olabilir. Bu özellikler, koşulları ve ortamları çeşitli kullanmasına izin olduğunu.


duvara alçıpan yükleme yararları

duvar takma daha sık tutulan kartonpiyer yapılmış ve tüm nedeniyle işlevselliği var olduğunu.

Bu tercih edenler için harika:

 • tanınmayacak evlerinin içini dönüşümü için;
 • değişiklik yapmak;
 • Görme alanı genişletmek;
 • Orijinal daha daire daha yapın.

Kolaylıkla Alçıpan levhalar boşluk plan re değil, aynı zamanda tasarım ilginç ve modern hale getirmek olmazKolaylıkla Alçıpan levhalar boşluk plan re değil, aynı zamanda tasarım ilginç ve modern hale getirmek olmaz

Eğer GCR duvara montaj, tür tüm duvar ve özellikle karmaşık ve zor malzemelerin kullanımı olmadan, iki bölüme büyük bir oda bölmek accentual odasında bir site oluşturmak için duvar veya duvar hizalamak mümkündür. Alçıpan kendisi tablolar yeterli sertliğe sahip olmasına rağmen, tasarım özellikle sağlam ve uzun ömürlü olmak. Alçıpan bir avantaj vardır ve esnekliktir.


Ellerinde onarım yapılması, bunu elemanları kemerli gelen bu yapılabilir nasıl GCR ile tuval üzerine ve özellikle bazı noktalara dikkat edilmelidir.

materyal ama sadece doğru yaklaşım, hem de teknolojiyi ıslatma resimleriyle, çeşitli biçimler alabilir. FCL tamamen su ile ıslatılmış ve derhal Belli bir tür sabit olması durumunda, biz genel bileşimin geleceğin güçlü unsuru alabilirsiniz.

Genelde, alçıpan bölme veya duvarların temel avantajları;

 • Kolay kurulum;
 • düz bir yüzeye varlığı;
 • Imkanı bunların kutu ve elektrik telleri içinde yatan ve bazen boru su temini ve sağlık için;
 • Çevre dostu;
 • insan sağlığı için güvenlik.

alçıpan duvarlar montajı: Teknoloji

alçıpan duvar ve metal çerçeve montajı için özel bir tekniktir yoktur. Buna göre, birinci profilleri kurmadan önce, dikkatli talimatları okumak gerekir.katta, duvarlar ve tavan aslında buna dayanarak işaretlerini uygulamanın gereklidir:

 • açıları yere daha az, ancak bir duvara düzeyine güvenmek durumunda, paralel olarak düzenlenen iki duvar doğrudan bağlıdır, bu nokta, dikkate almak gerekir, çünkü eğri çerçevesi olabilir;
 • mevcut duvarlardan birinin alçıpan bıçağı bağlama karar verilirse, ilk sandık getirmek ve ancak daha sonra ana çerçeve yapmak gerekir;
 • çizgi, daha önce profil rehberlik ayarlanır, ancak duvar kalınlığı nedeniyle yaprak GCR yanı sıra macun ve bitirme tabakası daha büyük olduğunu akılda tutmak işaretli Açık;
 • bölüm kapısında ayarlanırsa, o zaman da yere ve tavana bir işareti yapmak gerekir ve ek yatay kılavuz yükselteçlerin kurulumu hakkında unutma.

Odada Kalite onarım, ana şey sahip olabilirler - kesinlikle adım adım talimatları takip etmekOdada Kalite onarım, ana şey sahip olabilirler - kesinlikle adım adım talimatları takip etmek

Çerçevenin içinde kurulmasını takip ederek, oda kapsayan için, hem de boşluklar arasındaki bölümleri için mükemmel bir duvar yapabilirsiniz.

Adım kılavuzu:

 1. Başlangıçta, dübel ve vidalar şokla, o monte edilirse, gelecekteki kapı için bir açıklık bırakarak tavan ve taban boyunca kılavuz profili yükleyin.
 2. Daha sonra, ayar, kılavuz profillerinin kenarları üzerinde düzenlenmiş dikmeleri gerçekleştirilir. Yine, bir kapı, bunun için gerekli yapıların sertleştirme için bireysel rafları varsa.
 3. Metal vidalar tarafından taşınan kılavuz Montaj desteği profili.
 4. ahşap çubuklarla bağlanmış Rafları.
 5. Dikey CW profil marka desteği kurulumunu gerçekleştirmek için emin olun. İlk adım duvara itibaren. 55 cm belirlenmektedir ve 60 cm olarak tutulmalıdır profiller arasında hareket edilir. bütün işler için, seviyesini kontrol etmek gerekiyor.
 6. mevcut duvarlar ve seçilebilir öğelerin oluşturulmasını bağlama geldiğinde Ahiret bir kapı, pencere açılması veya niş eşiğine anılacaktır.

Genel olarak, çerçeve asamblajı tamamlanmıştır. daha kaliteli ve daha dayanıklı vakıf yapılır unutmayın, güçlü duvarın tamamı olacaktır. Böyle bir yapı, sonradan monte saksı, raflar ya da özellikle, monte edilir modüler mobilya olacaksa, raflar sayısı maksimuma yükseltilmelidir.

alçıpan duvarlar montajı

Montazhgipsokartona duvar, önceden oluşturulan bir metal çerçeve üzerinde, kesin olarak, teknolojiye göre kesinlikle yapılmalıdır.

Alçı levha duvarı kurmadan önce bir metal çerçeve monte edilebilir, daha önceAlçı levha duvarı kurmadan önce bir metal çerçeve monte edilebilir, daha önce


yani:

 1. Birinci tabaka yanal tespit çıkarıldığında veya, başka bir deyişle, şerit kesilir, genişliği ise 5 cm'dir.
 2. GCR resimlerinde sağ duvara bitişik aşırı tarafını ayarlamak başlar.
 3. Zemin ve alçıpan yaprak az ve daha büyük 15 mm arasında olmalıdır.
 4. levha, özel vidalar vasıtasıyla, 3.5 x 35 mm, metal çıta üzerine monte edilir. Montaj kenarlar ile ve daha sonra tüm web alanı, köşelerinden gerçekleştirilir. kaplama içine girintili olarak kap olmalıdır.
 5. Yukarıda, alçıpan tabakası tavan, bütün vymeryat alçıpan ayrı bir parçası daha düşük bir yüksekliğe çıktı ve daha sonra köşe bütün alan ilk olarak yüklü ise.
 6. kesmeden yönleri kümesinden sonra sonraki sayfa.
 7. Her çubuk bıçakları aşamalı bir şekilde monte edilmesi gerektiğini belirtmekte fayda vardır. ek elemanın ayarlandı altında yer alan başka bir deyişle, bir tabaka tavan ile dayanak edildi ancak, o zaman bir sonraki tespit ters olmalıdır.
 8. duvar duvar ise, yanlış duvara olsa odaya yeniden geliştirilmesi veya tesviye duvarların ardından biri için, her iki tarafta kaplandığı.

Duvarda FCL kurulumu ayrıca bir parçası

Eğer GCR çift taraflı duvar monte etmek varsa, iletişimin döşenmesi yürütmek mümkündür.

gipskoratonnoy tasarım ihtiyacını kurarken bitmiş yapının iletişim ve terbiye yapmak için hatırlamakgipskoratonnoy tasarım ihtiyacını kurarken bitmiş yapının iletişim ve terbiye yapmak için hatırlamak

Örneğin:


 • Elektrik teli;
 • Su boruları;
 • Havalandırma.

iletişim seçenekleri kaç olabilir, ancak bunların her özel bir yaklaşım gerektirir. Özellikle, boru su ve drenaj olacak varsa, işin su geçirmez FCL yanı sıra ek bir su yalıtımı kullanmalıdır. Bu tür işlemler, kalıp, nem, nem oluşmasını engellemek ve dolayısıyla, duvar zarar verir.

Eğer elektrik döşeme planlıyorsanız, o zaman dikkatli yangınları önlemek için teller yalıtmak için gereklidir.

duvara alçıpan doğru montajı (video)

Çoğu zaman, duvar ve, dikiş yaprak GCR tamamen odası hem de, ek yalıtım alanı gerektirir. Bunu yapmak için, kutu yapımında, mineral yün, genişletilmiş polistiren ve benzerleri gibi özel bir ısı yalıtım malzemeleri yatmaktadır. dayanıklıdır ve zamanla onun uygun türler kaybedecek ve özellikle önemli olan, olmayan sarkma yapmaz gibi polistiren daha iyi bir seçenek olarak kabul edilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1